Peršokti prie turinio


peugeot 406 spidometras


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#21 Svečias_maariuux_*

Svečias_maariuux_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 26 - 22:49

ar galima 406 96m pakeisti spidometra mano yra su laikrodziu norisi su apsuku rodmenim kad butu,ar imanoma?
  • 0

#22 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 vasario 27 - 00:22

O kas gali buti jei 'greitis' krenta iki ~20 normaliai o paskui iskart nukrenta iki 0?
va taip: ~42s
ar gali buti greicio paklaida?
  • 0

#23 Svečias_gyzzas_*

Svečias_gyzzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 02 - 14:40

sveiki pas mane irgi panasus simptomai, taciau mano spidas pravaziavus kokia 15-20 pradeda veikti (siaip apsukos veikia, tik greicio nerodo ir rida nesisuka), Taip kaip suprantu cia galimi trys sios ligos saltiniai, spidas, daviklis ir blokelis uz bardacioko. Tad jei kam taip buvo nutike, ar bent nutuoket nuo ko pradet buciau dekingas uz info ;) P.S dar neveike mago valdymo rankenele, gal bus komentaras ir i tai? ;)
  • 0

#24 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2010 kovo 02 - 15:59

sveiki pas mane irgi panasus simptomai, taciau mano spidas pravaziavus kokia 15-20 pradeda veikti (siaip apsukos veikia, tik greicio nerodo ir rida nesisuka), Taip kaip suprantu cia galimi trys sios ligos saltiniai, spidas, daviklis ir blokelis uz bardacioko.
Tad jei kam taip buvo nutike, ar bent nutuoket nuo ko pradet buciau dekingas uz info ;)
P.S dar neveike mago valdymo rankenele, gal bus komentaras ir i tai? ;)

o magas isvis orginalus ? :), jei taip tai issiimk ji (i skylute (mago priekyje)virbala reikia kisti..) ir paziurek ar isvis rankenos fyske pajungta.
  • 0

#25 Kelmas

Kelmas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 519
  • Vieta:Vilnius/Kaunas
  • Automobilis:Toyota Yaris 1.0

Parašyta 2010 kovo 03 - 10:54

Jeigu rida sukasi, bet nerodo greičio - tikėtina, kad kaltas pats rodymo prietaisas skydelyje. Jei ir rida nesisuka, greičiausia bus nudvėsęs pats greičio daviklis (angl. vehicle speed sensor).
  • 0
1997 Peugeot 406 1,8 l 16V (LFY) benzinas, 81 kW (Sherwood Green - M0RF) PARDUOTAS

#26 Svečias_gyzzas_*

Svečias_gyzzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 kovo 05 - 09:40

Jeigu rida sukasi, bet nerodo greičio - tikėtina, kad kaltas pats rodymo prietaisas skydelyje. Jei ir rida nesisuka, greičiausia bus nudvėsęs pats greičio daviklis (angl. vehicle speed sensor).

Esme kad jis veikia bet tik pravaziavus 10 km veikia (sukasi rida ir rodo greiti) :D ale durnas daiktas, reiks megint pakeist ir isitikinti ar tikrai jis grybauja
  • 0

#27 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 05 - 21:34

sveiki pas mane irgi panasus simptomai, taciau mano spidas pravaziavus kokia 15-20 pradeda veikti (siaip apsukos veikia, tik greicio nerodo ir rida nesisuka), Taip kaip suprantu cia galimi trys sios ligos saltiniai, spidas, daviklis ir blokelis uz bardacioko.
Tad jei kam taip buvo nutike, ar bent nutuoket nuo ko pradet buciau dekingas uz info ;)
P.S dar neveike mago valdymo rankenele, gal bus komentaras ir i tai? ;)

Siaip skydelis diagnozuojasi su diagnostika sekmingai,tiesa,pilna skydelio diagnostika galima atlikti nuo berods 99m :hmm:
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#28 Svečias_viktoras098_*

Svečias_viktoras098_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 28 - 17:58

as ir ardant spidometra atsukau tuos 6 varzteliu, o toliau - nei is vietos, kliba, bet neina istraukt, kazkas kazkur dar stipriai laiko. ka tiksliai toliau reikia daryti? patarkit kas ardet.
  • 0

#29 mantas3577

mantas3577
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Vieta:Mažeikiai Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, Audi a5 coupe

Parašyta 2010 birželio 28 - 20:08

atsukes nuemi ta plasmase po to spydika imk ir trauk ten tad ji atjunk ir darbuokis :D
  • 0

