Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 406 Coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 812

#41 Svečias_Gramass_*

Svečias_Gramass_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 18:49

As pagalvojau biski.. A kam tokiem veikejam, kaip tomka^ isvis auto reikalingas? Jei gyveni mieste, esi jaunas, sveikas (konkreciu atveju jokios info nepateikta) , jei per diena prisuki max. 10-15km, daugiausia vazineji vienas.. Kodel nepataupyt nervu sau ir kitiem, nepadaryt dideles paslaugos pasauliui? ;) Kam tersti ora 8 metu senumo trantu (kai kam cia tokie atrodo 'apynaujai)? Negi neuztenka viesojo transporto (kai neskubi) arba taxo (kai skubi). Is tasko A i B gali nukakt lygiai taip pat greitai. Ir protingai derinant per menesi tas visas atsistoja kelis kartus maziau negu auto. Be to neuzima vietos kieno nors kieme (tegu ir privataus namo). ;) Kai jau tikrai prispiria reikalas, gali pasiskolint tevu, sesrs, brolio (mano paties patirtis).. Jei jau niekaip neiseina savininkiskumo jausmo nuslopint, nusipirk pirda. Ir mergos (ne kiaunes) tikrai ne pagal auto i mus (diedus) ziuri. ;)

Taigi as siulau dar karta pagalvot AR TIKRAI TAU TO REIKIA? Ir kiek laiko, finansu, nervu (ir apskritai gyvenimo) ta gelezis is taves atims. :)
Kai turesi zmona, vaiku, tada kitas reikalas.. ^_^

Taigi, paskaicius man kilo tokia mintis kad 80% vairuotoju isvis neriekia automobilio :D Juk i darba vazineja dauguma po viena taigi... Autobusas ! Oro tarsa tai gal uzdrauskime visureigius :lol: Zmona ir vaikai :rolleyes: taigi zmona ne cimodanas turi kojas iki autobuso nueis, vaikas taippat ( aisku jei viresnis negu 5 metu ) . Nors sutinku su mintim, kad pirmoji auto neturetu buti brangi, ir kad auto neturejimas is vienos puses yra geras dalykas... bet is kitos puses smagiau vairuoti ^_^ negu tiesiog vaziuoti .
P.S. Katinas tiesiog i tavo isvardintus dalykus pazvelgiau is kitos puses :blush:
  • 0

#42 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 birželio 04 - 18:51

na dar iki rudens dar gerai pagalwosiu ir ziuresiu kaip situacija su pinigais bus galji dar pageres


Tikrai ne pats blogiausias sprendimas. ;) Juos isleist visada spesi. Masinos pirkimas- blogiausia imanoma investicija..

veikejau katine su viesuoju transportu pats ir vazinek negadines sau ir kitiems nervu beje ir aplinkos maziau terstum...


Vazineju.. Su Dievo padejimu jau beveik metus vien traukiniais ir autobusais. Ir zinai, kazkuri laika lyg ir neiprasta, lyg nepatogu. Bet vokietijoj visa sistema veikia tiesiog idealiai, reikia tik truputi ismokt laika planuot. Lietuvoje, beje, ji irgi nera visiskai beviltiska. Reikia tik noro. ;)
Problema ne ta, kad negaleciau leist sau vairuot cia masinos (t.y. kad mano tevai negaletu man leist). Tiesiog tam nera pakankamo pagrindo, kainuoja nepateisinimai brangiai ir studentui, kaip as, nera reikalinga. Pirksiu tada, kai pats uzdirbisu pakankamai. Manau, kad tavo situacija analogiska.

tu ziuriu labai viska gerai zinai ir teisybe sakai kad masina tik senems...


Tik mano nuomone, nieko daugiau. Negi prie kiekvieno posto reikia pridet 'nieko asmenisko'? :huh:

shiaip del coupe greiciausiai persigalwojau galutinai


Man atrodo, kad tamstai vis delto pirma psichologinio pobudzio problemas issisprest reiktu.. Subrest, atsikratyt didybes manijos, suprast kas tu toks etc.. Ismokti mastyti biski palciau, negu tavo kiemas. O po to jau masinu dairytis. :)

Neimk visko taip giliai i plaucius :blush:
  • 0
Variantas B

#43 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 19:10

ka as galiu pasakyti keistas man tavo poziuris... gincytis cia su tavim neketinu nes nematau reikalo ir nea tam as cia atejau
  • 0

#44 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2006 birželio 04 - 20:03

tomka tikrai nera taip baisiai su tais coupe pezais pats turiu ir nereikia ten didziausiu tukstanciu
  • 0

#45 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 20:49

Zinote pons teoretike Katine...

Kam tersti ora 8 metu senumo trantu (kai kam cia tokie atrodo 'apynaujai)?

Kai sita paskaiciau, na nepyk bet pasijuokiau, o poto paskaites kad vistik gyveni uzsienyje supratau kad jau atitrukai ponuli nuo Lietuvos kaip reikiant.

Pagal tai koks lietuvoje auto vidutinis amzius, 8 metu senumo automobilis yra tikrai apynaujis. Cia tau ne autobanuose svilpiantis balandzio menesi isvaziave is gamyklos B(ig)M(oney)W(aste).

