Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 950

#541 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.086
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2012 lapkričio 29 - 10:17

kitam lietuviskasm zurnale apie 307 taip pat nieko gero neparasyta,bet jau bent jau pasakyta kad maziau problemu turi atnaujinti modeliai nuo 2005 metu ir geriausias is dyzeliu 1,6Hdi 80kw
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#542 Loretak

Loretak
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2012 gruodžio 10 - 21:19

Sveiki, Turiu ir aš, savo išsvajotą 307 . Labai jau jo norėjau. Dabar ieškau sliekų. Patarkit, vyras ne kažką išmano :) Metai 2007 , 66 kw, dyz. kuras. Traukia labai lengviai, kuriasi irgi lengviai, tačiau labai man įdomus jo garsas, ypač pradėjus važiuoti, toks,,,lyg mažas traktoriukas, anksčiau važinėjau su opeliu, arba tėvo Fordu, irgi dyzeliukais, tačiau šitei kitaip burbdavo. Gal ten viskas ir normalu, gal kaip mano brolis sako ....nustok knistis, jei yra geras gedimas ........pats išlys :) Ir dar nesuprantame, kaip reikia pajungti priešrūkinę lempą gale, ten net vietos lemputei nėra, abiejuose pusėse dega atbulinis ?
  • 0

#543 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2012 gruodžio 11 - 14:59

Termostatas 200 lt :doh: Keiciasi visas krumas su temperaturos davikliu cia 1.6 hdi
  • 0

#544 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.086
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2012 gruodžio 11 - 21:08

Sveiki,
Turiu ir aš, savo išsvajotą 307 . Labai jau jo norėjau. Dabar ieškau sliekų. Patarkit, vyras ne kažką išmano :)
Metai 2007 , 66 kw, dyz. kuras. Traukia labai lengviai, kuriasi irgi lengviai, tačiau labai man įdomus jo garsas, ypač pradėjus važiuoti, toks,,,lyg mažas traktoriukas, anksčiau važinėjau su opeliu, arba tėvo Fordu, irgi dyzeliukais, tačiau šitei kitaip burbdavo. Gal ten viskas ir normalu, gal kaip mano brolis sako ....nustok knistis, jei yra geras gedimas ........pats išlys :) Ir dar nesuprantame, kaip reikia pajungti priešrūkinę lempą gale, ten net vietos lemputei nėra, abiejuose pusėse dega atbulinis ?

atbulinis turi degt tik desineje puseje ziurint is galo,kas cia do navarotas abiejose pusese,nesuprantu?
Sizus,o kodel manai kad del garso kaltas termostatas?juk tu garsu visokiu buna
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#545 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2012 gruodžio 11 - 21:59

atbulinis turi degt tik desineje puseje ziurint is galo,kas cia do navarotas abiejose pusese,nesuprantu?
Sizus,o kodel manai kad del garso kaltas termostatas?juk tu garsu visokiu buna

Cia rysium su musu automobiliais :ax:
Ten pries tai labai sukti klausimai,tai labai nesigilinau :ax:
  • 0

#546 lili

lili
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:skoda

Parašyta 2012 gruodžio 12 - 12:25

Sveiki,
Turiu ir aš, savo išsvajotą 307 . Labai jau jo norėjau. Dabar ieškau sliekų. Patarkit, vyras ne kažką išmano :)
Metai 2007 , 66 kw, dyz. kuras. Traukia labai lengviai, kuriasi irgi lengviai, tačiau labai man įdomus jo garsas, ypač pradėjus važiuoti, toks,,,lyg mažas traktoriukas, anksčiau važinėjau su opeliu, arba tėvo Fordu, irgi dyzeliukais, tačiau šitei kitaip burbdavo. Gal ten viskas ir normalu, gal kaip mano brolis sako ....nustok knistis, jei yra geras gedimas ........pats išlys :) Ir dar nesuprantame, kaip reikia pajungti priešrūkinę lempą gale, ten net vietos lemputei nėra, abiejuose pusėse dega atbulinis ?

gerai brolis pataria :rolleyes: , nereikia iskoti tu slieku, jei realiai kazkas nutiks del to tai ir pamatysit, ziurekit tepalus, antifryza, ir viskas. Gal del saltesnio oro koks guolis ,,kalba,, garsiau, tiesiog visokie niuansai buna. Pas mane kol isyla tai girdziu isminama sankabos guoli.
  • 0

#547 Zippy

Zippy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2013 kovo 06 - 10:46

Sveiki forumiečiai, gal kas nors vairuojate tiptronic'ą?
  • 0

#548 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2013 kovo 06 - 12:21

Sveiki,
Turiu ir aš, savo išsvajotą 307 . Labai jau jo norėjau. Dabar ieškau sliekų. Patarkit, vyras ne kažką išmano :)
Metai 2007 , 66 kw, dyz. kuras. Traukia labai lengviai, kuriasi irgi lengviai, tačiau labai man įdomus jo garsas, ypač pradėjus važiuoti, toks,,,lyg mažas traktoriukas, anksčiau važinėjau su opeliu, arba tėvo Fordu,  irgi dyzeliukais, tačiau šitei kitaip burbdavo. Gal ten viskas ir normalu, gal kaip mano brolis sako ....nustok knistis, jei yra geras gedimas ........pats išlys :)  Ir dar nesuprantame, kaip reikia pajungti priešrūkinę lempą gale, ten net vietos lemputei nėra, abiejuose pusėse dega atbulinis ?

gerai brolis pataria :rolleyes: , nereikia iskoti tu slieku, jei realiai kazkas nutiks del to tai ir pamatysit, ziurekit tepalus, antifryza, ir viskas. Gal del saltesnio oro koks guolis ,,kalba,, garsiau, tiesiog visokie niuansai buna. Pas mane kol isyla tai girdziu isminama sankabos guoli.

