Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#541 Svečias_GodHate_*

Svečias_GodHate_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugsėjo 26 - 16:34

Sveiki, skaitinėju šį forumą jau kuris laikas tai prieš pradėdamas rašyti, prisistatysiu. Esu iš Kauno. Šiaip mano pagrindinis automobilis, tai mitsubishi, bet taip gyvenime susiklostė, kad šeimoje atsirado ir Peugeot 406 hdi (80Kw). Automobiliu patenkintas, ypatingai patenkintas jo ekonomiškumu :) na kaip ir kieviename klube, tikiuosi surasti daugiau infomacijos, bendravimo ir galbūt šiokios tokios veiklos :)

Šį pranešimą redagavo GodHate: 2011 rugsėjo 26 - 16:37

  • 0

#542 Semas

Semas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 150
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 106-1.5d , 206-1.9d, 307-2.0hdi

Parašyta 2011 rugsėjo 29 - 09:47

Sveiki, Esu Simas, šiaip esu Klaipėdietis, bet gyvenimas susiklostė taip, kad teko važiuot mokytis į Vilnių. Esu pirmo kurso studentas Vilniaus kolegijoje, programų sistemų srityje. Man 19. (netoli 20, švęsim :D ) Prieš savaitę įsigijau jau nuo seno išsvajotą P406 :) Aišku visada norėjau naujesnio modelio, bet įsigijau seną, ir esu kol kas tuom gan patenkintas. Motoriukas tai standartinis 1.9 TDi (66kw). Kodėl nusprendžiau čia prisiregistruoti? Hmm, visada įdomu viską sužinoti apie Pežuką :) Be abejo planuoju sudalyvaut kuo daugiau jūsų susitikimų. :)
  • 0

#543 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 rugsėjo 29 - 10:49

Sveiki,

Esu Simas, šiaip esu Klaipėdietis, bet gyvenimas susiklostė taip, kad teko važiuot mokytis į Vilnių. Esu pirmo kurso studentas Vilniaus kolegijoje, programų sistemų srityje. Man 19. (netoli 20, švęsim :D ) Prieš savaitę įsigijau jau nuo seno išsvajotą P406 :) Aišku visada norėjau naujesnio modelio, bet įsigijau seną, ir esu kol kas tuom gan patenkintas. Motoriukas tai standartinis 1.9 TDi (66kw). Kodėl nusprendžiau čia prisiregistruoti? Hmm, visada įdomu viską sužinoti apie Pežuką :) Be abejo planuoju sudalyvaut kuo daugiau jūsų susitikimų. :)

tai jau jei taip idomu viska suzinoti apie pezuka tai pirma pastaba kad pezukas neturi 1.9 TDi varikliu ;) sveikas prisijunges.
  • 0

#544 Semas

Semas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 150
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 106-1.5d , 206-1.9d, 307-2.0hdi

Parašyta 2011 rugsėjo 30 - 09:20

Sveiki,

Esu Simas, šiaip esu Klaipėdietis, bet gyvenimas susiklostė taip, kad teko važiuot mokytis į Vilnių. Esu pirmo kurso studentas Vilniaus kolegijoje, programų sistemų srityje. Man 19. (netoli 20, švęsim :D ) Prieš savaitę įsigijau jau nuo seno išsvajotą P406 :) Aišku visada norėjau naujesnio modelio, bet įsigijau seną, ir esu kol kas tuom gan patenkintas. Motoriukas tai standartinis 1.9 TDi (66kw). Kodėl nusprendžiau čia prisiregistruoti? Hmm, visada įdomu viską sužinoti apie Pežuką :) Be abejo planuoju sudalyvaut kuo daugiau jūsų susitikimų. :)

tai jau jei taip idomu viska suzinoti apie pezuka tai pirma pastaba kad pezukas neturi 1.9 TDi varikliu ;) sveikas prisijunges.

