Jump to content


Ar Verta Peugeot Keisti I Saab


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#41 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 October 29 - 16:02

Eikit visi š... :angry:

Posted Image
  • 0

#42 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 October 29 - 16:05

Eikit visi š...  :angry:

Man irgi ten eiti? :lol:
Tu geriau pasakyk ka man pirkti....Va dar nusiziurejau Norfoje krabu lazdeliu salotas...Tai dabar visai susibiesijau....kas geriau:tepamas kremas ar krabu salotos?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#43 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • posts 2,005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Posted 2003 October 29 - 16:10

Eikit visi š...  :angry:

Man irgi ten eiti? :lol:
Tu geriau pasakyk ka man pirkti....Va dar nusiziurejau Norfoje krabu lazdeliu salotas...Tai dabar visai susibiesijau....kas geriau:tepamas kremas ar krabu salotos?

Aishku, kad krabu salotas. Va tchia cool daigtas. O tepamas kremas tai sh. Pazhystamas buvo nusipirkes, tai sake sh dydzhiausias ir dabar gailis, kad krabu salotu nepirko.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#44 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 October 29 - 16:15

Pirkit tepamas salotas :angry: Geriau pasakykit kur padangų išamatavimų kos puslapis yra. Moonas ką tik kažkur buvo įdėjęs, nerandu blyn. Mamutai, help please :blush:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#45 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 1,144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Posted 2003 October 29 - 16:22

Eikit visi š...  :angry:

Man irgi ten eiti? :lol:
Tu geriau pasakyk ka man pirkti....Va dar nusiziurejau Norfoje krabu lazdeliu salotas...Tai dabar visai susibiesijau....kas geriau:tepamas kremas ar krabu salotos?

Aishku, kad krabu salotas. Va tchia cool daigtas. O tepamas kremas tai sh. Pazhystamas buvo nusipirkes, tai sake sh dydzhiausias ir dabar gailis, kad krabu salotu nepirko.

Visgi as rinkciausi krabu salotas ir jas butinai reiktu valgyti Saab"e atsisedus, nes kitoks skonis tokioj aplinkoj. O pugo cia nemaisyciau, dar sedynes istepliosi neatsargiai esdamas tuos krabus. Gaila juk. :D
  • 0
406 2.1 TD

#46 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 October 29 - 16:26

Mamutai, help please  :blush:

Gi užsiėmęs bais - šiku... kaip pac liepei... :angry: :blush:
  • 0

#47 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 October 29 - 16:28

Mamutai, help please  :blush:

Gi užsiėmęs bais - šiku... kaip pac liepei... :angry: :blush:

Nu gerai jau gerai, gali naudotis popierium :D
Nu bet man labai reikia :rolleyes:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#48 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • posts 3,410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Posted 2003 October 29 - 16:30

Nu gerai jau gerai, gali naudotis popierium :D
Nu bet man labai reikia :rolleyes:

Tai as savo popieriaus galiu truputi paskolinti :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#49 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 October 29 - 16:34

Mamutai, help please  :blush:

Gi užsiėmęs bais - šiku... kaip pac liepei... :angry: :blush:

Nu gerai jau gerai, gali naudotis popierium :D
Nu bet man labai reikia :rolleyes:

Tu apie šitą?
  • 0

#50 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2003 October 29 - 16:42

Nu gerai jau gerai, gali naudotis popierium  :D
Nu bet man labai reikia  :rolleyes:

Tai as savo popieriaus galiu truputi paskolinti :lol:

"Bendradarbiavimas ir savitarpio supratimas visada duoda geru rezultatu" citatos pabaiga, autorius nezinomas... :beer:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#51 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2003 October 29 - 16:46

Tu apie šitą?

Nea. Man reikia sužinot bendrą rato diametrą. Pvz. koks skirtumas tarp 175/65/R13 ir 185/65/R14
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#52 Svečias_lelius_*

Svečias_lelius_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 17:01

As kaip visada prie savo nuomones apie metu ir ridos santyki.
Per 8 metus vaziuojant po 22,5K gaunasi 180K
jei tai butu benzininis, butu panasu i teisybe
aisku visokiu ciudu buna, bet zyzeliai kaip taisykle ten vaziuoja nuo 25 ir daugiau per metus. Tam jie ir perkami.
gal...
butu benzas - nedvejociau gal...
o siaip momentas - serviso knyga VISADA (na, beveik visada) zmones prideda parduodami. Europoje. O ir Lietuvoje dazniausiai. Jei perekupas atvezes aiskina, kad serviso knygos nera ir nebuvo, darykit isvadas.
Ir dar syki pasikartosiu - netgi serviso knygos yra padirbamos, so, jeigu jos net nera apskritai, galite daryti visiskai aiskias isvadas.

