Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#621 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2010 vasario 25 - 17:26

citroen c2 1,4l hdi fap neturi,bent jau detali.ru taip sako

Gal kas drįs prieštarauti? :)
  • 0

#622 Svečias_rimuks_*

Svečias_rimuks_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 25 - 21:52

Gal kas drįs prieštarauti? :)

vairuotojo pusej atidaryk galines dureles ten turi kamstelis kur pilasi FAP skystis
  • 0

#623 Sigis6

Sigis6
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Automobilis:peugeot 206 1.9d

Parašyta 2010 vasario 25 - 21:54

Gal kas drįs prieštarauti? :)

turi ar neturi galima suzinoti TIKSLIAI tik pagal kebulo Nr.,o ka cia beviltiskai gincytis(kaip merga TAIP ar ne)
  • 0
Peugeot 206 1.9d 2002m.

#624 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2010 vasario 26 - 08:20

turi ar neturi galima suzinoti TIKSLIAI tik pagal kebulo Nr.,o ka cia beviltiskai gincytis(kaip merga TAIP ar ne)

Na šiaip klausimas buvo ar yra ar ne, išvedžiojimų man nereikia - man reikia atsakymo! Nežinantys tiksliai ar abejojantys savo žiniomis - gali pasisakyti kitose temose. Ačiū už supratimą.
  • 0

#625 Svečias_pezo406_*

Svečias_pezo406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 26 - 09:52

Sveiki, reiketu pagalbos... Auto - peugeot 406 hdi 2.O . Dingo trauka, zemos apsukos. Kompiuterine diagnostika parode, jog uzsikises FAP filtras, taip pat ir filtro daviklis mires....klausimas butu, mest lauk filtra ir perrprogramuot kompa, kad nematytu FAP'o ar visgi galima butu filtra praplaut ir pakeist davikli...problema ta, jog isskyrus atstovybe niekur daviklio rast nepavyko... jei kas galetu padet rasykit.. gal zinot kur vilniuj man galetu isimt FAP'a? cia aisku blogiausiu atveju.... dekingas uz atsakymus...
  • 0

#626 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2010 vasario 26 - 09:53

Fap-euro 4 norma.pvz Mercedes-''blue tech''.Peugeot 2.0hdi be fap:RHZ;RHY varikliai.Su fap:RHS;RHR varikiai.Dar yra 2.2hdi:4HX;4HZ.Raides pagal vin

Mano peugo variklis RHS, bet jis dokumentuose Euro3. Tai jis su FAP ar be?
  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#627 vaidas_v

vaidas_v
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Citrina C8

Parašyta 2010 vasario 26 - 09:57

paieska pasinaudojes (desianiame kampe virsuje) rasi labai daug info tuo klausimu :ax:
  • 0
keturinolsestas 2.1 TD ex
C aštuntas 2.2 HDI
Vakar mečiau gerti, šiandien supratau, kad netoli numečiau....

www.metalocentras.lt[COLOR=blue]

#628 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 vasario 26 - 10:02

Na šiaip klausimas buvo ar yra ar ne, išvedžiojimų man nereikia - man reikia atsakymo! Nežinantys tiksliai ar abejojantys savo žiniomis - gali pasisakyti kitose temose. Ačiū už supratimą.

citroene c2 1.6 50kw nera fap.fap sumontuotas i 80 kw versija
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#629 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2010 vasario 26 - 10:07

Mano peugo variklis RHS, bet jis dokumentuose Euro3. Tai jis su FAP ar be?

cia ivesk VIN ir zinosi
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#630 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 10:37

Sveiki, reiketu pagalbos... Auto - peugeot 406 hdi 2.O . Dingo trauka, zemos apsukos. Kompiuterine diagnostika parode, jog uzsikises FAP filtras, taip pat ir filtro daviklis mires....klausimas butu, mest lauk filtra ir perrprogramuot kompa, kad nematytu FAP'o ar visgi galima butu filtra praplaut ir pakeist davikli...problema ta, jog isskyrus atstovybe niekur daviklio rast nepavyko... jei kas galetu padet rasykit.. gal zinot kur vilniuj man galetu isimt FAP'a? cia aisku blogiausiu atveju....

dekingas uz atsakymus...

is vis neissivaizduoju ,ka reikia perprogramuot,jai isimsi fapa kokia klaida mes ,to niekur nebuvo aprasyta,pries fap ir po jo iseina slangutes,ir ieina i perkricio davikli,ir i pati vidu ieina temperaturos daviklis,tai kokia klaida gali mesti isdauzius ta filtra nafik,man kai buvo uzsikises,atjungiau nuo turbinos gofra kur eina i fapa,kad parvaziuoti namo ,ir puikiausiai parvaziavau,tik garsas didelis :pug:
  • 0

#631 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2010 vasario 26 - 10:44

