Peršokti prie turinio


406 COUPE AUTOMATAS GESTA STOVEDAMAS.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#1 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 10:37

Gal kazkam buvo panasi problema ar gal kazkas kazka girdejot. zodziu sustojus prie sankryzos and darbines padeties stovint uzgesta peugeot'as mano. buna stovint net ant parkingo labai graziai uzgesta. Buvau ir peugeot centre ir dar pas n meistru ir visur skirtingos nuomones bet niekas nieko nesuranda. laisvos eigos voztuvas tvarkingas. JEI KAS NORS BUVOT SU KAZKUOM SUSIDURES PRASAU PASIDALINKITE MINTIMIS. ACIU LABAI. P.S. UZ VEIKSMINGA PAGALBA SKOLINGAS NELIKSIU.
  • 0

#2 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 10:39

man kazkada taip buvo :) vaziuojant imusi laisva ir uzgesta ,metus pravazinejau ir niekas nepadejo :) kompikas gal....
  • 0

#3 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 28 - 11:00

nu pas men taip kartais buna...bet cia taip atsitinka kai vaziuoji ir greitai uzstabdai kazkaip pavaras tada greitai pradeda permusineti ir pagesta...yra toks laisvu apsuku daviklis tai jis subedo...bent jau man tai papildomai isgreze 3 skylutes i oro paemimo sklende ir pagerejo...
  • 0

#4 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 12:01

nu pas men taip kartais buna...bet cia taip atsitinka kai vaziuoji ir greitai uzstabdai kazkaip pavaras tada greitai pradeda permusineti ir pagesta...yra toks laisvu apsuku daviklis tai jis subedo...bent jau man tai papildomai isgreze 3 skylutes i oro paemimo sklende ir pagerejo...

buna ir taip jei staigiai uzstabdai tai apsukos nukrinta iki 0 bet neuzgesta ir iskart atsistato. arba dar buna vaziuoji magistrale ir sutrukcioja, toks jausmas kaip noretu uzgesti bet staigiai atsistato viskas..
  • 0

#5 Svečias_juodaplauke_*

Svečias_juodaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 12:20

o kaip is vietos pakyli? be trugdziu? nesitampo?
  • 0

#6 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 12:26

viskas liuks, tik vaziuojant kartas nuo karto patrukcioja. apskritai ryte is garazo isvaziuoju iki darbo geras gabalas kelio miestu jokiu problemu, sustoji uz pusvalandzio nori vaziuot, jei 100 metru 5 sviesoforai prie visu ir uzgesi tik sustojes, ar koks kamstis jei tai ir gestu.. :huh:
  • 0

#7 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2008 birželio 28 - 13:17

viskas liuks, tik vaziuojant kartas nuo karto patrukcioja.
apskritai ryte is garazo isvaziuoju iki darbo geras gabalas kelio miestu jokiu problemu, sustoji uz pusvalandzio nori vaziuot, jei 100 metru 5 sviesoforai prie visu ir uzgesi tik sustojes, ar koks kamstis jei tai ir gestu.. :huh:

speju kad tas juntiklis durniuoja nespeja oro pagauti pabandyk kaip rasiau gal pades...nes man tai macijo :rolleyes:
  • 0

#8 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2008 birželio 28 - 13:57

Gali buti MAP sensorius galus atidavineja ,pamegink susikeist su kuom nors :beer:
  • 0

#9 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 14:38

o kas per daiktas taas MAP? :huh:
  • 0

#10 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 28 - 14:44

o gal bent jau kazkas koki jurgeli - meistreli zino vln ar kn? as jau kur zinojau ten nuvaziavau. Peugeot centre dvi savaites prastovejo, dare diagnostika sako, kazkas blogai su variklio kompu nesusiekia. poto sako su kompu susisiekia bet nzn kas yra nieko nerodo. isvale laisvos eigos voztuva nes buvo apsineses - nepadejo. sako dar dviem savaitem palikt. sh... mala kazkoki, sako pirma kart matom toki dalyka. nuvaziavau pas kita meistra diagnostikos, tas iskart sako - tavo dezei dienos suskaiciuotos, del to ir gesta. nuvaziuoju pas automatu meistra sako - deze sveika, sesk ir vaziuok.
  • 0

#11 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 birželio 28 - 20:48

Gal kazkam buvo panasi problema ar gal kazkas kazka girdejot.

zodziu sustojus prie sankryzos and darbines padeties stovint uzgesta peugeot'as mano. buna stovint net ant parkingo labai graziai uzgesta. Buvau ir peugeot centre ir dar pas n meistru ir visur skirtingos nuomones bet niekas nieko nesuranda. laisvos eigos voztuvas tvarkingas.

JEI KAS NORS BUVOT SU KAZKUOM SUSIDURES PRASAU PASIDALINKITE MINTIMIS.

