Jump to content


oro burbulai kuro slanguteje


  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#21 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 July 22 - 11:54

Blemba pasikeiciau skaidrias slangutes nuo kriauses, bet burbulai yra :( Negi keisti nuo pat kuro bako.
  • 0

#22 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • posts 2,577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2008 July 22 - 12:36

Blemba pasikeiciau skaidrias slangutes nuo kriauses, bet burbulai yra :( Negi keisti nuo pat kuro bako.

O kriausia tikrinai?
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#23 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 July 22 - 15:00

O kriausia tikrinai?

Dar ne. Ir siaip toks klausimas ar gali oro atsiradimas but susijes su purkstuko darbu? Nes vienas purkstukas tikrai ne visai OK dirba
  • 0

#24 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 22 - 18:29

tiesa siaip klausimas. O kaip tu pajutai kad pas taves slangelese oro buna. DUma mete ar pastebejai netycia..
  • 0

#25 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 July 22 - 19:23

tiesa siaip klausimas. O kaip tu pajutai kad pas taves slangelese oro buna. DUma mete ar pastebejai netycia..

Toks burbuliukas uzgesinus varikli pastoviai stukso slanguteje tarp filtro ir siurblio. O cia visi sakoi, kad taip but negali. Vat ir padariau eksperimenta sudejau permatomas nuo kriauses iki filtro.
Dar toks pastebejimas, kad slanguteje kuri ateina i filtra, po kiek laiko atsiranda apie 5 cm oro tarpas. Kiek pamenu pas tave Siemensas, kur gavai purkstukus? ;)
  • 0

#26 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 22 - 19:40

Tai as gavau tauragej. Derbes 2a. ar kaip ana tenais. Tik reikia nepasiklysti. Bo pro vartus tokius ivarai ir vazineji pakampiais kol privarai tokia vieta. Nu salia ten dafiga lietnyku pardavineja :) Kai buvau pabere 4 siemensinius myztukus ;D 2 pajamiau po 150 litu uz 1 :D abu buvo geri :)
  • 0

#27 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 July 22 - 20:25

Tai as gavau tauragej. Derbes 2a. ar kaip ana tenais. Tik reikia nepasiklysti. Bo pro vartus tokius ivarai ir vazineji pakampiais kol privarai tokia vieta. Nu salia ten dafiga lietnyku pardavineja :)
Kai buvau pabere 4 siemensinius myztukus ;D 2 pajamiau po 150 litu uz 1 :D abu buvo geri :)

Reiskia kelia pasirinkau teisinga:) Siandien daviau uzsakyma tauragiskiams:) Atrast ir is po zemiu iskast tuos siemensus:)
O kokie tavo Peugeot simptomai buvo kai purkstukas mirinejo?
  • 0

#28 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 22 - 22:08

Kaldavo. Viskas prasidejo kai pradejo variklis rytais pulsuoti. taip kokia pora menesiu. Po to pradejo kol saltas varyklis grynai spaudziant gaza kalti. ir atleidus gaza apsuku rodykle labai greitai leisdavos, tai praktiskai perjungti pavaras nesutrukciojus masinai besansu(kol neisyla) :D
  • 0

#29 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 July 23 - 07:15

Kaldavo.
Viskas prasidejo kai pradejo variklis rytais pulsuoti. taip kokia pora menesiu. Po to pradejo kol saltas varyklis grynai spaudziant gaza kalti. ir atleidus gaza apsuku rodykle labai greitai leisdavos, tai praktiskai perjungti pavaras nesutrukciojus masinai besansu(kol neisyla) :D

Gal netycia telefona turi to lauzyno kur purkstukus pirkai?
  • 0

#30 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 23 - 08:07

Gaures g.2 Taurage 8 612 48951 8 687 29258 Vo :beer:
  • 0

#31 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 July 28 - 15:41

Gaures g.2 Taurage

8 612 48951
8 687 29258

Vo :beer:

Aciu butent ten ir gavau 2 Siemens purkstukus. Dabar masiniukas zymiai graziau dirba
  • 0

#32 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Posted 2008 July 28 - 18:26

