Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 406 Coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 812

#501 Svečias_SuperHP_*

Svečias_SuperHP_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 17:13

Tai kaip yra is tiesu? Kiek skiriasi 98 metu ir 99 metu 2.0l modeliu kuro sanaudos? Dokumentaliai deklaruojama kad 98 modelis valgo ~13l o 99 jau ~11, o cia kazkas rase, kad jo 98 modelis mieste vos 9 ryja... Visai pasimeciau, gal kas galit paaiskint? Be to, girdejau kad pezam djos labai netinka, pradeda pulsuoti ir tt? Kokia tikimybe kad ides normalia duju iranga? O gal is vis apsimoka imti dyzelini 2001 varianta? Ekonomiskas?
  • 0

#502 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 17:53

Tai kaip yra is tiesu? Kiek skiriasi 98 metu ir 99 metu 2.0l modeliu kuro sanaudos? Dokumentaliai deklaruojama kad 98 modelis valgo ~13l o 99 jau ~11, o cia kazkas rase, kad jo 98 modelis mieste vos 9 ryja... Visai pasimeciau, gal kas galit paaiskint?
Be to, girdejau kad pezam djos labai netinka, pradeda pulsuoti ir tt? Kokia tikimybe kad ides normalia duju iranga?
O gal is vis apsimoka imti dyzelini 2001 varianta? Ekonomiskas?

Na as turiu 3 litru varikli, tai mano kuro sanaudos 15-16 litru 100 km. Duju nera ir tikrai man ju nereikia, nes as pries jas esu. Uzmiesty kuro sanaudos 8 litrai 100 km. Misriai vaziuojant uzmiesty siekia 10 litru 100 km. Priklauso kaip vaziuosi. Jei koja nukris ant pedalo ir neatitrauksi, tai atitinkamos bus kuro sanaudos. Su 20 litru nuvaziuoju ~250 km vaziuodamas 120-150 km/h. 16 litru uztenka vaziuojant toki pati atstuma, tik greitis buna 90-110 km/h.
O dėl duju, tai dekis tada kas jau dejosi arba klausinek tu zmoniu, kurie jau isidejo ir tau pasakys, ar gerai ar ne. Nesu sios srities zinovas.
Dek dyzelio, tai man ne sportinis auto, o traktorius sportiniam kebule. Juk ne sedana vairuoji. Cia mano nuomone, todel taip ir sakau. Aisku bus cia tokiu, kad mane peiks del dyzelio, bet kiekvienas galime issakyt savo nuomone. :beer:
  • 0

#503 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 28 - 20:03

Tai kaip yra is tiesu? Kiek skiriasi 98 metu ir 99 metu 2.0l modeliu kuro sanaudos? Dokumentaliai deklaruojama kad 98 modelis valgo ~13l o 99 jau ~11, o cia kazkas rase, kad jo 98 modelis mieste vos 9 ryja... Visai pasimeciau, gal kas galit paaiskint?
Be to, girdejau kad pezam djos labai netinka, pradeda pulsuoti ir tt? Kokia tikimybe kad ides normalia duju iranga?
O gal is vis apsimoka imti dyzelini 2001 varianta? Ekonomiskas?

Na pas mane tas tipo naujesnis variklis 99KW, tai kol vazinejau vien benzu, man kaune 14.5 L/100km surydavo vaziuojant normaliu rezimu :ph34r: trasoje ~8L spaudziant iki 130km. Susimetus dujas ryja panasei ir kolkas su jom rimetesniu problemu nebuvo. Beje viena baka duju kaune isvazinejau sakykim tokiu sportiniu rezimu, tai gavosi ~22L bezdalo <_<
Siaip dabar jei butu galimybe imciau dyzeline kupe. O tarp pasirinkimo 2L ar 3L dabar butu sunku apsisprest, nes bent jau as kai rinkausi koki kupa pirk, bandziau ivertinti ir eksplotacijos islaidas, o trilitris brangiau kastuoja.
  • 0

#504 Svečias_SuperHP_*

Svečias_SuperHP_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 02 - 18:56

O yra galimybe 406 coupe 2001 2.0 isjungti ESP/ASR? Jei taip, tai kur tas mygtukas slepiasi?
  • 0

#505 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 02 - 20:12

O yra galimybe 406 coupe 2001 2.0 isjungti ESP/ASR? Jei taip, tai kur tas mygtukas slepiasi?

man atrodo kad esp ejo tik pas v6 ar as klystu

va ka radau aprsyme : 2000 ABS was fitted as standard - a good thing for a car with this much power, and ESP was added to the 3.0 V6.
l

Šį pranešimą redagavo kazinak: 2009 spalio 02 - 20:21

  • 0

#506 Svečias_SuperHP_*

Svečias_SuperHP_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 02 - 21:52

hm man ijungus degima po spidometru trumpam uzsidega tas simbolis su vingiuojancia auto... jis ligtai esp/asr reiskia... girdejau tas isjungimo/ijungimo mygtukas turetu but kairiau vairo, bet pas mane ten kazkokia jungtis ir lempu aukscio reguliatorisu tera. gal kasnros isimta is to jungties?
  • 0

#507 Svečias_aliosha_*

Svečias_aliosha_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 03 - 23:01

hm man ijungus degima po spidometru trumpam uzsidega tas simbolis su vingiuojancia auto... jis ligtai esp/asr reiskia... girdejau tas isjungimo/ijungimo mygtukas turetu but kairiau vairo, bet pas mane ten kazkokia jungtis ir lempu aukscio reguliatorisu tera. gal kasnros isimta is to jungties?