Nu tada reiškias TD :D
  • 0

#545 RolasK

RolasK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 52
  • Vieta:Vilnius- Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 307 sw, 2.0HDI

Parašyta 2011 spalio 23 - 14:09

Sveiki. Matyt laikas ir man prisistatyti. Mano vardas Rolandas, šiuo metu esu antrakursis VGTU studentas automatikos srityje. Kilęs iš Mažeikių, tačiau turbūt kaip jau supratote daugiausiai laiko praleidžiu Vilniuje. Vairuoju Peugeot 406 97m. 1.9TD. Tai pirmasis mano automobilis, labai juo didžiuojuosi, nemažai jau kartu patirta. :D Šiaip esu labai įvairiapusiškas, arba daug plepu, arba visai nešneku. Tikiuosi pilnavertiškai įsilieti į Jūsų kolektyvą. :)
  • 0
Peugeot 307sw, 2.0HDI, 79kw, '04m Peugeot 406, 1.9TD, 66kw, '96m- EX

#546 Svečias_Bellizimo_*

Svečias_Bellizimo_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 spalio 23 - 20:28

Sveiki :) Norėčiau ir aš prisistatyti.. Esu studentė, iš Kauno, bet jau ketvirti metai mokausi Vilniuje. Teises turiu jau 4 metai, deje, automobilio iki šiol neturėjau. Skolindavausi iš draugo arba imdavau tėvų :ax: Nuo pat teisių išsilaikymo dienos vis pasvajodavau apie pežukus, bet tai ir likdavo tik svajonė. Tačiau ne perseniausiai atsirado galimybė nusipirkti auto. Kažkodėl pežuką iš karto atmečiau, žiūrėjau į japoniškus arba vokiškus, bet nieko doro neradom.. Ir taip gavosi, kad pasiūlė ką tik iš Vokietijos parvarytą Peugeot 206, 1,1l., dviejų durų. Nu ką - ir nusipirkau.. Kodėl pirkau tokio variklio? Mašiniukas bus naudojamas tik važinėjimui į universitetą, tad pakaks tikrai :) Spalva: šviesiai žydra.. panašu į chameleoną, nes kartais sidabrinis atrodo :clap: Variklis: 1,1l benzinas. Rida: apie 111000km. Žiauriai tvarkingas, pirktas iš patikimų rankų. Nuotraukas įdėsiu, kai tik nusiplausiu ir nupoliruosiu :ax: Tikiuosi smagaus bendravimo forume :beer:
  • 0

#547 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2011 spalio 23 - 20:50

Sveiki :)

Norėčiau ir aš prisistatyti.. Esu studentė, iš Kauno, bet jau ketvirti metai mokausi Vilniuje. Teises turiu jau 4 metai, deje, automobilio iki šiol neturėjau. Skolindavausi iš draugo arba imdavau tėvų :ax: Nuo pat teisių išsilaikymo dienos vis pasvajodavau apie pežukus, bet tai ir likdavo tik svajonė. Tačiau ne perseniausiai atsirado galimybė nusipirkti auto. Kažkodėl pežuką iš karto atmečiau, žiūrėjau į japoniškus arba vokiškus, bet nieko doro neradom.. Ir taip gavosi, kad pasiūlė ką tik iš Vokietijos parvarytą Peugeot 206, 1,1l., dviejų durų. Nu ką - ir nusipirkau.. Kodėl pirkau tokio variklio? Mašiniukas bus naudojamas tik važinėjimui į universitetą, tad pakaks tikrai :)

Spalva: šviesiai žydra.. panašu į chameleoną, nes kartais sidabrinis atrodo :clap:
Variklis: 1,1l benzinas.
Rida: apie 111000km.

Žiauriai tvarkingas, pirktas iš patikimų rankų.

Nuotraukas įdėsiu, kai tik nusiplausiu ir nupoliruosiu
:ax:

Tikiuosi smagaus bendravimo forume :beer:

Sveika prisijungus :) Lauksim foto abieju :)
  • 0

#548 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2011 spalio 24 - 07:49

Sveiki.
Matyt laikas ir man prisistatyti. Mano vardas Rolandas, šiuo metu esu antrakursis VGTU studentas automatikos srityje. Kilęs iš Mažeikių, tačiau turbūt kaip jau supratote daugiausiai laiko praleidžiu Vilniuje. Vairuoju Peugeot 406 97m. 1.9TD. Tai pirmasis mano automobilis, labai juo didžiuojuosi, nemažai jau kartu patirta. :D Šiaip esu labai įvairiapusiškas, arba daug plepu, arba visai nešneku. Tikiuosi pilnavertiškai įsilieti į Jūsų kolektyvą. :)

