Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 950

#441 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 balandžio 19 - 12:03

normali temperatura turetu but ties 83 - 85.. jei ji vos sieki 80 ieskok bedu. gal termostatas blogas...
patikek ziema suvargsi... as jau antra ziema su 75 - 80 ir niekaip termostato neprisiruosiu pasikeist.. ziema masinoj salu.

tu 100% isitikines kad tai tik termostatas???
  • 0

#442 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 19 - 12:09

normali temperatura turetu but ties 83 - 85.. jei ji vos sieki 80 ieskok bedu. gal termostatas blogas...
patikek ziema suvargsi... as jau antra ziema su 75 - 80 ir niekaip termostato neprisiruosiu pasikeist.. ziema masinoj salu.

tu 100% isitikines kad tai tik termostatas???

pas save taip.. o kas pas tave, nezinau. greiciausiai termostatas buna..
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#443 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 balandžio 19 - 12:12

normali temperatura turetu but ties 83 - 85.. jei ji vos sieki 80 ieskok bedu. gal termostatas blogas...
patikek ziema suvargsi... as jau antra ziema su 75 - 80 ir niekaip termostato neprisiruosiu pasikeist.. ziema masinoj salu.

tu 100% isitikines kad tai tik termostatas???

pas save taip.. o kas pas tave, nezinau. greiciausiai termostatas buna..

oki... kur patarsi KOKYBISKA nusipirkti???
  • 0

#444 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 balandžio 19 - 12:40

normali temperatura turetu but ties 83 - 85.. jei ji vos sieki 80 ieskok bedu. gal termostatas blogas...
patikek ziema suvargsi... as jau antra ziema su 75 - 80 ir niekaip termostato neprisiruosiu pasikeist.. ziema masinoj salu.

tu 100% isitikines kad tai tik termostatas???

pas save taip.. o kas pas tave, nezinau. greiciausiai termostatas buna..

oki... kur patarsi KOKYBISKA nusipirkti???

sorry to pasakyt negaliu. kokius esu pirkes skirtumo tarp amziskumo nepajutau, perku pigiausius.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#445 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 balandžio 20 - 20:20

na va.... krikstas mano :pug: reikia galinio buferio, stopo, ir aisku dazyti - atsimuse i gala zmogus, ziopli pagavo :doh:
  • 0

#446 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.088
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2012 balandžio 22 - 21:16

na ir kur taip reikejo skristi??? kiek to laiko susitaupe? Kol dar vaikyste zaidzia, tai ir tokie kvaili skraidymai ,,reikalingi,,  :rolleyes: . As jau atsikraides tikriausia, o tos 10 sutaupytu minuciu duoda per kisene, ar vertejo?

120 proc pritariu

:good:
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#447 Svečias_iMechanic_*

Svečias_iMechanic_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 gegužės 25 - 23:18

Sveiki visi. Zadu pirkti 307-uka, labai jis man daliai atrodo, o ir zinant LT vyraujancia ekonomika, labai racionalus sprendimas butu (tikiuosi). Esu turejas 7 vokiskus automobilius ir visada buvau tik uz juos, bet dabar kazkaip susigundziau buten pegu. Isties baisu kol kas zinant kokios nuomones sklando Lietuvoje apie prancuzus, bet manau surizikuosiu. Sia tema perskaiciau visa nuodugniai ir vistiek turiu keleta klausimu. Domina butent 2.0 hdi 66kW arba 79kW (radau ir tokiu su 80kW siame forume, bet skelbimuose tokios variacijos nematau), na taigi. Kuris vertesnis demesio? 79kW kaip suprantu turi FAP ir dvieju masiu smagrati, 66kW neturi siu dalyku? Beje kaip del kuro sistemu? Siemens vs Bosch? Kuri geriau? Beje tarkim 66kW turi Siemens ar ir Bosch ir kaip atskirti? Beje zinau kad i Peugeotus buvo montuojami ir LUCAS epic ar i siuos sios sitemos jau nebedejo? Dar klausimas apie ta skyva, kas jam nutinka? Ir koks jo tarnavimo terminas. Megstu ilgas keliones, ta prasme 1000km ir daugiau ar 66kW varikliukui patiks toki atstumai ir ar jis nebijo apsuku. Tarkim 160km per val ar galima jam toki greiti laikyti ir ar jis teisingai stoves ant kelio. Daug klausimu uzdaviau bet tikiuosi nemusit labai ir suteiksit informacija :)
  • 0