Labai gerai pasakiai apie laika ir taska a ir b. Nors pas mane Coupe man vistiek tai yra transporto priemone nuvaziuoti is tasko A i taska B. Matai, laikas yra pinigai, jei pinigus gali uzsidirbti, tai laiko deja jau nesugrazinsi.

+ mano laikas brangiai kainuoja, todel as geriau vazinesiu su auto vienas, bet taupysiu laika, nei vazinesiu per piko valandas prikimstam visuomeniniam. Dabar i darba nuvaziuoti 30 min. Is darbo gryzti 30m. Su viesuoju tai butu po 1 val. taigi, sutaupau 1 valanda miegui, o jis man sventas.
  • 0

#46 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 20:50

kiek laiko vazineji ? uz kiek pirkai sawo zveriuka kuris tikrai puikiai atrodo? kaip tau islaikymas kiek ryja ir t.t. ? vieni sako kad nera taip baisiai kiti reke kitaip nu nzn kaip yra. as irgi galwoju kad negali buti kaip kokia ferarri islaikyti
  • 0

#47 Pauliukas333

Pauliukas333
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Automobilis:Peugeot 306 Rallye 99', Jaguar X-Type 02'

Parašyta 2006 birželio 04 - 20:52

Pilnai ShiVui pritariu ;) :beer: Nu ka ShiVai vazinejam su senais grabais ir mum gerai :D
  • 0
Peugoet 306 rallye 99`, Vilnius

#48 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2006 birželio 05 - 01:02

kiek laiko vazineji ? uz kiek pirkai sawo zveriuka kuris tikrai puikiai atrodo? kaip tau islaikymas kiek ryja ir t.t. ? vieni sako kad nera taip baisiai kiti reke kitaip nu nzn kaip yra. as irgi galwoju kad negali buti kaip kokia ferarri islaikyti

pries tai turejau volvo senuka ir [peza pigiau islaikyt :)
  • 0

#49 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 05 - 07:07

nepyk bet cia su tais pimpalais kazka suveliai :)

Kai pabaigsi kokią mokyklą po vidurinės, viskas atsivels savaime. B) Galbūt...

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2006 birželio 05 - 07:08

  • 0

#50 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 05 - 07:09

:blush: Cia panasu i ta bajeri, kad vyra del vienintelio dalyko gincyjasi, pas ka mazesnis, ogi del telefono :D

Aš irgi iš pradžių galvojau, kad šita dikekstenšn teorija bajeris, bet pasirodo, kad ne.. :wacko:
  • 0

#51 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 05 - 07:17

Bet karavaną :)

Bet labai ilgisi Partnerio... :blush:
  • 0

#52 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 birželio 05 - 07:32

Nebūtina pirkti už visus iš karto. Perkant nenaują - dar nemažai reikia (man reikėjo) įdėti, kad ją davesti iki kondicijos. Gerų mašinų niekas neparduoda. O su kokiu defektu papuls neaišku. Nesuprantu, iš kur tokios čia rašomos kainos. Jeigu pirkti naujas orginalias detales - tada sutinku. Eksploatuoju P406 (ne c ) jau pusę metų, bet po 500lt. į mėnesį niekaip neišeina. Kiek pastebėjau, senesnių mašinų ir detalės pigesnės. Tas pats buferis maniškiai kainuotų 150lt. Pasižiūrėk į P406 ne cupe - ji taip pat gražuolė :rolleyes:
  • 0

#53 Vadia

Vadia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 593
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:406 Break 2.2 HDI '02, Audi A3 1.8T '98

Parašyta 2006 birželio 05 - 07:59

500 lt per menesi labai lengvai sudaro kasko, kuras ir einameji meto remontai/skyciai padalinti ish 12 menesiu. Ir mane laaaabai sunkiai itikinsite kad kam nors 406cupas kainuoja pigiau, nebent jis nejuda ir garaze stovi ^_^
  • 0
Nuotrauka

#54 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2006 birželio 05 - 08:36

