Jump to content


Photo

Apie Peugeot 406


  • Please log in to reply
1830 replies to this topic

#121 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • posts 1,794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Posted 2007 February 01 - 10:38

... 2 gazasdugnas: ...

Ech, senokai čia jo nematyt... :(
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#122 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 10 - 18:35

Na stai ir nusipirkau aparata. 96 metu 2l variklis. Yra siektiek kebulo defektu, lempa gale skilus, neveikia langu apipurskimas, bei dumina siektiek. Teko autostradoj pasivazineti, tai tuo paciu ir pamatavau kiek mazdaug ryja trasoj, gavos apie 7l/100km, vaziavau aisku taupydamas. Dar niekas nekeista, kai pakeisiu tepalus ir filtrus tikiuosi maziau siektiek rys. Posukio rankenele nesifiksuoja, reik pastoviai laikyt palenkta svirtele, kad mirgsetu posukis... Gal zinot kur toki gedima taisyti? Beto man rodos nepraeisiu technikines su skilusia lempa ir neveikianciu apipurskimu... <_< Dar nesuprantu apie ABS gal pas mane isvis tokio nera? Nes jokios lemputes nedega, o kalimo nesijaucia kai spustelnu ant leduko stabdzius... -_-
  • 0

#123 zgm

zgm
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 142
  • Vieta:Vilnius - Jonava
  • Automobilis:Peugeot 406 1998cm3 97 kw

Posted 2007 February 10 - 18:55

del abs tai ijungus degima turi uzsidegti lempute ir uzgesti po 5sek. Bet pagal serviso knygute,jei gerai pamenu, parasyta kad abs nebuvo standartas(na bent su mano vokieciu ziniom taip pasirode :D ), tai galejo ir nebuti.
  • 0
Peugeot 406 `98 2.0 16v

#124 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2007 February 10 - 19:32

na 406 su 2.0l benzu kad ABS nebutu kazkaip keistai skamba. Pas mano 405 analogiska (2.0l benzas) ABS yra. ABS netgi buvo -ex 93 metu 405 su 1.8 varikliu. Gal jis neveikia del kazkokiu priezasciu ir daviklis (ar lempute) atjungta, kad nedegtu? Bo mano pirmam 405 irgi kazkas panasaus buvo (niekas nedegdavo prietaisu skydeli), nors pats ABS veike. Veliau pasirode, kad buvo pati lempute perdegus (na kai prireike daugiau ju pakeist, buvo ir sis gedimas atrastas ;] ).
  • 0
Roots to roots

#125 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2007 February 10 - 19:54

Na stai ir nusipirkau aparata. 96 metu 2l variklis. Yra siektiek kebulo defektu, lempa gale skilus, neveikia langu apipurskimas, bei dumina siektiek. Teko palenkta svirtele, kad mirgsetu posukis... Gal zinot kur toki gedima taisyti?

apie tai cia pasiskaityk http://www.peugeot-k...ST&f=11&t=15341
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#126 Dziao

Dziao
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 375
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Honda prelude 2.0 16v

Posted 2007 February 10 - 22:42

Manishkiam '91 irgi abs yra ir veikia, ir lempute dega uzkurus apie 5-8s. O del kuro sanaudu tai nemanau kad jau didziulis skirtumas +/- litras, nebent suktum didziules ridas
  • 0
Kai visi koziriai tavo rankose - gyvenimas pasiūlo žaisti šachmatais..

Honde prelude 2.0 16v 98kw ===Klaipeda===

#127 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 11 - 12:01

Reiks ziuret del to ABS'o, o pravaziuoju as apie 400-500km per savaite, na tai +/- 1 litras kartais pasijaucia... ;)
  • 0

#128 Svečias_yessuz_*

Svečias_yessuz_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 12 - 11:08

Na aš čia pabandysiu papostringauti apie mašinos pirkimą :)