#448 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 gegužės 26 - 16:48

Sveiki visi. Zadu pirkti 307-uka, labai jis man daliai atrodo, o ir zinant LT vyraujancia ekonomika, labai racionalus sprendimas butu (tikiuosi). Esu turejas 7 vokiskus automobilius ir visada buvau tik uz juos, bet dabar kazkaip susigundziau buten pegu. Isties baisu kol kas zinant kokios nuomones sklando Lietuvoje apie prancuzus, bet manau surizikuosiu.
Sia tema perskaiciau visa nuodugniai ir vistiek turiu keleta klausimu. Domina butent 2.0 hdi 66kW arba 79kW (radau ir tokiu su 80kW siame forume, bet skelbimuose tokios variacijos nematau), na taigi. Kuris vertesnis demesio? 79kW kaip suprantu turi FAP ir dvieju masiu smagrati, 66kW neturi siu dalyku? Beje kaip del kuro sistemu? Siemens vs Bosch? Kuri geriau? Beje tarkim 66kW turi Siemens ar ir Bosch ir kaip atskirti? Beje zinau kad i Peugeotus buvo montuojami ir LUCAS epic ar i siuos sios sitemos jau nebedejo? Dar klausimas apie ta skyva, kas jam nutinka? Ir koks jo tarnavimo terminas. Megstu ilgas keliones, ta prasme 1000km ir daugiau ar 66kW varikliukui patiks toki atstumai ir ar jis nebijo apsuku. Tarkim 160km per val ar galima jam toki greiti laikyti ir ar jis teisingai stoves ant kelio.
Daug klausimu uzdaviau bet tikiuosi nemusit labai ir suteiksit informacija :)

su saviskiu dar ilgos keliones neturejau, plius mane is gamyklos nera FAPo, tai galima atsekti pagal koda tech pase , ar kitaip tariant kebulo numeryje yra tas kodas, placiau ziureki cia http://public.servic...eugeot.com/ddb/.
kolkas tikrai tik geri atsiliepimai.
  • 0

#449 Svečias_iMechanic_*

Svečias_iMechanic_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 gegužės 26 - 17:21

dekui uz nuoroda. Bet tas FAP buvo montuojamas tik i 79 ar buvo ir pas 66kW varikliukus? ir labai idomu butu suzinoti kaip ten su tom kuro sistemom.
  • 0

#450 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 gegužės 26 - 17:39

dekui uz nuoroda. Bet tas FAP buvo montuojamas tik i 79 ar buvo ir pas 66kW varikliukus? ir labai idomu butu suzinoti kaip ten su tom kuro sistemom.

mano siustoj nuorodoj, 142 puslapis atrodo- pamatysi kas liecia FAPa. o plius kelintu metu norit auto isigyti? Galiu tik viena drasiai sakyti- ieskokit su kuo mazesne rida auto, plius po kokios avarijos nedideles. Viska tvarkotes pats, ar pas pazystama meistra. Dar vienas is varijantu- anglas ir persidet vaira. Cia vel... reikia pas tikrai sazinigus meistrus. Siuo atveju jei auto bus visiskai sveikas, gausis visai padorus varijantas.
Mano turimas :pug: 307 antra masina seimoj. Kuro sanaudu prasme viskas gerai. Neisivaizduoju kiek Jums metu, ir ko siekia ziuredami i si automobili. jei kaip sakot 170 skraidysit, tai kuro ekonomijos tikrai neturesit, 2.0 variklis ryja kazkur 1,5lt/100km daugiau, arkliu daugiau. As jau atsiskraides, man pilnai uztenka kai noriu su siuo auto pasivazineti. O ir mano skepticizma sis modeliukas prancuzams panaikino.
  • 0

