Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#41

  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 21:41

esu beveik kaunietis ir su pezo gerbejai visai noreciau kur sudalyvaut. baulinga pazaist ar taip kur pritapt prie daugumos :D alaus isgert neitu, turbut vairuociau...:D dar klubietis nesu. :unsure:
  • 0

#42 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 21:49

As tokius naujokus kaip tu is karto uzbaninciau... :ph34r:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#43 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 21:50

esu beveik kaunietis ir su pezo gerbejai visai noreciau kur sudalyvaut. baulinga pazaist ar taip kur pritapt prie daugumos :D alaus isgert neitu, turbut vairuociau...:D dar klubietis nesu. :unsure:

A jus cia kreipkites i kauniecius, nes tik jie tau gali siuo klausimu padeti
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#44 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 21:53

A jus cia kreipkites i kauniecius, nes tik jie tau gali siuo klausimu padeti

Moderatoriai, istrinkite sita nereikalinga tema... Juk yra viena tema skirta kaunieciams, o kita naujoku prisistatymui...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#45 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 22:00

Moderatoriai, istrinkite sita nereikalinga tema... Juk yra viena tema skirta kaunieciams, o kita naujoku prisistatymui...

prijungiau prie sios temos. O fanas mars skaityti info naujokams !
  • 0
kažkaip.....

#46

  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 22:08

perskaiciau bet teorija nuo realybes visada skiriasi, man idomu kaip viskas realei vyksta per susitikimus :huh:
  • 0

#47 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 22:10

perskaiciau bet teorija nuo realybes visada skiriasi, man idomu kaip viskas realei vyksta per susitikimus :huh:

Skaityk dar karta... Viskas aiskiai parasyta... :blink:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#48 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 22:15

perskaiciau bet teorija nuo realybes visada skiriasi, man idomu kaip viskas realei vyksta per susitikimus :huh:

spek, koks patikimiausias budas suzinoti kaip viskas realiai vyksta?
  • 0
kažkaip.....

#49

  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 22:20

nu jo gal realei reiktu atvryt :D
  • 0

#50 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 22:31

perskaiciau bet teorija nuo realybes visada skiriasi, man idomu kaip viskas realei vyksta per susitikimus :huh:

nu jei merginos kartais netgi buna atvazioja (kiek pamenu, budavo), tai tau chia bijoti... ^_^
  • 0

#51 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2008 gruodžio 02 - 23:03

Na kagi, ir man atėjo eilė prisistatyti. Esu Marius iš Panevėžio. Vairuoju Peugeot 307 2004 m.,. Prancuziškos mašinos mane "veža" jau 17 meų. Turėjau Reno 25 tai važinėjau 9 metus, paskui teko važinėtis su "olimpiniais žiedais" ;] , Audi. Kol vėl gryžau prie pranzūzo, Peugeot 307. Mašiniukas tai jėga- kainos, konforto ir kuro santykis labai patenkinamas.
Apie save, kad neturiu ką labai ir papasakoti. Kam bus labai smalsu ir įdomu prisistatysiu asmeniškai B)

ATVYK GRUODZIO 19 D I PIRTELE SUSITIKTI SU PANEVEZIECIAIS :rolleyes: :beer:
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#52 Svečias_raimunduke_*

Svečias_raimunduke_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 00:30

Sveikuciai puikuciai, esu Raimonda is...... nu kaip cia pasakius Panevezys- Siauliai, gyvenu per du miestus tai net nezinau i kur i susitikimus vaziuot, man 23 metai, na skaitau esu dar visai jaunute :lol: dirbu ir mokausi Siauliu kolegijoje, laisvu laiku labai megstu sest i savo bolideli ir lekt per Lietuva laimes ieskot :lol: Esu konkretus strakalas, bent jau drauges taip sako. :D i klubeli istojau todel kad labai megstu "judesi", naujas pazintis, nuotykius ir be to girdejau, kad jusu klube labai smagu :beer: vairuoju zidriuka :rolleyes: kitaip sakant peugeot 206 zidros spalveles :rolleyes: niu nezinau daugiau ka ir bepridurt, na gal dar ir tai kad labai noriu atlekt i susitikima koki bet biskiuka nedrasu :rolleyes: bet kai isidrasinsiu nebeatsikratysit :) nemokejau kitaip ikellt nuotraukos tai ikeliau taip :)


