Jump to content


Problemos su spidometru


  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#61 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2008 December 05 - 22:46

nu bln.nzn kaip paaiskinti :blush:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#62 Svečias_virgisa4_*

Svečias_virgisa4_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 06 - 18:33

nusiimk nuo priekio plastmase, kur ant vairo guli su kondiskes plastmases kartu, lygtais pora varztu virs spido yra, kiti prie spido is kampu. kai klibes spidas atjungsi dvi fyskes. pas manes irgi tas pats. nuveziau i taurage, sutvarke tik tachnometra, bet spidas neveikia kartu su kilometrazu. nebezinau ka bedaryti? lygtais kazkas ten hujovai,nes uzkurius masina apsisviecia tik spidas :huh:
  • 0

#63 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • posts 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Posted 2008 December 06 - 20:18

tai vat kad niekaip nenulupu tos plastmases :D ai dar nzn kur patalpint prie to pacio... buvo bajeris ji gesdavo ant laisvos eigos arba iskart uzkuriant opa pakeitem mases klema ir gest nustojo kai lempa ^_^ :D

Edited by Gycius, 2008 December 06 - 20:22.

  • 0

#64 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 December 07 - 00:25

o cia jau idomiau, neturi tos schemos paziuret ? :beer: pas manes dvieju kontaktu ir blogiausiu atveju atvesciau naujus laidus, nes jau nervai nelaiko. Vienzo pradziai begu i garaza :beer:

tikrai neteko 406 spidometro-odometro daviklio matyti su dviem kontaktais.per savo gyvenima,darba peugeot centre,ir t.t -406 "praejo" virs 1000 .trys kontaktai-kitas reikalas. ;)
jei labai "iklimpsi"-atsiusk VIN .bus tiksli schema,net su laidaliu spalvomis,pro kur praeina(jei senesne nei 1998m,tai ieskok AUTODATA 2007-ten net blokeliu vieta parodyta). :beer:
  • 0
spakenas@gmail .com

#65 aasass

aasass
  • Senbuviai
  • posts 235
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:Peugeot 4007 2.2 Hdi

Posted 2008 December 09 - 12:43

As kiek esu susidures tai buna dvieju ir triju laidu dacikai: treju laidu dacikai tai eina per blokeli, kuris yra po bardacioku, vadinams kazkaip kaip ir greicio signalo stiprintuvas, kaip mineta anksciau, o dvieju laidu tai tiesiai i skydeli, nu kazkas tokio :) geriausia butu pajungti generatoriu prie daciko ir butu matyti ar rodo skydelyje greiti ar ne, be to jei ten kiso nagus prie variklio, o pries tai buvo gerai, tai gal atsiklibino tokia fyske, per kuria eina greicio dacikas ir lygtais liamda zondas, pas manes tokia raudona stovi, ten ji gauna dregmes pastoviai ir viso kito velnio :) gal apsinesusi yra ir nera doro kontakto ;) stebuklu butu negali, jei buna skydelis kaltas tai dazniausiai buna litavimias atsokes jo viduje, reikia perlituoti kontaktus ir viskas buna tvarkoje :)
  • 0

#66 Svečias_virgisa4_*

Svečias_virgisa4_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 09 - 23:53

pas manes 2.1 td 406 96m. man neveike spidas ir apsukos. variau i taurage, tvarke skydeli. atsigavo tik apsukos. o del greicio nerodymo, tai buvau issiemes ta dacika, su tokiu krumpliarakciu plastikiniu.prisuktas buvo vienu varztu, dvieju kontaktu. isiardziau ji, viduj tebuvo 2 kazkokie kontaktai, prilitavau,surinkau, tada vapsie tiek temaciau kad greitis pakiltu, nors anksciau retkarciais kai tampke uzmini atsigaudavo. taip pat yra tas blokelis po bardacioku su tuo kodu kur forume yra, bet ka su juo daryti? jis taip pat neardomas, o su pugo dalim silutej net verkti noris -_- .net nezinau ka bedaryti?
  • 0

#67 aasass

aasass
  • Senbuviai
  • posts 235
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:Peugeot 4007 2.2 Hdi

Posted 2008 December 10 - 14:38

su kokiu kodu blokelis? tas kur masinai uzkurti? jei apie ta sneki tai cia ne tas blokelis :D siaip pas taves neturetu buti greicio signalo stiprintuvo man rodos. dacika nemeginai pasikeisti? tauargej lauzynuose ju daug yra, apie 20 lt lyg kainos :) be to neziurejo su generatorium ar skydelio greicio rodykle pakyla? kur cia taurageje tvarke?

Edited by aasass, 2008 December 10 - 14:39.

