Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kietųjų dalelių filtras (FAP)


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2394

#1961 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2014 kovo 12 - 21:50

Gal kas zinot kur Vilniuje galima mechaniskai isimti FAP filtra, turiu galvoje tiesiog isdauzydi, kad nevirinti. Ar siaip galetu kas nors apsiimti, aisku ne uz dyka :) O isprogramuoti leksiu pas Ramus.

jei turi rankas,dėžę alaus....pakėlėje suorganizuoju...p.s. parodau ka atsukt ir iškalt...
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1962 pitt

pitt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 126
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw

Parašyta 2014 kovo 15 - 15:34

jei turi rankas,dėžę alaus....pakėlėje suorganizuoju...p.s. parodau ka atsukt ir iškalt...

Rankas turiu, alaus irgi ne problema:-) na kai sutvarkysiu kita problema tai kreipsiuosi i tave:-)
  • 0

#1963 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2014 kovo 18 - 16:41

skaiciau visa tema bet neradau arba prazioplinau - priminkit nuo kiek 1000km prasideda bedos su FAP? 150 000? 200 000? Jauciu istosiu i sitos problemos kluba - kelis kartus uzsidege filtro kimsimosi ispejimo lempute, traukos ir vaziavimo tai niekaip neitakoja, "Zibintas" diagnostikoje nieko nerado, eolio sake dar uztektinai ir tt. masina 1,6 HDI, rida 165000. tikra. buciau labai dekingas uz pasvarstymus i tema. :beer: nekreipti demesio ir vaziuot iki realiu problemu? krapstyt lauk FAP'a ir nesukti sau ir kitiems smegenu? labiausiai domina ar yra reali sustojimo galimybe pvz esant labai toli nuo namu? <_< , aciu uz komentarus.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#1964 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 kovo 18 - 17:11

Sustojimo galimybe niekine, bet va turbo arba purkstuku suvarymas su laiku, tai labai didelis. O kiek uzsikimsimo rodo diagnostika? Ir kokia antipollution uzsikimsimo priezasti rodo pajungtas kompas? Nes siaip jau antipollution faulty tai nebutinai DPF uzsikimsimas.
  • 0

#1965 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2014 kovo 18 - 17:27

O kiek uzsikimsimo rodo diagnostika? Ir kokia antipollution uzsikimsimo priezasti rodo pajungtas kompas? Nes siaip jau antipollution faulty tai nebutinai DPF uzsikimsimas.

ne, pranesimas buna labai konkretus - uzsidega tekstas kad yra galimybe jog gali buti blokuotas kietuju daleliu filtras, uz 2 - 5 minuciu ispejimas pagesta, ir viskas, iki kito karto. kaip ir sakiau - peugeot centro diagnostika nerado jokiu problemu su FAp'u, vienntelis kabliukas kad kartai gali padurniuoti turbinos voztuvas (rado klaida is seniau), ir viskas. sake kad ta voztuva galma pakeisti, bet kaip ir nera butinybes.. xzn kuom tiket. :hmm:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#1966 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2014 kovo 20 - 15:20

Gal slėgio perkričio daviklis pakvailioja? Šiaip kaip dažnai tas kartojasi. Gal kilometražą pastebėt ar kažkas panašiai.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#1967 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2014 kovo 21 - 08:08

Gal slėgio perkričio daviklis pakvailioja? Šiaip kaip dažnai tas kartojasi. Gal kilometražą pastebėt ar kažkas panašiai.

gal tu ir teisus. kolkas stebiu, vaziuoju..
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#1968 skustas

skustas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2014 kovo 21 - 10:07

Sveiki, gal kas galit Ramus telefona i PM. Kazkoki turiu sena bet neveikiantis :(
  • 0

#1969 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2014 kovo 21 - 16:36

Sveiki, gal kas galit Ramus telefona i PM. Kazkoki turiu sena bet neveikiantis :(

veikia .turėk kantrybės..................440
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#1970 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2014 kovo 25 - 18:06

Turėčiau tokį klausimėlį:
nulaužtas ar sugadintas toks daviklis http://manodalys.lt/...duct=1520880045 ir dega check engine, meta klaidą, kad pažeista elektros grandinė į jį (FAP išoperuotas, katalizatoriaus nėra). Jį pakeitus kitu veikiančiu check'as užges ir ar neatsiras kitų naujų klaidų?
  • 0