MANO PEZIUKAS :)

Šį pranešimą redagavo raimunduke: 2008 gruodžio 03 - 00:33

  • 0

#53 isdeekelis

isdeekelis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 166
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206SW 2.0HDI '03

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 09:37

Aloha ;) esu 85 metu gamybos vilnietis, vardu Romas, siuo metu turiu 306 s16 '95 bei VW polo coupe '87. Su prancuzais gerai pazystamas is senu laiku, turejau bent tris Renault 5 :D Mokaus VU MIF'e, dirbu vienoj is Lietuvos ministeriju "kompiuterastu", bet masinos mane traukia smarkiau, garazo nevengiu, issitepaluot nebijau (didziausias darbas- polo galvos nuemimas/slifavimas, voztuvu keitimas, visko atgal surinkimas ir visa tai atlikta kieme-rusy), megstu keliaut, zvejot, :beer: , vazinetis dviraciu, kanors meistraut (moku laikyt ir plaktuka ir lituokli). Pradziai tiek :rolleyes:

Mano Pugas
  • 0

#54 Svečias_satisfied_*

Svečias_satisfied_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 03 - 11:44

Na bandau prisisytatyti ir as ;) Tai wa, Pugu manija prasidejo vos daugiau negu pries metus, kai tevukas nusipirko smarkiai (is pirmo zvilgsnio taip neatrode) lupta P307SW '05 after restyling ir pavede man ji sutvarkyti. Kancios buvo apie metus, kai teko per visa Lietuvele supirkineti dalis ir nervuotis, kada gi pagaliau jis parodys gyvybe. Atejo atpildo metas, pribrendo reikalas ta liutika sukrauti i viena kruva, tada ir uzsiregistravau CIA ieskodamas auto schemu kaip, kur, kas turi detis ir montuotis :rolleyes: Klubieciai nenusisuko, padejo vos per pora valandu. Nu vienzo, kraudamas ta liutika pamaciau kad tai labai paprastas ir tuo paciu nuostabus automobiliukas, tad isigijau nematydamas "kate maise" ir sau, grazu, vysnini '01 P307, tik aisku musta :) Bet jau nuo praeito sekmadienio paleidau ji i Lietuvos kelius :) Pirmi ispudziai nepakartojami, toliau laukiu tokiu paciu...Uch kaip issipleciau :blink: bet nepasakiau esmes: Gimus pavadino Sarunu, dabar vadina Saru, birzeli apsigynes inzinieriaus diploma, dabartine lokacija Vilnius, (nors gal dazniau automobilio salonas :)). Niekada nepraleidziu progos pasikrapstyti prie masiniuku, kiek imanoma remontuoju pats (bet prie ko nors ypatingai rimto nelendu), megstu pazvejoti, leisti laisvalaiki gamtoje. Visada linkes pabendrauti ir pailseti. Isauges is keliu xuligano amziaus. Viena is svajoniu: pasileist i Drifting'a. Nu jau gal ir gana is manes :D jeigu dar kazkam yra rupimu klausimu, tai visada prasom, rezkit tiesiai, visada bandysiu atsakyti ;) Beja, fotosesija imesiu veliau ;)

Šį pranešimą redagavo satisfied: 2008 gruodžio 03 - 11:45

  • 0

#55 Svečias_renaciux_*

Svečias_renaciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 gruodžio 05 - 10:21

Prisistatymas ... metu gal geriau jau ir nerasysiu (taigi duodu suprasti kad pakankamai :P ) Pamatyti galima Vilniuje, ir labai retai - Jurbarke (is kur esu kilusi)... Nuo pavasario vairuoju sidabro spalvos 406 Coupe (siuo metu tai spalvos pavadinimas - ziauriai murzina :D ) Pries tai turejau 406 sedana, bet arciau sirdeles Coupe ... Fotosesija - kada nors veliau (pradziai reiktu gerai nusveisti savo mazyle :D ) Tai tiek pradziai :) P.S. jei kas pamatysite vaziuojancia juodaplauke moteriske, bet vairuojancia kaip blondine :D nepykit labai ;)
  • 0

