Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#381 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 gruodžio 30 - 21:14

Katik buvau pas vietines reiksmes elektrika, del to "Depollution system fault", pajunge jis kompa ir buvo viena klaida 4005, diagnostinis kompas kaip pas tave Ramus:) kas cia per klaida neaisku ? bet numesti ja pavyko tik idomu ar ilgam...

klaidos kodas 4XXX-neteko matyti nei su vienu prietaisu(jau desimtim(nuo amerikos iki kinijos) skaiciuoju su kuriais teko padirbeti). :unsure:
  • 0
spakenas@gmail .com

#382 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2008 gruodžio 31 - 13:07

Hmm...keista tada, itariu neuzilgo reikes man pas tave Sauliau vaziuoti.
  • 0

#383 dzovanis

dzovanis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 29
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 08 - 12:02

klubieciai prasau pasakykit kaip susisiekti su berods Sauliumi, del situ dziaugsmu FAP. gavau mobilu bet nekelia ragelio puse dienos :( Gyvenu dzukijoje, bet savaitgali vaziuosiu i Panevezi tai gal pavyktu susitarti del remonto.. dekui uz mintis.
  • 0

#384 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2009 sausio 08 - 12:06

Dabar musu nelaimej ponulis Spakenas serga, bandyk laime jam penktadieni prisiskambinti gal pavyks.

Šį pranešimą redagavo Stebetojas: 2009 sausio 08 - 12:06

  • 0

#385 dzovanis

dzovanis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 29
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 08 - 12:18

:( bandom ryt
  • 0

#386 godliusss

godliusss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:peugeot 406 kupe 2.2hdi

Parašyta 2009 sausio 08 - 17:52

sveiki, atsitiko nelaime ir man... uzkures savo peugeot 406 coupe 2.2hdi, 2001m. pamaciau uzrasa ANTIPOLLUTION FAULT, bei skydelije degancia variklio lempute. Na aisku dingo trauka. Kelis kart uzgesinus variklis po 2-3 sekundes dar dirbdavo. pakeiciau tepalus, tepalo filtra, kuro filtra, oro filtra. Tas nepadejo. Tiesa po poros dienu buvo geram pusdieniui is niekur nieko viskas prapuole, bet veliau vel atsinaujino viskas.Nuvariau diagnostikai , rado daug klaidu, pasalino jas, uzrasas prapuole su lempute kartu, nepavaziavus gero kilometro, vel viskas uzsiziebe... Nuvariau vel, tada jau rado tik viena klaida, kad kazkas negerai su kuro slegio davikliu, ar paciu slegiu.... Nuvaziavau pas meistra, kuris uzsiima prancuzais, paaiskinau beda, jis iseme kuro filtra, buvo svarus , bet toks susigniauzes, paaiskino kad netinkama idejo, tada idejo savo kita nauja filtra... istryne klaida... atrodo tuom ir butu pasibaige, bet deja, po kokio kilometro vel tas pats. tuomet jis pasiule pirkt kuro slegio reguliatoriu, kurio kaina 560lt,, bet paklausus ar jis pades 100%, nesulaukiau teigiamo atsakymo. Siandien buvau isemes is bako siurbliuka su sieteliu, galvojau rasiu nesvarumu, bet pamaciau ji visa svaruteli, kaip nauja. FAP filtras dar nera uzsikises, matavo jo darba su programa ir sake kad neuzskikises, kuro priedo taip pat dar yra. gal galite pasakyti kokios priezastys dar gali buti? nes skaiciau forume, jog nupirkus ta reguliatoriu, po savaites vel tas pats pasidare, tai gal vistik ne jo cia kalte. P.S, automobilis netrukcioja, negesta, kuriasi taipogi normaliai.

