Jump to content


Photo

Apie Peugeot 406


  • Please log in to reply
1830 replies to this topic

#101 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 23 - 14:19

Nu va, paskuiniai atnaujinimai ES9J4 (viskas daryta CP servise 2007 01 22): Pagrindinio dirzo komplektas - 1060 lt Ausinimo sistemos siurblys - 170 lt Ausinimo skystis (-35*C) 8 ltr - 48 lt Generatoriaus dirzelis - 60 lt Darbai - 395 lt Viso (su klubo nuolaida) -1560 lt
  • 0

#102 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 25 - 15:53

Sveiki, esu cia naujokas, permeciau keleta puslapiu akimis, tokios temos neradau, taigi nepykit jeigu tokia jau buvo. Zadu pirkti nauja automobili, tam galiu skirti 7000-8000lt. Dabartinis automobilis Seat Toledo, su juo problemu kaip ir nelabai turiu, pavirinu duslintuva, pasikeiciu si bei ta ir remontas nedaug atsieja. Ieskau dabar panasios masinos, taciau audi ar bmw nenoriu, nes labai jas vagia. Masina laikau dazniausiai kieme. Del to akys nukrypo i Peugeot 406. Suprantu, kad jo remontas atseis daugiau pinigu, taciau ramus miegas siuo atveju man svarbesnis kriterijus. Tai va, noreciau, kad pakomentuotumet truputeli apie sita automobili, kokie vidutiniai expotacijos kastai? Kokius metus rinktis, koki varikli? Man svarbu, kad degalu nedaug naudotu, taciau ir paspaust galima butu, dabartinis SEAT su 1.8 varikliu ryja 7-10l trasoj/mieste. Noreciau, kad ir naujasis automobilis neperliptu tokiu skaiciu. Dar neapsisprendziu kur pirkti ar is zmogaus, ar nuo tralo? Ir turbut bene svarbiausias klausimas, kadangi as esu beveik zalias automobiliuose, i ka atkreipti demesi perkant Peugeot 406? Sitas klausimas labai svarbus man, nes vaziuosiu pirkti vienas, neturiu jokiu pazystamu meistreliu kurie galetu man pagelbet/patart... Dekoju uz atsakymus.
  • 0

#103 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Posted 2007 January 25 - 16:10

pagal tavo kriterijus (iki 10l benzino kaip suprantu ir iki 8000lt) gali zvalgytis su 1.8 arba 2.0 varikliu iki kokiu 97 metu, naujesnis nelb jau iseis. Pas mane 2.0 antri metai jau, bet kazko apie bedas nepasakysiu, paprasciausiai beveik nebuvo ju:)

Edited by zgm, 2007 January 25 - 16:10.

  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#104 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 January 25 - 16:30

Kiek zinau is siat toledo i p406 persedo Radradratorius, tai gali paklaust koks skirtumas yra. Svarbu kad dauzta stipriau nebutu buvusi, nes poto prades vejas svilpri pro dureles, siulyciau dyzeli, bet dar reiktu dadet kapeiku biski, nu bet masina isesmes nebloga, o daliu tokiom masinom pilna is anglijos privezta. :beer:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#105 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 25 - 17:32

Na dyzelio kazkodel nenoriu, linkes i benzina... Svarbu is kur man ja pirkt? Zmogaus ar turgaus? Ir svarbiausia i ka ziuret, kad nenusipirkciau poto su kokiu gedimu kurio remontas kainuos puse masinos kainos... :(
  • 0

#106 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • posts 1,795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Posted 2007 January 25 - 17:39

Na dyzelio kazkodel nenoriu, linkes i benzina...
Svarbu is kur man ja pirkt? Zmogaus ar turgaus? Ir svarbiausia i ka ziuret, kad nenusipirkciau poto su kokiu gedimu kurio remontas kainuos puse masinos kainos... :(

Cia loterija, siaip turgui kaina dazniausiai truputi didesne, bet vaziuokle maziau gali buti nukentejusiu, vakaruos keliai dar vis geresni, bet vazineta lietuvoj gali nusipirkt jau ir su sinalke ir su padangom zieminem, bet tik reik kazkaip suzinot kodel pardavineja :unsure:
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#107 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 25 - 17:47

O specifiniu gedimu i ka tureciau atkreipti demesi nezinot? :huh:
  • 0

#108 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 25 - 22:26

Tuo paciu dar noreciau paklausti, kokiu veiksmu reiktu imtis nusipirkus? Pakeisti dirzeli, tepalus, apziuret vaziuokle... Situs zinau, o gal yra dar kasnors i ka deretu atkreipti demesi? Ir kur visa tai galima butu nebrangiai atlikti Vilniuje?
  • 0

