Peršokti prie turinio


ka reiskia ANTIPOLLUTION FAULT


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 75

#21 Svečias_minde_*

Svečias_minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 18:52

Vazineju su 607 . Vasara turejau ta pacia problema ANTIPOLLUTION FAULT. Kai atsirado sis pranesimas - masina visiskai netrauke. Kompas blokavo varikli. Peugeot servise regeneravo katalizatoriu, uzpyle skyscio . Kaina 600 lt. važiuoju .
  • 0

#22 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 30 - 23:46

Na skystis man nepadejo, pakeistas, bet tas tas uzrasiukas po keliu dienu vel dege.
  • 0

#23 Svečias_minde_*

Svečias_minde_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 08:29

Antipollution Fault - netvarkinga aplinka tausojanti sistema. Pries katalizatoriu stovi daviklis 1 ir uz katalizatoriaus stovi daviklis 2 . Kompas gauna davikliu reiksmes. Jei davikliu reismes skiriasi - katalizatorius uzsikises. Keisti katalizatoriu ar kita kazka daryti. Vietiniai meistreliai ispjauna su turbinke katalizatoriaus bakelį, su pabeditiniu graztu skyle padaro katalizatoiuje, kad lengviaus dujos praeitu. ir privirina bakeli atgal prie duslintuvo. Bet sako tas katalizatorius LABAI nuodingas , tad meistreliai gali ilgai netempti. Nezinau gal kitiems buna ir kazkas kitas
  • 0

#24 Svečias_Bullock77_*

Svečias_Bullock77_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 08:55

Pries katalizatoriu stovi daviklis 1 ir uz katalizatoriaus stovi daviklis 2 .

Kai manam pūge buvo tas pranešimas, tai buvo parėjęs būtent tų slėgių skirtumo tarp daviklių matuoklis. Žibinte 500Lt su darbais ir diagnostika.
  • 0

#25 chilli

chilli
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 77
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 2008 '2021 BlueHDi 1.5

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 09:58

Vazineju su 607 . Vasara turejau ta pacia problema ANTIPOLLUTION FAULT. Kai atsirado sis pranesimas - masina visiskai netrauke. Kompas blokavo varikli.

Peugeot servise regeneravo katalizatoriu, uzpyle skyscio .
Kaina 600 lt. važiuoju .

Panasi beda buvo bet gerb. Spakenas pridejo ranka ir bedos nera. Tiesa po keliu dienu vel islindo uzrasiukas bet jau i masinos vaziavima visai itakos neturi. Nusprogo papildo ipurskimo reguliavimo blokelis kuris randasi bagazineje ir pries mane kazkas Kercher'iu ja isplove. Taip ir vazineju kolkas be jo. Sazine grauzia, bet rankos nedaeina.
  • 0

#26 Svečias_Rasele_*

Svečias_Rasele_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 02 - 16:20

mano 206 Peugeot ANTIPOLLUTION FAULT pirma karta ismete kompas toki uzrasa ijungus diagnostika rode tik klaida, kad kompas klaida pasigavo, na taip galejo buti nes vakare ploviau masina ir dar nakti pasalo, tai kompas galejo klaida pasigauti. kai antra karta ismete tokia uzraseli jau ne klaida buvo, pyliau i kuro baka purkstukams pravalyti skyscio ir dabar jau viskas gerai, bet visviena kazkaip masina ne taip kartais ant laisvu sudirba, taip lyg vienas cilindras nesuveiktu, nu toks sutrukciojimas jauciasi. Det ji taip daro nuo pirkimo, o perkant dvi patikras pervariau ir viska ok rode, tai gal cia taip turi buti?
  • 0

#27 nuostolis

nuostolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:24/7=24/5 Tauragė; 24/2 Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 307 SW; Seat Leon

Parašyta 2009 kovo 03 - 10:30

mano 206 Peugeot
ANTIPOLLUTION FAULT pirma karta ismete kompas toki uzrasa ijungus diagnostika rode tik klaida, kad kompas klaida pasigavo, na taip galejo buti nes vakare ploviau masina ir dar nakti pasalo, tai kompas galejo klaida pasigauti.
kai antra karta ismete tokia uzraseli jau ne klaida buvo, pyliau i kuro baka purkstukams pravalyti skyscio ir dabar jau viskas gerai, bet visviena kazkaip masina ne taip kartais ant laisvu sudirba, taip lyg vienas cilindras nesuveiktu, nu toks sutrukciojimas jauciasi. Det ji taip daro nuo pirkimo, o perkant dvi patikras pervariau ir viska ok rode, tai gal cia taip turi buti?

