Jump to content


Ar Verta Peugeot Keisti I Saab


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#1 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:19

Siandien vazinejau nuo 9.00 su SAAB 9-5 AERO.Tai praejo noras lipti i Savo puga. Ka manote apie saab'us.????? :blink: :unsure: Dar vienas klausimas, ar pirkti taip vadinama restailingini 605 TD95 m, sidabrini, is prancuzu parvaryta?, uz 3600 EUR.???? :blush: :blush: :beer: ????? Kad aptarnavimas brangesnis, pats zinau., jei ka!! ;)
  • 0

#2 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 October 29 - 12:27

neverta :D o seip kas per klausima - verta, neverta - patinka ir imi. paskui perki kita. juk ne visam gyvenimui perki mashina....
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 October 29 - 12:33

Ka manote apie saab'us.?????

Gerai manome.

ar pirkti taip vadinama restailingini 605 TD95 m, sidabrini, is prancuzu parvaryta?, uz 3600 EUR.???? :blush:  :blush:  :beer: ?????


pirk. jei 3600EUR - pirk negalvodamas. Tikrai geras variantas. Ypac jei is prancuzu parvaryta.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2003 October 29 - 12:34

Na, as kai prisedau prie pugo, jis pranoko visas pries tai buvusias auto bet vieni didziausiu sentimentu liko mano paciam pirmajam senukui saab900 :wub: :wub: :wub: , savo rankomis is denmarko parvarytam 9-5 aero be abejo viescius. Ir bijau, kad 605, nors ir Pezhas :wub: , jam neprilygs, teatleidzia man Viespats uz piktzodziavima :huh: o del dieseliaus - kaip ir visur, viskas priklauso nuo bukles konkretaus egzemplioriaus. Tik vienas pastebejimas - pagal bendra tendencija maziausiai noreciau kad mano auto samoninga jaunyste butu praleidusi prancuzuose... Nemoka ir nesistengia jie masinyciu tausot :mad: (mano pug is prancuzu :o ). Aisku nekalbesime apie tokias salis kaip ispanija ar italija (aciu D. is ten praktiskai nevezha), taciau is einamuju prancuzu vazinetos masinytes atrodo prasciausiai...
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#5 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2003 October 29 - 12:36

ir nelabai isivaizduoju kuomi Aroone grindzia savo nuomone apie prancuzus
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#6 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:38

Susiruosiau keisti savo 605 i naujesni tai bruka man dabar kas netingi, ko tik paklausi ar gali parvaryti ir panasiai.Tai va. o 605 tas restailinginis tai 2.5 Diesel, pravaziuota 180.000 km.Bliamba va kur suo pakastas, kad daug pravaziuota, blyn!!!!!!! :beer: :beer: :blink: :blink:
  • 0

#7 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:39

lektuvu gamykla gi....
keist nekeisciau, bet pirkciau 900 sena dviduri
nu shakes kaip jis patinka :wub:
exkliuzivas
kaip ir 405 coup'as

i think so.... :blush:
  • 0

#8 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 October 29 - 12:41

ir nelabai isivaizduoju kuomi Aroone grindzia savo nuomone apie prancuzus

Bedradarbiui buvo Renault 21 gudzhiais 93 metais ish prancuzu parvare. Nors mashinyte buvo amzhiui ir prabegusi labai daug, bet atrode kaip nauja ir eksplotavosi labai padoriai.

Man atrodo dar labai priklauso ish kurios prancuzijos vietos parvezhta.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#9 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 October 29 - 12:43

pravaziuota 180.000 km.Bliamba va kur suo pakastas, kad daug pravaziuota, blyn!!!!!!! :beer: :beer: :blink: :blink:

Tai kad labai nedaug pravazhiuota, kaip 95 metams. Jeigu spidikas nesuktas, tai tiesiog labai mazhai.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#10 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • posts 2,338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Posted 2003 October 29 - 12:43

lektuvu gamykla gi....
keist nekeisciau, bet pirkciau 900 sena dviduri
nu shakes kaip jis patinka :wub:
exkliuzivas
kaip ir 405 coup'as

i think so.... :blush:

405coupe sakai? Ce tas kuris Paris-dakar pries 15 metu vaziavo? :lol:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#11 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:45

405coupe sakai? Ce tas kuris Paris-dakar pries 15 metu vaziavo? :lol:

ne
cia tas kur pas mani garazi stov ir laukia remonto... :P
  • 0

#12 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:45

Kaip jau minėjau, turiu bičiulius, varančius iš prancūzų... Tai provincijoje automobiliai netgi labai neblogi, bet didmiesčiuose tai :ph34r: O iš Paryžiaus tai apskritai :wacko: :o :blink: Aišku visada yra išimčių...
  • 0

#13 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 October 29 - 12:47

ir nelabai isivaizduoju kuomi Aroone grindzia savo nuomone apie prancuzus

kokia nuomone? Paprastai, kai zmones klausia patarimo, bent jau suteikia minimum informacijos apie objekta. O be to, i klausima "Ar verta?" atsakyti imanoma tik tuomet, kai zinoma klausianciosios personos vertybiu skale, o ja, bent jau as manau, turetu geriausiai zinoti pats paklausejas. Tai kokio #$%^%$#, atsiprasant, tada isvis klausti tokiu dalyku?

