Peršokti prie turinio


P 406 originali garso sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 427

#41 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:34

Jeps, su gamykliuniu JBL, tikrai baigia uzknist... aciu labai uz patarima :) :beer: beje, ka su tuo "spec raktu" be kisimo reik daryt, i kure puse remt ir pan?
  • 0

#42 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:38

Toks? šiaip šerdelė gali būt per minkšta IMHO... kokius virbalus pasiskolink iš močiutės ... ^_^ O spaust dažniausiai reik abu virbalus įkišus į magės pusę (nu ne į durelių ta prasme)... o jei virbalai storesni - gal spaust ir nereikės - užteks sustumt...
  • 0

#43 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:39

Jeps, su gamykliuniu JBL, tikrai baigia uzknist...

aciu labai uz patarima :) :beer:

beje, ka su tuo "spec raktu" be kisimo reik daryt, i kure puse remt ir pan?

Stumi serdeles (pageidautina storesnes nei standartines) arba ilgus (15-20cm) plonus atsuktuvus i abi skyles iki kol pradeda siek tiek strigti. Tuomet bandai traukti laukan. Dviese galbut butu lengviau. Tiesa kisamuju irankiu storius butu geriau parinkti kuo didesnius, kad tik tik lystu vidun - bus daug lengviau. Su serdele e2110 clariona lupom ~20 min.... <_<
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#44 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:41

kokius virbalus pasiskolink iš močiutės ... ^_^ O spaust dažniausiai reik abu virbalus įkišus į magės pusę (nu ne į durelių ta prasme)...

jei bus ploni ir ilgi virbalai, gerai paspaudus galetum ir peciuka pradurti...bet clariono neislupsi :rolleyes:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#45 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 06 - 09:43

Jo, magiuks toch-v-toch toks... Mamutas, aroone, aciu labai!
  • 0

#46 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 rugsėjo 11 - 09:53

Tai va, chebra, is tikruju 6dieni su tuo vamzdeliu iskrapsciau mage per 5 min savo kreivom rankom. Vazidelis toks: Judini fiskes - zhopa, traska kaip kalashnikovas. Galvoju - YPA!!! reikia kirpt nafik ir susidet kontaktus is naujo. Gerai, kad mane sustabde. Zodziu nuemus abudu mago dangtelius, traskejimo kaip nebuta. Nors tu i panele sudauzyk ji. Judink nejudines fiskes, ne kiek netraska. Sudedi atgal - ta pati zhopa. Jau ir ieskojom, gal kur kas atsilitave schemoj, gal dar kas, apipurskes schema su skystu plastiku - mol vdrug i korpusa pramusa per dulkes - 0 emociju. Vazinejam toliau pasibezdedami... Gal kas isidejot kita vietoj Clariko ir norit dakalt savo, jei netraska?
  • 0

#47 Svečias_KentS_*

Svečias_KentS_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 19 - 07:59

Yra specialus adapteriai, per kuriuos galima prijungti standartinius CD keitiklius su MP3 prie gamykliniu magnetolu.

Is kur gauti tokius adapterius ?
  • 0

#48 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 30 - 19:46

Pasiziurek paieskoj ten turetum rast
  • 0

#49 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 31 - 14:33

Cia Spausti

Šį pranešimą redagavo peugeot406: 2006 spalio 31 - 14:34

  • 0

#50 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 spalio 31 - 23:03

Sveiki, Tai va pagaliau pasikeiciau kasetini Clarion i CD MP3 Grotuva. Pasidalinsiu patirtim ;] Reikalinga buvo nusipirkti: Remeli Adapteri apie 30LT Lietuvoje, bet man isejo beveik 40LT nes pirkau ne Lt <_< Ir patinkant i CD grotuva... Pajungimas Paprastas nes Peugeot nesupjove grybo kaip kiti Automobiliu gamintojai su Adaptariais, pasirinko ISO standarta. O tai reiskias kad Perkant Nauja Grotuva ten visalaika buna Adapteris i ISO pajungima. Sukisai ir veikia :D Viskas kuo puikiausiai ir pas mane, tik uzknisa po pusvalandzio man naujasis grotuvas nusiresetina ir ijungus reikia viska isnaujo nustatyneti :mad: Nesuprantu del ko... Gal kas keitete ir tas pats Buvo, Kiek suprantu sioje srityje tai isjungus degima ir istraukus raktelius turi likti kazkoks maitinimas atminties, bet pas mane kiek kiek siandien pastebejau po puses valandos kazkokia rele sudirba girdisi persijungimas ir Grotuva ijungus viska isnaujo nustatyneti reikia... O tai uzknisa :mad: Galvoju jau gal atmintciai Pliusa Tiesiogini nuo akumo pajungti? ??? bet pirma galvoju Klubieciu paklausiu gal kas susidure tuo reikalu ir daugmaz sprendima zinao :rolleyes:
  • 0

#51 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 01 - 11:24

Viskas kuo puikiausiai ir pas mane, tik uzknisa po pusvalandzio man naujasis grotuvas nusiresetina ir ijungus reikia viska isnaujo nustatyneti :mad: Nesuprantu del ko...

