Peršokti prie turinio


Bankininkai Auuu...del Paskolos Bustui


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 208

#81 wanux

wanux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 374
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.0L SRi 1992 m.

Parašyta 2005 balandžio 29 - 00:35

manau klausimas i tema: o kaip mazdaug dabar ivertina nekilnojamo turto vertintojai sena statyba vilniuj? gal kas zinot mazdaug kiek skirias prasoma pardavejo suma ir vertintojo nustatyta?
  • 0

#82 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 11:17

kas ką gero/blogo žino apie UAB "EIKA" ?... :unsure:

Jei situacija nepasikeitė, tai ji įeina į brangiausių top3.
  • 0

#83 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 balandžio 29 - 11:20

Jei situacija nepasikeitė, tai ji įeina į brangiausių top3.

a kokibė, kokibė kaip? :unsure:
  • 0

#84 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 11:42

a kokibė, kokibė kaip? :unsure:

Žmonės pakloję tOOOkias bapkes apie kokybę nebegali nieko pasakyt, nes nekokibė tada tampa navarotu... Nežinau, blin, niekad nevartojau ir vartojusių dabar iškart neacimenu kad notebooke turėč.
  • 0

#85 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 balandžio 29 - 12:00

kas ką gero/blogo žino apie UAB "EIKA" ?...  :unsure:

Jei kalbet apie projekta Grybo g., tai kol kas narmaliai. Aisku buvo visko, bet daugiau smulkmenos.
Kas patiko tai kad saziningi, pries metus suderojm kaina, tai ir po metu kai aplink kainos buvo nerealiai pasoke, niekas nepasikeite (net sumazejo :P ).
Kokybes klausimas velgi toks dalykas. Patys jie daug darbu nedaro, samdo subrangovus. Tai vienam projekte vienas gali but, kitam kitas, atitinkamai ir kokybe.
Siaip mano manymu gan atsakingai ziuri i firmos varda ir nesiima vienkartiniu bizniu.

Šį pranešimą redagavo tomaskas: 2005 balandžio 29 - 12:01

  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#86 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 29 - 14:08

siuo metu situacija valdo paklausa - statybininkai ...uz pretenzingo, ir siaip padoraus piliecio nugaros stovi dar keli norintys ....
  • 0

#87 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 balandžio 29 - 15:43

siuo metu situacija valdo paklausa - statybininkai ...uz pretenzingo, ir siaip padoraus piliecio nugaros stovi dar keli norintys ....

Cia tinka tuo atveju, jei nori ka nors kardinaliai keist ar kaina issimust. Kas del broko, tai pats viska priimineji ir ziurai kas gerai ir kas ne. Viskas jau vyksta tada kai pasirasyta preliminari pirkimo pardavimo sutartis, tai tau uz nugaros eiles nera.
Kitas dalykas jei statybininkai nelabai ima i galva tavo pretenzijas, tada tam tikros institucijos gali pade gal :unsure:
Kadangi kalba ejo apie "Eika", tai galiu pasakyt kad is ju puses viskas buvo daroma labai geranoriskai ir nebuvo jokiu siuntimu nx kaip kad teko girdet apie fabuose statomu daugiaauksciu statytojus...
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#88 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 balandžio 30 - 00:29

Daugiau maziau su instituciju pagalba galima "paspausti". Pas mane buvo keletas problemeliu, kai susikaupe, bandziau sneketis su statybininku vadais. Kazkaip nesigavo norimas rezultatas. Rastas i statybu inspekcija su foto-po savaites statybininkai patys susirado, sutvarke, problemu neliko. dar ir dabar kartais susitinku darbu vykdytoja, tas visada pasiteirauja, ar neiskilo kazkokiu problemu...:)
  • 0

#89 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 gegužės 20 - 10:51

Ech... susišika planai... -_- Sekantys naujos statybos butai apkalbėjimui: 1. Baltupiai, šalia Kalvarijų gatvės ("Alsva"); 2. Žirmūnai, A. Kubiliaus g. ("In real"); 3. Pašilaičiai, Gabijos g. ("Vilmesta"); 4. Pilaitė, Įsrūties/Mažvydo/Nidos/Jankaus g ("Vilmesta") Pakomentuokit / paburnokit / pagirkit jei žinot ką apie statomus namus, statančias bendroves, statymo vietą... :mellow:
  • 0

#90 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2005 gegužės 20 - 10:59

Sekantys naujos statybos butai apkalbėjimui:

Visi jie vienodi pagal kokybe. Daugiau maziau.
ziurek i vietos perspektyvuma
gali/negali ka nors salia uzstatyti
vietos automobiliams
zalias plotas
butu skaicius
.....
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#91 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 gegužės 20 - 11:12

O kaip grigiskes? :huh: Isdure ar paciam nepatiko kazkas? Man asmeniskai labiau patiktu 1 ir 2. Bet cia tik pirmas ispudis susidares pagal dislokacijos vieta :) Kitu kriteriju kolkas nevertinau, taciau daznai jie buna svarbesni :) Del statytoju tai tik apie Vilmesta kazka esu girdejes ir nelabai gero, taciau daba nepamenu ka. Neatmestinas variantas kad ir is tos serijos "viena bobute sake..."
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#92 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 20 - 11:22

biteplius.lt yra tokio borus komentarai ir foto apie Molestos buta S.Miestelyje. "vezantys" vaizdeliai...
  • 0

#93 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 gegužės 20 - 11:27

O kaip grigiskes? :huh:
Isdure ar paciam nepatiko kazkas?

