Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 406 Coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 812

#201 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 11 - 12:24

Darbui vazineti pas klientui imk sedana o ne coupe. Pats kol su kupe vazinejau (per menesi kazkur 4-5k km) tai nusisedi. vis del to kupe yra sport stiliaus. Ir dvi durys daznai uzknisa. dabar psiemiau senada - kits reikals. Ir minksta ir patogi - be priekaistu. bet kaip sakoma tau rinktis :)
  • 0

#202 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 spalio 11 - 13:16

Algirdas ten ne mano. Siaip del idomumo pasiziureciau.

http://auto.plius.lt...ieji&id=1496373 <- Vat cia ziurejau. tai jei tikrai ne kas. Daryta is anglisko varianto. Su vairo konsole kazkas netaip. Itarimas kad gale su traukem beda. Vien zodz nieko special. Neimciau tokios. Vat ta 2,2 tai tikrai pasidomeciau. Nors mano nuomone tokiai masinai tik 3L. Bet kaip sake Avdrius jei mieste malsis, tai ant benzo tikrai teks l.daug pakloti. Kazkada bandziau skaiciuot viena vasaros menesi kiek isleidziu ant kuro, tai iki 800Lt suskaiciavau ir toliau neidomu pasidare. :)
  • 0

#203 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 01:34

Laba diena, Ruošiuosi sausi pirkti 406 coupe, 2,2 Hdi , 2001-2002 metų Gal galėtumete pasakyti silpnasias ir stipriasias šio automobilio puses? Kokios problemos iškyla ekspluatacijoje ? Į ka turėčiau atkreipti dėmesi perkant automobili ? Ar tokios jau ir brangios detalės kaip visi pasakoja ? Interesuoja ir aprašyto modelio savininkų ( ir šiaip patyrusiu automobilistu ) nuomones, ar verta pirkti ta automobili ? ar už 20-25 tukst. litų galima ka geresni pirkti ( abejoju , bet gal ... ? ) Pats neesu ypač patyres automobilistas , po to kai gavau teises - 2 metus sažiningai važinėju su Opel Astra 1,7 diesel, universal, 95 metų, ir iki šiol esu laimingas savo mini-tankiuku :D Bet visada gi yra noras turėti gražesne/geresesne mašiną? Beto supratau kad nenoriu vežtis nuolat girtus draugus po visa lietuva kai kur nors susiruošiam :D Neesu "turbinimo expertas" nenoriu dalyvauti gatves draguose ( per daug man su mano patirtim panašu i gatves "fragus" ... if u know what i mean ... ) Norisi tieisog kad jai ka , paspaudus pedala duotu truputi garo "kad vaaaaa teeeen spet ilist " © Apsižiurėjus, 20 ( max iki 25 tukst. litų ) diapazone mano manymu yra geriausias variantas norint patogios , komfortiškos ( girdejau taip yra... ar tiesa?) , mašinos su "pilnu komplektu" ( oda, kompas, pilnas elektro-paketas, visokie lietaus sensoriai,abs'ai,10 jbl mažyčiu koloneliu su buferio prijungimo perspektyva, nu ir kad paspaudus pedala galetu biski garo duot ) Taip pat , norėčiau paklausti - ar verta po to darytis taip vadinama "čip tuning'a" , kai už 700-1000 litu žada miesto režime 8-10 procentų kuro sąnaudų sumažejimo ir iki +20 arkliu ? Iš anksto labai dėkingas už atsakymus i mano klausimus ir patarimus. Galimas jūsų klubo narys. Janas.

Šį pranešimą redagavo imperial_wombat: 2007 gruodžio 28 - 01:35

  • 0

#204 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 02:30

Geras pasirinkimas, 2,2HDI tikrai labai smagus varikliukas. Tik pasiruošk ilgom ir nuobodžiom paieškom, o dar už tokį biudžetą. Turbūt jau pastebėjai, jog didžioji dauguma 2,0 benzas, o dyzelio teks su žiburiu ieškoti.. Na, bet kaip sako liaudis, kas ieško, tas randa :beer: sekmės :blush:
  • 0

#205 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 03:22

Na, kaip ir vat :

http://auto.plius.lt...ieji&id=1641301

ir neseniai atsirado dar :

http://auto.plius.lt...ieji&id=1665469

Dar , girdejau autopliuse uzkeltos kainos.
Jai važiuoti prie tralu į turgų arba išvis užsisakyti - išeis dar pigiau.