#109 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 28 - 21:43

Na va, buvau turguj, kiek ieskojau visi 406 kaina apie 3000 euru. Kaikur didesne, kaikur mazesne... Viena is maziausiu kainu buvo 2100 euru, bet ji buvo ryskiai dauzta, gale abu sparnai sulankstyti, priekyje vienas sparnas palinkes, apacia irgi kazkokia nelabai patraukli man pasirode... :ph34r: Zodziu ieskosiu is skelbimu dabar, vazinetos lietuvoj... Kadangi konkreciu patarimu nesulaukiau, turbut apziuresiu taip is isvaizdos ir jeigu patiks imsiu, gal kas parduodat? :rolleyes:
  • 0

#110 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • posts 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Posted 2007 January 29 - 00:18

Vazineju su 96metu pradzios, 2l benzas. Gal cia tik as, o gal ir istikruju, bet i tavo paminetas sanaudas netilpciau. Rekordas Vilnius - Palanga - po Palanga ir apylinkes - Vilnius. Su vienu baku, gavos virs 700 kilu, jei bakas tikrai 70l tai gaunas, kad buvo kiek maziau nei 10l, bet buvo vazinejama super taupimo rezimu. Siaip mazdaug gaunas vasara / ziema - 12 / 14, bet kartais megstu paspaust, gal delto gaunas tokios saunodos. Del ko turejau problemu: Tik nusipirkus technikine perejau be autoserviso pagalbos, buvau Zibinte, kad patikrintu su kompu, kainavo 50lt, irgi viskas gerai. Kiek pavazinejus problemos su greiciu deze. Sunkiai isimesdavo 3ias begis. Zibinte pasake reiks keist kazkokia detale kuri kartu eina ir su 4u begiu. Sumoj 1,7k lietuvisku. Kas dar... Na turiu problemu su duslintuvu, bet jis neoriginalus ir, kadangi, masina yra kiek zeminta visur braukau. Masina gera, patenkintas. Kiek girdejau dar be tavo minetu dalyku i ka reikia atkreipt demesi reiktu patikrint galine pakaba. Kolkas tiek, tikiuos padejau ;)
  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#111 Svečias_Tamotau_*

Svečias_Tamotau_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 29 - 20:37

Nu va, paskuiniai atnaujinimai ES9J4 (viskas daryta CP servise 2007 01 22):

Pagrindinio dirzo komplektas - 1060 lt
Ausinimo sistemos siurblys - 170 lt
Ausinimo skystis (-35*C) 8 ltr - 48 lt
Generatoriaus dirzelis - 60 lt
Darbai - 395 lt

Viso (su klubo nuolaida) -1560 lt

O kiek laiko užtruko patys darbai? Ruošiuosiu vežti žmonos automobiliuką (irgi coupe 3.0) - noriu keisti pagrindinį paskirstymo diržą, vieno rato guolį, šiaip dar kelias smulkmenas reik patvarkyti...
  • 0

#112 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 30 - 18:53

Dekui uz atsakyma, taciau kaip gali tiek ryti 2l variklis? Gal ten pas tave gedimas koksnors? Pas mano drauga audi ceske 2.3l ir ryja 10-11l nors jis megsta paspaust labai. As ir pats spustelnu kartais, nors paprastai ramiai vaziuoju. Kaip "super taupumo" rezimu vaziuojant gali ryti 10l? :wacko: Cia ir pas kitus taip? O kiek ryja 406 su 1.8l varikliu tada? :unsure:

Edited by Self, 2007 January 30 - 18:53.

  • 0

#113 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 January 30 - 19:22

Pasirinkimas neblogas. Važinėju virš 2 metų 2,0 16v . Mašina tikrai komfortiška, variklis savo geriausias savybes atskleidžia prie 2500-3000 apsukų t.y. užmiesty. Nėra ėdri, dujų mieste ~12 l, trasoj ~7-8 l. Kiekviena mašina turi savo minusų. Kaip visiems opel=rūdys, tai peugeot=elektronikos gedimai. Pavaikščiok po forumą tom temom. Daug rasi įdomaus.
  • 0
... labai piktas diedas...

#114 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2007 January 30 - 20:05

Vazineju su 96metu pradzios, 2l benzas. Gal cia tik as, o gal ir istikruju, bet i tavo paminetas sanaudas netilpciau. Rekordas Vilnius - Palanga - po Palanga ir apylinkes - Vilnius. Su vienu baku, gavos virs 700 kilu, jei bakas tikrai 70l tai gaunas, kad buvo kiek maziau nei 10l, bet buvo vazinejama super taupimo rezimu. Siaip mazdaug gaunas vasara / ziema - 12 / 14, bet kartais megstu paspaust, gal delto gaunas tokios saunodos.

na jo - tikrai nemazos kuro sanaudos :o

siaip apie kuro sanaudas gali cia pasiskaityti:
http://www.peugeot-k...ct=ST&f=5&t=713
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#115 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • posts 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Posted 2007 January 30 - 23:13