#1971 SaRpEjUs

SaRpEjUs
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 25 - 18:42

Sveiki. Pas mane peugeot 407 1.6HDI pradejo mesti klaida, kompas raso depollution system faulty, dingsta trauka. Idomus dalykas, kad klaida duoda istrynt vel viskas buna gerai, kol nepravaziuoji vienodo km skaiciaus mano atveju apie 450km +/- keli km. Diagnostika tiksliai klaidos neparodo, FAP filtras atkrenta nes kompas parode kad uzsikises tik 18%, kuras visada pilamas statoil degalineje. Esu is utenos tai tenka eiti kryziu kelius arba neapsijama tvarkyt arba galvom linksi ir neranda problemos. Paskutinis meistras pas kuri lankiausi, matos zmogus rimciausias pas kuri buvau sake kad lieka tik viena problema ismetimo slegio daviklis, nes jis pas mane negyvas, prijungtas ar atjungtas kompas rodo ta pati, ar gali cia but problema?gal kas esat susidure su tokia pat problema? Idomiausias dalykas kad reikia pravaziuoti ta pati atstuma :hmm:
  • 0

#1972 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2014 kovo 25 - 21:48

Turėčiau tokį klausimėlį:
nulaužtas ar sugadintas toks daviklis http://manodalys.lt/...duct=1520880045 ir dega check engine, meta klaidą, kad pažeista elektros grandinė į jį (FAP išoperuotas, katalizatoriaus nėra). Jį pakeitus kitu veikiančiu check'as užges ir ar neatsiras kitų naujų klaidų?

jei meta tokia klaida tai reiskia FAP,, neisprogramuotas ,,
  • 0

#1973 narod

narod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 69
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2014 kovo 25 - 23:23

Turėčiau tokį klausimėlį:
nulaužtas ar sugadintas toks daviklis http://manodalys.lt/...duct=1520880045 ir dega check engine, meta klaidą, kad pažeista elektros grandinė į jį (FAP išoperuotas, katalizatoriaus nėra). Jį pakeitus kitu veikiančiu check'as užges ir ar neatsiras kitų naujų klaidų?

jei meta tokia klaida tai reiskia FAP,, neisprogramuotas ,,

Tikrai išoperuotas tvarkingai. Gal kas tvarkingiau gali :) ?
  • 0

#1974 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2014 kovo 26 - 04:20

Turėčiau tokį klausimėlį:
nulaužtas ar sugadintas toks daviklis http://manodalys.lt/...duct=1520880045 ir dega check engine, meta klaidą, kad pažeista elektros grandinė į jį (FAP išoperuotas, katalizatoriaus nėra). Jį pakeitus kitu veikiančiu check'as užges ir ar neatsiras kitų naujų klaidų?

jei meta tokia klaida tai reiskia FAP,, neisprogramuotas ,,

Tikrai išoperuotas tvarkingai. Gal kas tvarkingiau gali :) ?

Taurius. Kontaktus susirask cia arba citrinos forume.
  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#1975 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2014 kovo 26 - 09:22

po Fap isprogramavimo negali likti jokiu aktyviu klaidu, t.y uzdeganciu CHECK lempute..kartais lieka neaktyvios, kurios neturi itakos variklio darbui.. kolegai kur kas 450 meto checkus ir dingsta trauka, itariu nori ivykti regeneracija, bet del kazkokiu bedu neivyksta, gali ir del diferencinio slegio daviklio neivykti, na bet cia jau reiktu daugiau duomenu, ar bent jau klaidos apraso..
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#1976 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 kovo 26 - 11:56

po Fap isprogramavimo negali likti jokiu aktyviu klaidu, t.y uzdeganciu CHECK lempute..kartais lieka neaktyvios, kurios neturi itakos variklio darbui..
kolegai kur kas 450 meto checkus ir dingsta trauka, itariu nori ivykti regeneracija, bet del kazkokiu bedu neivyksta, gali ir del diferencinio slegio daviklio neivykti, na bet cia jau reiktu daugiau duomenu, ar bent jau klaidos apraso..

