Peršokti prie turinio


Problemos su spidometru


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 125

#41 Svečias_Pushas_*

Svečias_Pushas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 14 - 18:54

na va buvau trg, buvau idejas kita spydometra, bet neveike irgi pas pats kaip ir su mano :mellow: reikes ieskoti dacika ant pavaru dezes
  • 0

#42 Svečias_Pushas_*

Svečias_Pushas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 18 - 21:12

o angliskas dacikas ant pavaru dezes tinka??
  • 0

#43 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 spalio 18 - 22:41

o angliskas dacikas ant pavaru dezes tinka??

Tinka. Nebent kas ims įrodinėt, kad angliškos dėžės į kitą pusę sukasi... :lol:
  • 0
... labai piktas diedas...

#44 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Parašyta 2008 spalio 18 - 22:48

o angliskas dacikas ant pavaru dezes tinka??

nu cia gerai paklausei-tipo-ar valytuvai (langu) tiks "angliski".aisku kad tiks.ir bendrai-visa masina perdaryti is angliskos i europine-viena is lengviausiu perdaromu-tai pezas.
gal kas atkreipe kad pas "angla" 407 kapoto(variklio dangcio) atidarymas-keleivio puseje. ;)
jei kam idomu-tai istakos nuo "simtamecio" karo(anglai-prancuzai).tas pat ir su pardavimu,servisu,aptarnavimu,atsarginemis dalimis.
  • 0
spakenas@gmail .com

#45 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 11:34

Pastebejau, kad yra elektriku ir siaip protingu galvu forume gal sakau padesit issprest problema. tai vat tokia problema automobilis 406 ikirestailas. Nerodo greicio nei nuvaziuoto atstumo. Pradzia buvo tokia:keitem varikli ( spidometras veike po jo keitimo) ir po to nuvarem i vietini peugeot serviziuka patikrint vaziuokle ir tuo paciu pakeist kelis niekucius ir po sio viso reikalo neveikia spidometras ( nezinau ar cia sutapimas ar ne). Galvojom, kad daviklis, bet pratestino ir jis sveikas ( pas manes dvieju kontaktu). Tada sako spidometrui amen, nuvaziuoju namo atvezu as jiem spidometra (tikrai veikiantis) jie ji deda ir vel skescioja rankom, tada dar sugalvoja viena priezsti sako blokelis kur yra keleivio pusej po bardacioku. Jie iesko jo 1 valanda, 2valandas, 3 valandas galu gale nerado. Tada kita diena vel prisistatau jie vel iesko, bet neranda. Paskui sako reikia schemos nes cia kazkas neaisku. Aisku schemos jie ta diena negavo, o as isvaziavau i uk be greicio parodymu ir nulinio kilometrazo. Galvoju gal priezastis yra keiciant stabdziu vamzdeli (nuo abs man atrodo bloko) ten idomiai pro pravodkes kampa reikia ji prakist gal sakau ten koki laida nutrauke ? Ciupinejau pries pora dienu, bet nieko ten blogo nesimato. dabar tokius turiu klausimelius: 1. ar tikrai pas manes nera to blokelio ( nes forume lyg tokia minti radau) ? 2. gal kas kokia schema turit, kur tie du laidai nueina ? P.S. variklis kuris dabar yra idetas ir jo senoje dezeje daviklis buvo 3 kontaktu ir blokelis jame buvo. Bet palikta mano senoji pavaru deze su 2 kontaktais ir spidometras veike, kol nenuvariau i serviziuka. Ir po kapotu jie tik kiso nagus prie to vamzdelio (neturiu prie ko daugiau prikibt). Jei kas turit kokiu idomesniu minciu prasom reikstis, nes jau pabodo vazinet ir speliot kokiu greiciu vaziuoju. Ech kaip nepatinka kai kas nors neveikia.
  • 0

#46 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 13:14

Gal mechanika.Sutapimas. Pabandyk issiimti spidometro davikli is pavaru dezes, pajungti laidus ir pasukti uz krumpliaratuko.Spidometro rodykle turetu sujudeti.
  • 0

#47 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 14:44

Jei veiksmas Tauragej, nuvaryk pas Ryti Pramones g., cia kur Gralio servisas isukus siek tiek pavaziavus toliau link Trelleborg teritorijos bus po kaire puse. Jei tai su paciu spidometru ar elktra susije tai pataisys.
  • 0

#48 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 15:03

a gal butu galima tikslesnius duomenis gaut to Rycio ? ^_^
  • 0

#49 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 lapkričio 26 - 23:33

Gal mechanika.Sutapimas. Pabandyk issiimti spidometro davikli is pavaru dezes, pajungti laidus ir pasukti uz krumpliaratuko.Spidometro rodykle turetu sujudeti.

testavo ta ''dacika'' maciau pats kaip bangavo monitoriui kai sukinejo

To zbigis seniu seniausiai buciau vaziaves pas Ryti, bet kad esu siuo metu Uk.

