Peršokti prie turinio


oro burbulai kuro slanguteje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 68

#41 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 09:54

Tai ar man patars kas nors kur savaitgali ieskoti bedos? Ryte kuriasi lb gerai, slanguteje ziurejau nera oro nuo filtro iki siurblio, bet kai pavaziavus sustoju, po truputi prisikaupia oro i ta slangute, del to po 30 min - 1 val laiko sunkiai uzkuriu, bet kaip tada iki ryto vel prisipildo kuro toje slanguteje, jei jis nuseda po valandos? ar koki voztuva reikia valyti (keisti), ar ka patartumet?
  • 0

#42 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 11:21

O kokio tu patarimo nori. Gali statyt vienpusi voztuva pries kuro siurbli, bet rimciausias variantas butu susirast saltini pro kur tas oras ten atsiranda, issprestum problema viena karta, ir visiems laikams(tiksliau ilgam). O pro kur gali gaudyt, tai niekas nepatars, reikia ziuret vietoje ir ieskot.. Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#43 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 05 - 11:43

O kokiu budu ieskoti saltinio?
  • 0

#44 puskinas88

puskinas88
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2008 rugsėjo 10 - 22:00

matau kad via tikrai nelabai kas ruosiasi padeti klubieciams <_< ta pati problema kankina ir mane norejau pats tvarkyti bet net nenumanau nuo ko pradeti o patart ar pasakyti kas buvo blogai kitiems kurie sia problema jau isprende nelabai kas nori....manau kad teks keisti slangele nuo bako iki tos pompeles gal ir ten kur oras matysis nes kas daugiau gali but nenumanau... :wacko:
  • 0

#45 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 07:28

As isidejau ta vienpusi voztuva tarp kuro filtro ir siurblio. Vakar lyg ir gerai uzsikure, kai silta pastovejo koki 20 min. Siandien paziuresiu kaip ji man kursis silta pastovejus ~1 val. ir vakare parasysiu. Dar noreciau paklausti, kas zino kur stovi originalus tas voztuvas? Gal toje pompeleje, kazkada kazka esu girdejas......:)
  • 0

#46 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 11 - 20:33

Na siandien kuresi be problemu, ir patovejus ~15 min, ir paskui ~2 val pastovejus is po vaziavimo, tai tikiuosi, kad issprendziau sia problema, jei kas bus blogai, pranesiu.
  • 0

#47 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 18:22

senai neimu i galva tu burbulu, jei masina negrybauja ir su ja viskas gerai. Ir dabar matau akyse kaip jie lekia nuo filtro pagazavus - nur ir ka, auto kaip vaziuoja taip vaziuoja...
  • 0

#48 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2008 rugsėjo 21 - 13:28

senai neimu i galva tu burbulu, jei masina negrybauja ir su ja viskas gerai. Ir dabar matau akyse kaip jie lekia nuo filtro pagazavus - nur ir ka, auto kaip vaziuoja taip vaziuoja...

Jei hdi tai purkstukams bus galas greit(susinesios)taipogi siurbli bei visa kuro aparatura auksto spaudimo keisi :D
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#49 Svečias_m.karolis_*

Svečias_m.karolis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 09:02

Neperseniausiai pakeite mano 106 1.4D kuro siurblio tarpines ir po to zymiai padaugejo oro burbuliuku nuo filtro ateinancioje slangoje, tikriausiai gerokai persistenge pumpuodami kura po tvarkymo. Sy savaitgali atsisukau kuro filtra patikrint ar vel pro ji leidzia ir gal gaudo ora, bet atrodo anksciau nepastebejau, kad ne pro ji leisdavo, o pro ten kur sukasi kuro filtras, virs jo sone yra adateles dagciukas prispaustas saiba su dantukais, tai pro to dangtelio tarpines leido kura ir gaude ora. Jei pas ka nors panasiai yra padaryta, pasitikrinkit toje vietoje ;) .

Šį pranešimą redagavo m.karolis: 2008 rugsėjo 25 - 09:06

  • 0

#50 Svečias_keglevich_*

Svečias_keglevich_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 25 - 10:57

Sveiki, galiu viena paslapti isduot del atsirandanciu oro burbuliuku. Pas mane irgi buvo ta pati problema kaip manau beveik pas kekviena 66kw SIEMENS turetoja. Niekas galu nerado kol pats rimtai neuzsiemiau, pas ka yra burbuliuku atidziai sekite kuro vamzdeli nuo pompos zemyn i apacia, ten pastebesite kad ji eina sale oro kondicionienieriaus metalinio vamzdelio! Va cia ir prasideda visos bedos, nuo vibracijos ji bruzinas i metalini vamzdeli ir ten prasitrina mikro skylute, palaipsniui ji dideja ir gale jus visai neuzkurete savo PEUGEOT. Taigi manau daug kam palengvinsiu sia uzduoti ;)
  • 0

#51 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 16:01

Sveiki, galiu viena paslapti isduot del atsirandanciu oro burbuliuku. Pas mane irgi buvo ta pati problema kaip manau beveik pas kekviena 66kw SIEMENS turetoja. Niekas galu nerado kol pats rimtai neuzsiemiau, pas ka yra burbuliuku atidziai sekite kuro vamzdeli nuo pompos zemyn i apacia, ten pastebesite kad ji eina sale oro kondicionienieriaus metalinio vamzdelio! Va cia ir prasideda visos bedos, nuo vibracijos ji bruzinas i metalini vamzdeli ir ten prasitrina mikro skylute, palaipsniui ji dideja ir gale jus visai neuzkurete savo PEUGEOT. Taigi manau daug kam palengvinsiu sia uzduoti ;)

