Peršokti prie turinio


ka reiskia ANTIPOLLUTION FAULT


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 75

#61 kirila

kirila
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2013 vasario 19 - 19:50

Gal kas zinos ar bus susidures, man meta ANTIPOLLUTION FAULT ir apsukos kila iki 2.5. prawaziavau gal kokiu 30km mieste ir dingo uzrasas.sian nuwaziavau iki gariunu ir namo.poto teko vel waziuoti ir wel ismete ta uzrasa ir uzgesinius masina dar kokiu pora sekendziu padirba ir uzgesta.kalba eina apie 307 2 hdi 79kw FAP ispjautas ir isprogramuotas pas Ramus..

Šį pranešimą redagavo kirila: 2013 vasario 19 - 20:35

  • 0

#62 Tonisas

Tonisas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:Raseiniai/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607 2,7HDI

Parašyta 2013 vasario 19 - 19:56

Kuro slėgio reguliatorius bus užsikimšęs, bent jau man tokia pat situacija buvo :)
  • 0

#63 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 vasario 19 - 19:57

Gal kas zinos ar bus susidures, man meta ANTIPOLLUTION FAULT ir apsukos kila iki 2.5. prawaziavau gal kokiu 30km mieste ir dingo uzrasas.sian nuwaziavau iki gariunu ir namo.poto teko vel waziuoti ir wel ismete ta uzrasa ir uzgesinius masina dar kokiu pora sekendziu padirba ir uzgesta.kalba eina apie 307 2 hdi 79kw

FAP ispjautas ir isprogramuotas pas Ramus..

so.. wtf? ohmy.gif

tai vėl nuvažiuok pas ramus ,pajungs kompa ir pasakys kas pagedo.antipoliutionas yra susijas su turbina,kuro,oro padavimu.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#64 kazlas21

kazlas21
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 3
  • Automobilis:307HDI

Parašyta 2013 gegužės 16 - 10:06

Mieli kolegos, gal galite rekomenduoti kokį auksarankį Vilniuje kuris padarytų operaciją mano liūtui? Neperseniausiai įsigijau 307, iš pradžių bandžiau pilti eolį, regeneruoti filtrą, bet jau atsibodo visos klaidos "unblock diesel filter" ir t.t. ;) nori važiuoti smagiai ir teršti gamtą, gamtai atsilyginsiu rūšiuodamas atliekas Kiek skaičiau, tai vienas profas šitos srities yra Panevėžyje, bet gal tokį ir Vilniuje žinot? Tai jei kokį kontaktą turite, prašau, pasidalinkite su manimi. 865755747 arba [email protected] Ačiū kolegos

Šį pranešimą redagavo kazlas21: 2013 gegužės 16 - 10:07

  • 0

#65 Pixelis

Pixelis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2014 sausio 17 - 07:09

Sveiki Šiaip tai prisiskaičiau apie ta autopoliutiona davelnia, bet tokio varianto kas darosi man neužtikau. Variklis 2,2 HDI P807 2003 m. Duslintuve esantis filtras išoperuotas. Pats esu iš Jonavos, Kaune dariausi diagnostiką ir nieko rimto nenustatė. Kažką suabejojo dėl slėgio, bet pajungus kompą ir pravažiavus viskas buvo gerai. Sako, jeigu ką tai gal bandyk pakeisti tokią pūslę (parodė ant variklio viršaus vairuotojo pusėje) jos dažnai būna trūkusios. Bet po to viskas susitvarkė kažkaip savaime. Po to pravažiavus dar kokį 150 km. vėl tas pats užrašas atsirado ir po pusdienio dingo. Sekančiu etapu pravažiavau apie 400 km. Na ir vėl išmetė užrašą, kaip ir visuomet užsidegė variklio diagnostikos lemputė ir dingo trauka. Na nesu garantuotas, jog viskas vėl dings kaip i vandenį ir spėsiu nuvažiuoti į Kauną variklio patikrai. Gal kam panašūs simtomai buvo ir radote gedimą. Ir aplamai kaip vadinama ta detalė ant variklio viršaus vairuotojo pusėje... Bandysiu pažiūrėti, bet reikia tiksliai žinoti kas ten per dalis...
  • 0

