Jump to content


406 COUPE AUTOMATAS GESTA STOVEDAMAS.


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#21 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Posted 2008 June 30 - 22:43

Dar tokia mintis, jei daznai atjungineji akuma, nusimeta ECU kalibravimo duomenys. Tarp siu duomenu yra laisvos eigos voztuvo padetis. Pastarasis yra ne skaitmeninis ir ne zingsninis, todel visiskai priklauso nuo tiesiog paduodamos itampos. Atjungus akuma, tos itampos uzmirstamos ir sustojus (uzdarus sklende, ar pasukus vaira, ar pav dezes solenoidas perjungia skyscio krypti, ar kitaip apkrovus varikli), voztuvas reaguoja neadekvaciai uzsmaugdamas varikli. Po kokiu 200km viskas gali atsistatyti. Jei voztuvas stringa, ECU negali susikalibruoti... O apskritai visa tai skamba kaip blogas kontaktas kazkur...

Edited by nordic, 2008 June 30 - 22:46.

  • 0

#22 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • posts 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Posted 2008 July 03 - 08:51

gali buti ir APD gedimas, sustojus ant D , P padeciu kad ir ant N, jei nepilnai atsijungia hidro mova, ar kas ten perduoda judesi, variklis uzges.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#23 Svečias_xninox_*

Svečias_xninox_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 03 - 22:32

man buvo lygiai taip pat.keli elektrikai ziurejo ir nieko nerasdavo.bandziau ir kompa keist - tas pats. galu gale susitaikiau su sia pugo negalia ir sugalvojau keist pagrindiny dirza, filtrus ir t.t . po dirzo pakeitimo masina vaziavo kaip bite.tai taip ir nesuptatau kas ten jai buvo. gal su degimu kazkas :wacko:
  • 0

#24 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 04 - 09:39

tai vat kad dirzas ir t.t. pakeista.. siandien suzinojau geriausia naujiena. zodziu Peugeot Centras ukmerges gatvej, kuriame pora kart buvau ir vis sakydavo, kad reikia ilgesniam laikui palikt tada surasim preizasty. savaites pradzioj palikau masina, susiradau kita, nes dviem savaitem sutarem kad reiks palikt. zdodziu siandien skambina is centro ir sako, sorry mes nuleidziam rankas, nes neisivaizduojam kas cia gali buti..tipo pasiimk ir vaziuok.. ar neapsurdas?kam tada tas Peugeot Centras... o geriausia, ka galejo pasiulyti dartyi tai vaziuoti i Kita centra savanoriuose... as apsales...
  • 0

#25 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 04 - 10:35

tai vat kad dirzas ir t.t. pakeista..

siandien suzinojau geriausia naujiena. zodziu Peugeot Centras ukmerges gatvej, kuriame pora kart buvau ir vis sakydavo, kad reikia ilgesniam laikui palikt tada surasim preizasty. savaites pradzioj palikau masina, susiradau kita, nes dviem savaitem sutarem kad reiks palikt. zdodziu siandien skambina is centro ir sako, sorry mes nuleidziam rankas, nes neisivaizduojam kas cia gali buti..tipo pasiimk ir vaziuok..
ar neapsurdas?kam tada tas Peugeot Centras... o geriausia, ka galejo pasiulyti dartyi tai vaziuoti i Kita centra savanoriuose...

as apsales...


Asmeniskai dar niekada negirdejau, kad oficialai kada nors issprestu sudetingesnes problemas. Viska ka jie moka, tai keisti veikiancias detales ir pajungti kompa, nuskaityti klaidas. Visa kita jiems kosmosas.
  • 0

#26 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 04 - 11:56

Nordic true true... Na tik savanoriuose dar kebula gali gerai padaryti.
  • 0

#27 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 July 04 - 21:48

tai vat kad dirzas ir t.t. pakeista..

siandien suzinojau geriausia naujiena. zodziu Peugeot Centras ukmerges gatvej, kuriame pora kart buvau ir vis sakydavo, kad reikia ilgesniam laikui palikt tada surasim preizasty. savaites pradzioj palikau masina, susiradau kita, nes dviem savaitem sutarem kad reiks palikt. zdodziu siandien skambina is centro ir sako, sorry mes nuleidziam rankas, nes neisivaizduojam kas cia gali buti..tipo pasiimk ir vaziuok..
ar neapsurdas?kam tada tas Peugeot Centras... o geriausia, ka galejo pasiulyti dartyi tai vaziuoti i Kita centra savanoriuose...

as apsales...

