Peršokti prie turinio


P 406 originali garso sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 427

#21 Svečias_wildchild_*

Svečias_wildchild_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gruodžio 04 - 22:34

Nu jo, cia butu vienintelis varijantas:klausyti cd nekeiciant mago. Nes cd grotuvaj tokios pacios formos eina tik Clarion firmos. Ir jei pas ka yra Philips kasetinis, tai neina keist i Clarion'o cd player'i nes nera displejaus ant jo. Tai visiem iki 99.08 norint keisti audio, teks ziuretis special remelio, kuris apie 25 lt kainuoja(UK 20 svaru :wacko: ) ir detis standartini grotuva. P.S. Del grotuvu. Gal kas esate isbande naujus grotuvus su SD ir USB jungtimis. Kokie atsiliepimai? :beer:
  • 0

#22 Svečias_zyze_*

Svečias_zyze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 11:52

sveiki, gal kas turit kokia foto ideto magelio (vietoj gamyklinio) karu su adapderiu (plamase ta) niekur inete nerandu (randu tik pacio adapterio paveiksliuka) kaip ten tas viskas jau sumontuota atrodo..
  • 0

#23 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 12:34

Žadu palikti orginalą kasetinį ir įsidėti kitą, jeigu pavyks. Jieškau plastmasių, jeigu kartais nepavyktų - kad galimėtų atstatyti. Žadu dėti kairėje pusėje vietoj šviesų pakėlėjo ir skydelio apšvietimo jungiklių. Pagal apytikslius išmatavimus tinka, bet konkrečiai pjaustant gali kas nors užkliūti. :rolleyes:
  • 0

#24 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 14:12

Kazkaip sunkiai jus cia planuojat tokia operacija. Gi nuvaziuoji i kokia firma, kuri uzsiima audio aparaturos pardavimu / montavimu, nusiperki dangteli, islupi gamykline magnetola, istatai dangteli, prijungi savo naujaja (eina aurofiskes) ir istatai ja i gamyklines magnetolos vieta. Nieko pjaustyt, nieko konstruot nereikia. Jeigu nori islaikyti valdyma nuo vairo, tai arba perki CD keitikli ir jungi prie gamyklines magnetolos, arba spec magnetola su valdymo nuo vairo funkcija (kai ka gali tekti perlituoti, bet tiksliai nezinau, ne mano kompetencija) Ir viskas.
  • 0

#25 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 14:20

... Žadu dėti kairėje pusėje vietoj šviesų pakėlėjo ir skydelio apšvietimo jungiklių ...

O čia tai originalu.
Bet kaip tu į ją žiūrėsi? Kažkur kairėje, žemai po vairu. Nugi tenka kartais į magnetolą akį užmesti.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#26 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 15:04

Išsiaiškinau, kad mano Pilypui CD keitiklis netinka - neskaito mp3. Orginalo išimti nesinori. Įdėsi kitą - vagis priviliosi. O ten statyti - tik planuose. Bet vieta nėra tokia bloga, o jei dar dangtelį kaip orginalo uždėti... Bus matyti. :rolleyes:
  • 0

#27 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 15:27

Išsiaiškinau, kad mano Pilypui CD keitiklis netinka - neskaito mp3. Orginalo išimti nesinori. Įdėsi kitą - vagis priviliosi. O ten statyti - tik planuose. Bet vieta nėra tokia bloga, o jei dar dangtelį kaip orginalo uždėti... Bus matyti. :rolleyes:

Yra specialus adapteriai, per kuriuos galima prijungti standartinius CD keitiklius su MP3 prie gamykliniu magnetolu.
  • 0

#28 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 15:36

Rašiau aš į Connects2. Man atsakė, kad viskas veiktų, galima pajungti tik per FM modulį. Skaičiau, kad taip jungiant, nukenčia kokybė. O CD grotuvą turiu dar iš supjaustyto Moskvish. :rolleyes:
  • 0

#29 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 15:54

Rašiau aš į Connects2. Man atsakė, kad viskas veiktų, galima pajungti tik per FM modulį. Skaičiau, kad taip jungiant, nukenčia kokybė. O CD grotuvą turiu dar iš supjaustyto Moskvish. :rolleyes:

Tuomet uzjauciu :mellow:
  • 0

#30 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 16:21

Išsiaiškinau, kad mano Pilypui CD keitiklis netinka - neskaito mp3. Orginalo išimti nesinori. Įdėsi kitą - vagis priviliosi. O ten statyti - tik planuose. Bet vieta nėra tokia bloga, o jei dar dangtelį kaip orginalo uždėti... Bus matyti. :rolleyes:

Bet argi būtina CD keitikliui MP3? :huh:
Per akis tu 6 paprastų CD.
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#31 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 rugpjūčio 08 - 18:36

Žadu palikti orginalą kasetinį ir įsidėti kitą, jeigu pavyks. Jieškau plastmasių, jeigu kartais nepavyktų - kad galimėtų atstatyti. Žadu dėti kairėje pusėje vietoj šviesų pakėlėjo ir skydelio apšvietimo jungiklių. Pagal apytikslius išmatavimus tinka, bet konkrečiai pjaustant gali kas nors užkliūti. :rolleyes:

Oba! :blink: Uzsidekit pliusa, kolega..
Tik kad toj vietoj po panele dazniausiai 'siek tiek mesu buna.. Kaip antai kruva laidu, elektros prietaisu, paneles tvirtinimo elementu. Nu gal 406 stebuklinga masina, kur to viso nera, nesigincysiu. :unsure: Bet kiek teko susidurt (poroj auto signalkes det), tai labai jau ten tirsta.. Be to 'mages (ypac su cd) darbiniam rezime visai nesaltos buna. Normaliam ISO stalciuj (ir uz jo) pakankamai vietos buna, a jei saviveikla uzsiimi.. Kad nepaleistum dumais.. ^_^
As tai siulytau kita iseiti: mage su atskiru snukiu. Arba pasidirbint tokia is paprastos ('snuki ir bloka sujungti kabeliu). Tada pagr. blokas ramiai i bradacioka arba po sedyne (jei yra kaip apsaugot nuo dregmes), a 'snukis' ant to daikto, katras saule uzstoja (brelokas?) vidines puses ar kairej pusej vietoj apsvietimo jungikliu - kur jau kam patogiau.
  • 0
Variantas B

#32 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 06:54

As tai siulytau kita iseiti: mage su atskiru snukiu. Arba pasidirbint tokia is paprastos ('snuki ir bloka sujungti kabeliu). Tada pagr. blokas ramiai i bradacioka arba po sedyne (jei yra kaip apsaugot nuo dregmes), a 'snukis' ant to daikto, katras saule uzstoja (brelokas?) vidines puses ar kairej pusej vietoj apsvietimo jungikliu - kur jau kam patogiau.

Yra ir tokia mintis, nes grotuvas, kurį turiu yra su nuimamu dangteliu. :rolleyes:
  • 0

#33 Svečias_Remis_*

Svečias_Remis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 09 - 12:05

Mano 406 dar iki restailininginis(nors ir 99m.) tai ir magas pas mane "juostinis" dar :D . Tai as pagalvojau, o jei pakeitus ji cd playeriu, bet is kitos puses tai standartinis magas juk nestandartines formos ir naujas grotuvas beveik dvigubai mazhesnis. Tai kaip ta imanoma padaryt ir as yra kokiu "plasmaskiu" kad aplinkui tarpai uzsidengtu? :wacko:

kaune autominuteje yra su cd
  • 0

#34 Svečias_VMin_*

Svečias_VMin_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 11 - 20:25

Nu jo, cia butu vienintelis varijantas:klausyti cd nekeiciant mago. Nes cd grotuvaj tokios pacios formos eina tik Clarion firmos. Ir jei pas ka yra Philips kasetinis, tai neina keist i Clarion'o cd player'i nes nera displejaus ant jo. Tai visiem iki 99.08 norint keisti audio, teks ziuretis special remelio, kuris apie 25 lt kainuoja(UK 20 svaru :wacko: ) ir detis standartini grotuva.

P.S. Del grotuvu. Gal kas esate isbande naujus grotuvus su SD ir USB jungtimis. Kokie atsiliepimai? :beer:

Anglijoje tas lankelis ~6-7 svarus kainuoja, pats pirkes ;)
  • 0

#35 Svečias_doncikas_*

Svečias_doncikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 13:14

ar ta "autonata" vis dar gyvuoja? nes bandziau jiems skambinti, tai tel. panasu, kad isjungtas, web'as irgi neveikia..hmm.. Kaip supratau tau bole jie pagelbejo?
  • 0

#36 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugpjūčio 19 - 13:41

Kadangi visokie skriemuliai įsuko neblogą sūkurį piniginėje, tai CD grotuvo remontą atidėjau kuriam laikui. Tada pripratau prie radijos, kol galų gale užsimiegojęs pilietis iš šalutinio kelio nepataisomai sumaitojo mano pežoną...
  • 0

#37 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:25

Nenorejau pradet naujos temos: papasakokit, kaip protingai issilupti Clariona juostini? Noriu pasiziuret laidus i stipriaka, kazko traska mlin. Ten tokios 2 skylutes, na 5 cm atsuktuvo kisimas nieko nepadejo :D Aciu is anksto.
  • 0

#38 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:27

Nenorejau pradet naujos temos:

papasakokit, kaip protingai issilupti Clariona juostini? Noriu pasiziuret laidus i stipriaka, kazko traska mlin. Ten tokios 2 skylutes, na 5 cm atsuktuvo kisimas nieko nepadejo :D

Aciu is anksto.

Reikėj geriau paieškot... ;)
  • 0

#39 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:30

Aciu :) bet shits man nepadejo, mage Coupe bent jau stovi kitokia (be dangcio), be to su spec raktais ir be instrukciju galima ;) ir be paveiksliuku, o vat paprastuoju budu kaip? :)
  • 0

#40 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:32

Aciu :) bet shits man nepadejo, mage Coupe bent jau stovi kitokia (be dangcio), be to su spec raktais ir be instrukciju galima ;) ir be paveiksliuku, o vat paprastuoju budu kaip? :)

Pats geriausias spec. raktas - sratinuko serdele.
Del traskejimo (jei su JBL gamykliniu stiprintuvu) - ziurek pacia apatine jungti.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0