Peršokti prie turinio


Vagiamos pagalves?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 159

#21 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.793
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2008 gegužės 31 - 12:22

cia kirmins pasiule deti ant vairo visokius uzraktus kurie dengia pagalve vis kazkiek laiko laimetumet ir gal noras nulinktu vagims lupt ja.
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#22 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 gegužės 31 - 13:45

kaip formulej nuimamus vairus :D speju susitvarkius su sia problema kitas kenciantis automobilis bus audi a2 :D pas juos visas kapotas nusiima. nu ka vaikstai po parduotuve su mago priekine dalim rankose ziuriu peugoet klubo narys su pagalve, audi su kapotu vaiksto :D nesiotis viska teks, tokie laikai atejo
  • 0

#23 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2008 birželio 02 - 12:15

Issilupa labai lengvai, net sest i vidu masinos nereikia. Vakar gavau pazyma draudimui:
Nera vairo oro pagalves. Vairo oro pagalves kaina 1303Lt., oro pagalve pakeitimo kaina 30Lt.
Nukirpti vairo oro pagalves laidai, butina keisti posukiu svirtis. Posukiu svirties kaina 2711Lt., svirties keitimas 70Lt.
Pakeitus oro pagalve butini klaidu trynimo darbai diagnostiniu stendu. Darbu kaina 100Lt.
Priekinis kaires puses soninis stiklas. Stiklo kaina 292 Lt. Stiklo keitimo kaina 60Lt.
:mellow:

JMJ ir manasis 307 2001m. kieme laikomas :unsure: Gal gali vėliau papasakoti kaip su draudimu baigėsi, jei dengia teks KASKO draustis, nors taip džiaugiaus nusipirkęs nepopuliarią vagims auto :(
  • 0

#24 stii_cooper

stii_cooper
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 212
  • Vieta:Kaunas. Lietuva
  • Automobilis:Citroen C5 X7 APD

Parašyta 2008 birželio 02 - 16:24

Pamenat, ziguliu ir kitu vezimu vairus su tokiais "kirviais" prirakinedavo. Galti bandyti ir savo pezu vairus tokiais uzrakint. Gal neisluptu.
  • 0

#25 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 birželio 02 - 16:40

Pamenat, ziguliu ir kitu vezimu vairus su tokiais "kirviais" prirakinedavo. Galti bandyti ir savo pezu vairus tokiais uzrakint. Gal neisluptu.

Gera ideja. Pvz.:

Posted Image

STEERING LOCK 2000 PLUS
The world's most secure & approved steering wheel lock.
Features:
Extreme theft protection.
Easy to fit in seconds.
3 year guarantee.
Improved locking device.
Anti-hammer, anti-crowbar,
anti-drill and anti-hacksaw.
Visible security arm with maximum hardened steel.
Protects vehicle AND airbag from theft.
Fits all standard steering wheels and airbags (350mm - 400mm diameter).
Vigorously tested by experts, resisting combined attacks for OVER 15 minutes!
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#26 mantior

mantior
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:307 sw

Parašyta 2008 birželio 03 - 21:28

Siandien vel vaziavau i draudima aiskintis del ju paskaiciuotos sumos ir ka?? Stovi prie draudimo Peugeot 307SW, stiklas jau idetas naujas, oro pagalves ner.
  • 0

#27 Svečias_|{empine_*

Svečias_|{empine_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 03 - 23:14

hehe, bjaurybes ;) o apie vairo apsauga, verta pamastyt, neprestizo reikalas, o is bedos ta apsauga deti reiktu.. :unsure:
  • 0

#28 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 04 - 07:51

A švaks esi :lol: PS: Reiks ant vairo uzsirasyt. "Pagalve naudoju miegojimui. Taigi cia tuscia. Vun is cia" :lol: :P :ph34r:
  • 0

#29 thunder

thunder
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 648
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyota Avensis

Parašyta 2008 birželio 04 - 08:56

Issilupa labai lengvai, net sest i vidu masinos nereikia. Vakar gavau pazyma draudimui:
Nera vairo oro pagalves. Vairo oro pagalves kaina 1303Lt., oro pagalve pakeitimo kaina 30Lt.
Nukirpti vairo oro pagalves laidai, butina keisti posukiu svirtis. Posukiu svirties kaina 2711Lt., svirties keitimas 70Lt.
Pakeitus oro pagalve butini klaidu trynimo darbai diagnostiniu stendu. Darbu kaina 100Lt.
Priekinis kaires puses soninis stiklas. Stiklo kaina 292 Lt. Stiklo keitimo kaina 60Lt.
:mellow:

tai tau draudimas tokias sumas sumokejo uz sita vagyste? :) nu bleen :D kazkaip nelabai noris tiket kad taip draudimas viska paskaiciuos kaip uz naujas dalis
  • 0
Peugeot 406 Nuotrauka Toyota Avensis Nuotrauka

#30 mantior

mantior
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:307 sw

Parašyta 2008 birželio 04 - 09:24

Taip, galiu drasiai vaziuot i Peugeot servisa ir viska remontuotis, bet kadangi masina 2002 m. tai taikomas nusedevejimas -24% plius vagystes atveju francize -10%. As paprasiau kad man ismoketu pinigus ir remontuosiu pats, tai draudimas paskaiciavo neaisku kokiom kainom man viska ir gavo suma 2228,35Lt. is sito sumos minusuojam -24% nusidevejima, -10% francize ir minus PVM. Man nepatiko ju skaicaivimas tai siandien kreipiausi pas nepriklausomus ekspertus <_<
  • 0

