Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 406


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1830

#1501 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 balandžio 28 - 15:52

Gal kam teko priešrestailui išiminėti durų staktoje prie vyrių esantį salono apšvietimo jungiklį? Turiu omenyje mygtuką. Niekaip nesuprantu, kaip tą nenaudėlį išimt nesulaužius. Lyg ir pasisuka, bet neišsiima :dntknw:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#1502 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Parašyta 2013 balandžio 28 - 18:39

Ir man idomus tas migtukas, niekaip nesugebėjau išimti.
  • 0

#1503 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 balandžio 28 - 20:01

Ir man idomus tas migtukas, niekaip nesugebėjau išimti.

Irgi kvailioja salono apšvietimas? Nes kol nebūdavo parėjęs, tai ateidavau, atsidarydavau duris ir šviesdavo salonas. Visur veikia visas duris atidarius, vairuotojo nebe. Kaltinu vienintelį tą mygtukėlį. Vadinasi laukiam 406 savininkų pagalbos ;]

Turiu dar 2 klausimus:
Kur rasti priekinių valytuvų rėlę 406 sedane priešrestailiniame?

Ar labai pastebima bus garso kokybės suprastėjimas, jeigu vietoje "jvc magelio" įsistatysiu originalų peugeot 406 clarion kompaktnyką ir nusipirksiu priedėlį jam, kad skaitytų usb? Ar galėsiu prie originalios magnetolos jungti vadinamą "subą"?
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#1504 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 balandžio 28 - 20:23

Gal kam teko priešrestailui išiminėti durų staktoje prie vyrių esantį salono apšvietimo jungiklį? Turiu omenyje mygtuką. Niekaip nesuprantu, kaip tą nenaudėlį išimt nesulaužius. Lyg ir pasisuka, bet neišsiima :dntknw:

Čia gal labiau tiktų į temą prie elktros ir elektronikos.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1505 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 balandžio 28 - 21:13

Ne visai, kadangi čia reikia sužinoti, kaip apskritai jį išlupti, nesulaužius. Nors gal ir prie elektros čia reiktų klaust.. :dntknw:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#1506 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 balandžio 28 - 21:16

Ne visai, kadangi čia reikia sužinoti, kaip apskritai jį išlupti, nesulaužius. Nors gal ir prie elektros čia reiktų klaust.. :dntknw:

Jungiklis yra ekektros įrangos detalė, tad tik prie elektros.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1507 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 28 - 23:04

Tai va, kolegos, nusipirkau šitą variantą (P 406 STDT sedanas, 2000-06, HDI 80 kW) : http://www.autogidas...0124935583.html (realiai jis 2000 vidurio, nors skelbime rašo 2001-01).

Turiu keletų klausimų:

1) Kur Kaune (ar netoli jo) galėčiau (rekomenduotumėte) atlikti bendrą auto patikrą (diagnostiką)? Gal koks klubietis Kaune tuo užsiima?;
2) Šiaip auto važiuoja visai smagiai, trauka gera, bet nerimą kelia dvi lemputės, degančios važiuojant. Žodžiu, dega šauktuko (!) ir kelyje bevingiuojančios mašinos lemputės. Šauktukas, jei neklystu, reiškia, kad būtina dapilti stabdžių skysčio, o vinguriuojanti mašina - ABS problemas?;
3) Vienur girdėjau, kad šitie modeliai yra cinkuoti, kitur - kad ne. Kaip yra iš tiesų?;
4) Kur ieškoti automobilio spalvos kodo (pačiam nepavyko rasti)?
5) Kiek kainuotų (autolaužyno kainomis) nenaujas, bet normalios būklės priekinis buferis ir keleivio pusės veidrodėlio dangtelis?

Iš anksto visiems ačiū (beje, ačiū ir Darjusui bei Bivainiui už atsakymus į prieš tai buvusį mano klausimą).

Šį pranešimą redagavo evbi: 2013 balandžio 28 - 23:23

  • 0

#1508 vigosas

vigosas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80 kw 2000 m.

Parašyta 2013 balandžio 29 - 07:24

1) Kur Kaune (ar netoli jo) galėčiau (rekomenduotumėte) atlikti bendrą auto patikrą (diagnostiką)? Gal koks klubietis Kaune tuo užsiima?;

Bandyk kreiptis i pauliusj.

