Peršokti prie turinio


Kreivai stovi galinis ratas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 223

#61 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2009 birželio 17 - 18:08

Kai restauruoja galine asi, ir deda tepimo taskus, virina ir pertvaras...

O tu žinai kas ir kur tokiu būdu restauruoja?
Man tiesiog įdomu kas restauravo mano pežuko galinį tiltą (ten yra tepimo taškai) nes aš jį tokį jau pirkau ir nežinau kas tą tiltą tvarkė...
  • 0

#62 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 liepos 01 - 09:21

O tu žinai kas ir kur tokiu būdu restauruoja?
Man tiesiog įdomu kas restauravo mano pežuko galinį tiltą (ten yra tepimo taškai) nes aš jį tokį jau pirkau ir nežinau kas tą tiltą tvarkė...

Vadžgiry restauruoja sudedant tepimo taškus.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#63 Svečias_ekitaa_*

Svečias_ekitaa_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 09 - 19:46

Sveiki vyrai turiu problema mano mechanikas jau viska pakeite mano senes 306 ir viestiek subine barska kaip per dydziausias duobes vaziuociau , mano mechanikas sake turbut torciono kalte kaip jus ten vadinate, bet mechanikas bijo kisti rankas , nes visa gyvenima tvarke japaskes, o cia mano prancuza pradejo tvarkyti taip jau sake tavo masina ale kaip kosmoso raketos prototipas . :rolleyes: tai va noreciau paklausti Kaunieciu gal kas zinote kur pigiau galeciau pasitikrinti ir kur pigiau pasalintu man ta problema (nes siais laikais ypac krizes metu taip pinigeliu nelabai yra :unsure: ) Nors ratai taip rodos dar neklysai stovi, bet jau tas barskejimas tiek man nusibodes nebegaliu.
  • 0

#64 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 liepos 10 - 14:33

Sveiki vyrai turiu problema mano mechanikas jau viska pakeite mano senes 306 ir viestiek subine barska kaip per dydziausias duobes vaziuociau , mano mechanikas sake turbut torciono kalte kaip jus ten vadinate, bet mechanikas bijo kisti rankas , nes visa gyvenima tvarke japaskes, o cia mano prancuza pradejo tvarkyti taip jau sake tavo masina ale kaip kosmoso raketos prototipas . :rolleyes:
tai va noreciau paklausti Kaunieciu gal kas zinote kur pigiau galeciau pasitikrinti ir kur pigiau pasalintu man ta problema (nes siais laikais ypac krizes metu taip pinigeliu nelabai yra :unsure: ) Nors ratai taip rodos dar neklysai stovi, bet jau tas barskejimas tiek man nusibodes nebegaliu.

Tau dunda vaziuojant per duobes? Mano P306 ir toks dundesys buvo... Kalta buvo galinio tilto pagalve. Isiklausiau kurioj pusej dunda, ir akurat, tos puses pagalve kalta buvo... Ja pakeite ir jokiu pasaliniu garsu is mano P306 vaziuokles nebesigirdi...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#65 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 liepos 10 - 14:37

Sveiki vyrai turiu problema mano mechanikas jau viska pakeite mano senes 306 ir viestiek subine barska kaip per dydziausias duobes vaziuociau...

Aš tai pagalvėlę po užpakaliu pasikiščiau jeigu ji jau taip barška per duobes važiuojant...
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#66 Svečias_ekitaa_*

Svečias_ekitaa_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 11 - 09:32

Sveiki vyrai turiu problema mano mechanikas jau viska pakeite  mano  senes 306  ir viestiek subine barska kaip  per dydziausias duobes vaziuociau , mano mechanikas sake turbut  torciono kalte kaip jus ten vadinate,  bet mechanikas bijo kisti rankas , nes visa gyvenima tvarke  japaskes, o cia mano  prancuza pradejo tvarkyti taip jau sake tavo masina ale kaip  kosmoso raketos prototipas .  :rolleyes:
tai va noreciau  paklausti Kaunieciu  gal kas zinote kur pigiau galeciau pasitikrinti ir kur pigiau  pasalintu man ta problema  (nes siais laikais ypac krizes metu taip pinigeliu nelabai yra  :unsure: )  Nors ratai taip rodos dar  neklysai stovi, bet jau tas barskejimas tiek man nusibodes nebegaliu.

