Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#641 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2010 vasario 26 - 13:06

citroene c2 1.6 50kw nera fap.fap sumontuotas i 80 kw versija

Ačiū, Keni, už info :)
  • 0

#642 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 13:29

Kolegos bet kokiu atveju isemus ar ismusus fap filtra reikia apgauti kompa kad jis yra taigi apie isemima paciam nera ne kalbos be diagnostikos ir kompo isikisimo pats nieko nepadarysi, bet kokiu atveju mes klaida tik ja pasalinus ji vel atsiras.
Tvarko spakenas panevezy specas, forumo dalyvis galit susirast
Jei norit vilniuj sutvarkyt siulau zmogu pas kuri pats buvau ir padares jis man diagnostika daug ka patare
Taigi Vilniuje Darius 861631682 tikrai ne brangininkas ir zmogus ismanantis savo darba.

Savo atveju dariau taip uzsipildziau eolio bakeli dyzelinu
Pats lindau po masina nusukinejau fapa pragreziau jame 5 skyles turiu foto jei kam reiks ir pastaciau atgal, tokiu budu kompas mato kad fap'as yra ir neuzsikises :beer:

Liko pas Dariu nulekt istrint klaidas ir nunulint eolio bakelio uzpylima. <_<

Isdaviau turbut paslapti :o

Beje remontuoti ar salinti cia apie tai daug ka kalbeta vieni pries kiti uz
Jei turi pinigu remontuok jei ne pjauk arba grezk ^_^ Pinigam skaiciuot galite ivertinus eolio skyscio kaina 1litro- 250 lt pilnai uzpildyt bakeli reikia 5 litru matematika paprasta aisku plius darbai ir plius diagnostika

ta as suprantu kad klaidas be kompo neistrinsi bet man buvo toks atvejis,po remonto pezo centre to fapo,meta ,engine antipolition defektyve,zinoma variau atgal,5 kartus gal,nieko nepadaro,paskui pats pradejau ziurineti ,tai is fapo pradzios ateinantis slangas i perkricio davikli visiskai nudeges,zinoma as ji sutvarkiau,bet vis tiek meta ta defektive,tai jau60 tukstanciu taip vazineju,bet auto vaziuoja gerai,nezinau ka ten pridirbo jie man,TAI BUTU GERAI KAD IMESTUM TA NUOTRAUKA ACIU :beer: :pug:
  • 0

#643 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 26 - 13:38

armonds pageidavimu

Posted Image

Posted Image
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#644 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 13:44

armonds pageidavimu

Posted Image

Posted Image

tai cia isgrezta tik per pirmaji bakeli,ir kokio diametro skyles ,kiek jau pravaziavai kilu,tai padares,klausiu ateiciai,nes as ne lietuvoi,nieko mandro as cia negaliu padaryti,jaigryzciau i lietuva tikrai ji ismesciau navik,ir varyciaupas spakena,bet deja neiseina taip lengvai gryzti,nes esu Islandijos saloi :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2010 vasario 26 - 13:48

  • 0

#645 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 26 - 13:47

Greziau su 6mm graztu letom apsukom , beje graztas neturi buti trumpas naudojau apie 60cm ilgio grazta. Armonds cia butent isgreztas pats FAP, kuris ir uzsikisa. Beje nusiimt ji tikrai nelengva ir atjunginet visus daviklius tad jei kreivos rankos patariu nelyst, ir dazniausiai sunkiai viskas atsisuka

Šį pranešimą redagavo xzibit: 2010 vasario 26 - 13:50

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#646 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 13:49

Greziau su 6mm graztu letom apsukom , beje graztas neturi buti trumpas naudojau apie 60cm ilgio grazta. Armonds cia butent isgreztas pats FAP, kuris ir uzsikisa.

o tai labai aciu,okiek kilometru jau pralekei taip pasidares
  • 0

#647 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 26 - 13:52

kol kas tik pradzia cia beje patare man taip Darius pasidaryt nors jis ir pats tai butu atlikes bet as megstantis pasikrapstyt kaip minejau liko elektronine dali susitvarkyt, t.y. nusinulint bakelio uzpylima ir istrint klaidas ir tikiuos Antipolution system defective nebekankins manes, kol eolio bakelis neistustes, ^_^
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#648 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 14:04

kol kas tik pradzia cia beje patare man taip Darius pasidaryt nors jis ir pats tai butu atlikes bet as megstantis pasikrapstyt
kaip minejau liko elektronine dali susitvarkyt, t.y. nusinulint bakelio uzpylima ir istrint klaidas ir tikiuos Antipolution system defective nebekankins manes, kol eolio bakelis neistustes, ^_^

tai manai kad tas defektive del eolio trukumo,bet kad man jie pripili eolio,as manau kad faulta turetu mesti ,na tai labai aciu tau,gal net temos autoriui tiks sie parodimai,bent jau Vilniaus meistro telefonas kuri parasei :pug:
  • 0