#30 zigas

zigas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Prienai
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2010 birželio 28 - 21:30

sveiki pas mane irgi panasus simptomai, taciau mano spidas pravaziavus kokia 15-20 pradeda veikti (siaip apsukos veikia, tik greicio nerodo ir rida nesisuka), Taip kaip suprantu cia galimi trys sios ligos saltiniai, spidas, daviklis ir blokelis uz bardacioko.
Tad jei kam taip buvo nutike, ar bent nutuoket nuo ko pradet  buciau dekingas uz info ;)
P.S dar neveike mago valdymo rankenele, gal bus komentaras ir i tai? ;)

Siaip skydelis diagnozuojasi su diagnostika sekmingai,tiesa,pilna skydelio diagnostika galima atlikti nuo berods 99m :hmm:

Ar diagnozuojant kuro bako rodyklė iki max turi atsilenkti?
  • 0

#31 Svečias_deeivis_*

Svečias_deeivis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 28 - 21:40

Sveiki ir man beda ankscaiu kuro bako rodykle rodydavo gerai dabar uzsipyliau ilna baka iki virsaus ir tik rodo puse rodyklele? kas gali but ir kilometrazas kartais rodo normaliai kartais pajungus degima belenka rodo arba nusinulina ir netiksliai rodo kas galetu but? pezo 406 1.9 tdi 96m
  • 0

#32 Svečias_deeivis_*

Svečias_deeivis_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 birželio 28 - 21:59

...

Šį pranešimą redagavo deeivis: 2010 birželio 28 - 22:00

  • 0

#33 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2011 rugsėjo 14 - 13:52

Sveiki-kilstelsiu tema Neseniai zmona isigijo P406 96m 1.8.Bedele ta kad durniuoja spidometro ir kur rodykles(siaip nemazai info apie tai)-trinktelejus lengvai atsigauna kuriam laikui.Diagnoze kaip ir butu aiski-reiktu perlituot spidometro kontaktus,bet spidometras yra be tachometro,o noretusi kad butu su juo,todel kyla mintis pasikeist visa skydeli su tachometru (atkristu litavimo darbai) tik nzn ar veiktu tachometras?
  • 0

#34 Dalgius

Dalgius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:406 coupe 2.0

Parašyta 2011 rugsėjo 15 - 13:32

Tachometras veiks. Pats taip keiciau.
  • 0

#35 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2011 rugsėjo 15 - 23:54

Tachometras veiks. Pats taip keiciau.

Dekoju-turesiu omeny,nors siandien vistik issiemiau,issiardziau ir persilitavau savaji.Viskas tvarkoj,bet galvoju reiks prie progos pasikeist vistiek. :rolleyes:
  • 0

#36 tdikas

tdikas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Automobilis:406

Parašyta 2011 rugsėjo 16 - 12:03

Ar matesi kur lituot ar viska is eiles perlitavai? kuro lygio man nerodo
  • 0

#37 bangass

bangass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 80
  • Automobilis:406

Parašyta 2011 rugsėjo 16 - 13:32

Ar matesi kur lituot ar viska is eiles perlitavai? kuro lygio man nerodo

Kuro rodykles paikes per padidinimo stikla matesi gerai,be to ir klibejo siek tiek viena "spilka",ten jos 3.Spidometro visos keturios atrode graziai(mikrotrukimas ant kazkurios buvo matyt)bet uzliejau visas,ir beda dingo.
  • 0

#38 Pls_asas

Pls_asas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Panevėžys-Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD - 2.0 HDI

Parašyta 2011 rugsėjo 28 - 09:01

neveikia peugeot 406 2.0 HDI spidometras, nerodo kiek is viso nuvaziuoja kilometru. ta eilute, kuria galima nunulinti rodo puikiai, borto kompas irgi rodo, taciau skydelija dega 199999 ir viskas, gal kas susidure su panasia beda?
  • 0

#39 tdikas

tdikas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Automobilis:406

Parašyta 2011 spalio 11 - 10:10

Gal kas kaune man palituotu 406 96m nerodo kuro lygio?
  • 0

#40 k1ckbox

k1ckbox
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 46
  • Automobilis:peougeot 406 2.1 td 98m 80kw

Parašyta 2011 spalio 30 - 14:46

Sveiki,man reiktu suzinoti ar tie greicia davikliai visi vienodi? ta prasme i benzinius ir dyzelinius auto ejo tie patys?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0