Šį pranešimą redagavo godliusss: 2009 sausio 08 - 18:12

  • 0

#387 1977

1977
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2009 sausio 08 - 20:32

Na kaip matau pasikeitus orams ne vienam iškilo ši problema. Na aplankė ji ir mane  :blink:  Prieš pora savaičių paspaudus šaltukui iš ryto kuriant savo Peugeot 406 HDI išlindo negražus užrašas "Antipollution fault". Bet kitos dienos rytą - viskas tvarkinga. Tad taip pravažiavau dar pora savaičių ir prieš pora dienų  kai įsižiebė taip ir jau negęsta  :angry:  Su šiuo užrašu atsirado toki simtomai - užgesinant variklį jis dar dirba pora sekundžių kol visiškai užgęstą ir kaip pastebėjau sumažėjo trauka, ką ypatingai pajutau kopiant į gana statų kalniuką - į kurį galais negalais užvažiavau.
Tad gal kas kokių pastebėjimų turi kokia bėda lenda pas manąjį 406 ? Suprantu, kad reikia varyti degnostikai bet iki to momento gal galite nukreipti ko galiu tikėtis ir kas tokias Kaune problemas geriausiai sprendžia ?

Pas mane irgi panasios bedos. (2.0 HDI, 2003 m.)
Kai uzkuri varikli, atsiranda uzrasai - Antipoliution fault ir Minnimum level dysel additive.
Istisai dega tas kraniukas. Taip pat dingsta trauka ir uzgesinus varikli, jis dar dirba 2-3 s.
Buvau nuvezus i peugeot centra, atliko diagnostika ir pradzioj pasiule pakeisti kazkoki davikli, kuris kainuos virs 400 Lt. O po to jei reikes, teks prisipilti to izimaus skyscio, kurio 1 l. kaina - 320 LT., o jo reikia nuo 3 iki 5 litru.. Gal kas zinot vietu Kaune, kur visas sias proceduras galima butu atlikti pigiau?

pas mane irgi uzsidegdavo tas aditiv..., tai vyras nuvare diagnostikai, tai istaise klaidas ir liepe uzsipilti pilna baka dizelio, sake turetu dingti, tai taip ir padariau, tai dabar nezinau ar sutapimas ar tikrai, bet jis dingo, manau ir neatsiras, nes perspeja, kad aditivo reikia dasipilti, o jis tikrai nepigus. ^_^
  • 0

#388 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 sausio 08 - 20:46

Na kaip matau pasikeitus orams ne vienam iškilo ši problema. Na aplankė ji ir mane  :blink:  Prieš pora savaičių paspaudus šaltukui iš ryto kuriant savo Peugeot 406 HDI išlindo negražus užrašas "Antipollution fault". Bet kitos dienos rytą - viskas tvarkinga. Tad taip pravažiavau dar pora savaičių ir prieš pora dienų  kai įsižiebė taip ir jau negęsta  :angry:  Su šiuo užrašu atsirado toki simtomai - užgesinant variklį jis dar dirba pora sekundžių kol visiškai užgęstą ir kaip pastebėjau sumažėjo trauka, ką ypatingai pajutau kopiant į gana statų kalniuką - į kurį galais negalais užvažiavau.
Tad gal kas kokių pastebėjimų turi kokia bėda lenda pas manąjį 406 ? Suprantu, kad reikia varyti degnostikai bet iki to momento gal galite nukreipti ko galiu tikėtis ir kas tokias Kaune problemas geriausiai sprendžia ?

Pas mane irgi panasios bedos. (2.0 HDI, 2003 m.)
Kai uzkuri varikli, atsiranda uzrasai - Antipoliution fault ir Minnimum level dysel additive.
Istisai dega tas kraniukas. Taip pat dingsta trauka ir uzgesinus varikli, jis dar dirba 2-3 s.
Buvau nuvezus i peugeot centra, atliko diagnostika ir pradzioj pasiule pakeisti kazkoki davikli, kuris kainuos virs 400 Lt. O po to jei reikes, teks prisipilti to izimaus skyscio, kurio 1 l. kaina - 320 LT., o jo reikia nuo 3 iki 5 litru.. Gal kas zinot vietu Kaune, kur visas sias proceduras galima butu atlikti pigiau?

