Jump to content


Problemos su spidometru


  • Please log in to reply
125 replies to this topic

#101 Mindaz

Mindaz
  • Senbuviai
  • posts 63
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406 coupe

Posted 2009 May 05 - 14:45

beje, man neveikia tik greitio rodymas, ir kilometrazas nesivercia, apsukos, kuro kiekio ir temperaturas rodo gerai.

Dėl šitos citatos greičiausiai del spidometro neveikimo bus kaltas greičio daviklis greičių dėžėje arba kažkoks blokelis jei gerai pamenu po bardačioku na dar gal laidai arba kontaktas, jei būtu tik kontaktai spidometro kalti, kilometražas vistiek suktusi, o dabar stovi vietoje. Tikrink arba keisk greičio daviklį .

Nepakenks jei perlituosi kontaktus, nors žinosi kad artimiausiu laiku su jeis problemų nekils
Antroje foto kur tos apvalios baltos plasmases yra tokie strypukai, juos ir reikia is kitos pcb plokstes puses palytuoti. Ten jei turi padidinamajį stiklą gali pažiūret i lydvietę turi matytis mikro įtrukimai lydmetalyje. ;)

Edited by Mindaz, 2009 May 05 - 14:48.

  • 0

#102 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 05 - 15:44

Dėl šitos citatos greičiausiai del spidometro neveikimo bus kaltas greičio daviklis greičių dėžėje arba kažkoks blokelis jei gerai pamenu po bardačioku na dar gal laidai arba kontaktas, jei būtu tik kontaktai spidometro kalti, kilometražas vistiek suktusi, o dabar stovi vietoje. Tikrink arba keisk greičio daviklį .

Nepakenks jei perlituosi kontaktus, nors žinosi kad artimiausiu laiku su jeis problemų nekils
Antroje foto kur tos apvalios baltos plasmases yra tokie strypukai, juos ir reikia is kitos pcb plokstes puses palytuoti. Ten jei turi padidinamajį stiklą gali pažiūret i lydvietę turi matytis mikro įtrukimai lydmetalyje. ;)

bandziau as ir ta davilki issisukt, bet kad sakes kaip jis ten prikepes, niekaip net nepajudejo bandant issukt, tik rankas nusibrozdinau :D o va to dlokelio po bardacioku reiks paieskot :D
  • 0

#103 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 05 - 17:34

sorry uz sekanki irasa, bet kazkaip nematau kur redaguot posta :D tai va zodziu persilitavau kontaktus, prabandziau pavaziuot, ir vistiek tas pats :( o taip tikejausi kad cia spydikas kaltas... po bardacioku radau kazkokia deze, tokia kazkokia apvaloka ji, tai nzn ar tai ta kur reiktu dar ja bandyt klibint ar ne ta, nu bet kad jos vietoj daugiau nieko nebuvo, tik laidu kruva ateinanciu :D manau tada kazkokiu budu teks issikut dacika is dezes, tik dar neisivaizduoju kaip, nes kaip minejau prikepes tai oj oj oj :D
  • 0

#104 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • posts 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Posted 2009 May 06 - 12:46

Tai kad ten nelabai kam yra prikepti :)
  • 0

#105 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 06 - 14:12

nu bet kad niekaip nejo man jo atsukti :unsure: labai jau stipriai isuktas, isiremes su raktu visu svoriu buvau tai vistiek nejo net paklibint, tik kojos slydo per asfalta :D reiks galvoju kokio wd papurkst

Edited by oob, 2009 May 06 - 14:14.

  • 0

#106 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 06 - 15:31

as pagal komentarus bent 80% tai tikrai isitikines kad spydikas, nes kaip kad buvo kalbeta kad kartais rodo artais ne, kai patrankai per panele tada pakyla, kai duodi daugiau greiciau irgi pakyla, sakau as bent 80% isitikines akd spydikas, nes jei dacikas neveiktu, tai isviso nepakiltu strele greiciau niekada, o ir siaip draugelius ant 2.0 hdi sedano buvo visai mises spydikas, tai jam elektrikas tvarka viska, nes jau ten viskas buvo pareja, o man tas pats elektrikas buvo sakes kad jei dar pakyla strele, tai net pats elektrikas nukreipe pirmiau ardyti spidometra. tai va todel ir noretusi pamatyti kurioje vietoje reiktu ziureti, ir jai ka rasciau ne taip kaip turi buti, tai persilituociau.

