Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 406 Coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 812

#1 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 18:36

ruosiuosi rudeni pirkti sawo pirma auto tam reikalui galiu skirti -20000+ litu labiausiai is pradziu norejau eklipses 98-99 metu dabar persigalwojau galwojau apie ford cougar bet labiausiai prie sirdies peugot 406 coupe noreciau kad nedaug rytu uztektu man ir 2.0 wariklio. beda ta kad as nieko nenusimanau pvz jei nusipirkciau mazdaug 20000 wertes 406 coupe tai kiek man dar reiketu pinigu i ja sukisti su draudimu ir t.t. nes kaip sakant esu dar moksleiwis nedirbantis ir jei nusipirkciau uz tiek pinigu palikciau su vienom kelnem ir wienais batais tai gal neapsimoka ? bet ko tik nepadarysi del tokio auto, kokiu wariantu galetumet dar pasiulyti o uz tuos 20000 nu galeciau skirti max 23 000 ar tilpciau i juos nusipirkti gera paruosta ilgam wazewimui coupe ? shiap kokie atsilepimai apie jas ? gal mano atveju net neziureti i ta puse ?
  • 0

#2 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 18:48

nes kaip sakant esu dar moksleiwis nedirbantis ir jei nusipirkciau uz tiek pinigu palikciau su vienom kelnem ir wienais batais tai gal neapsimoka?

moksleivis tokiu masinu neperka :blush: , o jei rimtai, tai as tik liutuka pirkciau :P

Šį pranešimą redagavo ilgaplauke: 2006 birželio 03 - 18:49

  • 0

#3 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 18:59

tai as buciau tas moksleivis kuris nusipirko... zinau kad detales brangios ir t.t. nu bet ji man taip patinka ziaurej kad negaliu todel bijau kad nepadaryciau klaidos is to didelio noro nusipirkciau o sveikas protas dar bando kazka sakyti bet labai tyliai :) o jei rimtai ar tilpciau su sawo litais ? kiek jos dabar eina ir kiek iswis man apsieitu toks malonumas su visais draudimais ir t.t. ?
  • 0

#4 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 19:10

jos wisos jau perziuretos kaip rasiau 3.0 man per daug bendzo valgys 2.0 man manau uztektu nereik man ten skraidyti ir beto noreciau kad butu 98 ar 99 metu bet klausimas ar as tilpciau su sawo litais ? kiek man draudimas iseitu ir t.t. ten dar kazka skaiciau keist reikia kazkoki dirza +1800 litai
  • 0

#5 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 19:19

jos wisos jau perziuretos kaip rasiau 3.0 man per daug bendzo valgys 2.0 man manau uztektu nereik man ten skraidyti  ir beto noreciau kad butu 98 ar 99 metu bet klausimas ar as tilpciau su sawo litais ? kiek man draudimas iseitu ir t.t. ten dar kazka skaiciau keist reikia kazkoki dirza +1800 litai

Paskirstymo dirzelis yra ;), ji rekomenduojama visada pakeisti, kai nusiperki masina.
Gali suzinoti jo kaina, pvz. Tanagroj (as ten ieskau kartais detaliu [email protected]) arba zvilgterk i sarasa autoservizu, kurie yra Peugeot klubo draugai.
Grubiai tariant, tai galima rasti uz ~18000 Lt, o del draudimo, tai priklausys, kurioje draudimo imoneje noresi draustis, kainos svyruoja :blush:

Pauliukas333 turi Peugeot 406 Coupe V6
gali jo pasiklausti

Šį pranešimą redagavo ilgaplauke: 2006 birželio 03 - 19:37

  • 0

#6 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 birželio 03 - 19:33

tokio pugo aptarnavimas tau kainuos tiek, kad skirtumas rijime tarp 2.0 ir 3.0 variklio ne itin svarbus. Nu sakysime per menesi tu ishleisi 300 litu degalu 2.0 varikliui arba 350 3.0 varikliui. Ar tie 50 lt ar daugiau, kad ir 100 lt daro itaka tavo biudzetui, kuris dar turi ishskirtia ~ 200lt per menesi uz kasko ir civiline, per metus dar ~500 minimum ant einamu detaliu, jau nekalbu apie padangas etc. Paklausk save ar tu gali mashinai skirti per menesi 500 lt and benzo, detaliu, kasko etc. Jei ne, tada tokia mashina ne tau ir geriau pirk 3chia golfa arba 306ta puga.
  • 0
Nuotrauka