pas mane irgi uzsidegdavo tas aditiv..., tai vyras nuvare diagnostikai, tai istaise klaidas ir liepe uzsipilti pilna baka dizelio, sake turetu dingti, tai taip ir padariau, tai dabar nezinau ar sutapimas ar tikrai, bet jis dingo, manau ir neatsiras, nes perspeja, kad aditivo reikia dasipilti, o jis tikrai nepigus. ^_^

Ato :blink: dyzeli gali pilti kai istatytas emuliatorius arba plokstele(skyletoji,slegiu perkritimui)Kitas daigtas kompui reika nurodyti ipilto skyscio kieki,taip kaip jis sekamas ;) Nuomone mano..sistema-ne vien suodzius degina(ekologija)variklio degimo kameros tuo paciu...(stumoklio forma pas dyzeli)....niuansu daug..Vat tas avarinis rezimas (regeneracija) ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#389 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2009 sausio 09 - 10:21

kogero egr voztuvas(girdisi suviai,variklis springsta nuo per didelio ismetamu duju kiekio).....geriausia diagnostika atlikti :ar patvirtins ar paneigs ^_^

JMJ ir pas mane kartais kalena iš ryto, net atrodo kad dirba kaip dyzelis, o visgi pas mane benzinas <_< Tiesa pavažinėjus nutyla..
  • 0

#390 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 sausio 09 - 10:50

JMJ ir pas mane kartais kalena iš ryto, net atrodo kad dirba kaip dyzelis, o visgi pas mane benzinas <_< Tiesa pavažinėjus nutyla..

Ford tai ten benzinine kaip dyzeline dirba(naturalus dalykas) :D .Benzinines kalena tik su voztuvu,tepalo klampumo,hidrokompensatoriu problemom... ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#391 godliusss

godliusss
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:peugeot 406 kupe 2.2hdi

Parašyta 2009 sausio 09 - 14:21

siandien dar labiau oziuotis pradejo, gesinant lieka dirbti dar kelias sekundes, ir buvo uzgesus vaziuojant gal keturis kartus, tada turi istraukt rakteli, vel idet, ir tik tada kurt, nes kitaip nesikuria , tik varikli suka. kas per beda gali but??? jau pavargau as su ja...
  • 0

#392 peugeot206hdi

peugeot206hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 76
  • Automobilis:auto

Parašyta 2009 sausio 10 - 22:57

siandien dar labiau oziuotis pradejo, gesinant lieka dirbti dar kelias sekundes, ir buvo uzgesus vaziuojant gal keturis kartus, tada turi istraukt rakteli, vel idet, ir tik tada kurt, nes kitaip nesikuria , tik varikli suka. kas per beda gali but??? jau pavargau as su ja...

100 proc kad tau auksto slegio reguliatorius,atjunk akumuliatoriu,issiimk reguliatoriu,prisuktas su 2 varztukais kuro siurblyje .to reguliatoriaus gale stovi gumutes tokie ziedeliai ir ypac smulkus mikro filtriukas.nuvaziuoji i wurth parduotuve ir nusiperki tuos guminius ziedukus+2varztus wurthinius ,nes tie originalus buna su zvaigzdutiniu atsukimu ir beto is minksto metalo :angry: ,imk varztus kur su sesiakampiu vidiniu atsukimu,tik neimt su isoriniu,nes neprieisi uzsukti :D ,pravalyk ypac kruopsciai ta mikro filtriuka,mirkai benze ir acetone,po to puti su oro kompresoriu stipria oro srove,viska surenki atgal,prijungi akumuliatoriu istrauki rakta degimo pilnai is spyneles ir ikises vel atgal vedi,uzsives kaip bite ,is pradziu degs ta nelemta klaida, po kiek laiko po keliu nugesimu ir uzkurimu ji dings.sekmes vaziuojant.jei kas neaisku klausk.
viska dariau pats savo rankom,pries tai ir buvo laaaaabai daug minciu ir t.t. ;)