Juolab kad i mašina jai ka ir dėsiu tai čip tiuninga ta, jai daug ko gero apie ji išgirsiu , ir gal vėliau koki subwooferi nedideli ( draugas turi berods 700 kw kazkoki originala (??) vienu žodžiu kai sedi už vairuotojo širdi iš krutines stumia - man tokio nereik ) ...

tam pinigus aisq i biudžeta 20-23 tukst. neidedu.

Ko dar reikia? ir taip grazi , ir mano manymu gana sparti ( aisq ne turbinimo megejams ir ne lenktynems ) mašina.


O kuo jus manot 2,2Hdi smagus varikliukas ? Aš tokio noriu dėl 2 dalyku : 135 arkliu ryjant ~8 l. mieste ir ~5 l. trasoj. - man - optimumas.

P.s.

Nors ir yra viena problemele... aistringai noriu juodos. Bet... vienintele juoda kuria mačiau - stovejo po draugo langais, ir kažkodel esu isitikines kad tai buvo 3,0l. benzinas ....

Šį pranešimą redagavo imperial_wombat: 2007 gruodžio 28 - 03:25

  • 0

#206 mexx99

mexx99
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 478
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 hdi 2002 m.

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 11:13

Ruošiuosi sausi pirkti 406 coupe, 2,2 Hdi , 2001-2002 metų

nenoriu nuteikti pesimistiskai (gal visgi tau pasiseks ir greitai rasi issvajotaji auto), bet man asmeniskai taip ir nepavyko per gan ilga laikotarpi rasti 406 (be "c") su 2,2 hdi varikliu, todel tenkinausi 2,0 hdi
  • 0
Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu :)

#207 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 12:02

O kuo jus manot 2,2Hdi smagus varikliukas ? Aš tokio noriu dėl 2 dalyku : 135 arkliu ryjant ~8 l. mieste ir ~5 l. trasoj. - man - optimumas.

dėl kuro sanaudų tai.... em... paklausk geriau prokuroro ar kitų su 2,2hdi kiek jiems iš tiesų ryja B)

Mane asmeniškai šitas variklis veža savo nm skaičiumi :)~ :)~ :)~
  • 0

#208 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 14:07

Na , būtų tikrai idomu isgirsti. kas turi 2,2 Dhi :) Tik girdejau 1 niuansa , to tipo varikliai IKI 01 metu ryja žymiai daugiau negu nuo 2001. Bent jau kiek review internete perskaites - keliuose buvo parašyta. Su butent šito modelio paieškom sutinku gali kilt problemu , bet per menesi - jau pastebejau ar 2 ar 3 visai prieinamus skelbimus autopliuse. Kiek supratau 406 coupe pas mus veža triju variantų : 2 litrinis benzas 3 litrinis benzas 2,2 Hdi , kas negali nedžiugint beveik visuose ( na dėl benzo 2,0 nepasakysiu ) - oda ir visas imanomas patogumu|privalumu komplektas. 2 allfolk Jus del biudžeto sakėt. Galvojat mažas ? IR dar , gal tai truputi offtopic , bet aš iki šiol neišsiaiškines , ka tie niuton-metrai reiškia išskyrus kad visi stengiasi kad ju daugiau butu :)
  • 0

#209 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 14:11

nusipirkes dar turek papildomai kelis tukstancius lituku tepalu,filtru, dirzu,itempeju pakeitimui ir dar kokiam islindusiam perliukui.
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#210 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 14:17

Jus del biudžeto sakėt. Galvojat mažas ?

nesakyčiau taip konrkečiai, tiesiog kai riboja dar ir biudžetas paieškų laikas adekvačiai proporcingas :) Bet kaip ir minėjau, kas ieško, kas randa.

Beje ir shakilas teisybę pasakė, nepamiršk pasilikti pinigų visokiom registracijom, tepalam, diržam, etc.

Sekmes :beer:
  • 0

#211 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 14:22

Užmiršau pasakyti , taip , kelis tūkstančius butent "perliukams" ir palikau ( tepalai , filtrai,diržai,stabdžiai,ratai ir t.t. /// viskas ka 100 procentu iškart keist reikia ) Tas ir salygoja 20-22/23 o ne 25 tukst biudžeta :) Už gerus palinkejimus - ačiu )

Šį pranešimą redagavo imperial_wombat: 2007 gruodžio 28 - 14:22

  • 0

#212 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 14:42

kelis tūkstančius butent "perliukams" ir palikau

Jeigu pirksi iš autopliuso ar turgaus, tiek greičiausiai neužteks.
  • 0

#213 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 15:05

Jeigu pirksi iš autopliuso ar turgaus, tiek greičiausiai neužteks.


autopliusa naudoju stebet kainas ir ar isvis yra tokios mashinos.