#31 vaidas.va

vaidas.va
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P307 2l; P307 2l SW

Parašyta 2008 birželio 04 - 11:05

Taip, galiu drasiai vaziuot i Peugeot servisa ir viska remontuotis, bet kadangi masina 2002 m. tai taikomas nusedevejimas -24% plius vagystes atveju francize -10%. As paprasiau kad man ismoketu pinigus ir remontuosiu pats, tai draudimas paskaiciavo neaisku kokiom kainom man viska ir gavo suma 2228,35Lt. is sito sumos minusuojam -24% nusidevejima, -10% francize ir minus PVM. Man nepatiko ju skaicaivimas tai siandien kreipiausi pas nepriklausomus ekspertus <_<

O kokiame tu draudime apsidrauges? kiek draudimas kainavo metams?
  • 0

#32 mantior

mantior
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:307 sw

Parašyta 2008 birželio 04 - 11:14

PZU, metams kainavo 925Lt.
  • 0

#33 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2008 birželio 04 - 11:34

O ish renault nevagia pagalviu? Pvz Neapolyje buvau nustebes, kad visi Clio ir pan. stovi su bliudais ant vairu, kai ant kitu mashinu (net ir gerokai brangesniu) jokiu apsaugu nepavyko pastebeti. Tada juokiausi, kad renault turbut vagiamiausia mashina italijoj. :lol: Dabar galvoju, gal jie taip padushkas saugo?
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#34 vaidas.va

vaidas.va
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P307 2l; P307 2l SW

Parašyta 2008 birželio 05 - 11:43

PZU, metams kainavo 925Lt.

Geras... ergo metams 1500 man paprase tai ir pasirode daugoka ir nesidraudziau... :(
  • 0

#35 mantior

mantior
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 19
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:307 sw

Parašyta 2008 birželio 05 - 11:54

Gerai uzsiplese ERGO, man Lietuvos draudimas siule draustis uz 1300Lt., bet pasikstejau ir pavariau PZU uz 952Lt. Tai lenda kasiakai, dabar del pinigu sumos kuria man ismokes vyksta nuozmi kova :angry: nesutampa nuomones :) Kai viskas bus baigta ir pinigai ikris i saskaita, parasysiu kiek pragaro ratu praejau.
  • 0

#36 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2008 birželio 05 - 13:25

jomajo narkomanu burelis siluose ir slabotkei isiveise ,atrado greitos dozes saltini :angry: as silainiuose balkone visuomet pykst pykst laikau bet naudos jokios nes vistiek nieko negirdejau kaip puse kiemo masinu be kalpoku liko :D buvo laikai kai nafta dziundzino ,artik vel jie neprades kartotis kai sitaip kainos kyla?? <_<
  • 0

#37 vaidas.va

vaidas.va
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P307 2l; P307 2l SW

Parašyta 2008 birželio 06 - 10:37

Gerai uzsiplese ERGO, man Lietuvos draudimas siule draustis uz 1300Lt., bet pasikstejau ir pavariau PZU uz 952Lt. Tai lenda kasiakai, dabar del pinigu sumos kuria man ismokes vyksta nuozmi kova :angry: nesutampa nuomones :) Kai viskas bus baigta ir pinigai ikris i saskaita, parasysiu kiek pragaro ratu praejau.

Jo kai viskas bus aisq parasyk kaip sekesi ir kas isejo :)
  • 0

#38 Algiss2766

Algiss2766
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 35
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2,0 HDI

Parašyta 2008 birželio 10 - 11:15

vakar ir man silainiuose is 307 pagalve islupo. draudimas nuskaiciuoja fransize ir nusidevejima 22%. is savo kisenes reiks padengt apie 800-1000lt. bet vel islups ir bus taspats. uzsidet reikia tik dangteli ir vazinet be pagalves. stikla siandien vos gavau, nes visur jau isparduoti. policijoje pasake kad cia kazkoks bumas ant situ pagalviu uzejo. per diena keletas kreipiasi ir butent 307 modelio savininkai. gal zinot kur gaut vairui dangteli ar kazkokia imitacine pagalve jei dangteliu nebuna? siulau issiimt pagalve kol laikas ir uzrasyt ant stiklo, kad pagalves nera.
  • 0

#39 Gincikas

Gincikas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 316
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:bmw e34. ex- peugeot 605, opel calibra, renault clio, ford scorpio

Parašyta 2008 birželio 10 - 11:55

ale kur jie tas pagalves deda? vistiek ratais kvadratais turetu pas jus jos sugrizt. nebent turi kokiam turguj taska kur priduoda, o tie i atvarytus 307 kurie jau issovusiom pagalvem, jas sudeda. nes pas mane tai daugiau minciu nera kur jas daugiau parduot
  • 0

#40 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2008 birželio 10 - 12:00

vakar ir man silainiuose is 307 pagalve islupo. draudimas nuskaiciuoja fransize ir nusidevejima 22%. is savo kisenes reiks padengt apie 800-1000lt. bet vel islups ir bus taspats.

Jei vel islups - nusidevejimas nebus skaiciuojamas (tiksliau jis bus skaiciuojamas nuo nauju pagalviu idejimo dienos). O siaip, reiktu gerai pastudijuoti istatymus...kiek pamenu, ne visom automobiliu dalims skaiciuojamas nusidevejimas.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0