Sveiks prisijungęs, nu va dar vienas Vilnius-Mažeikiai ir beje besimokantis VGTU :)
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#549 LaC

LaC
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9 TD, Peugeo 206 1.4

Parašyta 2011 lapkričio 14 - 18:27

Na ka sveiki, esu Karolis is Mazeikiu, mokausi profkei niekur nedirbu (tinginiauju) :) Nu ka, vairuoja P406 1997m. 1.9 TD po kolkas nesiskundziu, bedu neturejau, esu patenkintas. I kluba atbegau tam kad susipazinciau su kitais klubieciais ir iskilus bedoms padetu jas isnaikinti. Taip pat stengsiuos padet kuom galesiu B) Na ir taip pat kada nors zadu atvykti i meeta :good:
  • 0

#550 krazas

krazas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 37
  • Automobilis:peugot 406 2.0HDI 80KW

Parašyta 2011 lapkričio 22 - 14:55

sveiki mano varadas Aras gyvenu pakruojije buves siaulieties bei vislnietis taip kad pasirodau visur ^_^
dabar niekur nedirbu :blush:
peza isimilejau kai teko parvaryt is prancuzijos pardavimui viena p406 tai kelione neprailgo ir patiko tai kita jau surades pasilikau sau imesiu jei iseis ir foto kaip prancuzijoi atrode biski buvo mustas i prieki teko groteles keist viena fara ir ventiliatoriaus dieze kopotas tik nuspakliuotas ir taip ant durniaus nudazytas galiukas vis neprisirosiu nes reiketu kapota ir bamperi beges nemazai jau 270 000km bet didesniu bedu neuzturejau nors pats jau 50 000 km pralekes keiciau tik siurbli kuro bet pritaikiau is vectros condiskes guoli ir vaziuokle biski tikiuos nenuvils ir dar tarnaus kol neatrasiu kokio kito :rolleyes:

http://imageshack.us...dsc00104zj.jpg/
  • 0

#551 Svečias_Saimiss_*

Svečias_Saimiss_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 21:32

Sveiki visi :)
Na ką, prisistatysiu ir aš :) Esu Simona iš Kauno,čia esu visiška naujokė, papuoliau irgi netyčiomis,radusi Peugeot klubo vizitinę kortelę užkištą už savo liūtuko stiklo. Vairuoju Peugeot 307cc, žydrą,gražią ir labai mylimą mašinytę. Pagaminimo data 2006-12-05 (labai greit švęsim 5 metų gimtadienį!!! ) , variklis 2l dyzelis.
Truputį daugiau pasakydama apie save galėčiau įvardint,kad esu devyniolikmetė, pirmo kurso studente (studijuoju LKKA kineziterapija) , vairavimo stažas 1,5 metų, baudų skaičius - 3 :shy: Dirbu darbą taip pat susijusį su automobiliais - valau salonus ir visaip kitaip bandau pagražint daužtas mašinas... Tikiuos priimsit į savo ratą ir pabaigai įdedu porą savo mašiniuko nuotraukų :)

http://imageshack.us.../196/pezas.jpg/
http://imageshack.us...aunodienos.jpg/ Paskutinio skambučio metu patekom į "Kauno dieną" :)
  • 0

#552 Gordonas

Gordonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 456
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Opel Astra G

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 21:35

Sveiki visi :)
Na ką, prisistatysiu ir aš :) Esu Simona iš Kauno,čia esu visiška naujokė, papuoliau irgi netyčiomis,radusi Peugeot klubo vizitinę kortelę užkištą už savo liūtuko stiklo.  Vairuoju Peugeot 307cc, žydrą,gražią ir labai mylimą mašinytę. Pagaminimo data 2006-12-05 (labai greit švęsim 5 metų gimtadienį!!! ) , variklis 2l dyzelis.
Truputį daugiau pasakydama apie save galėčiau įvardint,kad esu devyniolikmetė, pirmo kurso studente (studijuoju LKKA kineziterapija) , vairavimo stažas 1,5 metų, baudų skaičius - 3  :shy:  Dirbu darbą taip pat susijusį su automobiliais - valau salonus ir visaip kitaip bandau pagražint daužtas mašinas... Tikiuos priimsit į savo ratą ir pabaigai įdedu porą savo mašiniuko nuotraukų :)

http://imageshack.us.../196/pezas.jpg/
http://imageshack.us...aunodienos.jpg/ Paskutinio skambučio metu patekom į "Kauno dieną" :)