2) Šiaip auto važiuoja visai smagiai, trauka gera, bet nerimą kelia dvi lemputės, degančios važiuojant. Žodžiu, dega šauktuko (!) ir kelyje bevingiuojančios mašinos lemputės. Šauktukas, jei neklystu, reiškia, kad būtina dapilti stabdžių skysčio, o vinguriuojanti mašina - ABS problemas?;

Sauktukas gali reiksti ir problema su stabdziais ir rankinio beda. O vinguriuojanti masina tai ne ABS lyg, stabilumo kontrole gal cia?

3) Vienur girdėjau, kad šitie modeliai yra cinkuoti, kitur - kad ne. Kaip yra iš tiesų?;

Manau visi cinkuoti.

4) Kur ieškoti automobilio spalvos kodo (pačiam nepavyko rasti)?

Lyg turetu but kazkur ant vairuotojo dureliu, ar ant statramscio.

5) Kiek kainuotų (autolaužyno kainomis) nenaujas, bet normalios būklės priekinis buferis ir keleivio pusės veidrodėlio dangtelis?

Paskambink po lauzynus ir paklausinek. Taip pat paziurek forumo skelbimu skilti.
  • 0

#1509 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2013 balandžio 29 - 07:46

2) Šiaip auto važiuoja visai smagiai, trauka gera, bet nerimą kelia dvi lemputės, degančios važiuojant. Žodžiu, dega šauktuko (!) ir kelyje bevingiuojančios mašinos lemputės. Šauktukas, jei neklystu, reiškia, kad būtina dapilti stabdžių skysčio, o vinguriuojanti mašina - ABS problemas?;

Sita problema ir man buvo, tai mano gedimas buvo toks kad ant granatos stovintis ABS ziedas buvo trukes todel man ABS neveike. Apziurek ar nei vienas nera trukes jei taip tai problema aisku iskart :)
Nuvilsiu tuo kad jei tokia beda bus ziedu atskirai nuo granatu niekas neparduoda, o nauja granata apie 150lt, tai pavyko uztikt sio forumo skelbimuose parduodama visa pusasi vos uz 20lt :)

Šį pranešimą redagavo lapeno: 2013 balandžio 29 - 07:47

  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#1510 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 balandžio 29 - 08:15

Lipdukuas su spalvos kodu yra priklijutas toje vietoje, kur vairuotoj durelių lankstai pritvirtinti prie kėbulo.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1511 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 29 - 12:43

Ačiū, kolegos, už atsakymus :)
  • 0

#1512 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 29 - 18:29

Posted Image

Sveiki, gal durnas klausimas, bet patikslinkit, kuriuo numeriu pažymėtas stabdžių skysčio bakelis? Lyg ir žinau, bet noriu užtikrintumo, nes jei suklysiu, tai kaina bus brangi :)

Šį pranešimą redagavo evbi: 2013 balandžio 29 - 18:31

  • 0

#1513 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2013 balandžio 29 - 18:54

Sveiki, gal durnas klausimas, bet patikslinkit, kuriuo numeriu pažymėtas stabdžių skysčio bakelis? Lyg ir žinau, bet noriu užtikrintumo, nes jei suklysiu, tai kaina bus brangi :)

3.NR pilasi ausinimo skystis
2NR pilasi vairo stiprintuvo skystis
1NR stabdžių skysčio bakelis
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#1514 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 29 - 21:26


Sveiki, gal durnas klausimas, bet patikslinkit, kuriuo numeriu pažymėtas stabdžių skysčio bakelis? Lyg ir žinau, bet noriu užtikrintumo, nes jei suklysiu, tai kaina bus brangi :)

3.NR pilasi ausinimo skystis
2NR pilasi vairo stiprintuvo skystis
1NR stabdžių skysčio bakelis

Ačiū. Reiškia, galvojau teisingai, bet kai nauja mašina, tai reikia apsidraust, kad į vairo stiprintuvo skysčio bakelį netyčia stabdžių skysčio neįvaryt :)
  • 0

#1515 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2013 balandžio 29 - 22:08

Ar labai pastebima bus garso kokybės suprastėjimas, jeigu vietoje "jvc magelio" įsistatysiu originalų peugeot 406 clarion kompaktnyką ir nusipirksiu priedėlį jam, kad skaitytų usb? Ar galėsiu prie originalios magnetolos jungti vadinamą "subą"?

Labai.

Jei nori pabandyti FM transmiteri, kazkur turiu besivaliojanti. Jei Cd kokybei galima duoti 9, mp3 - 5, tai ta pati leidziant per fm moduliatoriu - 1 :doh:
  • 0
kažkaip.....

#1516 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 balandžio 29 - 23:18

Labai.