Tai jeigu girdi tikrai isminama guoli, tai kuo greiciau ji keiski, nes veliau keisi ne tik isminama guoli bet ir diskatoriu.
  • 0

#549 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2013 kovo 07 - 21:58

sveiki, is vokieviu planuoja parvaryti man peu peu 307 universala gaila kad ne SW <_< o bet taciau rado tik su 79 kw tai kiek zinau pas juos yra FAP'as ar verta imt? db jau nelabai kastruosi kaip suprantu jei prades puliuot jis, reiks graziai elgtis su juo ir gydyti, nes kita kart TA nepraeisiu

Šį pranešimą redagavo Tadzius: 2013 kovo 07 - 22:02

  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#550 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2013 kovo 08 - 08:58

sveiki, is vokieviu planuoja parvaryti man peu peu 307 universala gaila kad ne SW <_< o bet taciau rado tik su 79 kw tai kiek zinau pas juos yra FAP'as ar verta imt? db jau nelabai kastruosi kaip suprantu jei prades puliuot jis, reiks graziai elgtis su juo ir gydyti, nes kita kart TA nepraeisiu

FAP ir katalizatorius atskiri dalykai. Jei tvarkingai iskastruos tai manau niekas nepastebes. Dabar beveik visuose pazangiuose dyzeliuose yra montuojami suodziu filtrai. Jei tavojo pezo suodziu filtras geros bukles tai kam ji kastruoti? As pries pusmeti dariau diagnostika tai fap uzsikisimas buvo 17%, skystis pildytas pries 40kkm. Jeigu ir toliau jis man nesikis tai tikrai pilsiu skysti, kad nieko nereiktu draskyti.
  • 0

#551 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2013 kovo 08 - 10:28

FAP ir katalizatorius atskiri dalykai. Jei tvarkingai iskastruos tai manau niekas nepastebes. Dabar beveik visuose pazangiuose dyzeliuose yra montuojami suodziu filtrai. Jei tavojo pezo suodziu filtras geros bukles tai kam ji kastruoti? As pries pusmeti dariau diagnostika tai fap uzsikisimas buvo 17%, skystis pildytas pries 40kkm. Jeigu ir toliau jis man nesikis tai tikrai pilsiu skysti, kad nieko nereiktu draskyti.

tai beabejo kad taip, nereik draskyti ji be reikalo!

As tik klausiu kad jei jis man po kurio prades ozius rodyt kas tada.

Na viskas gerai tada, o as teisingai cia pasakiau kad pas 79 kw FAP'as yra o pas 80 kw nera?

bet kiek katalogu paziurejau kad 307 su 80 kw nebuvo 2.0 HDI, tik 66kw, 79 kw ir 98 kw naujesni
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#552 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 kovo 08 - 11:26

tai beabejo kad taip, nereik draskyti ji be reikalo!

As tik klausiu kad jei jis man po kurio prades ozius rodyt kas tada.

Na viskas gerai tada, o as teisingai cia pasakiau kad pas 79 kw FAP'as yra o pas 80 kw nera?

bet kiek katalogu paziurejau kad 307 su 80 kw nebuvo 2.0 HDI, tik 66kw, 79 kw ir 98 kw naujesni

Pas mane dokumentuose 80kw įrašyta, kataloguose rodo 79kw. Neįsivaizduoju kodėl taip yra, bet faktas, kad apie tą patį čia, tik kitais skaičiais.

Ir taip, 80-79kW FAP yra.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#553 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2013 kovo 10 - 12:09

Sveiki planuoju zmonai pirkti 307 2.0 hdi (2002-2004m). tik dar nezinau su kuriuo motoru geriau rinktis. gal zinot kuo skiriasi DW10ATED(RHS) 79 kw ir DW10ATED(RHZ) 80kw varikliai? o gal verta rinktis 66kw?
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#554 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2013 kovo 10 - 14:50

Sveiki forumiečiai,
gal kas nors vairuojate tiptronic'ą?

cia tipo tas porshe keturbegis? Slamstas ne greiciu deze,tupas daiktas,beto nepatikimas...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#555 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2013 kovo 10 - 14:51

Sveiki planuoju zmonai pirkti 307 2.0 hdi (2002-2004m). tik dar nezinau su kuriuo motoru geriau rinktis.
gal zinot kuo skiriasi DW10ATED(RHS) 79 kw ir DW10ATED(RHZ) 80kw varikliai?
o gal verta rinktis 66kw?

tas 66kW bus be FAP.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#556 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2013 kovo 10 - 15:00

tai beabejo kad taip, nereik draskyti ji be reikalo!