Zinau, kad benzininis citroenas mesdavo varikliuko klaida del kiauro katalizatoriaus. Istrynus klaida irgi po konkretaus nuvaziuotu atstumo vel uzsidegdavo. Bet cia benzas, kaip sitam, tai speju vistik fapuske bus. :) Nors klaidos priezasti privalo parodyti diagnostika.
  • 0

#1977 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2014 kovo 26 - 15:08

Sveiki. Pas mane peugeot 407 1.6HDI pradejo mesti klaida, kompas raso depollution system faulty, dingsta trauka. Idomus dalykas, kad klaida duoda istrynt vel viskas buna gerai, kol nepravaziuoji vienodo km skaiciaus mano atveju apie 450km +/- keli km. Diagnostika tiksliai klaidos neparodo, FAP filtras atkrenta nes kompas parode kad uzsikises tik 18%, kuras visada pilamas statoil degalineje. Esu is utenos tai tenka eiti kryziu kelius arba neapsijama tvarkyt arba galvom linksi ir neranda problemos. Paskutinis meistras pas kuri lankiausi, matos zmogus rimciausias pas kuri buvau sake kad lieka tik viena problema ismetimo slegio daviklis, nes jis pas mane negyvas, prijungtas ar atjungtas kompas rodo ta pati, ar gali cia but problema?gal kas esat susidure su tokia pat problema? Idomiausias dalykas kad reikia pravaziuoti ta pati atstuma :hmm:

Kokia prasme knistis su davikliais, remontais ir dar bbz kuo. Nesi gi eko-fanas/zaliukas? Isjungi programiskai ir ismusi ta filtra velniop, o toliau jau ziuresi...
  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#1978 SaRpEjUs

SaRpEjUs
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 26 - 20:42

Tai jeigu as programiskai ta filtra isoperuoju tai nori pasakyt man ir ta beda "depollution system faulty" issispres? nes sakau is pradziu galvojau kad uzsikises FAP filtras, bet diagnostika parode kad isai tik 18% uzsikises. Siule man cia vienas sako issimk katalizatoriu nes isai yra pas mane ir turetu susitvarkyt, bet bijau kad po katalizatoriaus isemimo dumingumas nepadidetu nes isai pas mane ir taip nemazas labai daug suodziu prisikaupia juodas tirstas dumas kai pirma ar antra saiba ant didesniu apsuku gazuoji, ir atrodo pravalai tuos suodzius bet po kurio laiko vel tas pats :hmm:

Šį pranešimą redagavo SaRpEjUs: 2014 kovo 26 - 20:57

  • 0

#1979 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2014 kovo 27 - 00:40

Tai jeigu as programiskai ta filtra isoperuoju tai nori pasakyt man ir ta beda "depollution system faulty" issispres? nes sakau is pradziu galvojau kad uzsikises FAP filtras, bet diagnostika parode kad isai tik 18% uzsikises. Siule man cia vienas sako issimk katalizatoriu nes isai yra pas mane ir turetu susitvarkyt, bet bijau kad po katalizatoriaus isemimo dumingumas nepadidetu nes isai pas mane ir taip nemazas labai daug suodziu prisikaupia juodas tirstas dumas kai pirma ar antra saiba ant didesniu apsuku gazuoji, ir atrodo pravalai tuos suodzius bet po kurio laiko vel tas pats :hmm:

Be filtro uzsikimsimo procento yra dar daug kitu nesamoniu. Is kur tu zinai, kad jis 18% jei pats pasakei, kad daviklis gatavas? :))) Nesakau, kad issipres visos bedos, sakau, kad atsikratysi vienos bedos ir galesi atmesti bent viena faktoriu. Tai kad pirmyn brolau, uz tevyne, su daina. FAP'as - bedu saltinis. Del dumingumo...Kokios bedos? TA? Tai TA ir passatai seni praeina. Jei tavo hdi'nas nors kiek gyvas jis i tas 3> ribas isipaisys kaip ner kas veikt. Beje, filtra ne tik programiskai reik isoperuot, bet ir fiziskai - ismust. O jei per fap'a suodziai raukias...tai nezn - pats laikas i ipurskimo sistema atkreipt demesi ir susitvarkyt myzancius purkstukus. Sekmes :)

Šį pranešimą redagavo PhanT: 2014 kovo 27 - 00:44

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#1980 maarius

maarius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 34
  • Automobilis:Citroen C5, 2.0 HDI 100kw, 2005m.

Parašyta 2014 kovo 27 - 08:14

Kaip įvyksta FAP'o regeneracija? Ar pasijaučia auto važiavime kas tuo metu, kompas gal ką parodo, ar išmeta per duslintuvą dūmą kokį?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0