Dabar tu man atsakyk: ar VERTA pirkti Rama tepama krema is IKI uz 2.90Lt? Su zalumynais? Lentynoj prastovejo 1.5 dienos. Bet blyn, iki galiojimo pabaigos liko tik 10 dienu!!!!!!!!!!!
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#14 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:50

Susiruosiau keisti savo 605 i naujesni tai bruka man dabar kas netingi, ko tik paklausi ar gali parvaryti ir panasiai.Tai va. o 605 tas restailinginis tai 2.5 Diesel, pravaziuota 180.000 km.Bliamba va kur suo pakastas, kad daug pravaziuota

As tavo vietoj dziaugciausi. tai panasu i realia rida.
Mano opelis pagal tech. aptarnavimo lipdukus apie 280 t. km nubeges (o buvusi firmos masina), tepalu nevalgo ir siaip nesikaprizija.
O kad bobute su 605 TD i baznycia sekmadieniais vazinetu, neteko matyti nei girdeti :P
  • 0

#15 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 October 29 - 12:50

kokia nuomone? Paprastai, kai zmones klausia patarimo, bent jau suteikia minimum informacijos apie objekta. O be to, i klausima "Ar verta?" atsakyti imanoma tik tuomet, kai zinoma klausianciosios personos vertybiu skale, o ja, bent jau as manau, turetu geriausiai zinoti pats paklausejas. Tai kokio #$%^%$#, atsiprasant, tada isvis klausti tokiu dalyku?

true, true....

:beer: :beer: :beer:
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#16 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:51

ir nelabai isivaizduoju kuomi Aroone grindzia savo nuomone apie prancuzus

kokia nuomone? Paprastai, kai zmones klausia patarimo, bent jau suteikia minimum informacijos apie objekta. O be to, i klausima "Ar verta?" atsakyti imanoma tik tuomet, kai zinoma klausianciosios personos vertybiu skale, o ja, bent jau as manau, turetu geriausiai zinoti pats paklausejas. Tai kokio #$%^%$#, atsiprasant, tada isvis klausti tokiu dalyku?

Dabar tu man atsakyk: ar VERTA pirkti Rama tepama krema is IKI uz 2.90Lt? Su zalumynais? Lentynoj prastovejo 1.5 dienos. Bet blyn, iki galiojimo pabaigos liko tik 10 dienu!!!!!!!!!!!

Nesinervuojam!!!!!!! Nervus i konservus ir i Mariampole!!!!!! :lol: :lol: :beer:
  • 0

#17 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2003 October 29 - 12:57

ir nelabai isivaizduoju kuomi Aroone grindzia savo nuomone apie prancuzus

Turejau puga is prancuzu, turiu dabar is vokieciu - patikek tikrai yra skirtumas prancuzu nenaudai :P
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#18 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 12:57

Dabar tu man atsakyk: ar VERTA pirkti Rama tepama krema is IKI uz 2.90Lt? Su zalumynais? Lentynoj prastovejo 1.5 dienos. Bet blyn, iki galiojimo pabaigos liko tik 10 dienu!!!!!!!!!!!

:D jo, atejo Aroone ir pasake "hau". :)
Del saab'u: man jie patinka. zmona irgi butu laiminga jei vazinetume su tokiu. Taciau jie priklauso kitam "segmentui".
Man "nuobodu" vazineti su vw, audi , opel ir pan. masinomis. Noriu isskirtinumo. paziuriu i pinigine ir sakau: kol kas vazineti noriu su pugu. jei gyvenime "prasisuksiu", turesiu saab'a. Arba subaru.
Su 605 pugu 9-5 aero nelyginciau: kazkaip nesitiki, kad ju butu vienodos kainos. Tiesa, kokios aero ir 605 pugo bent jau preliminarios ju kainos?
Rinka pakankamai objektyviai sugeba ivertinti skirtingas auto... ;]
  • 0

#19 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2003 October 29 - 13:00

gal gerb. adminai isteigtu skyreli "ar keisti i...", arba "kas butu, jeigu butu...". ;) Perki ta auto, kuris prie sirdies ar kisenes ir niekam nesuki galvos, taip pat ir sau :beer:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#20 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 October 29 - 13:05

Dabar tu man atsakyk: ar VERTA pirkti Rama tepama krema is IKI uz 2.90Lt? Su zalumynais? Lentynoj prastovejo 1.5 dienos. Bet blyn, iki galiojimo pabaigos liko tik 10 dienu!!!!!!!!!!!

Nesinervuojam!!!!!!!

Negaliu....vat jau antra diena kaip mastau, nervuojuosi ir niekaip negaliu nuspresti....Ar verta????? Plyz help. O gal geriau pirkti krema su raugintais agurkeliais? Padekit prasau apsispresti.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users