Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 406 Coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 812

#21 Svečias_ShiVAs_*

Svečias_ShiVAs_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 02:25

Na matau jie tave pakankamai prigasdino... :) Pabandysiu uztarti 406c... :) Nusipirkau savaji uz ~24k lt... pas mane 2000 vidurio, taip kad jei tau tinka 98-99 - manau uz savo pinigus ipirksi. Kas toliau... Pirkau gruodzio menesi... taigi, per puse metu nebuvo nieko tvarkyta (na langu pakelejas tvarkytas, bet tik todel kad ten prastai prikniedita buvo) 90Lt. Naujas pakelejas - 1200Lt. Naujas buferis (cia jau klubieciai taip sako) - 4000Lt. :) Net man dirbanciam butu smagu keist. (bet as tokiu atveju geriau vaziuociau i kokia moderna ir uz 2000Lt pasidaryciau toki pati :) Taigi, realiai reikalingas casco, na nebent pats esi garantuotas kad i nieka neivaziuosi, o ir siaip po nakties rasi tvarkinga ten kur pastatei ir kaip pastatei, o ne su kokio golfo dazu likuciais ant viso sparno :) (tam reikalui statau mokamoj aikstelej) Casco draudimas man (26m+) Ergo uzsiprase 1800+ Lt (brungu), bet paskaiciavau kad per metus uz draudima + aikstele sumoku praktiskai ta pati. Todel greiciausiai imsiu kasko, tik pries tai pora desimciu automobiliu prie namo esancioj aikstelej sudeginsiu (nes ner kur statyt) :) Naujos detales kaip ir visu apynauju auto brangios... Pats ziurinejau tarp: Eclipse, Tiburon'o ir 406c Pasirinkau 406c... nesigainiu, bent kolkas... tfu tfu tfu. B)

Šį pranešimą redagavo ShiVAs: 2006 birželio 04 - 02:26

  • 0

#22 Svečias_Velnias_*

Svečias_Velnias_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 08:48

Jei nori stilingai vazineti, 406 coupe yra variantas, taciau viskas turi savo kaina. Galu gale jei tai tavo pirma masina bus, visada reikia iskaiciuoti ir avarijos faktoriu - kaip sako senoje lietuviu patarleje, net gudri vista kartais uodega isidilgina :) , o su P406 tas isidilginimas kainuos brangiai, bes Kasko draudimo nei is vietos. Taip pat sitas auto berods yra labiausiai vagis dominantis Liutas. Siulyciau pradziai pirkt nedideli "hot hatch" tipo auto - ir mieste lengva manevruot, ir parkuot paprasta, kuro sanaudos nebaisios, o galingu ir isvaizdziu variantu galima tikrai rasti. Pavazinesi su tokiu variantu, pabandysi kitu draugu masinas ir jau galesi geriau pats sau pasakyt, kokio auto nori, nes taviskiai isvardinti variantai tikrai skirtingi, juos jungia tik savoka "Kupe", vaziavimas skiriasi smarkiai. Jeigu dar neturi pastovaus pajamu saltinio, tai niekada nepirk automobilio uz visus sutaupytus pinigus, cia jau patikrintas patarimas. Sekmes renkantis!
  • 0

#23 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 04 - 09:07

Na nzn, jei nedirbantis, tai tavo vietoj isleisciau tik kokia 100000lt masinai, bo kad tik nebutu, kad sukisi visus pinigus ant auto, o ant degalu nebelix, tai visas dziaugsmas bus is tos masinos, kai ja galesi :lyzht: per namu langa :blush: Cia tas taikoma ir pezui ir fordui ir visiems kitiems.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#24 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 09:57

nu vistiek mane traukia prie jos nors uzmusk manau as ja gal galeciau islaikyti kiek ji valgo bendzo mazdaug 2.0 ir 3.0 varikliai shiaip wistiek jei pirkciau nauja masina vistiek reiktu laikyti aikstelej atmetus ta varianta kad as ivaziuociau i ka nors ir kad negestu per daug as ja tikrai galeciau islaikyti manau problema ta kad manes nebetraukia jokie kiti modeliai...=]
  • 0

#25 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 04 - 10:00

nu vistiek mane traukia prie jos nors uzmusk manau as ja gal galeciau islaikyti kiek ji valgo bendzo mazdaug 2.0 ir 3.0 varikliai shiaip wistiek jei pirkciau nauja masina vistiek reiktu laikyti aikstelej atmetus ta varianta kad as ivaziuociau i ka nors ir kad negestu per daug as ja tikrai galeciau islaikyti manau problema ta kad manes nebetraukia jokie kiti modeliai...=]

bandyk laime, bet ziurek,kad paskui netektu tenkintis tik kasdieniu paciupinejimu,bo ant degalu pinigu nebebus ;]
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#26 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 10:04

tai kiek mazdaug mieste valgo jei 2.0 varikliukas butu, cia kazkas rase kad mazas skirtumas nuo 3.0 kokiu dar yra 2.2 girdejau bet dar neteko matyti niekur
  • 0

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2006 birželio 04 - 10:16

nu vistiek mane traukia prie jos nors uzmusk

Mane irgi traukia. Dažniausiai po mėnesio vis prie kitos.... Ir taip paskutinius penkiolika metų... Ir nieko, panoriu, panoriu - praeina. Nepraeina, tai "susergu" dar kokiam mėnesiui ir vis tiek preina. :D Pirkti reikia tą, su kuria galėsi važiuoti net ir sunkiausiu finansiškai metu. Taip pat neužmiršk, kad protingos merginos žino - kuo didesnė mašina, tuo trumpesnis savininko pimpalas.