Sveika prisijungusi ^_^ Kas čia dabar darosi, vis panelių prisijungia į klubą :good:
  • 0
Opel Astra G 1999 DI 2,0L Peugeot 406 1996 1,8L - Ex

#553 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 lapkričio 29 - 22:43

sveiki visiems prisijungusiems :) o as jau senai prisiregistravus ir neprisistaciau visai :unsure: nes gera pavyzdi rodau :D o is tiesu smagu kad paneliu daugiau jungiasi :)

Šį pranešimą redagavo Gintautė: 2011 lapkričio 29 - 22:46

  • 0

#554 Bugs

Bugs
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 87
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307,2.0 HDi 66kW siemens

Parašyta 2012 sausio 06 - 19:55

Labas. Aš Marius arba tiesiog Mariukas. Esu gana piktas, todėl ir vairuoju :pug: . Studijuoju liberaliausiam universitete. Būtų neteisinga nepaminėti, jog esu tinginys
:ax: , jau daugiau nei metai niekaip nenuvykstu į miesto meet'ą, įtariu tai vėl pasikartos. Ir kiti tradiciniai blogieji lietuviški bruožai.


Posted Image

Truputelį apdulkėjus, bet vistiek :wub:
  • 0
Gerai gyvena tas, kas gerai slepiasi.

Nuotrauka
раскрутка сайтов

#555 Keksas

Keksas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Automobilis:peugeot 306

Parašyta 2012 sausio 14 - 01:56

Sveiki gerbemi kolegos . Pamaniau nepamaisytu prisitatyti, Esu naujokas cia su pezo pradejau draugauti pries kokius 3 men tik nes daug daug laiko praleidau uz kitos markes automobilio vairo. Vairuoju pezuka 306 1.9 hdi esu kaunietis, siuo metu baigineju studijas ;) domiuosi daugiau auto sprotu bei rytu kovos menais :DD kuriuos propoguoju jau 12 metu :) seip Esu vardu Edgaras bet visi vadina tiesiog Keksu :D man 21. Laisvalaikis mhh daugiausiai laiko praleidziu garaze arba seip linksmoj kompanijoj. Na tikiuosi sutarti su visais cia esanciais ir draugiskai gyventi ;)
  • 0

#556 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2012 sausio 14 - 10:55

Nera tokio variklio 1.9 hdi. Arba 1.9 td, arba 2.0 hdi :hmm:
  • 0
kažkaip.....

#557 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2012 sausio 14 - 10:58

Nera tokio variklio 1.9 hdi. Arba 1.9 td, arba 2.0 hdi :hmm:

arba 1.9 paprastas dar yra pas 306
  • 0

#558 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2012 sausio 14 - 18:39

Sveiki gerbemi kolegos .
Pamaniau nepamaisytu prisitatyti, Esu naujokas cia su pezo pradejau draugauti pries kokius 3 men tik nes daug daug laiko praleidau uz kitos markes automobilio vairo. Vairuoju pezuka 306 1.9 hdi esu kaunietis, siuo metu baigineju studijas ;) domiuosi daugiau auto sprotu bei rytu kovos menais :DD kuriuos propoguoju jau 12 metu :) seip Esu vardu Edgaras bet visi vadina tiesiog Keksu :D man 21. Laisvalaikis mhh daugiausiai laiko praleidziu garaze arba seip linksmoj kompanijoj. Na tikiuosi sutarti su visais cia esanciais ir draugiskai gyventi ;)

O tavo domėjimasis auto sportu ir laiko leidimas garaže gal sufleruoja, kad turi ir sportui skirtą automobilį? Koks tai automobilis? O jei ne, tai ką tu ten garaže veiki? ^_^
  • 0

#559 Keksas

Keksas
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Automobilis:peugeot 306

Parašyta 2012 sausio 14 - 20:33

nu nzn kaip skaitosi siti varikliai pas mane 1.9 turbo dyzelis su interkuleriu :) o auto sportas driftas garaze stovi bmw e30 meginamas pasidaryti megejiskam driftuj,
  • 0

#560 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2012 sausio 15 - 11:50

Nu tai 1.9 td :rolleyes:
  • 0
kažkaip.....




Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0