As tik klausiu kad jei jis man po kurio prades ozius rodyt kas tada.

Na viskas gerai tada, o as teisingai cia pasakiau kad pas 79 kw FAP'as yra o pas 80 kw nera?

bet kiek katalogu paziurejau kad 307 su 80 kw nebuvo 2.0 HDI, tik 66kw, 79 kw ir 98 kw naujesni

su FAP problemos buna,kai jau laikas pildyt skysti arba pati fapa keisti,307berods kas 150000km. Naujas Fap iki3000plius skystis. Su naujom tech. apziuros taisyklem as nesirysciau fapo operacijai... Naujesniems modeliams keicias kas 180000km pastebejau kad su tapacia rida daug parduodama vokietijoje, matyt vokieciai laiko per didele investicija.as buciau linkes pirkti didesne siek tiek rida su aiskiu yrasu serviso knygeleje,kad FAP pakeistas.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2013 kovo 10 - 15:01

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#557 Zippy

Zippy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2013 kovo 10 - 19:29

Sveiki forumiečiai,
gal kas nors vairuojate tiptronic'ą?

cia tipo tas porshe keturbegis? Slamstas ne greiciu deze,tupas daiktas,beto nepatikimas...

As zinau, kad visiems megejams pasistumdyt su pagaliu kamsciuose bet koks automatas bus visada slamstas. :) Ne naujiena.
Kad tupas daiktas nepasakyciau, siaip protingesnis uz bet kokia mechanika, ypac iskaitant tai, kad jis programuojasi pagal savininko vairavimo stiliu :P
Del nepatikimumo sutiksiu :), kuo sudetingesne sistema tuo ji nepatikimesne, vezimas su arkliu yra pats patikimiausias. :)
Bet siaip, as klausiau:
gal kas vairuoja?

:ax:
  • 0

#558 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2013 kovo 10 - 21:47

Sveiki forumiečiai,
gal kas nors vairuojate tiptronic'ą?

cia tipo tas porshe keturbegis? Slamstas ne greiciu deze,tupas daiktas,beto nepatikimas...

As zinau, kad visiems megejams pasistumdyt su pagaliu kamsciuose bet koks automatas bus visada slamstas. :) Ne naujiena.
Kad tupas daiktas nepasakyciau, siaip protingesnis uz bet kokia mechanika, ypac iskaitant tai, kad jis programuojasi pagal savininko vairavimo stiliu :P
Del nepatikimumo sutiksiu :), kuo sudetingesne sistema tuo ji nepatikimesne, vezimas su arkliu yra pats patikimiausias. :)
Bet siaip, as klausiau:
gal kas vairuoja?

:ax:

tikrai ne bet koks slamstas, tikrai nea :ax: As irgi ziauriai noriu automato.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#559 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 kovo 10 - 22:41

Sveiki forumiečiai,
gal kas nors vairuojate tiptronic'ą?

vairuoju.automats iš vietos truput bukas,bet bukuma sumažinom pacipave varikli.per keturis metus viena karta dingo bėgiai ,liko tik 1 ir 2.buvo šeštadienio vakaras,bet kiti bėgiai mechaniškai ijungiami,kol susiruošiau i servisa pirmadieni,atvažiavau,eilė tik pagal užrašyma,paėmiau tel..nr. išvažiavau ir atsirado bėgiai be serviso pagalbos.(turbut automatas serviso išsigando)..dar po meteliu sugalvojau tepalus pakeist,prie to pačio ir kompa patikrinom,pasirodo buvo salenoidas ,,užtriges''.kaip ir visos bėdos.paliko man dabar savaitei a6 mechanika 6 bėgai.nu ir nesamonė mieste su mechanika važinėt....
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#560 Zippy

Zippy
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 36
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2013 kovo 10 - 23:03

Sveiki forumiečiai,
gal kas nors vairuojate tiptronic'ą?

cia tipo tas porshe keturbegis? Slamstas ne greiciu deze,tupas daiktas,beto nepatikimas...

As zinau, kad visiems megejams pasistumdyt su pagaliu kamsciuose bet koks automatas bus visada slamstas. :) Ne naujiena.
Kad tupas daiktas nepasakyciau, siaip protingesnis uz bet kokia mechanika, ypac iskaitant tai, kad jis programuojasi pagal savininko vairavimo stiliu :P
Del nepatikimumo sutiksiu :), kuo sudetingesne sistema tuo ji nepatikimesne, vezimas su arkliu yra pats patikimiausias. :)
Bet siaip, as klausiau:
gal kas vairuoja?

:ax:

tikrai ne bet koks slamstas, tikrai nea :ax: As irgi ziauriai noriu automato.

As turiu vilties, kad su mano rida 65 tukst. jis dar pora-trejeta metu trauks.
O daugiau ir nereikia. Paprastai man gaunasi tokiu periodiskumu automobilio keitimas.
Francis, nu nenurasyk jau taip is karto ka? :wh:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0