Na, 500 per mėnesį daugiau nei realu. Štai įsigijau aš prieš dvi savaites sąvajį kūpą. Mokėjau šiek tiek brangiau nei ruošiesi skirt - pas manį '01 hdi - bet ne tame esmė. Pinigus sukaupt pirkiniui dalykas nesudėtingas, tačiau linksmybės prasideda vėliau. Už casco sumokėjau 2500 Lt, už PCAD dar 300. Itogo 2800 Lt metams, t.y. 240 Lt per mėnesį. Per metus aš nuvažiuoju apie 25K km, čia įskaitant sodybą prie Ignalinos, tėviškę Šiauliuose beigi kasmetines autoatostogas kitam Europos pagrašty. Optimistiniu variantu Tu per m,etus prisuksi dvigubai mažiau, t.y. galima skaičiuot 1000 km per mėnesį. Mano saliarkos vidutinis suvartojimas per paskutinius 900 km sudaro 7.6 l/100km. Čia ~200 mieste, likę trasoj pusė normaliai, pusė 150 km/h. Benzas sriuobs atitinkamai daugiau tad manau gali skaičiuot 9 ltr/100 km. 90 ltr per mėnesį, kas sudaro dar 290 Lt. Taigi, per mėnesį ramiai sudarai 530 Lt neskaitant remonto, ratų, muzikos ir pan. O tai - dalykas skausmingas, padangų komplektas kaštuoja dar bent 1000 Lt, diskai antri (kad nemontuot žiemą-vasarą) dar panašiai. Aš štai nusipirkau, apsidraudžiau ir važinėju dabar su bildesiu važiuoklėje. Ir dar porą savaičių važinėsiu, nes neturėsiu ką pasakyt į servisą nuvaręs, į skolą gi nieks nedarys. O uždirbu aš anaiptol ne minimumą ir ne LT statistinį vidurkį... Taip kad skaičiuok ir žiūrėk kas gaunasi. Tavo vietoj pirkčiau senesnę auto iki 15K kad turėt rezervą muzikai, padangoms, diržo keitimui ir dar kurui liktų. O senesnei-pigesnei žiūrėk ir draudimo nereikėtų arba kainuotų kokius 700-800 Lt metams. Jei nori išskirtinio automobiliuko pasidairyk į kabrius. Manau tikrai padorų egzempliorių, nors ir 94-97 metų, tačiau sutvarkytą ir gerai atrodantį galima už kur kas mažesnius nei 406c pinigus nupirkt. Gatvėje akį trauks, o remontas kaip paprastos civilinės auto, išskyrus stogo persiuvimą. Jei ką aš turiu kadetą kabrį ir pakankamai anuo patenkinc buvau. Aišku kol prie kūpo nepersėdau :blush: Sėkmės renkantis :beer:
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#55 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 05 - 08:47

Už casco sumokėjau 2500 Lt, už PCAD dar 300. Itogo 2800 Lt metams, t.y. 240 Lt per mėnesį.


A ko tiek daug uz kasko?

Pas mane 1870Lt jau su PCAD, 2.0, pas tave 2.2 bet arkliu juk vienodai.
Beje, misriu rezimu 2.0 mano srebia 11Ltr/100km. Trasoj ziurint kaip vaziuosi. Bet paziurejau kad maziau nei 130km/h neapsimoka vaziuot :) Nes paspaudus daugiau nei 130 tik tuomet pradeda jau zenkliau ryt.

Šį pranešimą redagavo ShiVAs: 2006 birželio 05 - 08:47

  • 0

#56 Svečias_gazasdugnas_*

Svečias_gazasdugnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 05 - 09:32

tomka neklausyk shitu senu pirdunu jie pawydi ir todel taip sneka. Patis wazineja senais grabais todel ir loja cia. As wa irgi paemiau 406 cupa ir esu labai laimingas. Tik kai pirksi pirk 3.0 v6 nes pas manes yra 2.0 v16 tai nelabai traukia draugelis turi calibra turbinine tai nepaweju as jo. Bet muzikike susikrowiau gera du subus tai dabar kala normaliai muzikele tai netaip geda pries draugus. O del islaikymo zinok viskas normaliai jei ka nueisi pas tewa ir duos tau tu pinigu nu bent jau as taip darau :) O siaip cupas masinyte super mergoms labai patinka :D as tai wa galwoju deti dwi turbinas kad geriau trauktu ir draugas tuoj atwesh ish anglijos leksus stile lempas galines tai turetu buti iswis super tada mano cupas!
  • 0

#57 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 05 - 09:43

Look who's back :lol: :lol: :lol:
  • 0

#58 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2006 birželio 05 - 09:45

gazasdugnas> tau puiki proga upgreidintis dvilitri i trilitri. tikrai kainuos pigiau nei deti dvi trubinas.
  • 0

#59 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2006 birželio 05 - 09:46

Kažkaip jau nebeįdomu
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#60 Pauliukas333

Pauliukas333
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Automobilis:Peugeot 306 Rallye 99', Jaguar X-Type 02'

Parašyta 2006 birželio 05 - 11:09

tomka neklausyk shitu senu pirdunu jie pawydi ir todel taip sneka. Patis wazineja senais grabais todel ir loja cia. As wa irgi paemiau 406 cupa ir esu labai laimingas. Tik kai pirksi pirk 3.0 v6 nes pas manes yra 2.0 v16 tai nelabai traukia draugelis turi calibra turbinine tai nepaweju as jo. Bet muzikike susikrowiau gera du subus tai dabar kala normaliai muzikele tai netaip geda pries draugus.
O del islaikymo zinok viskas normaliai jei ka nueisi pas tewa ir duos tau tu pinigu nu bent jau as taip darau :)
O siaip cupas masinyte super mergoms labai patinka :D as tai wa galwoju deti dwi turbinas kad geriau trauktu ir draugas tuoj atwesh ish anglijos leksus stile lempas galines tai turetu buti iswis super tada mano cupas!

Geri seni grabai :D , o pirdunas tai tu, 2,0 motoro nuo 3,0 V6 neskiria :D erelis :D

vel juokdarys i trasa :D ;)
  • 0
Peugoet 306 rallye 99`, Vilnius




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0