Is dalies tiesa ....bet kartais buna taip keista, kad nusipirke dyzelius vokieciai vos kelis tukstancius per metus tenuvaziuoja.Pats pora tokiu pazystu aisku tai senyvo amziaus zmogenai.
Ar rida tikra gan daznai galima sprest ir is kainos pinigus visi pazysta ir vokieciai ir lietuviai ir kiti ,todel tikimybe kad vokietis parduos techniskai tvarkinga 180 000 km . prabegusi dyzeliuka uz kapeikas nedide(bet yra).Nors dazniausiai jeigu ir yra irodymu, kai rida tikra ,o kaina itartinai maza galima speti kad kazkas tame auto negerai.
Kolega teisus serviso knyga pats svarbiausias dokumentas nesvarbu ar ten 1 semininkas ar 10 jei knyga yra.
Kitas reikalas su mustom ten biski kitoks mastymas tu europieciu.
Beje syki man vienas is tu kurie kelis tukstancius per metus pramina pasakojo kodel dyzeli pirko nors daug didesnius mokescius reik moket ir .t.t :D Sako kad jau tris masinas mate kai autobane sudege visi benzinai ir visi sprogo.Vot todel ir dyzeliu vazioja.... <_< keista kad ir tokiu buna ar ne?
  • 0

#53 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 17:15

kazkas cia nesenei pliotkino, kad lieva serviso knyga vokieciuosna galima ishsirasyt uz 3-5 eurusus.. :(
  • 0

#54 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • posts 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Posted 2003 October 29 - 17:26

Tu apie šitą?

Nea. Man reikia sužinot bendrą rato diametrą. Pvz. koks skirtumas tarp 175/65/R13 ir 185/65/R14

autosuose zhiurek
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#55 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 29 - 18:50

Tu apie šitą?

Nea. Man reikia sužinot bendrą rato diametrą. Pvz. koks skirtumas tarp 175/65/R13 ir 185/65/R14

ce yra labay patogus katalogaz
  • 0

#56 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2003 October 29 - 20:59

Saab geras auto, bet priklauso tam paciam koncernui, kaip ir Opel, daug bendrumu yra, ligu ir ta pati platforma :blush: Sakoma, kad su Saab malonu vaziuoti, tik baisiai nemalonu taisyti. Na Isvaizdos atzvilgiu 607 tikrai grazesnis uz nauja 9-5 saab, vaziavimo savybem, gal atvirksciai. Idomu kieno dyzelius montuoja saab? Apie ju 2.2 turbodyzelius girdejau labai ne kokius atsiliepimus
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#57 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 30 - 10:54

Saab geras auto, bet priklauso tam paciam koncernui, kaip ir Opel, daug bendrumu yra, ligu ir ta pati platforma :blush: Sakoma, kad su Saab malonu vaziuoti, tik baisiai nemalonu taisyti. Na Isvaizdos atzvilgiu 607 tikrai grazesnis uz nauja 9-5 saab, vaziavimo savybem, gal atvirksciai. Idomu kieno dyzelius montuoja saab? Apie ju 2.2 turbodyzelius girdejau labai ne kokius atsiliepimus

Saab'o dyzeliai svediski.O benzininiai kur kas geresni, nei dyzeliai.Cia 2 Franci teisus.as daug suzinojau is saab atstovo. :blink:
na tik pezo vaziuokles i nieka nekeisciau, nes tokio minkstumo kaip pezo vaziuokle, nezinau kas dar turi.o stai saab greiciu deze yra pranasesne nei 607 naujo.ne sji kur kas kokybiskesne, tiek serviso nereikalauja(cia apie nauju modeliu palyginima) :beer: :beer:
  • 0

#58 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2003 October 30 - 15:06

Na Isvaizdos atzvilgiu 607 tikrai grazesnis uz nauja 9-5 saab
Apie ju 2.2 turbodyzelius girdejau labai ne kokius atsiliepimus

Franci, BMW - shlykshtus, nauja MAZDA - urodas, Saab - kaip suprantu irgi nekasss... negi tau nieks daugiau nebepatinka, apart pugu? :wacko: :unsure: :ph34r: pvz.: VW jetta dvieju duru? :lol:
  • 0
Scenario planning

#59 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2003 October 30 - 15:13

Saab'o dyzeliai svediski.O benzininiai kur kas geresni, nei dyzeliai

saabo 2,2 4 cil matars - opelio, 3,0 V6 - Isuzu. nieko svedisko. benzininiai 4 cil. saabo matarai tik neseniai pakeisti i vectros bazeje sukurtus. Pries tai buvo nuo, artodo, 1965 modernizuotas Triumph konstrukcijos matars. tiek apie ta svediskuma. nu ir geruma.
  • 0

#60 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • posts 4,991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Posted 2003 October 30 - 15:27

SAAB: Sad Attempt At Beauty Send Another Automobile Back Sorry Auto, Always Broken Such An Arrogant Boy Still Ain't A Bimmer Swedish Automobiles Always Breakdown Swedish Automobiles Always Broken čia šiaip prisiminiau... ^_^
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users