#649 Svečias_pezo406_*

Svečias_pezo406_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 26 - 14:08

taip, labai padejo ir numeriukas pagelbes. kadangi masina nenori vaziuot, o i darba vazynet reik, tai noris greiciau tas bedas issisprest be paciu didziausiu investiciju B)
  • 0

#650 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 26 - 14:08

Ne as manau, o Darius meistras man taip nustate diagnostikos budu ir padare isvada kad man maise ir klaidas kele tik sitie du faktoriai tai butent fap'o uzsikisimas ir tuscias eolio bakelis. Burti gali daug ka, bet pasikartosiu tik tinkamos diagnostikos budu suzinosi kur pas tave beda is tikruju slypi ir ka kur reikia keisti, tvarkyti. Beje tik nupirkes savo peza atvaziavau pas si meistra avariniu rezimu t.y. apsukoms nekylant auksciau 3tukst ir max greiciu 90km/h o isvaziavau jau su normaliai veikiancia masina, jis pajunges kompa nustate kad vakuminis voztuvas sugedes ir uzglusines ji, mano liutas pradejo vaziuot normaliu rezimu, o del kitu bedu jis man jau issaiskino kame reikalas, kad zinociau kokie tolimesni remontai mano pezo laukia.

Šį pranešimą redagavo xzibit: 2010 vasario 26 - 14:13

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#651 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 26 - 14:17

Beje del bedu nustatymo elektronines dalies,diagnostikos, klaidu nuskaitymo galite kreiptis ir pas klubieti x|RAY is vilniaus. :good:
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#652 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 14:17

Ne as manau, o Darius meistras man taip nustate diagnostikos budu ir padare isvada kad man maise ir klaidas kele tik sitie du faktoriai tai butent fap'o uzsikisimas ir tuscias eolio bakelis.

Burti gali daug ka, bet pasikartosiu tik tinkamos diagnostikos budu suzinosi kur pas tave beda is tikruju slypi ir ka kur reikia keisti, tvarkyti.

kaip gerai kad jus lietuvoi,ten yra meistriuku auksarankiu ,o cia kur esu vienas pezo servizas ,tai gerai kad pats viska darau savo automobiliui,na lietuvoi seniau dirbau motoristu,ovat dabar zinosiu ka daryti ,jai vel uzsikistu tas fapas ,aciu labai uz sia info xzibit :pug:
  • 0

#653 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 vasario 26 - 14:19

Ner uz ka tiesiog dalinuos savo patirtimi ^_^ ir noru padeti klubieciams :pug: :beer: Siaip paciam labai idomu buvo kaip visa sita Antipoluttion system veikia tai prisiziurejes info internete ir prisiskaites dabar jau suvokiu kaip kas ir kur veikia, kai pirkdamas auto zinojau, kad tik toks dalykas yra ;] Pradzioj atrodo kosmosas bet kai viska issiaiskini nebaisios tos bedos tik reikia turet noro ir kantrybes jas salinant, o nepeikti kad pezas tai prancuzas ir suds masina kaip dauguma issireikstu mano atveju, arba kai nupirkau draugas vienas pasake durnas kad pirkau jau su tokiom klaidom, kai is alytaus vaziavau ant 90km/h maximum negaledamas nei vienos furos aplenkt, bet susitvarkius man malonumas vaziuot ir turet masina ant kurios puikuojasi sis zenklas :pug: . :lyzht:

Šį pranešimą redagavo xzibit: 2010 vasario 26 - 14:24

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#654 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 vasario 26 - 15:10

Ner uz ka tiesiog dalinuos savo patirtimi ^_^ ir noru padeti klubieciams :pug: :beer:

Siaip paciam labai idomu buvo kaip visa sita Antipoluttion system veikia tai prisiziurejes info internete ir prisiskaites dabar jau suvokiu kaip kas ir kur veikia, kai pirkdamas auto zinojau, kad tik toks dalykas yra ;]
Pradzioj atrodo kosmosas bet kai viska issiaiskini nebaisios tos bedos tik reikia turet noro ir kantrybes jas salinant, o nepeikti kad pezas tai prancuzas ir suds masina kaip dauguma issireikstu mano atveju, arba kai nupirkau draugas vienas pasake durnas kad pirkau jau su tokiom klaidom, kai is alytaus vaziavau ant 90km/h maximum negaledamas nei vienos furos aplenkt, bet susitvarkius man malonumas vaziuot ir turet masina ant kurios puikuojasi sis zenklas :pug: . :lyzht:

as kai nupirkau buvo treju metu mano 607 tai jokiu klaidu nemete pravaziavau 80 tukstanciu ,tai karts nuo karto uzsidegdavo kad clianer filter,nuvariau i serviza ,cia sako nieko blogo,sako vaziuok i trasa is miesto,tai padarius dingo ilgam tas uzrasas,bet paskui pasikartojo ,ir pradejo blokuoti apsukas,tai tada variau rimtam remontu vat neaisku ka ten jie man padare,bet masina vaziuoja labai gerai,tik kad ta defektive meta,o siaip daugiau jokiu bedu nebuvo,taip pat pradejau gilintis i sios masinos visus taskus,tai dirzus vandens pompa itempejus skyva ,pats keiciausi ir viskas puiku,nes cia uz remonta kainos ,,oo,,oo,o,dar buvau nusiemes RGE voztuva pravaliau siaip as taip pat nesiskundziu ,dziaugiuos su savo liutuku,ir nebijau islipes pakelti nosi,taip kaip is merso :lol: :good: :pug:
  • 0