Klausyk DIDI. Atradai is kur tie burbulai pas taves :F Bo man ir tas pats.
  • 0

#33 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 July 29 - 15:34

Gaures g.2 Taurage

8 612 48951
8 687 29258

Vo :beer:

Aciu uz adresa, butent ten ir gavau likusius 2 siemens purkstukus. Pakeitus variklio darbas tikrai malonesnis. Ir is vietos pradedant vaziuot nebetrukcioja
  • 0

#34 puskinas88

puskinas88
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 69
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Posted 2008 July 31 - 19:42

siandien pamaciau kad ir pas mane tie burbuliukai tai net nzn ka daryt ba kad zyzeliukas kur begtu tai net nesimato...gal kas kokiu patarimu turit? :beer:
  • 0

#35 Svečias_foxiuks_*

Svečias_foxiuks_*
  • Svečiai

Posted 2008 August 04 - 13:39

Sveiki, pas mane buvo ta pati bėda, oro burbuliukai nuo kuroi filtro iki siurblio. pražiūrėjau visą sistemą, bet niekur pratekėjimo neradau. nuvariau i CP ten surado. buvo mikroninė skylutė kuro filtro korpuse. ja uzlytavo ir dabar viskas ok. tikrink kuro filtro korpusą.
  • 0

#36 puskinas88

puskinas88
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 69
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Posted 2008 August 05 - 12:37

bet kad pas mane nuo tos pompeles jau tie burbuliukai matosi ir pabandziau atsukti filtra tai jis nevisiskai dyzeliuku apsemtas taip juk irgi neturetu but.... :huh: o kurioje vietoje ties baku tvirtinasi kuro slangele virsuje ar apacioje?galvoju gal kur pro ta sujungima galetu ora traukt nes kad kur zyzeli leistu tai zymiu nera....
  • 0

#37 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 August 05 - 22:32

Sveiki, pas mane buvo ta pati bėda, oro burbuliukai nuo kuroi filtro iki siurblio. pražiūrėjau visą sistemą, bet niekur pratekėjimo neradau. nuvariau i CP ten surado. buvo mikroninė skylutė kuro filtro korpuse. ja uzlytavo ir dabar viskas ok. tikrink kuro filtro korpusą.

;) pats matei ,kad uzlitavo,ar tik taip pasake? ;)
  • 0
spakenas@gmail .com

#38 DIDI

DIDI
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 53
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2008 September 01 - 07:34

Kazkaip netikiu, kad tokioje 0,5 cm storio kuro filtro dezutes sieneleje galetu atsirast skylute. Gal greiziau ora pasiurbia per tarpine po dezutes dangteliu.
  • 0

#39 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 03 - 20:33

man irgi tos pacios bedos, grizus is darbo pavalgiau ir sedau uz ~30 min vaziuot, tai tik uzsikuria ir po sekundes uzgesta, ir taip kokius 5 kartus. Paskui nuvaziavau iki univero, uzgesinau iskart kuriant jokiu bedu. Po 15 min vel tik is antro karto uzsikuria (siaip man uzsikuria iskart, bet ir uzgesta po 1 sec). Grizus namo palaukiau ~1 val. isejau pamegint uzkurti, pirmu kartu nepavyko, atsidarius kapota pamaciau kad yra oro toje permatomoj kuro slangutej, su pompa papompavus uzsikure iskart. Tai rytoj ziuresiu kaip ryte vesis. Noreciau konsultacijos zmoniu, kurie buvo susidure su sia beda, kurioje vietoje didziausia tikimybe tam orui ieiti, pro kuro filtro deze ar kur ieskoti bedos pirmiausia?
  • 0

#40 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Posted 2008 September 04 - 21:28

tai wa, siandien ryte uzsikuriau iskarto. Pasikeiciau kuro filtra, bet beda isliko, uzsikure vel is kokio 5 karto, kai grizau is darbo ir uz ~1 sedau vaziuoti. Tai kaip suprantu kai pastovi masina, atsiranda oro tarpas toje slanguteje tarp filtro ir siurblio, del to kai kuro gauna man uzsiveda 1 sec ir po to oro tarpas buna ir uzgesta. Ar cia tame beda ar ne? Kas cia kaltas del to?

Edited by Pinkissas, 2008 September 04 - 21:29.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users