Šį pranešimą redagavo Snatch: 2006 birželio 04 - 10:19

  • 0

#28 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 10:23

nepyk bet cia su tais pimpalais kazka suveliai :)
  • 0

#29 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.353
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2006 birželio 04 - 10:59

Taip pat neužmiršk, kad protingos merginos žino - kuo didesnė mašina, tuo trumpesnis savininko pimpalas.

:blush: Cia panasu i ta bajeri, kad vyra del vienintelio dalyko gincyjasi, pas ka mazesnis, ogi del telefono :D
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#30 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 11:45

na dar yra laiko per vasara apsisprest reikia ziuret kuo daugiau varijantu o kad ir to 4guolio kaip jo islaikymas ir t.t. aisq jos ner ko lygint su coupe bet mano ateju gal butu geriau shiaip nusipirkes coupe nu aisq wistiek tureciau pinigu bet nenoriu kad visi mano pinigai plauktu i masina o po to atsipeikeciau visiskai basas golfuko ketvirto neturetu daug kainot dalys ir t.t. nors cia dauguma nuomones apie golfa speju nekokios
  • 0

#31 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 birželio 04 - 11:58

na dar yra laiko per vasara apsisprest reikia ziuret kuo daugiau varijantu o kad ir to 4guolio kaip jo islaikymas ir t.t. aisq jos ner ko lygint su coupe bet mano ateju gal butu geriau shiaip nusipirkes coupe nu aisq wistiek tureciau pinigu bet nenoriu kad visi mano pinigai plauktu i masina o po to atsipeikeciau visiskai basas golfuko ketvirto neturetu daug kainot dalys ir t.t. nors cia dauguma nuomones apie golfa speju nekokios

IMHO, pirma masina turi buti pigi tiek kainoje, tiek eksplotavime. Jau vien del to, kad kiek laiko pavazinejes suprastum ko nori, ir nereiktu gailetis, kad sumokejai visus pinigus uz daikta, kuris pasirodo visiskai netenkina tavo poreikiu. Kitas dalykas, isleisti visus pinigus automobilio pirkimui, nepagalvojus, kad jo islaikymas gerokai virsyja tavo fin. pajegumus, manding yra ne pats protingiausias zingsnis. 406c yra grazus automobilis ir tikrai nera blogas, taciau jo islaikymas gali pasirodyti gerokai nepigus.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#32 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2006 birželio 04 - 12:01

na dar yra laiko per vasara apsisprest reikia ziuret kuo daugiau varijantu o kad ir to 4guolio kaip jo islaikymas ir t.t. aisq jos ner ko lygint su coupe bet mano ateju gal butu geriau shiaip nusipirkes coupe nu aisq wistiek tureciau pinigu bet nenoriu kad visi mano pinigai plauktu i masina o po to atsipeikeciau visiskai basas golfuko ketvirto neturetu daug kainot dalys ir t.t. nors cia dauguma nuomones apie golfa speju nekokios

P.S. rasydamas, neuzmirsk sudelioti skyrybos zenklu, nes tamistos zinutes skaityti ganetinai sudetinga. Tikuosi, zinai fraze "bausti negalima pasigaileti"?
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#33 Svečias_fungis_*

Svečias_fungis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 13:03

Taip pat neužmiršk, kad protingos merginos žino - kuo didesnė mašina, tuo trumpesnis savininko pimpalas.

del to snatch ir vairuoja Astra... :lol:
  • 0

#34 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2006 birželio 04 - 13:11

del to snatch ir vairuoja Astra... :lol:

Bet karavaną :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#35 Dariusa

Dariusa
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 295
  • Automobilis:Buvo 306

Parašyta 2006 birželio 04 - 13:34

vietoj taves uz 15000lt nusipirkciau ka nors,uz tiek litu jau tikrai gali gera masina nupirkt.dar liks ir apsirengt nuo galvos iki koju,ir muzika sudet ir ratus ir da kuro ipilt ^_^
  • 0

#36 Pauliukas333

Pauliukas333
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 66
  • Automobilis:Peugeot 306 Rallye 99', Jaguar X-Type 02'