#66 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 sausio 17 - 07:46

Sveiki
Šiaip tai prisiskaičiau apie ta autopoliutiona davelnia, bet tokio varianto kas darosi man neužtikau. Variklis 2,2 HDI P807 2003 m. Duslintuve esantis filtras išoperuotas. Pats esu iš Jonavos, Kaune dariausi diagnostiką ir nieko rimto nenustatė. Kažką suabejojo dėl slėgio, bet pajungus kompą ir pravažiavus viskas buvo gerai. Sako, jeigu ką tai gal bandyk pakeisti tokią pūslę (parodė ant variklio viršaus vairuotojo pusėje) jos dažnai būna trūkusios. Bet po to viskas susitvarkė kažkaip savaime. Po to pravažiavus dar kokį 150 km. vėl tas pats užrašas atsirado ir po pusdienio dingo. Sekančiu etapu pravažiavau apie 400 km. Na ir vėl išmetė užrašą, kaip ir visuomet užsidegė variklio diagnostikos lemputė ir dingo trauka. Na nesu garantuotas, jog viskas vėl dings kaip i vandenį ir spėsiu nuvažiuoti į Kauną variklio patikrai. Gal kam panašūs simtomai buvo ir radote gedimą. Ir aplamai kaip vadinama ta detalė ant variklio viršaus vairuotojo pusėje... Bandysiu pažiūrėti, bet reikia tiksliai žinoti kas ten per dalis...

Isoperuotas filtras programiskai ar tik su "kuvalda"? EGR gerai veikia? Oro srautai geri? Purkstukai, reguliatorius gerai veikia?

P.S. vaziuok pas kita meistra. Rekomenduoju Tauriu, +370 676 22922, susiskambinsi, jei tures zmogus laiko priims. Buna Vilniuje ir Kaune.

P.P.S. ta kaip vadini "PUSLE" patikrint gali ir su kompresorium(purkdamas muila su vandeniu), uzglusines kitus galus, tik nevaryk adugiau nei atmosfera. Tik nedaryk to ant masinos. Ir siaip pagal tavo aprasyma nelabai ten pusles beda. Jei butu pusles arba vakuminiu slangeliu, tik pradedant greiciau vaziuot (akseleruojant staigiau ant didesnio greicio ismestu check'a). Porai zmoniu buvo sutrukuinejusios slangutes ties sumovimu.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2014 sausio 17 - 07:49

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#67 Pixelis

Pixelis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2014 sausio 17 - 15:44

Na ar tik ne ta pati rekomenduoji... Kauno Citroen servise dirba? Tai jis man ir parodė ta pusle... O dusliarkei tai kuvalda buvo mano, o viskas likę jau minėto meistro... Dėl oro srauto daviklio dar abejoju... Kurioje vietoje jis randasi ir kaip ji patikrinti?
  • 0

#68 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 sausio 17 - 15:59

Na ar tik ne ta pati rekomenduoji... Kauno Citroen servise dirba? Tai jis man ir parodė ta pusle... O dusliarkei tai kuvalda buvo mano, o viskas likę jau minėto meistro... Dėl oro srauto daviklio dar abejoju... Kurioje vietoje jis randasi ir kaip ji patikrinti?

Jei pas ji, tai vadinas ne be reikalo pusle tau parode, imk ja ir tikrink. Tik ja patikrinus galima oro srautus ziuret. + EGR ar isprogramuotas ar tik fap?

Dabar gi be diagnostikos niekaip, nebera taip jog zvake i korpusa yra kibirsktis ar ne :D Taip kad namu salygom su "atviorke" rankose nekazka ir padarysi...

