Peršokti prie turinio


Kreivai stovi galinis ratas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 223

#21 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 birželio 13 - 21:09

...tai sumokejau 300lt uzh detales ir darba.

Sakyciau daugoka... Nors, jei tvarkei servise, tai panasiai butu, bet jei kokiam garaziuky, tai :wacko:

Šį pranešimą redagavo EvX: 2008 birželio 13 - 21:10

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#22 Svečias_kipshas_*

Svečias_kipshas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 02 - 11:10

Nuvaziavau i kita servisa, tai pasake, kad jox ne torsionas ir pakeite galiniu ratu guolius, dabar viskas tvarkoj.  :rolleyes:

O tai jeigu galiniai guoliai buvo nesigirdejo vaziuojant uzesio, nes jeigu ratu guoliai pareina buna garasas vaziuojant?

nes mano galinis kairys ratas taip pat kreivai stovi
  • 0

#23 Svečias_pats_*

Svečias_pats_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 03 - 10:58

Guoliai po 60lt, darbas apie 50lt...

Kur tvarkeisi?
  • 0

#24 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 liepos 03 - 12:26

Kur tvarkeisi?

"Pas Ipolita" Domeikavoj. Man per salnika tepala leido, tai pas juos tvarkiausi... Prie to pacio jie ir guolius pakeite...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#25 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 16 - 16:08

307 modeliu turetojai,ar pastebejot kad galiniai ratai is galo ziurint atrodo taip / ? Panasiai kaip bmw ar senesniu mercedesu..Nemanau kad ten guoliuose bedos.Ten istisinis balkis,jis ratu stebule laiko 4 varztais berods,sake po dviem virsutiniais gumas deda tuo priversdami rata atsistot i vieta.Man toks pasakymas "not real" ka jus manot?
  • 0

#26 Svečias_Andrius307_*

Svečias_Andrius307_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 16 - 16:08

/''' va taip stovi ratai
  • 0

#27 Svečias_kobrik_*

Svečias_kobrik_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 23 - 15:20

nu zinokit paskaiciau cia apie P306 siknos remonta,tai uzsinorejo masina parduot :D brangi ta puga,brangi... :rolleyes:
  • 0

#28 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2008 liepos 23 - 16:02

Kol ratai dar neišvirtę pasikeisk tilto guolius ir važinėsi ramus.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#29 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2009 vasario 02 - 21:23

Gal truputi ne visiskai i tema mano klausimas, bet nenorejau kurt bereikalingu temu, o problema atsirado butent po torcionu remonto. Tai va, suremontavus mano mazylio 206 torcionus (dejau ivores), pradejo sokineti liutuko uzpakalis. Kaip ir visada po tokio remonto, kazkiek pakilo i virsu viskas, galvojau gal su tuo susije, susivazines, bet pasirodo ne. Nuvaziuota jau keli tuxt km ir rezultatas tas pats. Vaziuojant, yapc jei vaziuojant greitai ~130, pradeda sokinet galas, prieky sedint dar galima vazinet, bet gale sedint tai toks jausmas kad sportine vaziuokle, o as per duobes lekiu, nors asfaltas lygus lygus. Nesenai keiciau priky sarnyra viena pas draugeli vaziuokles servise, paprasiau kad iskuistu gala ir paziuretu kas ten yra, bet nieko nerado, viskas grazu, amortizatorius kiek tikrino, sake dirba dar gerai, bet galbut juose beda... Nesinori investuot i naujus, jei pakeitus juos beda isliks. Gal kazkas buvot susidure su tuo? Kame gali but problema? Mieste vazinejant trumpus atstumus gyventi galima, bet kai reikia is Kauno i Palanga pvz vaziuot tai biski uzknisa :D
  • 0

#30 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 vasario 02 - 21:44

amortizatorius kiek tikrino, sake dirba dar gerai, bet galbut juose beda... Nesinori investuot i naujus, jei pakeitus juos beda isliks.

Nuvaziuok i Silainiu Pezu servisa. 20lt pilnas vaziuokles "iskratymas". Amortikus "iskratys" ant stendo, patikrins stabdziu sistema. Bus 100proc aisku apie ju bukle...

Šį pranešimą redagavo EvX: 2009 vasario 02 - 21:46

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#31 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:09

Turbut taip ir reikes daryti, bet as apie ta pezo centra silainiu nekokios nuomones esu. Kai apziura man dare pro kur tepalai varva tai rado kad pro kaires puses rieboksli varva, primete kad remontas kainuos ~100lt, nuvezus remontuot veliau "islindo" kad ir desinys riebokslis leidzia, o vien kaires puses tvarkymas pakilo iki 150... Per apziura nk panasaus nesake ir dar sumokejau irgi 10-20 lt...
  • 0

#32 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:16

Turbut taip ir reikes daryti, bet as apie ta pezo centra silainiu nekokios nuomones esu....