O , kodėl jūsų manymu hm... na autopliusas - per dideles kainos, tai aišku. O kuo turgus blogai ? MArijampolei girdėjau ir Kaune yra dideli ?

( šiaip ir prie Gariūnu girdejau yra , bet ten net neeisiu , neisivaizduoju frazes "pirkau mašina gariunuose" , iškart paklaus : ka pirkau : "Peggot" ar "Pegeot" ;)

Kiek zinau galima pirkt nuo tralu/uzasisakyt masina. Bet nelabai pasitikiu tais uzsakymais. Atvez nezinia ka , o man pirkt? O ir uzstato kiek girdejau prasho didelio.

Taigi kai pirksiu - ziuresiu skelbimus / ieskosiu tu mifiniu tralu kur galima pirkt ka tik atveztas mashinas.

O kur jus patartumete pirkt mashina?

Šį pranešimą redagavo imperial_wombat: 2007 gruodžio 28 - 15:11

  • 0

#214 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 15:43

O kur jus patartumete pirkt mashina?

Tauragė manau vis dar prancūzų rojus :)
  • 0

#215 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 15:54

Tauragė manau vis dar prancūzų rojus :)

O pas mus miestai diferencijuoasi pagal markes ? Idomu! :lol:
Gerai , jai ten prancūzų koncentracija didele , užrašysim .. ta-u-ra-ge..:D
  • 0

#216 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 29 - 08:52

Na kaip ir kazkurioje jau diskusijoje buvo mineta jei kupas tai tik 3L. Nes 2L tai labai vangus tik grozis. Apie 2.2L dyzeli tai atsiliepimai geri, bet tai dyzelis. Kaip kam. Pats turiu 3L. Nesiskundziu. Tik kad jau islaikymas labai brangus. T.Y. pagrindinis dirzas su viskuo + generatoriaus dirzas su guoliais = 2200Lt.
  • 0

#217 Svečias_Šarūnas_*

Svečias_Šarūnas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 29 - 08:57

O del ieskojimo. Tai as ieskojau apie 2men. Ir patarimas toks geriau pirkt is Lietuvoje pabuvojusio ir gerai priziureto ir sumoketi siektiek brangiau negu rinkos kaina. Nei katik parvaryto. Piniginiu atzvilgiu atsistosi prie tu paciu pinigu, bet zinosi ka turi. Be to Taurageje tikrinausi 3 kupus tai visi buvo be airbag'u ir jau labai sudinai sutvarkyti, tai jei leksi iki ten jau labai gerai apsiziurek.
  • 0

#218 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 29 - 09:28

O kuo jus manot 2,2Hdi smagus varikliukas ? Aš tokio noriu dėl 2 dalyku : 135 arkliu ryjant ~8 l. mieste ir ~5 l. trasoj. - man - optimumas.

Manau nerealu įtilpti į tokias sąnaudas. Klausk Prokuror į PM'ą, bet jis lyg ir yra minėjęs, kad žiemą Vilniuje ~12 litrų (galiu ir klysti). Jei tikrai tiek naudoja kuro, tai nė pro kur neapsimoka tas dyzelis.
  • 0

#219 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 gruodžio 29 - 19:34

O kur jus patartumete pirkt mashina?

Ne iš autopliuso ar bet kokio kito lietuviško turgelio...
  • 0

#220 Svečias_fungis_*

Svečias_fungis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 30 - 00:48

As taip pat galvoju apie 406c 2,2 Hdi bet cia ne pirmo butinumo reikalas, todel kol kas tik renku informacija :rolleyes:
Kuro sanaudos http://www.spritmoni...2001&power_s=98
manau coupe tikrai neims daugiau nei 406 break todel i 8 litrus isipaisyt mieste gal butu realu pasak sios nuorodos.

Visiskai nesutinku, kad masinos negalima pirkti is autopliuso arba ten atseit daug brangiau.
Tai tiesiog priemone paskatinti pardavimus, ir surasti pirkeja. Egzistuoja perekupai kurie
nupirke masina nuo tralo tarkim Kaune uzkelia pora simtu euru ir stumia per autopliusa Vilniuje, bet
nemanau kad tokiu dauguma. Visada reik deretis ir jei patinka pirkti o ne stradalint del 1000 lt + ar -
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0