Tau dunda vaziuojant per duobes? Mano P306 ir toks dundesys buvo... Kalta buvo galinio tilto pagalve. Isiklausiau kurioj pusej dunda, ir akurat, tos puses pagalve kalta buvo... Ja pakeite ir jokiu pasaliniu garsu is mano P306 vaziuokles nebesigirdi...

man kazkokias pagalves keite, pvz as atidarau bagazine ir netoli krasto bagazines as paspaudziu stipriai tai toks traskesys yra.....
  • 0

#67 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 liepos 11 - 10:04

Sveiki vyrai turiu problema mano mechanikas jau viska pakeite  mano  senes 306  ir viestiek subine barska kaip  per dydziausias duobes vaziuociau , mano mechanikas sake turbut  torciono kalte kaip jus ten vadinate,  bet mechanikas bijo kisti rankas , nes visa gyvenima tvarke  japaskes, o cia mano  prancuza pradejo tvarkyti taip jau sake tavo masina ale kaip  kosmoso raketos prototipas .  :rolleyes:
tai va noreciau  paklausti Kaunieciu  gal kas zinote kur pigiau galeciau pasitikrinti ir kur pigiau  pasalintu man ta problema  (nes siais laikais ypac krizes metu taip pinigeliu nelabai yra  :unsure: )   Nors ratai taip rodos dar  neklysai stovi, bet jau tas barskejimas tiek man nusibodes nebegaliu.

Tau dunda vaziuojant per duobes? Mano P306 ir toks dundesys buvo... Kalta buvo galinio tilto pagalve. Isiklausiau kurioj pusej dunda, ir akurat, tos puses pagalve kalta buvo... Ja pakeite ir jokiu pasaliniu garsu is mano P306 vaziuokles nebesigirdi...

man kazkokias pagalves keite, pvz as atidarau bagazine ir netoli krasto bagazines as paspaudziu stipriai tai toks traskesys yra.....

Tai gal ten tik plastmase traska?
  • 0

#68 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2009 liepos 17 - 12:32

sveiki... nu liudnas reikalas - girgzda pezo galas. nors ratai vis dar tiesiai stovi bet vazinet nebesmagu. susiradau servisiuka kuris tvarko pezus. tai uz tilto guoliu ir asiu pakeitima(darba) nori 600lt.+ detales 400lt. viso - 1000lt. ar cia normali kaina- ar begt kur toliau nuo tokiu. veiksmas Utenoje. gal kas turit kontaktus servisiuku kas uzsiima tuo pigiau.
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#69 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 liepos 17 - 12:51

Vadžgirys tinka? Ten ~400 Lt su viskuo.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#70 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 liepos 17 - 13:08

Vadžgirys tinka? Ten ~400 Lt su viskuo.

Ten ir as kiek domejausi tiek kainos, tiek darbu kokybe priimtiniausi... Tik man vienintelis trukumas, kad pas ji reikia masina palikti kelioms dienoms...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#71 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 liepos 17 - 13:25

Ten ir as kiek domejausi tiek kainos, tiek darbu kokybe priimtiniausi... Tik man vienintelis trukumas, kad pas ji reikia masina palikti kelioms dienoms...

Gal ir tam tikras trūkumas, bet pats meistras geranoriškai sutinka pavėžėt iki Raseinių autobusų stoties ir po remonto atvyksta paimt iš stoties. Tad galima susitart ir kažką suplanuot. Mane paėmė nuo autostrados (išlipau ties "Karpyne").
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#72 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2009 liepos 17 - 13:33

Ten ir as kiek domejausi tiek kainos, tiek darbu kokybe priimtiniausi... Tik man vienintelis trukumas, kad pas ji reikia masina palikti kelioms dienoms...

o ka jie ten daro ? deda ivores ar asis restauruoja ir deda kitokius guolius ?
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#73 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 liepos 17 - 13:49

o ka jie ten daro ? deda ivores ar asis restauruoja ir deda kitokius guolius ?

Zinau kur Kaune tvarko diedas Citrinu ir :pug: torcionus... O siaip diskutuota apie tai
http://www.peugeot-k...hl=restauracija