Jei tai porestailinginis 406'as - kaltas ekonominis rezimas, t.y. po variklio isjungimo praejus ~20-30min BSI atjungia maitinima daugeliui prietaisu, tame tarpe ir radijai.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#52 Svečias_peugeot406_*

Svečias_peugeot406_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 01 - 23:56

Dekui uz atsakyma Kolega :beer: Siandien specialiai stebejau tai pasirodo vakar blogai laika pasakiau ne po 30min o po puses minutes istraukus raktelius girdisi kaip rele kazkokia sucakci ir mage atsijungia. Dabar schema mages pajungimo pavarciau ir radau ydomu dalyka kad reikia kai kuriais atvejais sukeisti du + laidukus bandysiu artimiausiu laiku kai gausiu Antenos adapteri, nes mage sunkokai isitraukia ir kelis kartus traukineti kai galima viena kart istraukti nematau prasmes. ^_^
  • 0

#53 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 03 - 01:05

lauksim ziniu ;) o tai pas mane irgi jau guli magelis paruostas. Galetum issamu tutoriala parasyt kur kokius laidziukus keitei ir panasiai :)
  • 0

#54 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Parašyta 2006 lapkričio 05 - 16:50

Sveiki, Tai va pagaliau pasikeiciau kasetini Clarion i CD MP3 Grotuva. Pasidalinsiu patirtim ;] Reikalinga buvo nusipirkti: Remeli Adapteri apie 30LT Lietuvoje, bet man isejo beveik 40LT nes pirkau ne Lt <_< Ir patinkant i CD grotuva... Pajungimas Paprastas nes Peugeot nesupjove grybo kaip kiti Automobiliu gamintojai su Adaptariais, pasirinko ISO standarta. O tai reiskias kad Perkant Nauja Grotuva ten visalaika buna Adapteris i ISO pajungima. Sukisai ir veikia :D Viskas kuo puikiausiai ir pas mane, tik uzknisa po pusvalandzio man naujasis grotuvas nusiresetina ir ijungus reikia viska isnaujo nustatyneti :mad: Nesuprantu del ko... Gal kas keitete ir tas pats Buvo, Kiek suprantu sioje srityje tai isjungus degima ir istraukus raktelius turi likti kazkoks maitinimas atminties, bet pas mane kiek kiek siandien pastebejau po puses valandos kazkokia rele sudirba girdisi persijungimas ir Grotuva ijungus viska isnaujo nustatyneti reikia... O tai uzknisa :mad: Galvoju jau gal atmintciai Pliusa Tiesiogini nuo akumo pajungti? ??? bet pirma galvoju Klubieciu paklausiu gal kas susidure tuo reikalu ir daugmaz sprendima zinao :rolleyes:

kur prekiauja remeliais?
  • 0

#55 Svečias_Darielis_*

Svečias_Darielis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 20:12

Sve visu pirma noriu prisitatyti ,esu naujokas taigi stipriai nemuskit jei tema jau apkalbeta. taigi yra orginali automagnetola kuri valdosi su maza rankenele prie vairo. Jei keisti maga ir deti ne gamyklini prarandu valdyma su sia rankenele. Ar yra tokiu magu ( ne gamykliniu ) kurie turetu sia galimybe. ( valdyma su svirtele prie vairo ). Aciu !!!
  • 0

#56 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 20:30

zinau kad yra nemazai. daugiau nieko nepasakysiu :) bet idejus ne orginalu magnetafona atsiranda kitu problemu kiek skaiciau

Šį pranešimą redagavo strokaz: 2006 lapkričio 07 - 20:31

  • 0

#57 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 20:31

Sve
visu pirma noriu prisitatyti ,esu naujokas taigi stipriai nemuskit jei tema jau apkalbeta.
taigi yra orginali automagnetola kuri valdosi su maza rankenele prie vairo.
Jei keisti maga ir deti ne gamyklini prarandu valdyma su sia rankenele.
Ar yra tokiu magu ( ne gamykliniu ) kurie turetu sia galimybe. ( valdyma su svirtele prie vairo ).
Aciu !!!

Yra adapteriu, kurie leidzia pajungti tam tikru gamintoju tam tikrus negamyklinius modelius. Taciau adapterio kaina gali nemaloniai nustebinti. Kolegu is rusiskojo klubo svetaineje (www.peugeot-club.ru) yra straipsnelis kaip DIY metodais, be dideliu investiciju, buvo pajungta ne orginali magnetola. Tiesa, mano isvedziojimai labiau tinka porestailingiam 406'am..apie priesrestailinga nieko nezinau :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#58 Svečias_Darielis_*

Svečias_Darielis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 20:48

nenoriu pasirodyti priekabus bet gal butu galima konkretu linka i ru puslapi. ( jei nebus nieko tokio paieskosiu ir rasiu ). Ir dar ka reiskia " porestailingiam "??? O beto kokios problemos gali buti pakeitus maga ??? Nu jo parasiau cia as :)
  • 0

#59 Svečias_strokaz_*

Svečias_strokaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 lapkričio 07 - 22:01

porestailinginis tai kur eina nuo 1999 metu, o linkas i viso proceso aprasyma butu ir man naudingas
  • 0

#60 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 lapkričio 08 - 08:31

porestailinginis tai kur eina nuo 1999 metu, o linkas i viso proceso aprasyma butu ir man naudingas

brisiau atnesk, brisiau paduok...
auksciau duota nuoroda -> "model'nyj riad pezo" -> "pezo 406" -> "ekspluatacyja, dokumentacyja po remontu, sovety" -> "peredelka shtatonvo dzoistika....."
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0