Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 950

#361 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2011 lapkričio 08 - 08:16

NU sanaudos tikrai nera dideles .Vavineju ne mieste bet telpu vasara iki 6ltr. o ziema i 7ltr.Ir vazioju tikrai gan normaliai. O remontas siu varikliu brangesnis gal kiek, bet rimtai investuoti neteko , neskaitant po masinos pirkimo variklio pakeitimas :wh: nes nupirkau jau problematiska , manau nepriziureta ankstesnio seimininko :ph34r:

i tokias sanaudas as tilpdavau su BMW 3.0d 135kw. Mano nuomone tas 100kw pezo variklis tikrai nera jau ekonomiskumo virsune.
  • 0

#362 liudelis

liudelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:peugeot 307sw

Parašyta 2011 lapkričio 09 - 18:05

Kai masina sveria 1500 tai manau normalei nei daug nei mazai :good:
  • 0

#363 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2011 lapkričio 09 - 19:34

Oi kaip uzsiknisau as su tom :pug: pajieskom :( net nebezinau ka ir daryt.
  • 0

#364 liudelis

liudelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:peugeot 307sw

Parašyta 2011 lapkričio 09 - 20:33

As jieskojau puse metu bet vistiek apsip.... nusipirkau su darytu varikliu :doh: Sekmes pajieskose :pug:
  • 0

#365 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 18:59

Na regis radau :good: ryt bandysiu priregistruot ir pirmyn :)
  • 0

#366 Svečias_Arnutis_*

Svečias_Arnutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 19:05

parodyk visiem ^_^
  • 0

#367 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 19:13

Dar net rankpinigiu nedaviau, bet sutarem regis ir turetu but viskas tvarkoj, o ziurejau sita
http://auto.plius.lt...-307/id-1920642 :)
Gal dar kas ji ziurejot ir galit ka pasakyt?
  • 0

#368 liudelis

liudelis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 61
  • Automobilis:peugeot 307sw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 19:46

Neblogai atrodo :good: As jieskojau su navigacine bet tuo momentu neradau :)~
  • 0

#369 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 19:50

Kazin ar rasiu zemelapius ir Lietuviu kalba tai navigacijai?
  • 0

#370 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2011 lapkričio 11 - 16:35

Na va pagaliau ir as turiu :pug: 307 sw, su navigacija ir t.t. :)~ Pirma ispudi paliko gan gera , labai smagi masinyte, eina kaip bite, ryt testuosiu trasoi :wh: Siandien reik eit aplaistyt :beer:
  • 0

#371 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2011 lapkričio 19 - 16:01

Sveiki, turiu 307 2l hdi 100kw 2004 jau koki mėnesį ir iškilo tokių klausimų? Ar normalios kuro sąnaudos mieste 9l? nes pas mane reikia stenktis, kad parodytų momentines mažesnes negu 8 Trasoje apie 7? Visi :pug: tokiom silpnom skardom? Kaip jums audio sistema? užtenka žemų? Labai įdomios būtų kitų nuomonės :)
  • 0

#372 Rakish

Rakish
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 47
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Klumpinis tramvajus | ex. Peugeot 307, 2.0 HDi

Parašyta 2011 lapkričio 19 - 16:31

Sveiki, turiu 307 2l hdi 100kw 2004 jau koki mėnesį ir iškilo tokių klausimų?
Ar normalios kuro sąnaudos mieste 9l? nes pas mane reikia stenktis, kad parodytų momentines mažesnes negu 8
Trasoje apie 7?
Visi  :pug:  tokiom silpnom skardom?
Kaip jums audio sistema? užtenka žemų?

Labai įdomios būtų kitų nuomonės :)

mano 66kw irgi vos i 8 telpa ar truputi daugiau, tai tavo 100kw sakyciau kaip visai padoriai valgo, aisku uzmiestyje 7 ziurint kaip vaziuoji. As su savo 66kw jeigu 130-140 tai link 6, jeigu tvarkingiau, nevirsijant greicio tai maziau biski. Peugeot varikliai megsta kura :) zinoma palyginus su kokiu Ford Ka tai 307 galima sakyt oru vaziuoja :D

Del garso: kai pirkau buves savininkas jau buvo pakeites visas 6 stock koloneles ir sudejes normales tai groja gana smagiai, aisku daugiau pagarsinus barska visos plastmases duryse :wh:

Šį pranešimą redagavo Rakish: 2011 lapkričio 19 - 16:34

  • 0

#373 Bugs

Bugs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 87
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307,2.0 HDi 66kW siemens

Parašyta 2011 lapkričio 19 - 19:38

Daugoka 7l užmiestį...
  • 0
Gerai gyvena tas, kas gerai slepiasi.

Nuotrauka
раскрутка сайтов

#374 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 22:31

mano tai kaip 2l ima tarp 4-6 trasoi o del audio tai pagal pasirinkima ar nori minimalaus ar jau taip kad gale mergos sakytu isjunk, kaip panasei pas mane rekia jau :)

Šį pranešimą redagavo Gintautė: 2011 lapkričio 29 - 22:36

  • 0

#375 Tiomis

Tiomis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 23:27

pas mane standartine garso sistema buvo baisiau nei tragiska
  • 0

#376 Baranke

Baranke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 240
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Šeimamobilis C-MAX