#56 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2008 gruodžio 08 - 15:32

Sveiki gyvi "prancuzaiciai" As va toksai gal ir tycia ar netycia nusipirkes masinele vakar 406 2.1 td, ir iskart puolu registruotis i forma, nes kai turejau opel ir renault tai irgi forumuose dalyvaudavau atitinkamuose tai labai daug naudingos info suzinojau, viliuos ir cia ne isimtis bus. esu apsistojes Vilniuje :) mokaus, dirbu, uliavoju..... pastaruoju metu gal neturesiu daug laiko cia skaitinet ir dalyvaut aktyviai, nes daugybe reikalu bus man su savaja karataite kol galesiu ramiai su ja riedet Lt keleliais. jauciu jog susirgau prancuzu liga, nes is renault i peugeot :)~ tai va tiek va kol kas B)
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#57 Ugnis

Ugnis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 56
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Lėktuvas

Parašyta 2008 gruodžio 30 - 09:47

Sveiki, aš vardu Ugnius, iš Vilniaus. Spalio mėnesį nusipirkau 2002 Peugeot 307 1.6(manual, sidabrinė). Prieš tai esu turėjęs 1986 Audi 80 1.4 karbas(bulka)(pirmoji mano mašina) ir 1996 Mitsubishi Galant 2.0 16V. Pilnateisis vairuotojas esu 5 metus.
  • 0
Saab Aero TTiD
ex P 307, 1.6

#58 Svečias_Laineris_*

Svečias_Laineris_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 06 - 21:46

Sweiki, pries menesi nusipirkau prancuza 605 td tai db kaip ant sparnu, senei norejau sito limo :D Pats esu is Sakiu bet studentauju kaune, trecias kursas bet dar studijuot nepradejau :D i foruma uzsireginau nes cia tikrai galima rast geru patarimu, ateity tikiuosiu tap tikru klubieciu su visais lipalais ant savo pugo :D
  • 0

#59 Svečias__Rolandas__*

Svečias__Rolandas__*
  • Svečiai

Parašyta 2009 sausio 07 - 00:46

Sweiki, pries menesi nusipirkau prancuza 605 td tai db kaip ant sparnu, senei norejau sito limo :D Pats esu is Sakiu bet studentauju kaune, trecias kursas bet dar studijuot nepradejau :D  i foruma uzsireginau nes cia tikrai galima rast geru patarimu, ateity tikiuosiu tap tikru klubieciu su visais lipalais ant savo pugo :D

Tai nieko ir nelauk, lipduku gali iskart pasirupinti, kaune Velvet juos platina :lol: atvaziuoji i viena kita meeta, geriau i visus jei iseina, prisirasai kaip naujokas tvarkingai, ypac reikia prisirasyti su Jimmy ir Virgiu saunus nariai, ir patartina nusiteikti tikram prisirasymui :D na ir as dar silpnokai prisirasiau, bet dar tikrai nebus velu manau vasaros visi sulauks :beer: :beer: :beer:

Šį pranešimą redagavo _Rolandas_: 2009 sausio 07 - 00:47

  • 0

#60 miles

miles
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 124
  • Vieta:VILNIUS
  • Automobilis:PEUGEOT 205 1.4 XS PEUGEOT 205 1.9 GTI

Parašyta 2009 sausio 07 - 21:26

Sveiki mane jau truputi pazista kai kurie klubieciai :beer: stengiuosi dalyvauti meetuose ;) Esu Vytas is Vilniaus:) Esu Trimitininkas- aiskesne kalba muzikantas :D dirbu kaip samdomas muzikantas groju klubuose kavinese ,festivaliuose ir t.t siekiu 2 aukstojo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje :) www.myspace.com/vytautasskudas Na o Peugeot isimylejau kai pirma karta isvydau peugeot 205 ;) tiesiog pamilau si masiniuka nuo to laiko su juo bendrauju :D turiu Peugeot 205 XS 1.4 1993m. :wub: mano pugo ir ne tik foto yra apacioje :beer:

Šį pranešimą redagavo miles: 2009 sausio 07 - 21:31

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0