Peršokti prie turinio


94m. 306 S16 "Le mans"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#21 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Parašyta 2008 liepos 04 - 18:49

Ne, amortiku keist neteko - tik galinio tilto pagalves (gumas) ir prieky tuos vertikaliuosius sharnyriukus. Ruoshiuos shiaip spiruokles prieki pasikeist - pasizhemint, bet kiek zhinau amortikai irgi tie patys gali likt. O kodel klausi?
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#22 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 liepos 04 - 22:11

zinot,pries kokius 2men teko tvarkyti 206 su 1,6 motoriuku,necipuotas tikrai(teko anksciau keisti jame "proca").dirbau neskubedamas,tai atkreipiau i masinos indentifikavima(diagnostikos) prierasa "sport".tuo labiau kad tvarkiau elektronine "gazo" sklende,reikejo ir paspausti "gaza".apsukos soko linksmai,net nebandziau iki dugno ilgiau palaikyti,bet 7,5 tukst tai akimirksniu isuko.darant bandoma pravaziavima-zveriukas tikra to zodzio prasme.pasirodo ir gamintojai "cipuoja"(originali programa) :rolleyes:
  • 0
spakenas@gmail .com

#23 Svečias_Dropping_*

Svečias_Dropping_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 liepos 08 - 14:54

Na pas man vienas amortizatorius jau apsitaskes visas tai renku jau kolekcija ka reiks tvarkyt ir teks dar karteli placiai atvert pinigine ^_^ Baigiu priprast :D Del peugeot 206 1.6 benzininiu varikliuku, tai nemaciau prietaisu skydelio pas kuri butu iki 8 tukst. , pas mane pati ant 206 iki 7 tukst (ir esu isitikines , kad jis tiek nesuka :mellow: ) ., idomu ka ten matei...
  • 0

#24 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 liepos 08 - 16:16

gal konceptinis 206cc!? :)~1.6l-80kw(109hp)

Šį pranešimą redagavo Ramus: 2008 liepos 08 - 16:27

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0