Jump to content


peugeot 406 spidometras


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 Svečias_andrriuxxa_*

Svečias_andrriuxxa_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 17 - 12:57

Sveiki, mano peugeot 406 95m neveikia spidometro greicio rodykle :angry: gal kas zino kaip galima sita problema sutaisyt, o gal dar zinot kiek kainuoja naujas spidometras? :rolleyes:
  • 0

#2 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2008 April 17 - 13:37

O rida sukasi?
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#3 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2008 April 17 - 19:06

Sveiki, mano peugeot 406 95m neveikia spidometro greicio rodykle :angry: gal kas zino kaip galima sita problema sutaisyt, o gal dar zinot kiek kainuoja naujas spidometras? :rolleyes:

Ieškoti > dacikas...
Nėr už ką...
  • 0
... labai piktas diedas...

#4 Svečias_andrriuxxa_*

Svečias_andrriuxxa_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 18 - 12:44

rida stovi vietoj <_<
  • 0

#5 Mindaz

Mindaz
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406 coupe

Posted 2008 April 18 - 17:09

Greiciausei bus beda paceme spidometre. Bent savajam buvo taip: pajudejus is vietos rodykle kildavo normaliai mazdaug ties 50 km/h sokdavo iki 70 km/h suduodavus kumsciu per panele vel atsistatydavo rodmenys kaip priklauso. arba sustoji o rodykle vistiek ties 70 km/h pastrigusi. Pirmas itarimas kontaktai pacame spidometre issiardzius ir issiemus elektronine plata ties kontaktais (tokie kur eina i tos rodykles elektromechanini mechanizma, tokia fiske su tokiais strypeliais) is vienos puses tos fiskes tie strypeliai yra prilituoti prie platos. Atidziau paziurejus su padidinamuoju stiklu matesi mikro itrukimai (akimi beveik nematomi) tada belieka pereit su lituokliu ir temperaturos ir kuro kiekio cia del viso pikto. Pas mane kartais ir kuro kiekio rodykle sudurniuodavo. Po perlitavimo visi simptomai dingo. Jei nesi ivaldes lituoklio, nesk arba i elektronikos taisykla ,arba kas nusimano tokiuose dalykuose ir aisku moka naudotis lituokliu. ;)
  • 0

#6 Svečias_andrriuxxa_*

Svečias_andrriuxxa_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 19 - 10:10

lituokliu naudotis moku, tik man ne labai sekasi isimt ta plata, visus varztelius atsukau, o ji laikosi kaip priklijuota, bijau traukt su jega nes gali suluzt. Gal yra koks nors nors budas ta plata istraukt is spidometro? :)
  • 0

#7 Mindaz

Mindaz
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406 coupe

Posted 2008 April 19 - 12:53

Taip ten yra darbo norint istraukti. Nemazai yra tu plasmasiniu kabliuku , bet viskas imanoma tik reikia nepersistengti langvai galima kanors sulauzyti. Bent man isejo nieko nesulauziau ^_^
  • 0

#8 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Posted 2008 April 19 - 14:31

rida stovi vietoj <_<

Tada daviklis. Jau metus turiu šitą problemą :lol:
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#9 Pavel

Pavel
  • Senbuviai
  • posts 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:MercedesBenz E300D 97m

Posted 2008 April 20 - 03:05

Man daviklis parejo,tai zibinte nusipirkau uz ~130Lt. :blush: o savartyne paprase 300lt :D :D :D
  • 0

#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2008 April 20 - 16:19

Man daviklis parejo,tai zibinte nusipirkau uz ~130Lt. :blush: o savartyne paprase 300lt :D :D :D

Jau Kauno "Autominutė" - lupikai baisiausi, ale už jį "tik" 80 lt tesugebėjo paprašyt. O kur čia tiek prašo? Norėčiau tam nusisvaigusiam akysna pažiūrėt... :mad:
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 Svečias_andrriuxxa_*

Svečias_andrriuxxa_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 22 - 12:31

aciu visiems uz patarimus :beer: pabandysiu perlituot, jei nieko nesigaus tai teks pirkt nauja <_< :lol:
  • 0