Šį pranešimą redagavo EvX: 2009 liepos 17 - 13:52

  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#74 turbo

turbo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:306 XS HDi

Parašyta 2009 rugpjūčio 19 - 22:08

Aš savo 306 prieš kelias dienas susitvarkiau galine pakabą. Viskas prasidėjo nuo to, kad išvirto galinis kairys ratas. Pakėlus ir paklibinus buvo aiškiai matyti judėjimas, taigi buvo aišku, kad susidėvėjo ašies guoliai. Išardžius pasimatė, kad iš guolių ptaktiškai nieko nelikę, sutrinti į miltus :blink: . Tvarkėm su tėvu, nes jis technikoje nusimano. Nusprendėm dėti įvores iš tokios baltos (nežinau kaip tiksliai vadinasi) plasmasės. Ji yra speciali slydimo guoliams, atspari dilimui ir t.t Taigi nupirkta plasmasė. Ji parsiduoda kilogramais, mūsų atveju mums reikalingo diametro kainavo apie 19Lt, bet nepjovė, tai teko pirkti visa gabalą ~70lt (nieko, liko tevui, kuris žada savo tilta taip pat restauruotis, nes vairuoja ir 306). Iš pakabos "rankų" išmušėm ašis ir nuvežėm tekintojui, kuris jas aptekino ir pagal tai ištekino įvores iš jau minėtos plasmasės. Viską sudėjus i išriedėjus i kelią pasimatė remonto klaidos - mašinos galas buvo labai kietas. Paaiškejo, kad viena "ranka" beveik nevaikšto įvorėse. Jos ištraukti taip paprastai nepavyko, todėl tam teko pasigaminti spec. įrankį, kurio pagalba ji buvo išprašyta lauk. Ašis buvo dar karta minimaliai aptekinta ir viskas slankiojo puikiai. Padarėm tepimo taškus ir tikiuosi dabar mano :pug: važiuos ilgai ir minkštai :D
  • 0

#75 Svečias_audriuz_*

Svečias_audriuz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 13 - 07:39

O gal noretum su tevuku ir mano p405 pakaba patvarkyti? Pinigeliu butu ;)
  • 0

#76 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 spalio 13 - 20:53

Brangi brangi ta P306 sikna... :blink:

jau kelis pazistu(konsultacijos mano-cia pasigyriau :wub: ) ,kurie patobulino ta "torcionine" pakaba (kaina-tik laikas).pirmasis "valdiska",jau pravaziavo ~200 000km be problemu ir net nenusimato problemos (pirko firma padeveta,jau su 176 000 km ),kiek pries tai vaziavo,kada keista,ir t.t. -klausimas.
faktas -ja galima padaryti amzina.
jei kas mate jos problemas-tai isrudijimas.
  • 0
spakenas@gmail .com

#77 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 spalio 13 - 21:13

jau kelis pazistu(konsultacijos mano-cia pasigyriau :wub: ) ,kurie patobulino ta "torcionine" pakaba (kaina-tik laikas).pirmasis "valdiska",jau pravaziavo ~200 000km be problemu ir net nenusimato problemos (pirko firma padeveta,jau su 176 000 km ),kiek pries tai vaziavo,kada keista,ir t.t. -klausimas.
faktas -ja galima padaryti amzina.
jei kas mate jos problemas-tai isrudijimas.

Jei jau uzsiminei, tai butu visai smagu apie tai isgirsti placiau ;) . Jei nenori viesai, gali ir PM.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#78 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2009 spalio 17 - 20:40

galima -negaila.torciono "vamzdyje"padaryti skyle,pripyldyti(nepilnai-2/3-skyle panasioje vietoje grezti) bet kokio tepalo(kad ir "ätrabotkes"-geriausias greiciu deziu-mechaniniu).aisku,ja uztaisyti,geriausiai alsuokliu(atvirkstiniu-kad pastoviai,susylus susidarytu spaudimas)). torciono guoliu tepimas-garantuotas.jokio rudijimo. :beer:
  • 0
spakenas@gmail .com

#79 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2009 spalio 17 - 21:40

galima -negaila.torciono "vamzdyje"padaryti skyle,pripyldyti(nepilnai-2/3-skyle panasioje vietoje grezti) bet kokio tepalo(kad ir "ätrabotkes"-geriausias greiciu deziu-mechaniniu).aisku,ja uztaisyti,geriausiai alsuokliu(atvirkstiniu-kad pastoviai,susylus susidarytu spaudimas)). torciono guoliu tepimas-garantuotas.jokio rudijimo. :beer:

Apie sita varianta ir as girdejau- daro pertvara (kad maziau tepalo reiketu) ir deda tepimo taskus...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#80 turbo

turbo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 84
  • Automobilis:306 XS HDi

Parašyta 2009 spalio 25 - 12:25

As kai ivores susidejau, tai ir tepimo taskus padariau. Bet gavosi taip su tom ivorem, kad skupus mokadu kartus. Masinos galas kietas, praktiskai jokios amortizacijos. Idomiausia, kad atjungus amortizatorius viskas normalioi vaiksto, o kai juos prijungi tuomet tikriausiai gaunasi kazkoks itempimas ir galas ne krust :( . Teks paaukoti nemazai pinigeliu ir pirkti guolius su asimis, nes jau pabodo tas kratymas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0