idomu pasidare-siulau atvaziuoti(99%-liga nustatysim ;) )
tuo labiau,kad ne pirmas toks busi.jau du tokie su 3l motorais buvo-abu vaziuoja,vargo nemato.(gedimai buvo skirtingi)
svarbu ,kad diagnostine jungtis butu "naujasne"-16 "kontaktu". :beer:
  • 0
spakenas@gmail .com

#28 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 05 - 07:54

tai vat kad dirzas ir t.t. pakeista..

siandien suzinojau geriausia naujiena. zodziu Peugeot Centras ukmerges gatvej, kuriame pora kart buvau ir vis sakydavo, kad reikia ilgesniam laikui palikt tada surasim preizasty. savaites pradzioj palikau masina, susiradau kita, nes dviem savaitem sutarem kad reiks palikt. zdodziu siandien skambina is centro ir sako, sorry mes nuleidziam rankas, nes neisivaizduojam kas cia gali buti..tipo pasiimk ir vaziuok..
ar neapsurdas?kam tada tas Peugeot Centras... o geriausia, ka galejo pasiulyti dartyi tai vaziuoti i Kita centra savanoriuose...

as apsales...


Asmeniskai dar niekada negirdejau, kad oficialai kada nors issprestu sudetingesnes problemas. Viska ka jie moka, tai keisti veikiancias detales ir pajungti kompa, nuskaityti klaidas. Visa kita jiems kosmosas.

butent..
nuvaziavau vakar sakau, tai kaip cia kas cia?nu diegnostika nieko neparodo, tai bla bla bla..suda mala..ir kaip ir sakai prie kompo toliau sedi...
nzn..kazkoks idiotizmas..
  • 0

#29 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 05 - 07:55

tai vat kad dirzas ir t.t. pakeista..

siandien suzinojau geriausia naujiena. zodziu Peugeot Centras ukmerges gatvej, kuriame pora kart buvau ir vis sakydavo, kad reikia ilgesniam laikui palikt tada surasim preizasty. savaites pradzioj palikau masina, susiradau kita, nes dviem savaitem sutarem kad reiks palikt. zdodziu siandien skambina is centro ir sako, sorry mes nuleidziam rankas, nes neisivaizduojam kas cia gali buti..tipo pasiimk ir vaziuok..
ar neapsurdas?kam tada tas Peugeot Centras... o geriausia, ka galejo pasiulyti dartyi tai vaziuoti i Kita centra savanoriuose...

as apsales...

idomu pasidare-siulau atvaziuoti(99%-liga nustatysim ;) )
tuo labiau,kad ne pirmas toks busi.jau du tokie su 3l motorais buvo-abu vaziuoja,vargo nemato.(gedimai buvo skirtingi)
svarbu ,kad diagnostine jungtis butu "naujasne"-16 "kontaktu". :beer:

o kur kreiptis? :huh: kaip zinot kokia jungtis? :huh:
  • 0

#30 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • posts 2,114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Posted 2008 July 05 - 08:25

Panevezhys... ;]
  • 0

#31 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 July 06 - 15:20

tai vat kad dirzas ir t.t. pakeista..

siandien suzinojau geriausia naujiena. zodziu Peugeot Centras ukmerges gatvej, kuriame pora kart buvau ir vis sakydavo, kad reikia ilgesniam laikui palikt tada surasim preizasty. savaites pradzioj palikau masina, susiradau kita, nes dviem savaitem sutarem kad reiks palikt. zdodziu siandien skambina is centro ir sako, sorry mes nuleidziam rankas, nes neisivaizduojam kas cia gali buti..tipo pasiimk ir vaziuok..
ar neapsurdas?kam tada tas Peugeot Centras... o geriausia, ka galejo pasiulyti dartyi tai vaziuoti i Kita centra savanoriuose...

as apsales...

idomu pasidare-siulau atvaziuoti(99%-liga nustatysim ;) )
tuo labiau,kad ne pirmas toks busi.jau du tokie su 3l motorais buvo-abu vaziuoja,vargo nemato.(gedimai buvo skirtingi)
svarbu ,kad diagnostine jungtis butu "naujasne"-16 "kontaktu". :beer:

o kur kreiptis? :huh: kaip zinot kokia jungtis? :huh:

jei 406 atsidaryk juoda dangteli prie vairuotojo ~3cm*5cm salia reguliavimo faru ir pamatysi. arba prie saugikliu,salone atsukus plastmasini varzta gali buti 30 kontaktine jungtis(ruda)Principe jei 30 kontaktine bus ar 16kontaktu ir tingi ar nenori,negali...i panevezi vaziuotgaliu paziureti,jei nerasiu nieko-nei cento nereiks moketi galima net testdrive bus padaryti su pajungta aparatura :beer:

Edited by Ramus, 2008 July 06 - 15:50.