#12 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 April 22 - 12:41

as ir ltg kiek pamenu mokeju uz davikli 100 ar kazkas panasaus :) jei cia apie ta kur ant greiciu dezes ten kazkur dedas :) o pas mane beda tokia kad kartais isedi i masina o nieks neveikia spidometre :) nei apsukos nei temp rodykles nei kuro nei greicio bet padauzau ir virsaus ir pradeda veikt. tai cia turbut gal kokia fyske ar gali but kad nekontaktuoja? bet gan sunkus priejimas iki to spidometro tai neardau :) o arsimenu buvo laikai kai golfa turejau :) per valanda visa panele isardydavau vos ne ir atgal sutverdavau... :D
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#13 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2008 April 22 - 14:52

o arsimenu buvo laikai kai golfa turejau :) per valanda visa panele isardydavau vos ne ir atgal sutverdavau... :D

jei dar vis yra nostalgija siulyciau sita isigyti:

http://autogidas.lt/...html?01.9667955

:D :beer:
  • 0
Roots to roots

#14 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • posts 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Posted 2008 April 22 - 15:35

Spidometrą išimti - 5 min., jeigu, žinoma, ne vieną kartą jau ardęs. :rolleyes:
  • 0

#15 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 22 - 18:04

as ir ltg kiek pamenu mokeju uz davikli 100 ar kazkas panasaus :) jei cia apie ta kur ant greiciu dezes ten kazkur dedas :) o pas mane beda tokia kad kartais isedi i masina o nieks neveikia spidometre :) nei apsukos nei temp rodykles nei kuro nei greicio bet padauzau ir virsaus ir pradeda veikt. tai cia turbut gal kokia fyske ar gali but kad nekontaktuoja? bet gan sunkus priejimas iki to spidometro tai neardau :) o arsimenu buvo laikai kai golfa turejau :) per valanda visa panele isardydavau vos ne ir atgal sutverdavau... :D

Koks sunkus isemimas, pirma karta imdamas sugaisau max, 5min. 6 varztelius sunku atsukti?
  • 0

#16 Svečias_ArtasL_*

Svečias_ArtasL_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 22 - 18:07

jei dar vis yra nostalgija siulyciau sita isigyti:

http://autogidas.lt/...html?01.9667955

:D :beer:

Jo geri komentarai pardavejo :D "trauke 180km/h", "bile neskambinekit" :D
  • 0

#17 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 April 22 - 18:47

Koks sunkus isemimas, pirma karta imdamas sugaisau max, 5min. 6 varztelius sunku atsukti?

niu nezinau man tai tiek neuzteko kad 6 varztus isimti.... siaip dydziausia problema nuimti ta visa plasmase kur aplink eina... man kazkaip baisu ja sulauzyt... o labai atsargei darant viska tai ir uztrunka ilgai :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#18 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • posts 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Posted 2008 April 22 - 18:48

jei dar vis yra nostalgija siulyciau sita isigyti:

http://autogidas.lt/...html?01.9667955

:D :beer:

siaip noreciau dar vis turet ta savo masina buvusia bet tik ta golfa kur turejau aisku butu gerai kad ir pezius kieme stovetu :)
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#19 stasiux

stasiux
  • Senbuviai
  • posts 471
  • Vieta:salia kedainiu
  • Automobilis:peugeot 406 2.1td,406 coupe 2.0, 807 2.2hdi,407 2.0hdi

Posted 2008 April 22 - 21:38

pas mane tp spidometras grybavo-tai veike,tai ne.problema buvo ne spidometre,o elektronikos blokely,kuri galima istraukt isardzius bardacioka.hakeriai sutvarke uz 100.jau 2 metai no probliem ;)
  • 0

#20 Svečias_andrriuxxa_*

Svečias_andrriuxxa_*
  • Svečiai

Posted 2008 April 23 - 15:26

o gal zinot kaip atsukt vaira? :lol: nes turiu sportini ir noriu su juo pavazinet ;] kazkaip man nesigauna atydaryt ta guma, po kuria yra oro pagalve, gal ten ja laiko kokie varztai? :blink: :lol:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users