Jei tai tiesa. Aš tave išbučiuosi :wub: :unsure: :ph34r:
  • 0

#52 Svečias_audrenas69_*

Svečias_audrenas69_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 26 - 21:19

nu cia tai geras, gaila kad tamsu lauke, eiciau ziuret :lol: :lol: :lol:
  • 0

#53 Svečias_igas_*

Svečias_igas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 27 - 08:08

Pas mane irgi su 406 del tu burbuliuku ta pati problema, tik dar ryte kai uzsikuriu gazas dinksta, paskuj padirba kokias 10-15 sekundziu ir vel atsiranda. O kaip pas jus?? Nedinksta gazas??? Gal cia ne del burbulu??
  • 0

#54 Algiss2766

Algiss2766
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 35
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2,0 HDI

Parašyta 2008 spalio 03 - 07:56

Noriu paklaust tu kurie keite slangeles pries-uz kriauses, uz kuro filtro. Dejot originalias slangeles ar ne? Keitet su angaliais ar tik slangeles? Kokie tu slangeliu diametrai? nes parduotuveje klausia kokiu tau reikia ir netinka atsakymas kad tarp siurblio ir filtro, reikia jiems diametru. Mehari uz slangele tarp kuro filtro ir siurblio uzsiprase 70lt tai pamaniau jog gal galima gaut pigiau. gal net tarkim "senukuose" galima kazka panasaus nupirkt? P307 hdi 2.0 66kW siemens
  • 0

#55 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 spalio 03 - 08:19

Man anksčiau taip pat kartais rytais neužsikurdavo. Po už pumpavimo - visados. Pakeitus kriaušę, problema pasikeitė, bet neišnyko. Įstačius papildomą atbulinį vožtuvą po kriaušės - problemų kol kas neturiu (tfu, tfu, tfu). :rolleyes:
  • 0

#56 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2008 spalio 03 - 08:29

Nu cia nera ka pasakot. Jei vilniuje tai yra kontora autura berods, verkiu 44(medzio centras, nuo verkiu g puses), ten visko tures ko jum reikia. O ka keist tai dedi permatomas slangas ir ziuri, ar pries filtra gaudo ora ar kuro filtre, gal siurblyje kur(cia senesniems). Zodziu kaip kas moka taip tas ir iesko, bendru patarimu nera. Cia tas pats kaip patart pradurus padanga, kurio vietoj pas mane skyle. Nesiskuskit o netingekit pasiknist, ir viskas pavyks. Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#57 Svečias_Pinkissas_*

Svečias_Pinkissas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 03 - 09:00

Noriu paklaust tu kurie keite slangeles pries-uz kriauses, uz kuro filtro.
Dejot originalias slangeles ar ne?
Keitet su angaliais ar tik slangeles?
Kokie tu slangeliu diametrai? nes parduotuveje klausia kokiu tau reikia ir netinka atsakymas kad tarp siurblio ir filtro, reikia jiems diametru.
Mehari uz slangele tarp kuro filtro ir siurblio uzsiprase 70lt tai pamaniau jog gal galima gaut pigiau. gal net tarkim "senukuose" galima kazka panasaus nupirkt?
P307 hdi 2.0 66kW siemens

Slangeliu vidinis diametras 8mm. O kaina tai tau kosmine pasake. Siaip geros kuro slengeles 1 m - 10 lt (juoda buvo). As kai pirkau permatomas, tai tiksliai nepamenu, bet man rodos, kad uz 1 m - 5 lt.
  • 0

#58 Algiss2766

Algiss2766
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 35
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2,0 HDI

Parašyta 2008 spalio 03 - 09:08

Noriu paklaust tu kurie keite slangeles pries-uz kriauses, uz kuro filtro.
Dejot originalias slangeles ar ne?
Keitet su angaliais ar tik slangeles?
Kokie tu slangeliu diametrai? nes parduotuveje klausia kokiu tau reikia ir netinka atsakymas kad tarp siurblio ir filtro, reikia jiems diametru.
Mehari uz slangele tarp kuro filtro ir siurblio uzsiprase 70lt tai pamaniau jog gal galima gaut pigiau. gal net tarkim "senukuose" galima kazka panasaus nupirkt?
P307 hdi 2.0 66kW siemens

Slangeliu vidinis diametras 8mm. O kaina tai tau kosmine pasake. Siaip geros kuro slengeles 1 m - 10 lt (juoda buvo). As kai pirkau permatomas, tai tiksliai nepamenu, bet man rodos, kad uz 1 m - 5 lt.

Aciu. Pirksim keisim ir ziuresim ar burbuliuoja :)
  • 0

#59 Svečias_igas_*

Svečias_igas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 04 - 12:04

Taupant laika ir sanaudas, nusipirkit atbulini voztuva (kaina 19lt) , as pastaciau tarp kuro filtro ir siurblio, dabar kuriasi kaip niekad gerai... O ieskoti mikro itrukimus, ir kesti visas slangutes tiesiog neturiu kantrybes ir laiko :D ;)
  • 0

#60 puskinas88

puskinas88
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 69
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2008 spalio 12 - 00:44

tai norit pasakyti kad jei idesim ta voztuva tai burbuliukai dings?tai gal galit paaiskint kaip jie gali dingt jei per voztuva begantis dyzelis su savimi kartu juk vistiek ta ora pritraukia ir isinesa tai kur gi jis gali dingt? :lol: :lol: :lol: keistai jus cia sprendimus randat...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0