Sveiki, reiketu pagalbos... Auto - peugeot 406 hdi 2.O . Dingo trauka, zemos apsukos. Kompiuterine diagnostika parode, jog uzsikises FAP filtras, taip pat ir  filtro daviklis mires....klausimas butu, mest lauk  filtra ir perrprogramuot kompa, kad nematytu FAP'o  ar visgi galima butu filtra praplaut ir pakeist davikli...problema ta, jog isskyrus atstovybe niekur daviklio rast nepavyko... jei kas galetu padet rasykit.. gal  zinot kur vilniuj man galetu isimt FAP'a? cia aisku blogiausiu atveju....

dekingas uz atsakymus...

is vis neissivaizduoju ,ka reikia perprogramuot,jai isimsi fapa kokia klaida mes ,to niekur nebuvo aprasyta,pries fap ir po jo iseina slangutes,ir ieina i perkricio davikli,ir i pati vidu ieina temperaturos daviklis,tai kokia klaida gali mesti isdauzius ta filtra nafik,man kai buvo uzsikises,atjungiau nuo turbinos gofra kur eina i fapa,kad parvaziuoti namo ,ir puikiausiai parvaziavau,tik garsas didelis :pug:

sorry uz OT, bet ir 406 buvo su FAP??
  • 0

#632 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 10:51

Sveiki, reiketu pagalbos... Auto - peugeot 406 hdi 2.O . Dingo trauka, zemos apsukos. Kompiuterine diagnostika parode, jog uzsikises FAP filtras, taip pat ir  filtro daviklis mires....klausimas butu, mest lauk  filtra ir perrprogramuot kompa, kad nematytu FAP'o  ar visgi galima butu filtra praplaut ir pakeist davikli...problema ta, jog isskyrus atstovybe niekur daviklio rast nepavyko... jei kas galetu padet rasykit.. gal  zinot kur vilniuj man galetu isimt FAP'a? cia aisku blogiausiu atveju....

dekingas uz atsakymus...

is vis neissivaizduoju ,ka reikia perprogramuot,jai isimsi fapa kokia klaida mes ,to niekur nebuvo aprasyta,pries fap ir po jo iseina slangutes,ir ieina i perkricio davikli,ir i pati vidu ieina temperaturos daviklis,tai kokia klaida gali mesti isdauzius ta filtra nafik,man kai buvo uzsikises,atjungiau nuo turbinos gofra kur eina i fapa,kad parvaziuoti namo ,ir puikiausiai parvaziavau,tik garsas didelis :pug:

sorry uz OT, bet ir 406 buvo su FAP??

na as tiesiog,ne apie tai,kad ar buvo ar nebuvo ,as tiesiog klausiu ,kad isemus ta filtra,kokia mestu klaisa,apie tai nieks nerase,nes sakau atjungus gofra nuo turbinos i fap ,parvaziavau iki namu :pug:
  • 0

#633 Svečias_pezo406_*

Svečias_pezo406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 26 - 11:55

tiesiog filtro isdauzymas man nepadetu, kadangi dar yra sugedes jo sensorius, kompas meta ir filtro klaida, ( kuri tikriausiai pasisalintu isdauzius filtra ir pratrynus atminti) ir kartu dar yra to sensoriaus klaida, taigi jei tiesiog ismetus ir sensoriu tada kompas rodo jog neranda jo....

kad lengviau suprast butu, po diagnostikos pasake jog greiciausiai mires sitas daviklis:

http://www.okyanusye...=urunler&id=829

gal kam teko susidurt... na FAPAS yra ir 406, naujesniuose modeliuose

Šį pranešimą redagavo pezo406: 2010 vasario 26 - 12:03

  • 0

#634 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 12:09

tiesiog filtro isdauzymas man nepadetu, kadangi dar yra sugedes jo sensorius, kompas meta ir filtro klaida, ( kuri tikriausiai pasisalintu isdauzius filtra ir pratrynus atminti) ir kartu dar yra to sensoriaus klaida, taigi jei tiesiog ismetus ir sensoriu tada kompas rodo jog neranda jo....

tai tas perkricio daviklis ir yra sensorius,jis dazniausia sugenda ,kai uzsikisa fapas,man taip buvo,net slangute iki jo einanti buvo nudegusi,o meistrai pezo centre pakeite ta davikli,o slange sudeguse nepakeite,tai kuri laika kol pats nepamaciau vazinejau is vis atjungtomis slangelemis nuo fapo irjokiu bedu,tai taip iseina kad isdauzius ta fapa,nieko ir nepasikeistu,nebent tas temperaturos daviklis fape turi didele reiksme,,,blogai kad cia niekas forume neparaso atsakimo imano klausima,,,paslaptis turbut,kol pats nepatyrsi tol nezinosi :pug:
  • 0

#635 Svečias_pezo406_*

Svečias_pezo406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 26 - 12:16

tai netgi jei fapa padarius kiaura ir pratrinus klaida viskas butu ok liktu tas perkricio daviklis, o jo rast niekur neina Vilniuj....nes kompas mato kad jo nera ir numetineja apsukas...
  • 0