#655 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 kovo 01 - 09:47

Na šiaip klausimas buvo ar yra ar ne, išvedžiojimų man nereikia - man reikia atsakymo! Nežinantys tiksliai ar abejojantys savo žiniomis - gali pasisakyti kitose temose. Ačiū už supratimą.

1,4 HDI apskritai ėjo be FAP'o į visus modelius
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#656 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2010 kovo 01 - 11:21

Ka patartumete: Issikastruot FAP is kart ar vazinet kol uzlinks?
  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#657 dzovanis

dzovanis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 29
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 kovo 01 - 11:27

As asmeniskai bet kuriuo atveju pasiplanuociau laisvo laiko ir atvaziuociau pas Spakena. Geriau tegu isima anksciau negu kad uzlinks masina paciu netinkamiausiu momentu.
  • 0

#658 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 kovo 03 - 19:54

taigi atejo ir pas mane nelaukta problema,vaziuojant pradejo dingineti trauka siandien bevaziuojant pradejo visiskai dusti,kol galop visiskai sustojo,nemete jokiu klaidu isskirus ENGINE ANTIPOLITION DEFEKTYVE,bet as anksciau rasiau kad buvo uzsikises fap tai po serviso apsilankimo ta uzrasa pradejo metiti,masina su uzrasu pravaziavo be problemu 60 tukstanciu,tai dabar itariu fapo uzsikisima nes kai uzvedus nori pagazuoti is kamino vos vos baltas dumelis pagaruoja,nezinau dabar ka daryti,esu ne lietuvoi o i servisa nebenoriu duoti nes cia dideli piniga paima ir nieko gero nepadaro,tai nusprendziau nusiimti ta fap ir pragrezti skyles,kaip vienoja temoja jau aptarem ,kas turit protingu minciu ka reiktu daryti kitaip,ACIU LABAI :pug:
  • 0

#659 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 03 - 20:29

taigi atejo ir pas mane nelaukta problema,vaziuojant pradejo dingineti trauka siandien bevaziuojant pradejo visiskai dusti,kol galop visiskai sustojo,nemete jokiu klaidu isskirus ENGINE ANTIPOLITION DEFEKTYVE,bet as anksciau rasiau kad buvo uzsikises fap tai po serviso apsilankimo ta uzrasa pradejo metiti,masina su uzrasu pravaziavo be problemu 60 tukstanciu,tai dabar itariu fapo uzsikisima nes kai uzvedus nori pagazuoti is kamino vos vos baltas dumelis pagaruoja,nezinau dabar ka daryti,esu ne lietuvoi o i servisa nebenoriu duoti nes cia dideli piniga paima ir nieko gero nepadaro,tai nusprendziau nusiimti ta fap ir pragrezti skyles,kaip vienoja temoja jau aptarem ,kas turit protingu minciu ka reiktu daryti kitaip,ACIU LABAI :pug:

Neuzsiiminek nesamonemis su kastracijomis ir nezalok gal ir gero suodziu filtro,kuris kainuoja pinigus <_<
Pasidaryti diagnostika vistiek teks,cia nori nenori... ir ko gero problemos bus tikrai ne filtre suodziu(unblock diesel filter uzrasas) :P
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#660 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 kovo 03 - 21:41

Neuzsiiminek nesamonemis su kastracijomis ir nezalok gal ir gero suodziu filtro,kuris kainuoja pinigus <_<
Pasidaryti diagnostika vistiek teks,cia nori nenori... ir ko gero problemos bus tikrai ne filtre suodziu(unblock diesel filter uzrasas) :P

Jau isbandziau,uzsikises fap,numoviau nuo perkricio daviklio slangute,kuri ieina i fapo prieki,tada uzsivedziau ir davaziavau iki namu,priesingu atveju uzsivesdavoir uzgesdavo,o numovus didelis ismetimo slegis per ta slangele varo,abejoju ar fapas dar geras jis jau antra karta mane pavede,kad buciau lietuvoi butu kitaip,o dabar nematau iseities,nes kainos cia dideles,tad jai ir sugadinsiu tai ismesiu,o siaip ka siulai daryti :pug:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 8

narių: 0, svečių: 8, slaptų narių: 0