Sakyciau, kad tas daiktas, kur uzsidega, tikrai ne ESP...
  • 0

#508 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2009 spalio 04 - 01:44

pas man ne kupe, tas "daiktas" irigi uzsidega, o esp ner... tad ramiai miegok, pas tau irgi jo ner :D
  • 0

#509 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2009 spalio 05 - 09:34

Tas daiktas, kur uzsidega, yra ABS :)
  • 0

#510 Svečias_Guest_*

Svečias_Guest_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 10:41

Sveiki, Teko girdeti, kad 406 coupe dviejų tipų automatines pavarų dėžes. Kurios yra geros o kurios ne tokios patikimos?m
  • 0

#511 Svečias_kazinak_*

Svečias_kazinak_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 11:39

geros yra tos kurias tinkamai priziurejo,laiku keite tepalus
  • 0

#512 Svečias_sefaz_*

Svečias_sefaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 11:50

O kas kiek kilometru reikia keistis tepala? beje ten ji nesunku paciam pasikeisti.a
  • 0

#513 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 14:41

O kas kiek kilometru reikia keistis tepala? beje ten ji nesunku paciam pasikeisti.a

keisti kas 60000 km,o paciam geriau nekeisti,o nuvaryti i serviza ;) :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2009 lapkričio 29 - 14:41

  • 0

#514 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 15:28

O kas kiek kilometru reikia keistis tepala? beje ten ji nesunku paciam pasikeisti.a

visa tepala pakeist, reikia imti deze lauk. Pats gali pakeist (nuleist/dapilt) ~2 litrus
  • 0

#515 Svečias_sefaz_*

Svečias_sefaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 16:16

visa tepala pakeist, reikia imti deze lauk. Pats gali pakeist (nuleist/dapilt) ~2 litrus

tai jei jau apsisprendi visa pakeisti aisku, kad i servisa varysi automobili, jau paciam kaip suprantu tai tikrai sunku pasikeisti. Kiek paprastai kainuoja servise toks pilnas tepalu pakeitimas( kai isimama dese)? Beje jei ji galima paciam sekmingai nuleisti ir dasipilti 2L kas 60 000km tai tada nereikia jokio pilno tepalu pakeitimo, taip?
  • 0

#516 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 17:16

tai jei jau apsisprendi visa pakeisti aisku, kad i servisa varysi automobili, jau paciam kaip suprantu tai tikrai sunku pasikeisti. Kiek paprastai kainuoja servise toks pilnas tepalu pakeitimas( kai isimama dese)? Beje jei ji galima paciam sekmingai nuleisti ir dasipilti 2L kas 60 000km tai tada nereikia jokio pilno tepalu pakeitimo, taip?

nezinau kaip kas ten keicia man peugeot servise issiurbe sena tepala su kazkuo praplove ,ta filtra praplove ,issiurbe plovikli ir pripyle naujo tepalo,tik nezinau ,lygtai ar 7 litrus supyle,o ardyti greiciu deze del tepalo keitimo ,tai nera logikos ;) :pug:
  • 0

#517 Svečias_nordic_*

Svečias_nordic_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 29 - 23:59

Labas, Vokiska ZF pavaru deze laikoma patvaresne. Palaikau nuomone del tepalu keitimo kas 60K. Taciau keisti viso nebutina, nuleisti kiek nusileidzia ir ipilti. ZF ant V6 variklio, iseina lauk 4 is 8L. 4L lieka transformatoriuje, kuri reikia nuimti. Pilna tepalo keitima vadinciau pinigu svaistymu. Paprasciau pakeisti kelis kartus po 4L. Plauti dezes jokiu budu negalima, tepalai tik specialus tai dezei, pirkti tik is dilerio. Turint stenda, galima tepalus sistemoje pravaryti ir atnaujinti, bet tai tepalu svaistymas. Paciam keisti galima, bet procedura is esmes skyriasi nuo variklio tepalu keitimo. Nezinant geriau nelisti, galima daugiau bedu pridaryti. Pakeitus, reikia nuvaziuoti apie 10km, geriau mieste, ir vel dapilti - to servise niekad nedaro! Sekmes

Šį pranešimą redagavo nordic: 2009 lapkričio 30 - 00:08

  • 0

#518 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 30 - 09:12

Kiek pats domejausi, pilnai tepalus pakeist nenuemus dezes neiseina. Nuemimas uzdejimas ~800Lt plius tepalais ir filtras lygtais. Apsistojau ties tepalu nuleidimu ir dapylimu kelis kart. Tas spec tepalas irgi nera pigus, bet tai kainuoja zymiai pigiau, negu visa tepala ispilinet. Pakeitus tepalus is kart manau pajausi, kaip atsigavo deze. Pavaros jungiasi svelniai, laiku, jokiu uzlaikymu ir t.t. Bet dapylima irgi dariau servise, nekisau pats nagu.Juolabiau, mano 2l ir dezes tepalo matuokles po kapotu ner :)
  • 0

#519 Svečias_sefaz_*

Svečias_sefaz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 30 - 11:39

Tai kiek 406c 2.0 varikliui kainuoja servise tas tepalo dapildymas? beje kokia kaino to tepalo bonkutes ir filtro?m
  • 0

#520 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 30 - 12:27

pas mane 2 l benzas bet ne kupe, tai CP servise Vilniuje kainos mazdaug tokios buvo: automato dezes diagnostika kompiuteriu ~ 120LT (turint pazystamu padaro ir uz 60Lt) tepalu pripildymas, klaidu isvalymas (jei yra), tepalu kokybes patikrinimas ~ 40lt 1 litras tepalo ~40Lt (lygtais uvo ESSO ar kazkas panasaus)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0