Paprasciausiai kur rast schema kokia kur tie du laidukai eina ?
Nes kazkaip nujauciu kad reikes statyt ta trieju kontaktu ''dacika'' ir statyt blokeli po bardacioku.
Na kur protingieji kurmiai dingo ?
  • 0

#50 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 10:14

Rytis +37068569636 Taurgej cia, jeigu ka.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2008 lapkričio 27 - 10:15

  • 0

#51 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2008 lapkričio 27 - 17:32

dekui pasiskambinau, bet sake tik spidometra tvarkytu o elektros ne :(
  • 0

#52 Sampas

Sampas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Mes prie Nemuno užaugę
  • Automobilis:Peugeot 407 1.8 16v

Parašyta 2008 lapkričio 28 - 15:28

Blokelis po bardačioku man rodos būna pas zyzelius, ar vien tik pas juos, ar yra ir pas kai kuriuos benzus nežinau, bent jau pas mane jo nėra, tai nevark beieškodamas. Kaži ko ten ieškot 3 valandas? Nebent buvai nuvares pas meistrus kur už valandinį užmokestį dirba :D . O jei po važiuoklės tvarkymo nusprogo tai aiškiai kažkur bus prie daviklio ar kontaktas dingęs ar kasnors.
  • 0
Kas gali - daro. Kas negali - moko. Kas negali mokyti - vadovauja.

#53 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 lapkričio 29 - 00:01

Blokelis po bardačioku man rodos būna pas zyzelius, ar vien tik pas juos, ar yra ir pas kai kuriuos benzus nežinau, bent jau pas mane jo nėra, tai nevark beieškodamas. Kaži ko ten ieškot 3 valandas? Nebent buvai nuvares pas meistrus kur už valandinį užmokestį dirba :D . O jei po važiuoklės tvarkymo nusprogo tai aiškiai kažkur bus prie daviklio ar kontaktas dingęs ar kasnors.

as ir mastau panasiai, tik kad suzinot kur tie laidukai nueina.... jau pradedu galvot apie serviza uk, bet ten kai pateiks ceki.... nes su ju galvom tikrai ilgai truks :D
  • 0

#54 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 08:18

Benzininiam, be blokelio, laidai eina tiesiai į kompą (pagal schemą ant kompo 49 / 48 / 24 ). :rolleyes:
  • 0

#55 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 10:34

Benzininiam, be blokelio, laidai eina tiesiai į kompą (pagal schemą ant kompo 49 / 48 / 24 ). :rolleyes:

o cia jau idomiau, neturi tos schemos paziuret ? :beer: pas manes dvieju kontaktu ir blogiausiu atveju atvesciau naujus laidus, nes jau nervai nelaiko. Vienzo pradziai begu i garaza :beer:
  • 0

#56 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 12:28

Principinė schema yra internete: http://peugeot.mains...g_diagram.shtml , benzininiam rodo trijų kontaktų 1313, o dyzeliui - dviejų. Man viskas atitiko. :rolleyes:
  • 0

#57 Trintukas

Trintukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605 2.1 D12

Parašyta 2008 gruodžio 01 - 17:31

Principinė schema yra internete: http://peugeot.mains...g_diagram.shtml , benzininiam rodo trijų kontaktų 1313, o dyzeliui - dviejų. Man viskas atitiko. :rolleyes:

1313 ten variklio apsukų daviklis, automobilio greičio daviklis yra 1620, ir tas blokelis turi būt po "netvarkėle"(bordačioku) :D nes schemoj jis parodytas 1625, ir kiek supratau, tai iš daviklio eina signalas į tą blokelį, o iš blokelio per saugiklių bloką į spidometrą.

Šį pranešimą redagavo Trintukas: 2008 gruodžio 01 - 17:49

  • 0
Subaru Outback 2.5

#58 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 18:49

klausimas iskilo ^_^ su spidometro isemimu kaip ten tai atlikt ? yra trys varzteliai issuku nu ta panele nei klibt <_<
  • 0

#59 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 18:53

klausimas iskilo ^_^ su spidometro isemimu kaip ten tai atlikt ? yra trys varzteliai issuku nu ta panele nei klibt <_<

ta apdaila turi visa nuimti.as irgi pirma karta vargau kol issemiau nesuauzydamas
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#60 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 22:05

o tai ten kokios nors tai "ausikes" laiko ja ? nesuvokiu kaip nuimt :( bijosi kad sulus
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0