Šį pranešimą redagavo peugeot206hdi: 2009 sausio 10 - 23:00

  • 0

#393 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 13 - 10:06

Na siandien pagaliau issiaiskinau savo liutuko bedas, visi tie uzrasai antipoliution, particle filter, dar kazkoks net neprisimenu, nepavelku koju iki masinos paskaityti, tai va atlikus diagnostika paaiskejo, kad jok FAP neuzsikises ir pan, pasirodo neveikia vienas sensoriukas prie FAP kazkur, pakaitinimo zvakes reikia pakeisti ir uzsipildyti to stebuklingo skyscio, tai va ir visos bedos,
Pirma mintis atsiradus tam uzrasiukui buvo kad be 1000 svaru neissiversiu, jau buvau susitaikes kad reikes paaukoti, firminis pezo servisas su visais darbais kainuos sensorius 80 svaru (240 LT), zvakes 4x 15 svar.(240 LT), stebuklingas skystis 2 ltr 60 svaru (240 lt) , darbas 195 svarai (780 lt) tai bendrai sudejus 1500 lt, butu taip baisiai negaila, bet cia vietiniai uz paslaugas gerai lupa, tai puse sumos sudaro detales, puse darbas. Tai va mano istorija su tuo prakeiktu antipoliution baigesi.

Na va atlikus remonta ir pakeitus sensoriu bei ta stebuklinga skysti visi uzrasai su antipoliutionais dingo, kol kas :lol: , bet iskilo vistiek durnas klausimas, pezo servisas rekomendavo pasikeisti pakaitinimo zvakes, as ju nekeiciau nes jokiu problemu su uzvedimu ir pan. nera, bet tipo serviso meistrai 'vazonai' padare pries tai diagnostika tipo rekomendavo pasikeisti , nes del zvakiu vel gali atsirasti tas stebuklingas zodelis antipoliution,

Tai dabar ir klausimas ziauriai durnas, ar del zvakiu gali kristi uzrasas 'antipoliution fault' ar ne ?
  • 0

#394 peugeot206hdi

peugeot206hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 76
  • Automobilis:auto

Parašyta 2009 sausio 13 - 20:42

neturi mest del zvakiu
  • 0

#395 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 13 - 20:51

o imanoma kad del purkstuko mestu?
  • 0

#396 Svečias_st24_*

Svečias_st24_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 14 - 10:42

imanoma jei nepurscia o pila jau
  • 0

#397 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 14 - 22:31

imanoma jei nepurscia o pila jau

o jei purkstukas pakeistas? vienu zodziu dariau diagnostika sake kad vienas purkstukas "myza"9 tipo purskia perdaug). . tada nupirkau komplekta purkstuku kuriu numeriai buvo autentiski maniesiems ,bet ten dar ir raide ant ju buvo manoji buvo X o pirktuju Y. taip kad pakeiciauta viena purkstuka ( vietiniam garaze be kodavimo) ir gal uz kokiu 20 km pamaciau antipollution fault .( tiesa unblock diesel filter ir anksciau budavo tik keliom minutem ir dingdavo ) ar gali buti kad tas antipollution fault del to purkstuko islindo, ar nera skirtumo kokios ten raides ant ju?
  • 0

#398 Svečias_st24_*

Svečias_st24_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 16 - 12:35

manau kad tau jau FAP filtras uzsikises. man irgi buvo analogiskos klaidos tai FAP buvo pasibaiges.
  • 0

#399 Svečias_nezzz_*

Svečias_nezzz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 16 - 12:45

nu kad keisciausia kad dabar kai dega tas siurbliukas ir rodo ANTIPOLLUTION FAULT nebemeta unblock diesel filter :unsure:
  • 0

#400 Svečias_st24_*

Svečias_st24_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 16 - 14:04

pasivazinek tolimesniais atstumais ismes
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0