Jei būtum atkapstęs ir mano "nuotykius" su spidu, įsitikintum savo teiginių neteisumu. Spido rodyklė tai pakildavo, tai nukrisdavo. Kartais niūkteldavau kuloku per panelę, tai gal sutapimo reikalas, kad lyg padėdavo. O bėda vis tik buvo daviklyje...
Užtai ir klausiau, ar tikrai įsitikinęs. Ne pagal šūdmeistrių sapnus, o diagnostikos rezultatai tai parodo. Man Meharyje nustatė...
  • 0
... labai piktas diedas...

#107 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 07 - 19:04

nu gal ir man tai budavo sutapimas, nzn tiksliai, bet manau gerai sakai, katik vis delto siaip netaip isejo ta davikli issisukt, ten tame toks sudukas spaudinejasi taip? zodziu galvoju gal jis nevaiksto reikiamai, tai su wd supurskiau, neuzilgo truputi reiks isvaziuot tai paziuresiu ar kas duoda efekta, nors jei jis parejas tai abejoju ar bus naudos is to supurskimo. reiks bandyt nusipikrt ta davikli ir ziuresiu. taip pat pries keles minutes sudejau atgal i vieta visus blokelius kur po bardacioku, nes buvau issiemes, gal kas nekontaktavo. dar tiesa, radau viena fiskute kurioje gali buti pajungta maximum 15 laidu, i pas mane ju buvo sujungta regis apie 10, bet istraukiau ta fiskute, bet ji i nieka nesijungia, tai to nelabai supratau kam jos tada reik jei laikai i fiskute suvesti, bet ji ikista i jos kaip ir buvimo vieta, i toj vietoj nera nei vieno strypelio kuris turet susijungti su fiskeje sujungtais laidais. gal kas sitoki varinta galetu man paaiskint kas ten yra, ir kokio velnio tada taip padaryta. dar maniau kad tie laidukai vienas su kitu toj fiskeje susijungia, bet pasinagrinejau, ir pasirodo ne. taip taip ir nesuvokiu kam ji. o kai issiardziau visus blokelius, perziurejau mikroschemas su padidinamuoju stiklu, ir neradau kad kas butu ar atsilitave ar panasiai. tai viliuosi visgi kad daviklio problema pas mane. bet kokiu atveju ziuresiu kai pravaziuosiu, ar kanors pades daviklio supurskimas su wd, ar ne. galu gale jau nebegaliu kenteti kai neveikia spydikas, kaip nusipirkau 406 kupa siu metu pradzioje tai jis man nuo to laiko ir grajina per nervus :D manau, kas susidures su tuo, ta supranta :D
  • 0

#108 Neider

Neider
  • Senbuviai
  • posts 31
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Posted 2009 May 14 - 15:16

Sveiki su spydiku man ir yra problemu kai Tik man tepalo dacikas rodo kelias sekundes po uzvedimo parodo full ir nukrenta rodykle apsukos nesvelniai kyla jausmas lyg rodykle kur strigtu Gal tai ir su tu vadinamu spilku perlitavimu issisukciau?
  • 0

#109 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 16:03

nu gal ir man tai budavo sutapimas, nzn tiksliai, bet manau gerai sakai, katik vis delto siaip netaip isejo ta davikli issisukt, ten tame toks sudukas spaudinejasi taip? zodziu galvoju gal jis nevaiksto reikiamai...

Įtariu, išsukai galinio bėgio "varlytę"... ^_^
  • 0
... labai piktas diedas...

#110 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 16:08

Sveiki su spydiku man ir yra problemu kai Tik man tepalo dacikas rodo kelias sekundes po uzvedimo parodo full ir nukrenta rodykle apsukos nesvelniai kyla jausmas lyg rodykle kur strigtu Gal tai ir su tu vadinamu spilku perlitavimu issisukciau?

Jei sudėtum skyrybos ženklus, gal būtų aiškiau, kurio ten rodyklė stringa - tepalo lygio, ar tachometro. Bet vistiek tai mechaninės problemos, kontaktų litavimas ne prie ko...
  • 0
... labai piktas diedas...

#111 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 14 - 16:25

Įtariu, išsukai galinio bėgio "varlytę"... ^_^

pasakyk kad dar gal akuma isimiau ir kazkodel neuzsidega nei viena lempute ar panasiai
  • 0

#112 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 17:19

pasakyk kad dar gal akuma isimiau ir kazkodel neuzsidega nei viena lempute ar panasiai

Nežinau apie ką čia tauziji, bet "ant to šūduko" nieks nesispaudinėja, o krumpliaratukas sukinėjasi (jei jau šnekam apie spidą)... <_<
  • 0
... labai piktas diedas...