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#32 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 07 - 13:10

tai vat kad dirzas ir t.t. pakeista..

siandien suzinojau geriausia naujiena. zodziu Peugeot Centras ukmerges gatvej, kuriame pora kart buvau ir vis sakydavo, kad reikia ilgesniam laikui palikt tada surasim preizasty. savaites pradzioj palikau masina, susiradau kita, nes dviem savaitem sutarem kad reiks palikt. zdodziu siandien skambina is centro ir sako, sorry mes nuleidziam rankas, nes neisivaizduojam kas cia gali buti..tipo pasiimk ir vaziuok..
ar neapsurdas?kam tada tas Peugeot Centras... o geriausia, ka galejo pasiulyti dartyi tai vaziuoti i Kita centra savanoriuose...

as apsales...

idomu pasidare-siulau atvaziuoti(99%-liga nustatysim ;) )
tuo labiau,kad ne pirmas toks busi.jau du tokie su 3l motorais buvo-abu vaziuoja,vargo nemato.(gedimai buvo skirtingi)
svarbu ,kad diagnostine jungtis butu "naujasne"-16 "kontaktu". :beer:

o kur kreiptis? :huh: kaip zinot kokia jungtis? :huh:

jei 406 atsidaryk juoda dangteli prie vairuotojo ~3cm*5cm salia reguliavimo faru ir pamatysi. arba prie saugikliu,salone atsukus plastmasini varzta gali buti 30 kontaktine jungtis(ruda)Principe jei 30 kontaktine bus ar 16kontaktu ir tingi ar nenori,negali...i panevezi vaziuotgaliu paziureti,jei nerasiu nieko-nei cento nereiks moketi galima net testdrive bus padaryti su pajungta aparatura :beer:

butu gerai isgirst nuomone dar ir pries kelione i pnvz.. :D
kur?kada butu galima susitikt?kur privaziuot?
gal kontaktus gali duot skambtelsiu ir sutarsim :beer:
  • 0

#33 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 14 - 10:38

prie viso sito kazkaip sunkiau ir uzsivedinet pradejo... :(
  • 0

#34 Svečias_as.minde_*

Svečias_as.minde_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 14 - 18:54

deka gero klubiecio ledai pajudejo :D
  • 0

#35 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Posted 2008 August 08 - 09:18

nu nu labai idomu, mano variklis maitinamas dujomis, ir dujom vaziuojant megsta uzhest neisio neisto kai sustoji. :) taciau nedaznas tai reiskinys, ir pasikartoja tik vaziuojant LPG. benzu viskas puikiai. todel nesuku galvos. bet tavoji problema labai idomi ir noretusi detaliu jei kas paaiskes, bent i ka reipt demesi.. p.s. prikolas kad sitam varikliukui(ES9J4) pakeist vairo stiprintuvo siurbli, servisai praso is manes nuo 400 iki 500 lt :wacko: cia vln..
  • 0

#36 Svečias_Edvinox_*

Svečias_Edvinox_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 06 - 13:10

Gal kazkam buvo panasi problema ar gal kazkas kazka girdejot.

zodziu sustojus prie sankryzos and darbines padeties stovint uzgesta peugeot'as mano. buna stovint net ant parkingo labai graziai uzgesta. Buvau ir peugeot centre ir dar pas n meistru ir visur skirtingos nuomones bet niekas nieko nesuranda. laisvos eigos voztuvas tvarkingas.

JEI KAS NORS BUVOT SU KAZKUOM SUSIDURES PRASAU PASIDALINKITE MINTIMIS.

ACIU LABAI. P.S. UZ VEIKSMINGA PAGALBA SKOLINGAS NELIKSIU.

Man panasiai buvo su 405, uzgesdavo variklis vaziuojant ar stovint be priezasciu, po keletu minuciu uzsivesdavo ir liktai nieko ir nebuvo vel vaziudavo, tai atsiktinai nuspejau pats pakeites taip vadinama ,Sokoladuka, kuris ranadasi salia paskirstytojo (pas mane) ideciau nuotrauka bet nemoku blin, praso nuorodos internetines, o pas mane kompe... :(
  • 0

#37 Svečias_Ana_*

Svečias_Ana_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 08 - 18:06

Pas mane panasiai buvo, tai oro gaudavo kazkur, sokinedavo apsuku rodykle stabdant arba ant lasivos riedant, alsuokli (toki vamzdeli po variklio dangciu, lyg tais taip vadinas) pakeite ir vel gerai viskas :rolleyes:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users