Kas chia mane minejo ... rrr... ;] Pati geriausia mashina. Tashkas. :D Del degalu - turejau 1.6 mono toleduka - dabar 2.0 16v. - ishlaidos degalams ishaugo vidutinishkai apie 20% - kaip nori taip skaichiuok. Bet komforta tikrai pajusi, jei tik viskas bus su ja tvarkinga. Nesigailiu net del avarijos dabar jau - niekam pugiaus nebeatiduosiu ! :beer:
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#116 Wiz

Wiz
  • Senbuviai
  • posts 398
  • Vieta:Lietuva, Vilnius.
  • Automobilis:Peugeot 406 1996

Posted 2007 January 31 - 01:49

<...>Gal ten pas tave gedimas koksnors? Pas mano drauga audi ceske 2.3l ir ryja 10-11l nors jis megsta paspaust labai.<...>

Nu, kad masina daznai lankosi tevo draugo autoservise, vis patikrina - viskas ok. Tiesiog pries mane buves savininkas(pagal knygute sveicaras) megdavo paspaust ir is masinos bande padaryt kuo sportiskesne: zeminta, sportinis ismetimas, sportiniai stabdziai. Cia ka jau zinau. Nes servisas ne kart issidure uzsakinedamas standarta(pagal modeli, metus, varikli ir t.t.), o netiko :)
Na nzn, man kolkas uztenka ^_^

Edited by Wiz, 2007 January 31 - 01:50.

  • 0
Obviously, the faster you travel, the sooner you get to where you're going. So you can see more and do more and learn more. Speed, as I've said many times before, makes you cleverer. ©J.Clarkson

#117 Svečias_Qze_*

Svečias_Qze_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 31 - 05:10

NA as uzsirasiau is anksto, nes man rupejo konkreti diena. Snekejau, kad per 1 d. padarytu. Tai palikau tacka 8 ryte, nuo 3 popiet pradejau skambineti, 8 vakare jau gavau masina :) siaip pagal Autodata yra apie 4,5 val gryno darbo... Na cia aisku apie guoli nieko nezinau as...
  • 0

#118 Svečias_Tamotau_*

Svečias_Tamotau_*
  • Svečiai

Posted 2007 January 31 - 20:10

Na va, man užtruko 2 dienos, bet čia dėl to, kad kitos smulkmenos pavirto į rimtesnius tvarkymus :) papildomai - vandens pompa, variklio pagalvė, generatoriaus dirželis, 2 amortikų atraminiai guoliai, vienas šarnyras, etc. Ryt iš ryto pasiimsiu auto, jei kam įdomu, galėsiu įmesti detalesnį sąrašiuką su kainomis
  • 0

#119 Panasius

Panasius
  • Senbuviai
  • posts 255
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 405,406

Posted 2007 February 01 - 00:40

bandyk ieskoti tauragej,ten pigiausios.gali is autopliuso.imk senesniu metu,kuriu kazahai neperka del dideliu muitu,jos zymiai pigesnes.
  • 0

#120 Svečias_polaz_*

Svečias_polaz_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 01 - 10:28

yra isviso 3 guoliai po apytiksliai 200lt 1 tempejas kurio zibinte kaina 2000Lt :D o seip 800Lt ir vandens pompa kurios kaina 280Lt + dirzhas 200Lt + antifryzo 7Litrai :) ir beabejo darbas apie 300Lt skaiciuok..
paveiksliuke "G" tai guoliai; "T" tempejas tas shustras ir "WP" vandens pompa..
Posted Image
Nepigus malonumas jei nori tikrai tureti malonuma o ne baimes jausma, kad va to nepakeiciau.. :unsure:

bet ziuriu kad kainos nelabai pasikeite, nei pries du metus:
as irgi uz 3 guolius mokejau apie 200, uz itempeja is Vičiūnų (peugeot atstovai Kaune) mokejau lygtais 680 lt, bet buvo naujesne modifikacija, tai meistrui teko vandens pompos veina dali nupjaut su lomziku, kad butu galima viska pritvirtinti, nes kitaip butu teke naujos modifikacijos vandens pompa pirkti. O, kadangi as pirkau jau su nulekusiu dirzu, tai teko keist visus 24 voztuvus po 40 lt ACS'e (Vičiūnuose ir Zibinte po 80lt butu buve), 2 galvos tarpines po 200 Lt. Ir uz visa darba paklojau 800 lt.

2 gazasdugnas: su savo pagerintu dirzeliu ir viso kito nieko nekeites gali ilgai nelakstyt ir pasiskaiciuot kiek paskui reiks paklot litu. O mano atveju dirzas ir buvo pakeitas Sveicarijoje, bet tikriausiai buvo palikti seni guoliai ir vienas is ju buvo uzsikirtes, ko pasekoje, nulekus dirzui, linko visi voztuvai, tai dar gerai, kad nesugadino velenu dantraciu arba dar ko nors. Buna ir blogiau.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users