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2014 sausio 17 - 16:00

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#69 Pixelis

Pixelis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 63
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2014 sausio 17 - 20:16

Dėkui už atsakymus. Žiūrėsiu rytoj kas su ta pūsle. Tik gerai būtų žinoti kaip ji tiksliai vadinasi. O dėl EGR išprogramavimo tai tiksliai nežinau... Visko padaryti patys tadien negalėjo. tai per valandą išsivaliau paf filtro turinį ir nulėkiau pas kompiuteristą. Manau padarė viską ko reikėjo...
  • 0

#70 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2014 sausio 17 - 20:46

neikertu kokia cia pusle turima omenyja,,,ar stabdziu stiprintuvo ar vaakumini aumuliatoriu
  • 0

#71 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2014 sausio 17 - 21:10

neikertu kokia cia pusle turima omenyja,,,ar stabdziu stiprintuvo ar vaakumini aumuliatoriu

Kaip as supratau, tai apie vaakumini.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#72 daisy

daisy
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:peugeot 307sw, 2,0hd, 79kw,2002m

Parašyta 2014 balandžio 13 - 09:11

sveiki, po žiemos ruošiausi 307 daryti diagnostika nes vargau žiemą rytais nesikurdavo.. bet kol sumasčiau ta padaryt užpuolė bėda :wacko: :wacko: vakar vakare gryštant po darbu pamačiau kad užsidege geltonai skydelyje variklio ženklas, poto pastebėjau kad trauka dingo virš 2500 apsukų gazo nebeduoda(bet imetus i auštesne pavara važiuoji, užgesti neužgesta važiuoja viskas ok, kuriasi ), tai šyryt žiūriu tas pats iki darbų datraukiau :doh: ir išmetė užraša tą paty kiek čia diskutuota Antipuliution fault, :wacko: patarkite ka pirma turėčiau dabar daryt ?

Šį pranešimą redagavo daisy: 2014 balandžio 13 - 09:12

  • 0

#73 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 balandžio 13 - 10:08

Diagnostika visu pirma
  • 0

#74 daisy

daisy
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Automobilis:peugeot 307sw, 2,0hd, 79kw,2002m

Parašyta 2014 balandžio 13 - 11:15

o važiuoti galiu tokioj būklėje? idomu sekmadieniais daro dar diagnostikas kur nors vilniuje ar tik ryt? pavarčiau forume skyriu su kontaktais nežinau kuriuo skambinti, gal rekomenduotumėte būčiau labai dėkinga :shy:
  • 0

#75 love406

love406
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 gegužės 30 - 00:24

Buvo ir man antipolution, tai buvo uzsikises aukšto slegio reguliatorius, pirma kart nuvežiau išvalė ji su ultragarsine vonele, po dvieju savaičių vel tas pats, vel nuvažiavau išvalė man ji, bet prieš istatydamas ji atgal išsivaliau kuro sistema nuo šiūkšlių ir taip viskas susitvarkė jau antras menesis viskas tvarkoje , tikiuosi taip ir bus toliau :D :good: O jei užsikemša reguliatorius tas, tai gesinant motora pasukus rakteli variklis dar dirba , tik po keliu sekundžiu uzgesta nes reguliatorius nesukelia slegio ir jo neužgesina :rolleyes:
  • 0

#76 aricardas

aricardas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:laukiu dovanu

Parašyta 2014 gegužės 30 - 21:26

n---HUI nieko tas uzrasas nereiskia kol diagnostikos pas normalu meistra nepasidarot ,o nepsidarot tinkamos diagnostikos ir ishvadu negaunat nes norit atsakyma gauti dar nespejus pajungti kompa ir klaidas nuskaityi nekalbu apie butinus matavimus ,shuda tie peugotai ir vaziuos ir gaila kad derget toki puiku automobili
  • 0
PSA diagnostika ir elektronikos remontas --- nu gal nevien PSA---tinka ir kiti prancuzai www.raktaijums.lt 8 681 63199 www.prancuzas.lt




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0