#451 Svečias_iMechanic_*

Svečias_iMechanic_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 gegužės 27 - 01:59

mano siustoj nuorodoj, 142 puslapis atrodo- pamatysi kas liecia FAPa. o plius kelintu metu norit auto isigyti? Galiu tik viena drasiai sakyti- ieskokit su kuo mazesne rida auto, plius po kokios avarijos nedideles. Viska tvarkotes pats, ar pas pazystama meistra. Dar vienas is varijantu- anglas ir persidet vaira. Cia vel... reikia pas tikrai sazinigus meistrus. Siuo atveju jei auto bus visiskai sveikas, gausis visai padorus varijantas.
Mano turimas :pug: 307 antra masina seimoj. Kuro sanaudu prasme viskas gerai. Neisivaizduoju kiek Jums metu, ir ko siekia ziuredami i si automobili. jei kaip sakot 170 skraidysit, tai kuro ekonomijos tikrai neturesit, 2.0 variklis ryja kazkur 1,5lt/100km daugiau, arkliu daugiau. As jau atsiskraides, man pilnai uztenka kai noriu su siuo auto pasivazineti. O ir mano skepticizma sis modeliukas prancuzams panaikino.

Ne taip turbut suprtai, man 25 metai, minejau kad megstu keliones kurios i vien taska siekia 1500km reiskia vazineju motorway'ais kuriuose greitis neribojamas, leciau vaziuodamas leciau ir atvaziuosi. Tas 160km/h nera rodiklis, taciau vaziuoti tenka ir tokiu greiciu, pats suprantu kad ekonomijos nera prie tokiu apsuku, bet noriu suzinoti ar tokia mazyle gerai stovi kelyje esant tokiam greiciui. Ar HDI motoras nebijo apkrovu ir t.t. Siuo metu vazineju su MB, jam tokios keliones per didelis kruvis nors tai ir MB. Tad noriu rasti istikima masinele, kuri butu kartu ir ekonomiska ir nebijotu tokio greicio, bei butu patvari.
  • 0

#452 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 gegužės 27 - 08:30

mano siustoj nuorodoj, 142 puslapis atrodo- pamatysi kas liecia FAPa. o plius kelintu metu norit auto isigyti? Galiu tik viena drasiai sakyti- ieskokit su kuo mazesne rida auto, plius po kokios avarijos nedideles. Viska tvarkotes pats, ar pas pazystama meistra. Dar vienas is varijantu- anglas ir persidet vaira. Cia vel... reikia pas tikrai sazinigus meistrus. Siuo atveju jei auto bus visiskai sveikas, gausis visai padorus varijantas.
Mano turimas  :pug: 307 antra masina seimoj. Kuro sanaudu prasme viskas gerai. Neisivaizduoju kiek Jums metu, ir ko siekia ziuredami i si automobili. jei kaip sakot 170 skraidysit, tai kuro ekonomijos tikrai neturesit, 2.0 variklis ryja kazkur 1,5lt/100km daugiau, arkliu daugiau. As jau atsiskraides, man pilnai uztenka kai noriu su siuo auto pasivazineti. O ir mano skepticizma sis modeliukas prancuzams panaikino.

Ne taip turbut suprtai, man 25 metai, minejau kad megstu keliones kurios i vien taska siekia 1500km reiskia vazineju motorway'ais kuriuose greitis neribojamas, leciau vaziuodamas leciau ir atvaziuosi. Tas 160km/h nera rodiklis, taciau vaziuoti tenka ir tokiu greiciu, pats suprantu kad ekonomijos nera prie tokiu apsuku, bet noriu suzinoti ar tokia mazyle gerai stovi kelyje esant tokiam greiciui. Ar HDI motoras nebijo apkrovu ir t.t. Siuo metu vazineju su MB, jam tokios keliones per didelis kruvis nors tai ir MB. Tad noriu rasti istikima masinele, kuri butu kartu ir ekonomiska ir nebijotu tokio greicio, bei butu patvari.