Pirkimas iš turgaus:
Pakankama loterija.
Perkant iš aikštelės - ji bus daugiau mažiau išpiderastinta, tačiau:
Pardavėjas nenoriai leisis patikrinamas servise
nu ir kiti negerumai (kaip neregistruota daugumoje atvejų, nėr technikinės, signulkės ir tt)
Perkant nuo tralo, tai iš vis - 90 % kad negalėsi tikrintis servise
Bus apdulkėjusi - nematysi visų subraižymų arba kad skiriasi spalva. Nebus kitų dalykų. Pvz - akumo. :)
Jei pirksi žiemą - tikriausiai gausi su vasarinėmis padangomis.
Jei pirksi vasarą - gal pasiseks gauti su žieminėm ;)


perkat iš lietuvio
Daugiau šansų gauti aptvarkytą mašiną (tik reikia pasižiūrėti kad nebūtų prieš gerą pusmetį įregistruota, nes tada gali kilti klausimų kam ją parduoda ;)

Pirkdamas iš žmogaus gali gauti: visai neblogai sutvarkytą, su signulkėm, su TA (ir akumai ir t.t.) o dar ir galimybė gauti su draudimu ;)
Beto - laisvai leis pasitikrinti mašiną servise.

Mano asmenine nuomone - geria pirkti iš Lietuvio ;)
  • 0

#129 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • posts 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Posted 2007 February 12 - 12:02

perkat iš lietuvio
Daugiau šansų gauti aptvarkytą mašiną (tik reikia pasižiūrėti kad nebūtų prieš gerą pusmetį įregistruota, nes tada gali kilti klausimų kam ją parduoda ;)

Pirkdamas iš žmogaus gali gauti: visai neblogai sutvarkytą, su signulkėm, su TA (ir akumai ir t.t.) o dar ir galimybė gauti su draudimu ;)
Beto - laisvai leis pasitikrinti mašiną servise.

Mano asmenine nuomone - geria pirkti iš Lietuvio ;)

Kaip pirštu į akį. Tik pas mane buvo prieš pusmetį pirkta ( tur būt tvarkė, nes buvo daužta) ir servise netikrinau. Bet tfūū, tfūū, tfūū - pavyko. :rolleyes:
  • 0

#130 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 17 - 13:08

Atradau nauju bedu. Nedega priesrukinis zibintas, pradzioj galvojau, kad tai susije su gabaritu, nes gabaritas irgi nedege, bet pakeitus gabarita niekas nepasikeite. Poto technikine, jau kaip sunervino, issikalineja, tipo tas priesrukinis zibintas nepatikimai pritvirtintas, nors viskas ten puikiai laikos dar su dratu pririsau del sventos ramybes. Bet ne, paspaudus ji smarkiau su pirstu, jis juda vos vos, puse cm... <_< Poto sparnas vos vos ilenktas buvo, servise truputi pakale dar, dabar beveik lygus, bet technikine pasake, kad jis turi buti uzpakliuotas ir nudazytas :blink: Dar prisikabino prie to, kad tipo skysciu prasisunkimas, blyn pas visas masinas tie tepalai buna ant variklio, nebent pas nauja is salono nebuna, tai ka man dabar per tokius salcius varikli plaut? :angry: Nepraleidzia technikines del tokiu sudu... :ph34r: Beto kai laukiau eiles, pastebejau, kad sildymo ventiliatorius, kartais veikia, kartais ne, isijungia ir issijungia kada nori ir kai nesisuka, tada neveikia jokios knopkes (vidinis oro cirkuliavimas ir A/C), jeigu butu saugikliai, tai manau jis isvis neveiktu, o dabar tai veikia, tai ne ir svarbiausiai masina stovi nejudinama, dar suprasciau jeigu per duobes vaziuojant taip butu, galvociau gal kur kontaktas prastas... Kas cia galetu buti per beda?

Edited by Self, 2007 February 17 - 13:09.