#7 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 19:36

tokio pugo aptarnavimas tau kainuos tiek, kad skirtumas rijime tarp 2.0 ir 3.0 variklio ne itin svarbus. Nu sakysime per menesi tu ishleisi 300 litu degalu 2.0 varikliui arba 350 3.0 varikliui. Ar tie 50 lt ar daugiau, kad ir 100 lt daro itaka tavo biudzetui, kuris dar turi ishskirtia ~ 200lt per menesi uz kasko ir civiline, per metus dar ~500 minimum ant einamu detaliu, jau nekalbu apie padangas etc.
Paklausk save ar tu gali mashinai skirti per menesi 500 lt and benzo, detaliu, kasko etc. Jei ne, tada tokia mashina ne tau ir geriau pirk 3chia golfa arba 306ta puga.

306 ir geras :wub: , nereikia pasisaipymu :rolleyes:
  • 0

#8 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 birželio 03 - 19:47

Jei ne, tada tokia mashina ne tau ir geriau pirk 3chia golfa arba 306ta puga.


Nu kam taip zhostkai? Gerai, kad zmogus stengiasi isigyt geresni daikta, dar geriau, kad pries tai darydamas rimtai apsvarsto.
Tik kad teks darba susirast turint 406c, tai faktas.. ;)
  • 0
Variantas B

#9 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 birželio 03 - 20:02

o kas cia zostko ir pasishaipiancio? 306tas yra golfo klases, turi silpense varikli = pigesni aptarnavima, maziau navarotu = maziau daznai gendanciu smuklmenu, paprastesne pakaba = maziau kainuojantis sutvarkymas, daug mazesni verte = kasko kainuoja nedaug ir aplamai ne itin reikalingas tas pats galioja ir 3ciam golfui. o Tomka teisingai klausineja ar gales jis ishlaikyti mashina, reikia sakyti tiesa o ne pasakoti koks fainas yra 406c, aishku fainas, bet uz grozi reikia moketi 8)
  • 0
Nuotrauka

#10 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 20:05

o kas cia zostko ir pasishaipiancio? 306tas yra golfo klases, turi silpense varikli = pigesni aptarnavima, maziau navarotu = maziau daznai gendanciu smuklmenu, paprastesne pakaba = maziau kainuojantis sutvarkymas, daug mazesni verte = kasko kainuoja nedaug ir aplamai ne itin reikalingas
tas pats galioja ir 3ciam golfui. o Tomka teisingai klausineja ar gales jis ishlaikyti mashina, reikia sakyti tiesa o ne pasakoti koks fainas yra 406c, aishku fainas, bet uz grozi reikia moketi 8)

nus tamsta :P VW golf ir peugeot palyginimu nereikia :huh:
  • 0

#11 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 birželio 03 - 20:12

Be to tarpe tarp 406c ir Tamstos gerbiamo 3 golpo yra dar didziule kruva kitokiu variantu (pugu ir ne pugu). Be to su masina nusiperki ir ivaizdi (kas jauniems pirkejams ypac svarbu). Kaip nori vartyk, 3 golpas nesiasocijuoja su issilavinusiais, inteligentiskais (tegu ir jaunais) zmonem.. :blush: Del eksploataciniu islaidu as tikrai sutinku.
  • 0
Variantas B

#12 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 birželio 03 - 20:20

nu gerai, gerai, supratau kad zhodis "golfas" priimas tiesiog kaip keiksmazodis ir offtopikas :D Atsiprashiai kad nusikeikiau, pakeisime zodi peeep i zodi pvz toyota corolla :rolleyes:
  • 0
Nuotrauka

#13 Svečias_ilgaplauke_*

Svečias_ilgaplauke_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 21:20

nu gerai, gerai, supratau kad zhodis "golfas" priimas tiesiog kaip keiksmazodis ir offtopikas :D Atsiprashiai kad nusikeikiau, pakeisime zodi peeep i zodi pvz toyota corolla :rolleyes:

tau vis tiek niezti liezuvi ir turi, ka nors pasakyt :blush:
  • 0

#14 Svečias_fungis_*

Svečias_fungis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 21:28

Be to tarpe tarp 406c ir Tamstos gerbiamo 3 golpo yra dar didziule kruva kitokiu variantu (pugu ir ne pugu). Be to su masina nusiperki ir ivaizdi (kas jauniems pirkejams ypac svarbu). Kaip nori vartyk, 3 golpas nesiasocijuoja su issilavinusiais, inteligentiskais (tegu ir jaunais) zmonem.. :blush: Del eksploataciniu islaidu as tikrai sutinku.