stovi tai tikrai ji gerai ant kelio, pati vaziuokle nelepi, pagrinde prieky stabilizatorius kencia, tad tik cia pagrinde reikes karts nuo karto pasitvarkyti. Apkrovoms jautresni varikliai iki 2005 metu, nors ispirmo zvilgsnio tenai kaip ir nieko nesiskiria. Tiesiog po 2005 metu daug visokiu atnaujinimu sudeta i si modeli, isgydyta visokiu ,,vaikisku,, ligu, ir kiek zinau turbinos yra kitos sudetos, patvaresnes. Elektronika pataisyta, pas mane Siemens stovi. Tiesa dar ziema nevazinejau tada nezinau kas ir kaip, tik per testvavima rode kad neveikia viena pakaitinimo zvake. Kolkas tikrai cia nekisiu ranku, noriu sulaukti ziemos ir tada matysiu.Man pats automobilis gavosi brangiau nei lietuvoj galima nupirkti, taciau skirtumas yra didelis, daviau keletui pasibandyti, turintiems panasiu metu tik rida didesne- tikrai pajuto skirtuma, ir plius pati auto buvo genetinai gerai priziureta pas pries tai buvusi savinika. Man tu 66kw uztenka pilnai daugiau su ja kaip 160 kolkas nebandziau, nebuvo reikalo, taip tiesiog uzmieti 120 visai padoriai vaziuoja, i veja, sonini, praktiskai nereguoja.
  • 0

#453 Svečias_iMechanic_*

Svečias_iMechanic_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 gegužės 27 - 10:40

Kodel sakai tikrai nekisi ranku prie zvakiu? Ar jos sudetingai keiciasi ar dar yra kazkokiu niuansu?
  • 0

#454 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 gegužės 27 - 12:03

Kodel sakai tikrai nekisi ranku prie zvakiu? Ar jos sudetingai keiciasi ar dar yra kazkokiu niuansu?

keist reikia visas, priejimas sunkus, kainuoja nemazai jos pacios naujos, o neveikia tik viena, tad ziema dar neturetu buti problemu, plius masina stovi garaze. Tiesiog patirtis su kita masina kuri ir dyzelis, tik naujasne, nedirba dvi zvakes bet viskas ziema gerai.
  • 0

#455 Svečias_iMechanic_*

Svečias_iMechanic_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 gegužės 27 - 13:03

Dar klausima, kazkur skaiciau apie elktrini vairo stipr siurbli, cia pas visus 307 jis ejo ar yra imechaniniu siurbliu?
  • 0

#456 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2012 gegužės 27 - 13:18

keist reikia visas, priejimas sunkus, kainuoja nemazai jos pacios naujos, o neveikia tik viena, tad ziema dar neturetu buti problemu, plius masina stovi garaze. Tiesiog patirtis su kita masina kuri ir dyzelis, tik naujasne, nedirba dvi zvakes bet viskas ziema gerai.

Jei neveikia zvake, stovinti ant pirmo cilindro- nebus gerai. Kitas dalykas nuo to sunkaus uzvedimo ziema starteris droziasi.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#457 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 gegužės 27 - 19:02

Jei neveikia zvake, stovinti ant pirmo cilindro- nebus gerai. Kitas dalykas nuo to sunkaus uzvedimo ziema starteris droziasi.

va ir paziuresiu kas ir kaip, ziema :P
  • 0

#458 edvinas5

edvinas5
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 2
  • Automobilis:Peugeot 307 coupe

Parašyta 2012 liepos 21 - 10:19

Sveiki, nusipirkau peugeot 307 2002m angla. Vaziuokle gan stipriai bilda, ar brangios sio modelio detales? Dar gal kas nors esate susidurie su vairo keitimu? Kiek toks malonumas kainuotu ?
  • 0

#459 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2012 liepos 21 - 10:23

Sveiki, nusipirkau peugeot 307 2002m angla. Vaziuokle gan stipriai bilda, ar brangios sio modelio detales? Dar gal kas nors esate susidurie su vairo keitimu? Kiek toks malonumas kainuotu ?

Kreipkis i klubieti kokona viska suzinosi
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#460 stasas

stasas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:307

Parašyta 2012 liepos 22 - 05:09

vaziok i taurage nusipirksi normalu :pug: ir nebus jokio galvos skausmo su keitimais vairu
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0