  • 0

#131 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 18 - 01:11

Dabar jau isvis nebeveikia ventiliatorius... <_< Ir apsukos sokineja kartais ant laisvu, dar taip besokinejant jeigu masina saltesne, tai ir uzgesta... Speju linksmybes prasidejo? :(
  • 0

#132 Radradratorius

Radradratorius
  • Senbuviai
  • posts 377
  • Vieta:Leigh-On-Sea, essex, UK
  • Automobilis:306 GTI-6, Jinlun Texan 125

Posted 2007 February 18 - 16:38

kai paskaichiau kad "dumina bishki", pagalvojau... ghm... :huh: Nu nu, kaip nori...
  • 0
Uzhauges noriu buti Algimantu Chekuoliu

#133 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 18 - 16:44

Varysiu i zibinta, nes matau, kad kitaip nieko nebus, ten eiles kokios buna? Ar iskart patikrina ir patvarko? Ir kaip ten kainos?
  • 0

#134 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Posted 2007 February 18 - 19:38

Varysiu i zibinta, nes matau, kad kitaip nieko nebus, ten eiles kokios buna? Ar iskart patikrina ir patvarko? Ir kaip ten kainos?

na is karto tau tikrai zibinte netvarkys nieko, teks palaukti bent pora savaiteliu, o kainos, manau, atitinakancios atliktu darbu bei pakeistu detaliu kokybe.
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#135 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2007 February 18 - 22:18

Kuriam čia mieste turėtų vykti veiksmas?
  • 0
... labai piktas diedas...

#136 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 19 - 00:16

Kuriam čia mieste turėtų vykti veiksmas?

Vilniuje
  • 0

#137 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 19 - 14:41

Seip ta ventiliatoriu ir pats pasitvarkyciau, tik nezinau nei kuris saugiklis, o jeigu ne saugiklis kaltas, tai kas ten galetu but, laidai kokie nekontaktuoja, ar atsijunge netycia, beda ta, kad visiskai nenutuokiu nei kuris ten saugiklis, nei is kurios puses pradet i laidus ziuret... :(
  • 0

#138 Svečias_Fraerox_*

Svečias_Fraerox_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 19 - 17:44

del abs tai ijungus degima turi uzsidegti lempute ir uzgesti po 5sek. Bet pagal serviso knygute,jei gerai pamenu, parasyta kad abs nebuvo standartas(na bent su mano vokieciu ziniom taip pasirode :D ), tai galejo ir nebuti.

pas mane 96 nera abs
  • 0

#139 Svečias_Self_*

Svečias_Self_*
  • Svečiai

Posted 2007 February 21 - 13:01

Na ventiliatoriu jau tvarko meistrai. O vat kitas klausimas. Nusipirkau as ta dekla neoriginaliai magnetolai, bet kodel ji ten tiesiog ikrenta? Ir i sonus tabaluojas, toks vaizdas kad skyle perdidele ant puse centimetro... <_< Buvot kasnors su tokia problema susidure? P.S. Pas mane Sony magnetola.
  • 0

#140 Svečias_Sokratas_*

Svečias_Sokratas_*
  • Svečiai

Posted 2007 March 20 - 23:27

Noriu nusipirkti Peugeot 406, sedana, 2000-2002m. 2,0 benzinas arba 2,0 HDI (geriau antras). Dabar bandau pasirinkti tarp tokiu auto: 1. Peugeot 406, 2001m. 2,0 HDI, rida 210000 (tikra), is Belgijos, veliuras ir t.t.; 2. Volvo S70, 1998m. 2,5 TDI (visi privalumai); 3. Opel Omega, 2000-2001m. 2,2 TDI, arba 2,5 TDI, visi privalumai. Gal galetumet paaiskinti, kuo butu geresnis Peugeot? Gal kas is forumieciu turi patirties su minetais automobiliais? Automobili pirksiu kokiom 4 metam, todel patikimumas- 1 vietoje, saugumas, detaliu kaina, taupumas (ekonomiskumas). Dabar darbe turim pora Peugeot 306, 1998 m., 1,6 varyklis (mazdaug 15XX cm3), benzas. Daug prabegusios ir ju stovis apgailetinas. Daznai luzta tai vaziuokle, tai dar kas nors. Kiek 406-as panasus i 306-a? Ar patikimesnis? Labai visiems dekoju uz dalyvavima!
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users