Jump to content


Kreivai stovi galinis ratas


  • Please log in to reply
223 replies to this topic

#101 sydnex

sydnex
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 54
  • Automobilis:peogeot 306

Posted 2010 May 14 - 07:45

raseiniai 864681338 man sake 400lt ir tik po 2 sawaiciu

Labai aciu, man skubu nera, tik kad gerai padarytu jie ten..., galvoju gal labaiu apsimoka koki is sroto tilta pirkti? vienam srote radau stovinti peza, 4 duri hecbeka, tiltas tikrai tiesiai stovi, isvis ratai neisklise, ar tiktu 4 durio tiltas su viskuom i mano universala? gautusi pigiau nei 400lt...
  • 0

#102 bartas

bartas
  • Senbuviai
  • posts 27
  • Vieta:mirabXD
  • Automobilis:mirabXD

Posted 2010 May 14 - 15:38

pas mane irgi ratai biski tik isklise, bet dunda kaip reikalas.Gumos tarp tilto ir kebulo naujos.As kazkaip su srotiniais nepasirasysiu.Kiek jei ne paslaptis tiltas srote??
  • 0

#103 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • posts 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Posted 2010 May 15 - 20:19

kad paziurejau as i savo nupirkta tilta, tai nieko ten sudetingo nera susitvarkyti ji, baika, sunkiausias darbas istraukti guolius, bet su maiklo konsultacija ir ta ganetinai nesunkiai padariau....
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#104 bartas

bartas
  • Senbuviai
  • posts 27
  • Vieta:mirabXD
  • Automobilis:mirabXD

Posted 2010 May 26 - 10:30

Sweiki. Pasiemiau as 306 is raseiniu.Labai patenkintas, galinis tiltas sutvarkytas,duslerke suvirinta.Viso suma 400 uz darba ir 150 uz kura.Tai galvociau nebrangu.Kaip Kaune 900lt
  • 0

#105 Svečias_samas_*

Svečias_samas_*
  • Svečiai

Posted 2010 May 26 - 21:54

sveiki, ziuriu visiems ta pati problema del galiniu isklisusiu ratu. Mano peugot 2o6 ta pati problema. Pas toki viena meistreli (nebrangininkas jei kas nores galesiu duoti jo numeri) cia jis raseiniu raj salia ariogalos gyvena. variau savo liutuka jis man sudejo galinio tilto torciono guolius ir kui puikiausiai vaziuoju na gali buti viena problema jei bus kieka palinkusi asis tai jau cia kitas reikalas. turiu foto bet nezinau kaip cia jas imesti <_<

Edited by samas, 2010 May 26 - 21:59.

  • 0

#106 turbo

turbo
  • Senbuviai
  • posts 84
  • Automobilis:306 XS HDi

Posted 2010 May 27 - 18:17

Bartai tau Raseiniuose dėjo įvores, kokias (bronza,plasmasė) ar guolius naujus? Jei įvores, tai nekietas automobilio galas, amortizacija gera?
  • 0

#107 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • posts 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Posted 2010 May 27 - 19:09

Bartai tau Raseiniuose dėjo įvores, kokias (bronza,plasmasė) ar guolius naujus? Jei įvores, tai nekietas automobilio galas, amortizacija gera?

kad kiek zinau deta tik kaprolona ir tai pastringa, tai su bronza isvis sakes butu....
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#108 Svečias_ECKO_*

Svečias_ECKO_*
  • Svečiai

Posted 2010 May 27 - 20:40

Na vat pagaliau issiaiskinau kas mano :pug: si tema labai padejo, pries gera menesi turejau beda isvirto vienas galinis ratas, vaziuojant is paskos net matesi kaip kalatojasi, nuvariau i servisa pasiule torsiona remontuot uz 900 lt. Vilniuj. Suremontavo,ratas nebesikalatojo, bet po to masina pradejo labai kietai vaziuoti,jauciasi vos ne kiekvienas maziausias kelio nelygumas, tuomet maniau priekinei vaziuoklei atejo metas, bet prieki (kitam servise apziurejo) tereikejo keisti tik vairo traukes antgali ir vairo trauke, daugiau viskas buvo tvarkoj, bet vaziuokle vis tiek liko kieta, dabar paskaiciau ir kaip supratau, cia kalti meistrai kurie remontavo galini torsiona,gal tikrai ten kazkas uzstrigo, nes amortizuojasi tik nuo padangu, idomu tik kiek dabar kainuos sutvarkyt, negi vel tiek teks moket :( Nes skaitau dabar ta lapa kuri dave tai remonto darbams tik 1 menuo kuris praejo, o detalems 6 men, be to kai buvau pas juos pries savaite del kietos vaziuokles tai viska apziurejo nieko nerado, ir prikibo prie to, kad padangos labai pripustos tai nuleido ora, bet niekas beveik nepasikeite, nelabai as noreciau pas juos grysti, bet itariu teks, tik norejau paklaust, jei varyciau pas kita meistra ar ir vel tiek daug kainuotu? Ar reiktu vel viska ardyt ir daryt is naujo? :(
  • 0

#109 Jonkis

Jonkis
  • Senbuviai
  • posts 480
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306; MB 190