sėkmės skaitant ;)
http://www.peugeot-k...pollution fault
  • 0
Jei per visą dieną nenusijuokei nei vieno karto, reikšia tą dieną nugyvenai veltui, tad reikia juoktis ;)

#28 Svečias_gabrielius_*

Svečias_gabrielius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 29 - 16:07

ner noro kurti naujos temos. Galu gale priejau prie konkretaus gedimo. t.y. antras liamda zondas sokineja tarp 7-12, o turi buti 5 berots. Tik nezinau matavimo vienetu kuom cia tokiais matuoja. Bet esme tame, kad gali buti pagedes ir liamda zondas, bet ir katalyzas stovi neoriginalus. Tai kazkaip nesinori keist na URA. krize. Gali buti,kad katalizatorius praleidzia per daug? ar jis cia uzsikimses ar kas cia yra? nes noriu vasara varyt pas Spakena,kad isimtu iswis ta katalyza, tai nzn kaip cia elgtis dbr. Kuros sanaudos nezmoniskos 13ltr mieste ramiai vazinejant. nu zodziu gal kas nori apsimainyt liamdom dienai ar dviem? 307 2005 1.6. dekui uz bet kokia informacija.
  • 0

#29 Svečias_Micubis_*

Svečias_Micubis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 30 - 07:36

as su savo 307 2002m., buvo auksto slegio reguliatorius kaput, pakeiciau ji ir kuro filtra ir eina :) islaidos 700lt
  • 0

#30 Svečias_dagothur_*

Svečias_dagothur_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 16 - 12:30

Gal kas zino kur galima ta kataliztoriaus (suodziu) filtra pigiau nusipirkti? Kas kiek laiko ji reikia keisti? ar verta is lauzyno imt?
  • 0

#31 him08

him08
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 hdi

Parašyta 2009 spalio 16 - 14:48

Pas mane buvo panasi problema su 406 2.0 hdi 79kw, buvau po visu serviso darbu pamirses pajunk valdima purkstuku and 2 celindru ir bandziau uzvest masina keleta kartu. Poto istaises klaidas, uzkuriau masina ir rodo tokia pat klaida. Is manualo suzinojau kad kaikurios atmainos bedu kai uzsidega ANTIPOLLUTION FAULT galima issperst pakankamai ilga laika vazuojant didesniu nei 70km/h greiciu ta pacia diena erroras pradingo. Gal kam bus naudinga.

Šį pranešimą redagavo him08: 2009 spalio 16 - 14:49

  • 0

#32 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2012 balandžio 21 - 18:56

Gal kas zinos ar bus susidures, man meta ANTIPOLLUTION FAULT tik kai varau ant "2-3-4" begio ir kai apsukos virsija 3k... tada pastovejus masina kazkur 10 min~ neuzkurta - uzkurus vel klaida dingsta, ant laisvu apsuku gali spaust iki raudonos - nemeta nieko.. ir taip jau gerus puse metu :( FAP ispjautas ir isprogramuotas pas Ramus.. so.. wtf? :o

Šį pranešimą redagavo VidasM: 2012 balandžio 21 - 18:58

  • 0

#33 deivazinis

deivazinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 20
  • Vieta:anglija
  • Automobilis:peugeot 607 2.2se

Parašyta 2012 balandžio 21 - 21:39

pabandyk map sensoriu isvalyt man padejo ir visa oro padavimo sistema jei netingi
  • 0

#34 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2012 liepos 15 - 17:13

Prikeliu sena tema nes ji man aktuali,tai va pas mane isoperuotas fap ir Ramus ji programiskai iskastravo,bet kart nuo karto ismeta klaida antipolution fault,ir kas keisciause kartais dingsta trauka o kartais vaziuoju kaip vazeves,ji dinksta po keliu uzvedimu ir menesi ar daugiau ji nesirodo. Buvau pas elektrika prisijunge su originale programa i mano masinos smegenis , Sakau elektrikui : kad isprogramuotas fap filtras Jis man: Sistemoja likes fap filtras ir iki galo nedarytas darbas... Tai ar negali tai itakoti kad meta klaida?

Šį pranešimą redagavo galbut: 2012 liepos 15 - 17:14

  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#35 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2012 liepos 15 - 19:06

Prikeliu sena tema nes ji man aktuali,tai va pas mane isoperuotas fap ir Ramus ji programiskai iskastravo,bet kart nuo karto ismeta klaida antipolution fault,ir kas keisciause kartais dingsta trauka o kartais vaziuoju kaip vazeves,ji dinksta po keliu uzvedimu ir menesi ar daugiau ji nesirodo. Buvau pas elektrika prisijunge su originale programa i mano masinos smegenis ,
Sakau elektrikui :
kad isprogramuotas fap filtras
Jis man:
Sistemoja likes fap filtras ir iki galo nedarytas darbas...