#636 romanas29

romanas29
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:renault

Parašyta 2010 vasario 26 - 12:32

tai tas perkricio daviklis ir yra sensorius,jis dazniausia sugenda ,kai uzsikisa fapas,man taip buvo,net slangute iki jo einanti buvo nudegusi,o meistrai pezo centre pakeite ta davikli,o slange sudeguse nepakeite,tai kuri laika kol pats nepamaciau vazinejau is vis atjungtomis slangelemis nuo fapo irjokiu bedu,tai taip iseina kad isdauzius ta fapa,nieko ir nepasikeistu,nebent tas temperaturos daviklis fape turi didele reiksme,,,blogai kad cia niekas forume neparaso atsakimo imano klausima,,,paslaptis turbut,kol pats nepatyrsi tol nezinosi  :pug:

kogda zabivaetsja FAP filtr , komp eto fiksiruet i ogranicivaet podacu topliva i davlenie turbiny , tak nazyvaemyj ,,avarijnyj rezhym ,, . posledstvija vybitogo filtra neodnokratno prihodilos ustranjat . komp ne vidit raznicu davlenij do i posle filtra , zapisyvaet oshibku chto filtr probit i opjat avarijnyj rezhim . vyhod ili menjat filtr ili stavit emuljator . o nikakom pereprogramirovanii bez FAP filtra reci byt ne mozhet potomuchto net takoj versii softa chtoby byl bez filtra !!!
  • 0
skype-romanas29 tel-868965783

#637 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 12:39

kogda zabivaetsja FAP filtr , komp eto fiksiruet i ogranicivaet podacu topliva i davlenie turbiny , tak nazyvaemyj ,,avarijnyj rezhym ,, . posledstvija vybitogo filtra neodnokratno prihodilos ustranjat . komp ne vidit raznicu davlenij do i posle filtra , zapisyvaet oshibku chto filtr probit i opjat avarijnyj rezhim . vyhod ili menjat filtr ili stavit emuljator . o nikakom pereprogramirovanii bez FAP filtra reci byt ne mozhet potomuchto net takoj versii softa chtoby byl bez filtra !!!

nu ja pisal sto mne paminiali datsik i adna slanga bila zgarevsaja,ja iehal snei paka sam niuvidil,pacemu tagda mne nikliucialas avarijnij rezim,tak vihoditsto ih aboih mozno atkliucieti slangi i iehat,vot etava ja nipanimaju
  • 0

#638 romanas29

romanas29
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:renault

Parašyta 2010 vasario 26 - 12:45

nu ja pisal sto mne paminiali datsik i adna slanga bila zgarevsaja,ja iehal snei paka sam niuvidil,pacemu tagda mne nikliucialas avarijnij rezim,tak vihoditsto ih aboih mozno atkliucieti slangi i iehat,vot etava ja nipanimaju

reike laiku kad kompas suprstu kad filtras ismustas . kek as nezinau ne eksperementavau . biat tokius masinus piardariau ne viena
  • 0
skype-romanas29 tel-868965783

#639 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 12:49

tai netgi jei fapa padarius kiaura ir pratrinus klaida viskas butu ok liktu tas perkricio daviklis, o jo rast niekur neina Vilniuj....nes kompas mato kad jo nera ir numetineja apsukas...

na cia raso romanas,kad negalima jo isdauzyt reikia keisti nauja arba statyti kazkoki emuliatoriu,nezinau kaip tada as vaziavau ,jokiu avariniu rezimu neijunge :blush: ,o ta davikli as irgi niekur negavau,tiesiog pezo centre uzsisakiau tai parveze :pug:
  • 0

#640 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 26 - 12:55

Kolegos bet kokiu atveju isemus ar ismusus fap filtra reikia apgauti kompa kad jis yra taigi apie isemima paciam nera ne kalbos be diagnostikos ir kompo isikisimo pats nieko nepadarysi, bet kokiu atveju mes klaida tik ja pasalinus ji vel atsiras. Tvarko spakenas panevezy specas, forumo dalyvis galit susirast Jei norit vilniuj sutvarkyt siulau zmogu pas kuri pats buvau ir padares jis man diagnostika daug ka patare Taigi Vilniuje Darius 861631682 tikrai ne brangininkas ir zmogus ismanantis savo darba. Savo atveju dariau taip uzsipildziau eolio bakeli dyzelinu Pats lindau po masina nusukinejau fapa pragreziau jame 5 skyles turiu foto jei kam reiks ir pastaciau atgal, tokiu budu kompas mato kad fap'as yra ir neuzsikises :beer: Liko pas Dariu nulekt istrint klaidas ir nunulint eolio bakelio uzpylima. <_< Isdaviau turbut paslapti :o Beje remontuoti ar salinti cia apie tai daug ka kalbeta vieni pries kiti uz Jei turi pinigu remontuok jei ne pjauk arba grezk ^_^ Pinigam skaiciuot galite ivertinus eolio skyscio kaina 1litro- 250 lt pilnai uzpildyt bakeli reikia 5 litru matematika paprasta aisku plius darbai ir plius diagnostika

Šį pranešimą redagavo xzibit: 2010 vasario 26 - 12:58

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0