ACIU LABAI. P.S. UZ VEIKSMINGA PAGALBA SKOLINGAS NELIKSIU.

koks motoras,koks automatas,autopilotas,kokie metai,kaip uzgesta,siltas-saltas,kokios signalines lemputes pries tai uzsidega,ir dar butu daug klausimu.
pagal taviskius pasakymus-burti is kavos tirsciu,bus tiksliau. :huh: ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#12 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 29 - 10:44

Gal kazkam buvo panasi problema ar gal kazkas kazka girdejot.

zodziu sustojus prie sankryzos and darbines padeties stovint uzgesta peugeot'as mano. buna stovint net ant parkingo labai graziai uzgesta. Buvau ir peugeot centre ir dar pas n meistru ir visur skirtingos nuomones bet niekas nieko nesuranda. laisvos eigos voztuvas tvarkingas.

JEI KAS NORS BUVOT SU KAZKUOM SUSIDURES PRASAU PASIDALINKITE MINTIMIS.

ACIU LABAI. P.S. UZ VEIKSMINGA PAGALBA SKOLINGAS NELIKSIU.

koks motoras,koks automatas,autopilotas,kokie metai,kaip uzgesta,siltas-saltas,kokios signalines lemputes pries tai uzsidega,ir dar butu daug klausimu.
pagal taviskius pasakymus-burti is kavos tirsciu,bus tiksliau. :huh: ;)

1998m. 3l V6, automatine deze (ka turi omenyje kokia?), autopilotas yra bet neveikia, nesiaiskinau priezasciu, nes praktiskai jis man nereikalingas, uzgesta graziai, kaip uzgesintum rakteliu, sustojus ant darbines padeties, kartais net stovint ant parkingo. su saltu varikliu dar imanoma gerokai pavazineti, bet kai tik isila iskart prasideda. jokios lemputes neuzsidega, nemirksi. :huh:
  • 0

#13 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 birželio 30 - 08:02

duok daugiau apsuku :D pries sviesaforo neturetu uzgest :) o jei ka tai gal oro tiesiog isiurbe kur nors ir babakst
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#14 Taigeris

Taigeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 462
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:P306 2.0 16v

Parašyta 2008 birželio 30 - 09:07

buvo tokiu nesamoniu ir su maniskiu p306 2.0 16v. (ne automatas). ant laisvu is niekur nieko retkarciais uzgesdavo. uzspaudus gaza kartais sutrukciodavo. kartais paplaukiodavo sukiai. uzteko issivalyti sklendes. ir pasikeisti lamda zonda.
  • 0

Peugeot 306 break, 2.0 16v (Xu10J4R), 1998m.+LPG
Citroen C5 II, 1.6HDI, 2005m 
UTENA


#15 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2008 birželio 30 - 09:27

Temperaturos daviklis? Su senais 3.0 varikliais kur 605 stovedavo, taip pat budavo. Cia forumuose paieskok tikrai rasi aprasymu, net su nuotraukom.Uzgeses , turbut sunkokai po to uzkuri?
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#16 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 30 - 10:11

uzsikuria labai lengvai poto.. tik gesta dazniau negu daznai..
  • 0

#17 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2008 birželio 30 - 11:53

mano nuomone pabandyk pasikeisti lembda zonda, nes trilitriams buna, kai lambda sugedes, uzkaites variklis gesdavo. man masina pastoviai trukciodavo kai pradedavau vaziuoti, tai as prasivaliau gazo sklendes, tai nuo trukciojimo padejo ;)... na o as manau, kad tau gali buti lambda zondas, pabandyk ji pasikeisti, nes daugiau nelabai isivaizduoju , kas begaletu dar buti ;)
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#18 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2008 birželio 30 - 13:48

Map sensoriu pasitikrink prie to pacio :ph34r: kaip atrodo ir kur randasi ieskok forume
  • 0

#19 Samadielka

Samadielka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 321
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 V6 3.0 24V '98

Parašyta 2008 birželio 30 - 13:58

Temperaturos daviklis? Su senais 3.0 varikliais kur 605 stovedavo, taip pat budavo. Cia forumuose paieskok tikrai rasi aprasymu, net su nuotraukom.Uzgeses , turbut sunkokai po to uzkuri?

Butent, kad turetu sunkokai uzsikurt, o ir palikt masina prie sankryzos noras turetu kilti :)
Bet linkes sutikti, kad temperaturos daviklis. Pats turejau tokia beda, tik gesdavo nedaznai (taip pat automatas) ir siltas sunkiai kuresi.
Pakeitus temperaturos davikli visos bedos issisprende.
  • 0
15 granionų stakanų variklis, 24 kažkokių navarotų, bėgiai persijungia patys

#20 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 birželio 30 - 15:31

aciu visiems uz pagalba, bandysim ieskoti ligu. jei dar kamnors kokiu minciu kils, busiu dekingas.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0