Parašyta 2011 gruodžio 06 - 19:57

Pirkau 307 2001 metų HDi 79 kW Pežiūką :pug: Dabar kilo keletas klausimų: Norint pakeisti variklio diržus, kaip ten viskas vyksta ? Ar tikrai užtenka nusipirkti naujus diržus ir guolius, plius pakeitimo kaina ? Ar teks investuoti piginų į daugiau nei keletą dalių ir užtrukti nemažai laiko su diržų atnaujinimu ? Gal kas šiuo metu parduodat tą suknistą posūkio rankenėlę ir visą bloką už prieinamą kainą ? Mano manymu kainos svyruoja tokios posūkio ranenėlės su visu žiedu ~250 LT, netiesa ? Ir pakeitimas dar eina naglas, nes reikia ir visą vairą nuiminėt ir t.t. Ar aš klystu ? Gal kam buvo problemų su kairiojo ar dešinio veidrodėlių strigimu ir nesisukiojimu ? Kaip išsprendėt ? Ačiū už atsakymus.
  • 0
|Be yourself. Inspire others|

#377 Richardas

Richardas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:P307sw 2,0HDi 03' 79kW

Parašyta 2011 gruodžio 06 - 20:12

Pirkau 307 2001 metų HDi 79 kW Pežiūką :pug: Dabar kilo keletas klausimų:


Norint pakeisti variklio diržus, kaip ten viskas vyksta ? Ar tikrai užtenka nusipirkti naujus diržus ir guolius, plius pakeitimo kaina ? Ar teks investuoti piginų į daugiau nei keletą dalių ir užtrukti nemažai laiko su diržų atnaujinimu ?

Gal kas šiuo metu parduodat tą suknistą posūkio rankenėlę ir visą bloką už prieinamą kainą ? Mano manymu kainos svyruoja tokios posūkio ranenėlės su visu žiedu ~250 LT, netiesa ? Ir pakeitimas dar eina naglas, nes reikia ir visą vairą nuiminėt ir t.t. Ar aš klystu ?

Gal kam buvo problemų su kairiojo ar dešinio veidrodėlių strigimu ir nesisukiojimu ? Kaip išsprendėt ?

Ačiū už atsakymus.

Dėl diržų pakeitimo tai manau, kad varyk į servisą ir viską pakeis ka reikia, aš prieš mon. keičiau tai už dalis ir darbą sumokėjau 800 Lt.,
gali keistis ir pats jei sugebėsi.
  • 0

#378 Baranke

Baranke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 240
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Šeimamobilis C-MAX

Parašyta 2011 gruodžio 06 - 20:19

Pirkau 307 2001 metų HDi 79 kW Pežiūką  :pug:  Dabar kilo keletas klausimų:


Norint pakeisti variklio diržus, kaip ten viskas vyksta ? Ar tikrai užtenka nusipirkti naujus diržus ir guolius, plius pakeitimo kaina ? Ar teks investuoti piginų į daugiau nei keletą dalių ir užtrukti nemažai laiko su diržų atnaujinimu ?

Gal kas šiuo metu parduodat tą suknistą posūkio rankenėlę ir visą bloką už prieinamą kainą ? Mano manymu kainos svyruoja tokios posūkio ranenėlės su visu žiedu ~250 LT, netiesa ? Ir pakeitimas dar eina naglas, nes reikia ir visą vairą nuiminėt ir t.t. Ar aš klystu ?

Gal kam buvo problemų su kairiojo ar dešinio veidrodėlių strigimu ir nesisukiojimu ? Kaip išsprendėt ?

Ačiū už atsakymus.

Dėl diržų pakeitimo tai manau, kad varyk į servisą ir viską pakeis ka reikia, aš prieš mon. keičiau tai už dalis ir darbą sumokėjau 800 Lt.,
gali keistis ir pats jei sugebėsi.

Kokias būtent dalis keitė ? (:
  • 0
|Be yourself. Inspire others|

#379 Richardas

Richardas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:P307sw 2,0HDi 03' 79kW

Parašyta 2011 gruodžio 07 - 09:15

Pirkau 307 2001 metų HDi 79 kW Pežiūką  :pug:  Dabar kilo keletas klausimų:


Norint pakeisti variklio diržus, kaip ten viskas vyksta ? Ar tikrai užtenka nusipirkti naujus diržus ir guolius, plius pakeitimo kaina ? Ar teks investuoti piginų į daugiau nei keletą dalių ir užtrukti nemažai laiko su diržų atnaujinimu ?

Gal kas šiuo metu parduodat tą suknistą posūkio rankenėlę ir visą bloką už prieinamą kainą ? Mano manymu kainos svyruoja tokios posūkio ranenėlės su visu žiedu ~250 LT, netiesa ? Ir pakeitimas dar eina naglas, nes reikia ir visą vairą nuiminėt ir t.t. Ar aš klystu ?

Gal kam buvo problemų su kairiojo ar dešinio veidrodėlių strigimu ir nesisukiojimu ? Kaip išsprendėt ?

Ačiū už atsakymus.

Dėl diržų pakeitimo tai manau, kad varyk į servisą ir viską pakeis ka reikia, aš prieš mon. keičiau tai už dalis ir darbą sumokėjau 800 Lt.,
gali keistis ir pats jei sugebėsi.

Kokias būtent dalis keitė ? (:

Keitė pagrindinį diržą, generatoriaus diržą, vandens pompą, 2 įtempėjus. Pamiršau parašyti, kad keitė ir tepalus visus filtrus todėl kaina ir išaugo, vien diržų su įtempėjeis kaina bus žymiai mažesnė, manau apie 300-400 Lt.
  • 0

#380 Baranke

Baranke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 240
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Šeimamobilis C-MAX

Parašyta 2011 gruodžio 07 - 18:22

KUR KAUNE GALIMA "IŠSIOPERUOTI" FAP NESAMONĘ ?

Domina "išoperavimas", elektronikos sureguliavimas ir sutvarkymas, klaidų ištrynimas ir patikimumas.
Dėkui už atsakymus (:
  • 0
|Be yourself. Inspire others|




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0