Jei nori pabandyti FM transmiteri, kazkur turiu besivaliojanti. Jei Cd kokybei galima duoti 9, mp3 - 5, tai ta pati leidziant per fm moduliatoriu - 1 :doh:

Stop'ai, aš žinau, kokia kokybė per fm transmiterį, bet man įdomus tas variantas, jeigu paimti originalią peugeot 406 magnetolą ir prie jos pajungti tiesiogiai usb tą laidą, kaip cd keitiklį.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#1517 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2013 balandžio 30 - 05:36

Labai.

Jei nori pabandyti FM transmiteri, kazkur turiu besivaliojanti. Jei Cd kokybei galima duoti 9, mp3 - 5, tai ta pati leidziant per fm moduliatoriu - 1  :doh:

Stop'ai, aš žinau, kokia kokybė per fm transmiterį, bet man įdomus tas variantas, jeigu paimti originalią peugeot 406 magnetolą ir prie jos pajungti tiesiogiai usb tą laidą, kaip cd keitiklį.

Kuo maziau skaitmenos garso irasuose tuo kokyubiskesnis garsa ir sakyk ka nori. Skaitmuo apipjausto daznius ir muzika palieka be sodraus boso, be ispildancio auksto daznio ir t.t. Todel geriau pasiknisk su cd diskai ir turesi geresne kokybe. O 406'to originalus grotuvas groja tikrai super. Kokybes bent man netruksta.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#1518 darjusas

darjusas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 47
  • Automobilis:Peugeot 605

Parašyta 2013 balandžio 30 - 08:16

Labai.

Jei nori pabandyti FM transmiteri, kazkur turiu besivaliojanti. Jei Cd kokybei galima duoti 9, mp3 - 5, tai ta pati leidziant per fm moduliatoriu - 1  :doh:

Stop'ai, aš žinau, kokia kokybė per fm transmiterį, bet man įdomus tas variantas, jeigu paimti originalią peugeot 406 magnetolą ir prie jos pajungti tiesiogiai usb tą laidą, kaip cd keitiklį.

Kuo maziau skaitmenos garso irasuose tuo kokyubiskesnis garsa ir sakyk ka nori. Skaitmuo apipjausto daznius ir muzika palieka be sodraus boso, be ispildancio auksto daznio ir t.t. Todel geriau pasiknisk su cd diskai ir turesi geresne kokybe. O 406'to originalus grotuvas groja tikrai super. Kokybes bent man netruksta.

Labai teisingai, tik deja originalioje sistemoje, ypač 406 šito nepajausime. Aklame teste tikrai nepajaustume skirtumo tarp originalo ir mp3, kad ir su ką tik išvalytom ausim. Deja negirdėjau kaip skamba tas priedas kur į changer'io laidą kišas, bet nemanau, kad turėtų būt kažkoks tai girdimas skirtumas tarp CD ir skaitmenos.

O dėl apipjaustymo, apie žemesnių dažnių apipjaustymą neteko girdėti bet MP3 principas gan paprastas - nupjauna dažnius, kuriu realiai tiesiog žmogaus ausis negirdi.

Šį pranešimą redagavo darjusas: 2013 balandžio 30 - 08:18

  • 0

#1519 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 30 - 10:58

Šiaip tai ir tas pats mp3 formatas gali skirtis kokybe. Jei mp3 bus "nuripintas" 320 kbps diapazone (maksimali mp3 kokybė su mažiausiais "apkarpymais"), tai mašininėj aparatūroj garso kokybės skirtumas nuo CD (wav formatu) tikrai nepasijaus. Aišku, jei mp3 bus "nuripintas" 128 ar 160 kbps, tai tada gal ir galima pajausti kažką, jei aparatūra gera ir ausis išlavinta :)
  • 0

#1520 Creator

Creator
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 708
  • Vieta:Panvėžs
  • Automobilis:607-as '01m, 2.2 HDI.

Parašyta 2013 gegužės 16 - 08:40

Gal ir ne į temą, bet kas bus tas bus :) Taigi, gal kas Panevėžyje ar netoliese turit 406-ą ir galit duoti pralekti? Mat noriu pavažiuoti su tokiu pat kaip mano ir galutinai įsitikinti kas negerai manajam su važiuokle, pasikeičiau vairo traukęs, antgalius ir žiauriai pradėjo daužyti per pakaba, sukietėjo nežmoniškai, važiuojant net per kelio "siules" trenkia per pakabą. Čia nėra skubus reikalas,tad laiką galima pasiderinti tiek jūsų tiek mano. Norisi pasibandyti kaip važiuoja analogiški auto. Auto aprašymas profilyje.

Šį pranešimą redagavo Creator123: 2013 gegužės 16 - 08:40

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0