Tai ar negali tai itakoti kad meta klaida?

2.2hdi neimanoma nepilnai isprogramuoti!esu isprogramaves gausybe 2.2hdi,pas pati 2.2hdi analogiskai buvau pasidares jokiu problemu :wh:
Tegu pseudo elektrikas idemiai pasiziuri i kitas klaidas,pasidomi jei patirties trukumas...
"antipollution fault" ispejimas tai nebutinai fap,meta analogiskas klaidas ir befapiniai :pug: 206/406...,tiek ir benzinines,nors dauguma galvoja lyg lambda zondu problemos...O tai toli grazu ne!
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#36 galbut

galbut
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 138
  • Vieta:Norvegija
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2012 liepos 15 - 21:57

Cia tik persakiau elektriko zodziu (kad nedadarytas darbas,kad atsidarius su pp2000 programa neturetu matytis kad masina buvo su fap filtru) sita maciau savo akims, kad masina turi fap. Nezinau ar tai panaikiti galima is vis.kaip dare diagnostika klaidos tuo metu nerode,paminejo kad turbos like tik 70% .ne ten pagrindinis klausimas buvo ar ten likes tas fap sistemoja ar ne,mano klaisimas kur ieskoti slieku del ANTIPOLLUTION FAULT? Nes kiek skaitinejau forumuose tai sita klaida jai pasirodo tai taip greit ja neatsikratysi , o man buna kad kelis menesius as jos nematau :hmm: ir jai pasirodo tai diena pasivaidena ir kita jau jos kaip nebuve. P.p nesu girdejas kad Ramus butu kam blogai ka nor pridirbes :beer:
  • 0
Peugeot 607 2.2HDI 2004m.

#37 FiGhTeRs

FiGhTeRs
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Vieta:Vokietija
  • Automobilis:Peugeot 407 sw

Parašyta 2012 liepos 15 - 22:36

pas mane nusipirkus ir gi mesdavo tokia klaida, kas koke 800 km kartais 400. nuvaziavus apie 4000 km nes turejau kelione, pasikeciau oro filtra ir kuro filtra. kuro filtras tai net pajuodes buvo. po pakeitimo jau nuvaziavau apie 7000 km nei sykio neismete.
  • 0

#38 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2012 liepos 16 - 08:32

Gal kas zinos ar bus susidures, man meta ANTIPOLLUTION FAULT tik kai varau ant "2-3-4" begio ir kai apsukos virsija 3k... tada pastovejus masina kazkur 10 min~ neuzkurta - uzkurus vel klaida dingsta, ant laisvu apsuku gali spaust iki raudonos - nemeta nieko.. ir taip jau gerus puse metu :(

FAP ispjautas ir isprogramuotas pas Ramus..

so.. wtf? :o

problema isspresta jau senokai, bet del idomumo parasysiu kaip.

Pakeiciau kuro filtra, dabar jokiu antipolutionu nemeta net ir prie dideliu apsuku.
  • 0

#39 saulius

saulius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 29
  • Vieta:dublinas
  • Automobilis:407 2.0 HDI SE

Parašyta 2012 liepos 23 - 22:04

kai nustojau gazuoti per daug isbegejant nustojo man metyt ta klaida ir tik kai paskolinau pasivazineti savo masina tai pas nauja vairuotoja ta pati problema-per daug gazo ir tas uzrasas.tai kad vazinekit ramiau,nespauskit iki dugno(ypac antru begiu)
  • 0

#40 Svečias_KLIUNKIS_*

Svečias_KLIUNKIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 spalio 17 - 21:42

Tema prikeliama :) Ryte uzkurus automobili, uzsidege lempute, kad mazai ausinimo skyscio (tikriausiai neklystu - raudona lempute, nurodanti "bakelio" forma), po ranka neturejau, tai teko judeti su ja, bet ji uz 1km uzgeso. Islindus uz miessto ir spustelejus 150-160km/h. uzsidege "check engine" lempute ir dingo trauka, o i kalna spaudziant geza, jis krenta... Sustojus, isjungus ir ijungus varikli trauka atsiranda, taciau variklio lempute dega + antipolution foult paraso. Kita ryta teko vaziuoti su kita masina, tai nezinau ar butu mete ta pacia klaida, ar dingtu trauka vaziuojant ir t.t. Klausimas paprastas - ar gali tai but susije su antifryzo lygiu? Ar tai tiesiog sutapimas, nesukti smegenu ir is karto stacia galva lekti pas diagnostika? Pezo 406, 2.2 hdi

Šį pranešimą redagavo KLIUNKIS: 2012 spalio 17 - 21:43

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0