Posted 2010 May 27 - 20:43

Na vat pagaliau issiaiskinau kas mano :pug: si tema labai padejo, pries gera menesi turejau beda isvirto vienas galinis ratas, vaziuojant is paskos net matesi kaip kalatojasi, nuvariau i servisa pasiule torsiona remontuot uz 900 lt. Vilniuj. Suremontavo,ratas nebesikalatojo, bet po to masina pradejo labai kietai vaziuoti,jauciasi vos ne kiekvienas maziausias kelio nelygumas, tuomet maniau priekinei vaziuoklei atejo metas, bet prieki (kitam servise apziurejo) tereikejo keisti tik vairo traukes antgali ir vairo trauke, daugiau viskas buvo tvarkoj, bet vaziuokle vis tiek liko kieta, dabar paskaiciau ir kaip supratau, cia kalti meistrai kurie remontavo galini torsiona,gal tikrai ten kazkas uzstrigo, nes amortizuojasi tik nuo padangu, idomu tik kiek dabar kainuos sutvarkyt, negi vel tiek teks moket :( Nes skaitau dabar ta lapa kuri dave tai remonto darbams tik 1 menuo kuris praejo, o detalems 6 men, be to kai buvau pas juos pries savaite del kietos vaziuokles tai viska apziurejo nieko nerado, ir prikibo prie to, kad padangos labai pripustos tai nuleido ora, bet niekas beveik nepasikeite, nelabai as noreciau pas juos grysti, bet itariu teks, tik norejau paklaust, jei varyciau pas kita meistra ar ir vel tiek daug kainuotu? Ar reiktu vel viska ardyt ir daryt is naujo? :(

zinoma kad reiketu jei sis pastrigimas del torsiono guoliu
  • 0
LPG Nuotrauka
VF37CNFZ230573709

#110 bartas

bartas
  • Senbuviai
  • posts 27
  • Vieta:mirabXD
  • Automobilis:mirabXD

Posted 2010 May 28 - 17:24

To turbo. Zinok net nesigilinau.Zinau kad tepimo taskus padare.Galas nekietas, normalus.Ten lyg kazkoki plastika deda.Siaip tai as patenkintas.
  • 0

#111 RaspingMetaL

RaspingMetaL
  • Senbuviai
  • posts 109
  • Vieta:Kur Geležinis Vilkas staug
  • Automobilis:Citroën BX GTi 1.9 / Peugeot 205XS 1.4

Posted 2010 May 31 - 16:08

Raseinių raj. vyrukas daro įvores su tepimo taškais tik iš kaprolono. Moksliškai: kaprolonas = poliamidas-6 = nailonas-6 - kaip kokioje šalyje. Žr. ===Susipažystam===
  • 0
Jei pedalai spaudomi buratino - lai anas meldžiasi, kad Papa Karlo anrtą gyvenimą išdrožtų

#112 turbo

turbo
  • Senbuviai
  • posts 84
  • Automobilis:306 XS HDi

Posted 2010 June 06 - 21:04

Šaunu Bartai, kad tau viskas gerai. Aš buvau susidėjes plasmasines įvores, tai galas buvo kietas, amortizavosi tik ant padangų. To ECKO: Jums galbūt galėjo sudėti įvores, o ne guolius. Mano atveju automobilio galas buvo labai kietas, amortizacija tiktai tiek, kiek leido padangos. Susidėjus guolius, viskas puikiai veikia :rolleyes:
  • 0

#113 Svečias_laukinis_*

Svečias_laukinis_*
  • Svečiai

Posted 2010 June 22 - 16:33

sweiki,mano peugas ir klysta an posukio ratas i posparni dzyrina :) megysiu pats twarkyti.tekysiu yvores.dar nesugalvojau bronzines ar plosmasines.palinkekit sekmes :)
  • 0

#114 Svečias_sonacius_*

Svečias_sonacius_*
  • Svečiai

Posted 2010 July 13 - 15:42

sweiki,mano peugas ir klysta an posukio ratas i posparni dzyrina :) megysiu pats twarkyti.tekysiu yvores.dar nesugalvojau bronzines ar plosmasines.palinkekit sekmes :)

mano ir taip taip vaziuoja, bet jau trina ir ant tiesiosios kartais :( gal kas zino kur nebrangiai galima pataisyt, kaip man sake, kad galini tilta reik keist, tai butu vilniuje ar moletu raj :)
  • 0

#115 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Posted 2010 December 07 - 22:48

Prisireikė ir man galinį tiltą remontuot. Skaičiau skaičiau aš čia. Tai supratau, kad už priimtiną kainą ir gerą kokybę taiso Raseiniuose. Tas vadinamas Vadžgirys ir yra tas meistriukas Raseiniuose ar ten Raseiniuose net keli meistriukai yra? Šiaip ar taip, reiktų kontaktų to Vadžgirio. O gal yra kitų alternatyvų arčiau Vilniaus? Kažkas Ukmergę minėjo, bet tik paminėjo ir nieko daugiau nepasakė. Na, apšvieskit kolegą, kaip ten yra.
  • 0

#116 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2010 December 07 - 23:34

yra ir vilniuje kas daro... Tik vis delto ivoriu nerekomenduoju. Geriau originalus guoliai su tepimo taskais.
  • 0
kažkaip.....

#117 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Posted 2010 December 07 - 23:35

Tik vis delto ivoriu nerekomenduoju. Geriau originalus guoliai su tepimo taskais.

Dėl kokių priežasčių?

yra ir vilniuje kas daro...

Kokios kainos? Kokie atsiliepimai?

Edited by Tarakonaz, 2010 December 07 - 23:36.

  • 0

#118 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2010 December 07 - 23:38

Vilniuje nei kainu, nei kontaktu neturiu. Tik zinau, kad yra kas uzsiema. O del ivoriu... Cia kaip sakant skonio reikalas. Bet man nepatiko. Per daug standziai, per daug kitaip nei turetu buti. Persokus nuo tvarkingu guoliu, ivores speju bus sioks toks kompromisas...
  • 0
kažkaip.....

#119 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Posted 2010 December 09 - 01:20

Tai nieks nepasidalins atsiliepimais ir kontaktais? :(
  • 0

#120 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • posts 1,213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Posted 2010 December 10 - 09:32

869823393 pabandykit Vilnius Pagiriai
  • 0

206





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users