Man asmeniskai labiau patiktu 1 ir 2. Bet cia tik pirmas ispudis susidares pagal dislokacijos vieta :) Kitu kriteriju kolkas nevertinau, taciau daznai jie buna svarbesni :)
Del statytoju tai tik apie Vilmesta kazka esu girdejes ir nelabai gero, taciau daba nepamenu ka. Neatmestinas variantas kad ir is tos serijos "viena bobute sake..."

Grigishkese pasirodo aš buvau tarp sėkmingai besirezervavusių ... kai pasidomėjau konkrečiau - eilėje kažkur ~šimtasketuriasdešimtas... :blink: :ph34r: Kad apsigalvos apie 100 prieš mane iki liepos vidurio kažkaip nelabai tikiu ... -_- gaiduva blin...

ps: Kur yra tas Šilo ežeras? Kažkur ties Veržuva ar ne? Darka nzn? :unsure:
  • 0

#94 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 gegužės 20 - 11:45

Atnaujinau: 1. Baltupiai, šalia Kalvarijų gatvės ("Alsva"); 2. Žirmūnai, A. Kubiliaus g. ("In real"); 3. Pašilaičiai, Gabijos g. ("Vilmesta"); 4. Pilaitė, Įsrūties/Mažvydo/Nidos/Jankaus g ("Vilmesta"); 5. Žirmūnai, Raitininkų g. ("YIT kausta"). Pakomentuokit / paburnokit / pagirkit jei žinot ką apie statomus namus, statančias bendroves, statymo vietą... :mellow:
  • 0

#95 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 20 - 11:58

Atnaujinau:

5. Žirmūnai, Raitininkų g. ("YIT kausta").

Jei ne paslaptis, kokia ten kaina? bent jau anksciau ten buvo zenkliai (kokius 2 kartus) brangiau nei pvz. pilaiteje.:)
  • 0

#96 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 gegužės 20 - 13:30

biteplius.lt yra tokio borus komentarai ir foto apie Molestos buta S.Miestelyje.
"vezantys" vaizdeliai...

Blin anekdotai pro asaras :ph34r:
Ir pas mane savo laiku (1,5 m atgal) buvo mintis ten rezervuot. Gerai, kad jau nebuvo normaliu butu like :mellow:
Skaiciau, ziurejau ir galvojau ar juoktis ar verkt...
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#97 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 gegužės 20 - 14:29

biteplius.lt yra tokio borus komentarai ir foto apie Molestos buta S.Miestelyje.
"vezantys" vaizdeliai...

Blin anekdotai pro asaras :ph34r:
Ir pas mane savo laiku (1,5 m atgal) buvo mintis ten rezervuot. Gerai, kad jau nebuvo normaliu butu like :mellow:
Skaiciau, ziurejau ir galvojau ar juoktis ar verkt...

Laiptinės sienos iš gipso kartono -čia jau lygis... Bet paskutiniu metu tai tokį bajerį ne pirmą kartą girdžiu. Naujas žingsnis Lietuvos statybininkų išradingumo istorijoje. Prieš 5-6 metus statybininkai darydavo bajerių, bet tokių dar sau neleisdavo :ph34r:
  • 0

#98 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2005 gegužės 20 - 14:31

biteplius.lt yra tokio borus komentarai ir foto apie Molestos buta S.Miestelyje.
"vezantys" vaizdeliai...

Blin anekdotai pro asaras :ph34r:
Ir pas mane savo laiku (1,5 m atgal) buvo mintis ten rezervuot. Gerai, kad jau nebuvo normaliu butu like :mellow:
Skaiciau, ziurejau ir galvojau ar juoktis ar verkt...

Laiptinės sienos iš gipso kartono -čia jau lygis... Bet paskutiniu metu tai tokį bajerį ne pirmą kartą girdžiu. Naujas žingsnis Lietuvos statybininkų išradingumo istorijoje. Prieš 5-6 metus statybininkai darydavo bajerių, bet tokių dar sau neleisdavo :ph34r:

Man dar patiko bajeris kad su kaimynu gali per elektros dezute bendraut :lol:
:ph34r:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#99 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2005 gegužės 20 - 15:45

Dar "Klausimas ant užbarstymo" - ar verta pvz pirktis pigią pastatytą dėžutę - ir po truputy dasistatyt, tvarkytis apšiltinimą, vestis komunikacijas, apsitverti ir pan. Turint omeny, kad pinigų bukvaliai duotuoju momentu :) nelabai yra ... :unsure:

Na kaip pvz:

http://www.insaris.l...mas_Rysisninkas
http://www.aruodas.lt/namai7611.html
  • 0

#100 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2005 gegužės 20 - 16:05

Ziurint kaip ta dezute pastatyta... is savo praktikos galiu pasakyt kad atsibubint plika dezute be rusio su stogu langais be apsiltinimo, kastuotu apie 60k, lt. Dar va zeme pridek...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0