Reik ne ant serviso pykt, o ant konkretaus lopo, kurį mechanikas pastatė darbus atlikt. Pats esu servise dirbęs, mačiau tarp kolegų tokių "pagerintų", kuriems nepatikėčiau ir rato prisukt...
  • 0
... labai piktas diedas...

#33 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:30

Kolega esat visiskai teisus, tik va po tokiu dalyku automatiskai atsiranda nepasitikejimo jausmas ir baime kad vel ant tokio "pagerinto" pataikysiu :D
  • 0

#34 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:33

Gal truputi ne visiskai i tema mano klausimas, bet nenorejau kurt bereikalingu temu, o problema atsirado butent po torcionu remonto.
Tai va, suremontavus mano mazylio 206 torcionus (dejau ivores), pradejo sokineti liutuko uzpakalis. Kaip ir visada po tokio remonto, kazkiek pakilo i virsu viskas, galvojau gal su tuo susije, susivazines, bet pasirodo ne. Nuvaziuota jau keli tuxt km ir rezultatas tas pats. Vaziuojant, yapc jei vaziuojant greitai ~130, pradeda sokinet galas, prieky sedint dar galima vazinet, bet gale sedint tai toks jausmas kad sportine vaziuokle, o as per duobes lekiu, nors asfaltas lygus lygus. Nesenai keiciau priky sarnyra viena pas draugeli vaziuokles servise, paprasiau kad iskuistu gala ir paziuretu kas ten yra, bet nieko nerado, viskas grazu, amortizatorius kiek tikrino, sake dirba dar gerai, bet galbut juose beda... Nesinori investuot i naujus, jei pakeitus juos beda isliks. Gal kazkas buvot susidure su tuo? Kame gali but problema? Mieste vazinejant trumpus atstumus gyventi galima, bet kai reikia is Kauno i Palanga pvz vaziuot tai biski uzknisa :D

Man tokia nuojauta, kad svirtys ant yvoriu gerai nevaiksto,gal nesutepe yvoriu meistras kaip dejo,jos ten turi lengvai vaiksciot,arba sukale jega,o kur tvarke jai nepaslaptis?
  • 0

#35 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:37

Kolega esat visiskai teisus, tik va po tokiu dalyku automatiskai atsiranda nepasitikejimo jausmas ir baime kad vel ant tokio "pagerinto" pataikysiu :D

Nu yra tokia taktika - priėmime nutaisai rimtą miną ir sakai: "...vyrai, reik darbą gerai padaryt. Duokit rimtą žmogų. Nenoriu problemų..." Paprastai pasiteisina...
  • 0
... labai piktas diedas...

#36 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2009 vasario 02 - 22:37

Suteptos, dar tas kur taise meistras uzakcentavo 5 kartus kad sutept reik i metus bent 2-3 kartus, parode kur tepimo taskus sudejo ir tt. O remontavau ten salia Raseiniu.
  • 0

#37 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2009 vasario 02 - 23:33

O tu neprasei, kad gala sukeltu? Gal kartais per danti perstate, galas pakilo, tai dabar sokineja .
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#38 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2009 vasario 03 - 09:57

O tu neprasei, kad gala sukeltu? Gal kartais per danti perstate, galas pakilo, tai dabar sokineja .

Nu tikrai neprasiau :) Bet kiek skaiciau tiek sitam forume, tiek kituose, po torcionu remonto galas sukyla kazkiek pats.
  • 0

#39 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2009 vasario 03 - 10:06

Suteptos, dar tas kur taise meistras uzakcentavo 5 kartus kad sutept reik i metus bent 2-3 kartus, parode kur tepimo taskus sudejo ir tt. O remontavau ten salia Raseiniu.

mano 405 ta pati problema. manau, jog ivores sunkiai vaiksto.
bet man ne is karto taip atsitiko, o po metu, kai savaite laiko galas buvo pakabintas ant domkratu. nuleidus tapo kietas lyg vietoj amortiku kas pagalius butu ikises.
imetus i bagazine ~100kg tampa minkstas :) kadangi didziaja dali laiko jis vaziuoja dar daugiau pakrautas, tai nesuku sau galvos :)
  • 0

#40 rgz

rgz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 165
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206

Parašyta 2009 vasario 03 - 10:20

Aha, kai vaziavau ~100km atstuma su trim zmonem gale ir pilna bagazine, tai tikrai maziau sokinejo :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0