  • 0

#68 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • posts 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Posted 2008 December 10 - 14:59

Pas 2,1td tikrai yra blokelis. Greičio daviklis dviejų kontaktų, blokelis devynių kontaktų. Jis neardomas, bet pjaustomas :D . Labai geras elektrikas šį gedimą sutvarkytų per valandą (man sutvarkė net nebuvo pugo čiupinėjęs, bet aš turėjau tą bendrą schemą). :rolleyes:
  • 0

#69 aasass

aasass
  • Senbuviai
  • posts 235
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:Peugeot 4007 2.2 Hdi

Posted 2008 December 10 - 15:44

man kazkada buvo isejas irgi blokelis, bet nevargau, o lauzyne nusipirkau uz 20Lt tai dar ir po siuoliai vazinejuos :)
  • 0

#70 Svečias_virgisa4_*

Svečias_virgisa4_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 10 - 18:01

nu ryt paziuresiu ta blokeli, nuvesiu elektrikui :angry: spida tvarke tauragej, ten kazkur salia lygtais turgaus, ar prekybos centro.daciko ieskojau, bet tik keliose vietose buvau. toliau jau buvau prarades vilti. :ph34r: dar , gal jum buvo taip, kad kartais bevaziuojant pradeda pulsuoti apsukos. nuo 1000 iki 1800. metant pavara kaip lektuvas skristi pradeda, o kai bandai pats biski duoti gazo ant tu laisvu apsuku, uzsigazuoja iki 5500- 6000 :blush: . siurbly ziurejo, geras. sako gal kolektorius? kazkaip atviras buna. as kai ziurejau ta dacika is apacios maciau kad ten biski toks kaip vamzdis tepalais apsikraujaves buvo. ar tai jis, nes tipo sunkus priejimas sako.

Edited by virgisa4, 2008 December 10 - 18:03.

  • 0

#71 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • posts 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Posted 2008 December 11 - 08:03

man kazkada buvo isejas irgi blokelis, bet nevargau, o lauzyne nusipirkau uz 20Lt tai dar ir po siuoliai vazinejuos :)

Aš pirkau už 80 (priš tris metus) - prie akių nuėmė. O pasirodė, kad taip pat sugedęs. :angry:
  • 0

#72 aasass

aasass
  • Senbuviai
  • posts 235
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:Peugeot 4007 2.2 Hdi

Posted 2008 December 11 - 12:11

nu as kai nuvariau sakiau reikia tokio blokelio, parode ten i tokia kruva kur visokiu kompu primesta buvo, pasiknaisiojau ir radau :D
  • 0

#73 Svečias_renaciux_*

Svečias_renaciux_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 11 - 13:13

Atsiprasau, gal ir ne sitoje temoje rasau :blush: bet kadangi esu moteris ir moku tik vairuoti, noriu paklausti - 406 coupe vaziuojant spidometro rodykle nusileidzia ir rodo 0, po kiek laiko vel atsigauna. Gal patartumete kas galetu normaliai paziureti ir sutvarkyti sia problema (Vilniuje). Aciu :)
  • 0

#74 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • posts 2,079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Posted 2008 December 11 - 13:22

Atsiprasau, gal ir ne sitoje temoje rasau :blush: bet kadangi esu moteris ir moku tik vairuoti, noriu paklausti - 406 coupe vaziuojant spidometro rodykle nusileidzia ir rodo 0, po kiek laiko vel atsigauna. Gal patartumete kas galetu normaliai paziureti ir sutvarkyti sia problema (Vilniuje). Aciu :)

itariu, kad pametei dugno apsauga... :lol:
  • 0

#75 Svečias_renaciux_*

Svečias_renaciux_*
  • Svečiai

Posted 2008 December 11 - 15:37

jei ir pamesta, tai ankstesniu seimininku deka tada, nes nuo tada kai nusipirkau buvo ta problema :( tik vis dazniau spidometras rodo 0 ...
  • 0

#76 Gycius

Gycius
  • Senbuviai
  • posts 753
  • Vieta:Raseiniai/Kaunas
  • Automobilis:Liutas 607

Posted 2008 December 11 - 18:45

pas mane spydas dbr tapo tachometru :D tai kas per nesamone :D
  • 0

#77 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Posted 2008 December 12 - 17:33

itariu, kad pametei dugno apsauga... :lol:

^_^ baik tyciotis is moteriskes,greiciausiai bus problema pacioje rodykleje,pas mane taip pat pastringa arba nukrenta ,duok kumsciu per panele ir atsistos :D
  • 0

#78 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2008 December 12 - 20:12

...pas mane taip pat pastringa arba nukrenta ,duok kumsciu per panele ir atsistos :D

... Nugi kas čia per barakinė kamasutra?... :blink:
  • 0
... labai piktas diedas...

#79 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • posts 1,227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Posted 2008 December 12 - 20:31

duok kumsciu per panele ir atsistos :D

as irgi taip darydavau kol nesusitavreks buvau :lol:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#80 spakenas

spakenas
  • Senbuviai
  • posts 702
  • Vieta:panevezys
  • Automobilis:C5 ,807

Posted 2008 December 12 - 23:50

As kiek esu susidures tai buna dvieju ir triju laidu dacikai: treju laidu dacikai tai eina per blokeli, kuris yra po bardacioku, vadinams kazkaip kaip ir greicio signalo stiprintuvas, kaip mineta anksciau, o dvieju laidu tai tiesiai i skydeli, nu kazkas tokio :) geriausia butu pajungti generatoriu prie daciko ir butu matyti ar rodo skydelyje greiti ar ne, be to jei ten kiso nagus prie variklio, o pries tai buvo gerai, tai gal atsiklibino tokia fyske, per kuria eina greicio dacikas ir lygtais liamda zondas, pas manes tokia raudona stovi, ten ji gauna dregmes pastoviai ir viso kito velnio :) gal apsinesusi yra ir nera doro kontakto ;) stebuklu butu negali, jei buna skydelis kaltas tai dazniausiai buna litavimias atsokes jo viduje, reikia perlituoti kontaktus ir viskas buna tvarkoje :)

trosas + dvieju laidu daviklis(taksometrui) ;)
  • 0
spakenas@gmail .com




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users