Parašyta 2006 birželio 04 - 14:08

Mano nuomone tokia: Aisku pritariu Shyvui, bet as manau kad uz 20000 Lt 406 c.. tvarkingo nenusipirksi, tau atsistos kakkzkur ant 24000-27000 Lt....
  • 0
Peugoet 306 rallye 99`, Vilnius

#37 Svečias_Martux_*

Svečias_Martux_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 15:32

tai kiek mazdaug mieste valgo jei 2.0 varikliukas butu, cia kazkas rase kad mazas skirtumas nuo 3.0 kokiu dar yra 2.2 girdejau bet dar neteko matyti niekur

Pas mane 2.0, ir valgo uz 2, muset kokiu 14, ne maziau. Ziema dar daugeu. Traukos nedaug, bet jei spaudi, tada is vis nuo degalines iki degalines.
  • 0

#38 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2006 birželio 04 - 17:13

As pagalvojau biski.. A kam tokiem veikejam, kaip tomka^ isvis auto reikalingas? Jei gyveni mieste, esi jaunas, sveikas (konkreciu atveju jokios info nepateikta) , jei per diena prisuki max. 10-15km, daugiausia vazineji vienas.. Kodel nepataupyt nervu sau ir kitiem, nepadaryt dideles paslaugos pasauliui? ;) Kam tersti ora 8 metu senumo trantu (kai kam cia tokie atrodo 'apynaujai)? Negi neuztenka viesojo transporto (kai neskubi) arba taxo (kai skubi). Is tasko A i B gali nukakt lygiai taip pat greitai. Ir protingai derinant per menesi tas visas atsistoja kelis kartus maziau negu auto. Be to neuzima vietos kieno nors kieme (tegu ir privataus namo). ;) Kai jau tikrai prispiria reikalas, gali pasiskolint tevu, sesrs, brolio (mano paties patirtis).. Jei jau niekaip neiseina savininkiskumo jausmo nuslopint, nusipirk pirda. Ir mergos (ne kiaunes) tikrai ne pagal auto i mus (diedus) ziuri. ;) Taigi as siulau dar karta pagalvot AR TIKRAI TAU TO REIKIA? Ir kiek laiko, finansu, nervu (ir apskritai gyvenimo) ta gelezis is taves atims. :) Kai turesi zmona, vaiku, tada kitas reikalas.. ^_^
  • 0
Variantas B

#39 Svečias_Issue_*

Svečias_Issue_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 18:06

As pagalvojau biski.. A kam tokiem veikejam, kaip tomka^ isvis auto reikalingas? Jei gyveni mieste, esi jaunas, sveikas (konkreciu atveju jokios info nepateikta) , jei per diena prisuki  max. 10-15km, daugiausia vazineji vienas.. Kodel nepataupyt nervu sau ir kitiem, nepadaryt dideles paslaugos pasauliui? ;)  Kam tersti ora 8 metu senumo trantu (kai kam cia tokie atrodo 'apynaujai)? Negi neuztenka viesojo transporto (kai neskubi) arba taxo (kai skubi). Is tasko A i B gali nukakt lygiai taip pat greitai. Ir protingai derinant per menesi tas visas atsistoja kelis kartus maziau negu auto. Be to neuzima vietos kieno nors kieme (tegu ir privataus namo). ;) Kai jau tikrai prispiria reikalas, gali pasiskolint tevu, sesrs, brolio (mano paties patirtis).. Jei jau niekaip neiseina savininkiskumo jausmo nuslopint, nusipirk pirda. Ir mergos (ne kiaunes) tikrai ne pagal auto i mus (diedus) ziuri. ;)
 
  Taigi as siulau dar karta pagalvot AR TIKRAI TAU TO REIKIA? Ir kiek laiko, finansu, nervu (ir apskritai gyvenimo) ta gelezis is taves atims. :)
  Kai turesi zmona, vaiku, tada kitas reikalas..  ^_^

neveltui sakoma jog katinas - gyvūnas protingiausias.
100%-tinė tiesa katino lūpomis byloja.

mano nuomone tai, kad kai turėsi savo rankomis uždirbtus litus tada galėsi coupus ir perkaliotis -_-

katinas :beer:
  • 0

#40 Svečias_tomka^_*

Svečias_tomka^_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 birželio 04 - 18:21

na dar iki rudens dar gerai pagalwosiu ir ziuresiu kaip situacija su pinigais bus galji dar pageres bet veikejau katine su viesuoju transportu pats ir vazinek negadines sau ir kitiems nervu beje ir aplinkos maziau terstum...tu ziuriu labai viska gerai zinai ir teisybe sakai kad masina tik senems kurie turi pilna vaiku bagazine, stora zmona ,tokia pat uosve pilna reikalu wa tokiems tai tikrai reikia auto ypac tokios kaip coupe o kam tam jaunimui tegul perka zaparozieti ir pilnai uzteks nusigaut nuo tasko a iki tasko b... shiaip del coupe greiciausiai persigalwojau galutinai
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0