#113 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 14 - 18:11

nu pas mane bent tai dacika va taip atrodo:

http://oob.puslapiai...20090507067.jpg

desineje matosi tas toks kur minejau kad spaudinejasi, o dezeje tai nesimato visiskai jokiu krumpleratuku.
  • 0

#114 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 18:18

nu pas mane bent tai dacika va taip atrodo:

http://oob.puslapiai...20090507067.jpg

desineje matosi tas toks kur minejau kad spaudinejasi, o dezeje tai nesimato visiskai jokiu krumpleratuku.

Tai dabar tu teigi, kad tai - spido daviklis??? :lol: :lol: :lol:
Galėtum ir atsiprašyt už išsidirbinėjimą, nes tai - varlytė...
  • 0
... labai piktas diedas...

#115 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 14 - 18:27

nu as jei sakai tai sorry, bet tada kur man ta davikli rast kurioje vietoje? nes as buvau rades cia forume foto kur net apibraukta buvo kad butent toj vietoj is kur issukau stovi daviklis
  • 0

#116 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 14 - 18:35

nu as jei sakai tai sorry, bet tada kur man ta davikli rast kurioje vietoje? nes as buvau rades cia forume foto kur net apibraukta buvo kad butent toj vietoj is kur issukau stovi daviklis

Spido daviklis stovi virš pusašio įsimovimo vietos į dėžę. Vat virš kurio, dabar jau nenoriu sumeluot, senokai lindau. Laiko vienas varžtelis (pas mane lyg nr 11 galvutei)...
  • 0
... labai piktas diedas...

#117 oob

oob
  • Senbuviai
  • posts 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Paugeot 406 coupe V6

Posted 2009 May 14 - 19:30

nu reiks nueit paziuret po kapotu kas matysis :)

Edited by oob, 2009 May 14 - 19:30.

  • 0

#118 Neider

Neider
  • Senbuviai
  • posts 31
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Posted 2009 May 15 - 09:07

Jei sudėtum skyrybos ženklus, gal būtų aiškiau, kurio ten rodyklė stringa - tepalo lygio, ar tachometro. Bet vistiek tai mechaninės problemos, kontaktų litavimas ne prie ko...

Jaunas pasitaisysiu :D
Tai va problemele tokia :
Kai uzvedi tepalu rodykle rodo viska kaip pridera tepalo maxx ir pan be pabuna tik koki puse minutes ir neberodo :mad: (Ir lempukas uzgesta ir rodykle nukrenta)

O tachometras kai pavaziuoji ant didesniu apsuku tai ir uzsifiksuoja ant kokio 2000 ar 1500 bet kokia min ir vel normalias rodo dar rodykle taip vangiai kyla is pradziu kai strikdama kur o nuo 2500 svelniai graziai kyla.
Tai kagaletumet patart?
Nesu asas ant remonto bet greit mokaus :))
Dar durnas kalusimiukas kiek kainuotu visa nauja pravodke padaryt?
  • 0

#119 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2009 May 15 - 09:19

Jaunas pasitaisysiu :D
Tai va problemele tokia :
Kai uzvedi tepalu rodykle rodo viska kaip pridera tepalo maxx ir pan be pabuna tik koki puse minutes ir neberodo :mad: (Ir lempukas uzgesta ir rodykle nukrenta)

O tachometras kai pavaziuoji ant didesniu apsuku tai ir uzsifiksuoja ant kokio 2000 ar 1500 bet kokia min ir vel normalias rodo dar rodykle taip vangiai kyla is pradziu kai strikdama kur o nuo 2500 svelniai graziai kyla.
Tai kagaletumet patart?
Nesu asas ant remonto bet greit mokaus :))
Dar durnas kalusimiukas kiek kainuotu visa nauja pravodke padaryt?

Tepalo lygio rodyklė teisingai elgiasi - kelias sekundes parodo ir nusileidžia. Čia viskas gerai...
O vat dėl tachometro jau minėjau, kad gali būti mechaninės rodyklės bėdos. Gal buvo negrabiai ardyta, gal išimtas ir sutrenktas. Nežinau ką patart. Gal kantrybę pasijungus ardyt ir ieškot sliekų, gal keisti...
O kame grybas su pravodke? Nafiga tau šitas titaniškas vargas?... :unsure:
  • 0
... labai piktas diedas...

#120 Neider

Neider
  • Senbuviai
  • posts 31
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Posted 2009 May 15 - 10:22

Siaip noriu ja sau pasidaryti :)) O pravodke tai yra visokiausiu laiduku islindusiu nukarpytu :)) Pas mane kazkokios dujos pli stovi tai va jei ju laidus sujudini varikli uzgesina ir siaip visko ten pilna :)) Siaip esu durnas uzsispyres zemaitis nusprendziau susitvarkyt ir viskas senai norejau tokio o db beveik dykai gavau tai galiu kist :))
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users