pavyzdziui SAAB 9-5 kaina panasi kaip 406c
  • 0

#15 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 22:32

o ka siulytumet is patikimesnio nebutinai skraidancio geriau naujesniu metu ir kad butu patikimas automobilis kad nerytu kibiru ir zmoniskas islaikymas ? dabar iswis neisivaizduoju ka pirkti coupe svajone manau zlugo ne man sitas auto turbut jei wiskas taip brangiai iseina manau butu neprotinga man ji isigyti kad ir kaip man jis patiktu shiaip nesu masinu lauzytojas bet... jei bet kam sugedus moketi tukstantelius nea tada aciu geriau tada ir lieka swajone. tai ka pasiulytumet mano atveju labiausiai tinkancio kad metai butu isvaizda padori, patikimas ir kad islaikymas butu pagal mano kisene ? o gal dar persnekesit i coupe puse :D
  • 0

#16 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 22:54

ir ka manot apie kitus du mano iswardintus auto ford cougar ir eclipse 98-99 metu ?
  • 0

#17 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 birželio 03 - 23:00

Man pries metus buvo panasios dilemos kilusios.. :) Kaip tik buvau isvaziaves i status, uzkaliau litu... ir grizes vis delto nieko nepirkau. Invsetavau kur kitur.. (bet ne tame esme ;) ) Tai tarp mano pacanisku svajoniu buvo 406c, mx-5 (mazda), celica, acura rsx. Labiausiai pirstai linko link celicos. Jinai lengviausia (1100kg), variklis 1,8 (140,190 AG), praktiska, kaip miestui ne per didele ir svarbiausia TOYOTA. Tik kainos jos irgi didokos (26-30K) ir retai pas mus atklysta europiniai variantai.. O tos is statu visos kaltos, be pagalviu, automatai.. Zodziu. Atveso svajones. Siaip nera bloga ir ta senesnes kartos (keturake) celica. Kaina skiriasi dvigubai. Jei netycia uztiksi koki idomu varianta.. Be to yra daug visokiu 'hot hatch'u.. Kaip antai 206,306 S16, yaris, corolla t-sport, mitsubai (carismos, coltai, eclipse). Is savo neilgos patirties labiau agituociau uz koki japoniska varianta. O kai sekancia susiruosi pirkt gal jau bus porestailinginiu 406c kainos, kaip tu senuku siandien.. ;) Cougar.. Senas blogas neuzmusamas fordas. ;) Ta 2,5 V6 nesamone benza kibirais srebia. Uztai jis (cougar, ne benzas) toks pigus. Eclipse. Cool. Tik dizainas, man asmeniskai levas. O skonis, jau toks reikalas.. ;)
  • 0
Variantas B

#18 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 03 - 23:12

eclipse man dizainas asmeniskai net labai neblogas tik newisu... vienos turi kaip sakoma cinko kitos neturi bet man jos kazko nepanasios i patwares masinas todel as ju ir nelabai benoriu dabar esu pasimetes visiskai galvoju ar pirkti ka nors tokio nepacanisko pvz kaip ford focus kokiu 2000metu ar kokia audi a4 na zodziu esu visikai pasimetes
  • 0

#19 Svečias_nujo_*

Svečias_nujo_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 00:04

audi A4 atsisakyk,brungi gyvate, o vaziuosi praktiskai tip top kaip su 88 metu bulka ;) Mano akimis ziurint nerimtas modelis. Is pacanisku nzn ka patarti, o jei kalbant apie patikimuma ir sazininga eksploatacijos kaina, manau nebogas variantas butu toyota avensis, mitsubishi galant. Nors ka as cia paistau, jaunyste - kvailyste, norisi kitokio ivaizdzio, neatsisakyk 406c, tiesiog gerai pasiskaiciuok ar busi pajegus ;)
  • 0

#20 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 birželio 04 - 00:58

o ka siulytumet is patikimesnio nebutinai skraidancio geriau naujesniu metu ir kad butu patikimas automobilis kad nerytu kibiru ir zmoniskas islaikymas ?

Pvz Snatch pasiulymas del Onutes Astraites. Ir taupu. Ir is patikimu ranku. Ir praktiska. Kaip pirmam automobiliui - per akis.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0