Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#61 Svečias_Elvyra_*

Svečias_Elvyra_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 19 - 16:26

Sveiki, as Elvyra iš Kauno. Vasaros gale nusipirkau Peugeot 206 99m. , o šį kluba atradau visai neseniai, ieškodama informacijos apie liūtukus ir jų elektroniką. Pamačiau, kad čia galima surasti daug reikalingos informacijos ir kad forumo dalyviai labai malonus, tad nusprendžiau užsiregistruoti. Nieko dar iš čia užsiregistravusių nepažįstu, bus malonu susipažinti. :)
  • 0

#62 Manis

Manis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 41
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 306 xrd | Rover Mini Cooper 1275cc

Parašyta 2009 kovo 19 - 22:57

Sveikinimai :beer: prisiregistravau pries bene 2 metelius, bet nebuvau toks aktyvus, nes tik dabar internautas namie atsirado ^_^ Mokausi KTU panevezio filiale, gyvenu ten pat :) Jau beveik ketverta meteliu trinu ta pati 1993m 306 1.9 zyzeliuka ir laabai tuo patenkintas :D buvau nusipirkes 2000m hdi 306, bet <_< nesuzavejo :unsure: Taigi, malonu buti pug klube :D Domiuosi automobiliais, ypac snesniais ;) gal kas pastebejo, kai pardavinejau Classic Mini :wub: taigi, kvieciu visus apsilankyti ir miniclub.lt :beer:
  • 0

#63 nuostolis

nuostolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:24/7=24/5 Tauragė; 24/2 Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 307 SW; Seat Leon

Parašyta 2009 kovo 20 - 09:14

Labas. Esu Žygimantas arba draugų tiesiog vadinamas Žygium (be to šiandien mano vardadienis) :D man 18 m. neužilgo sueis 19. Užaugau gražiame miestelyje Jurbarko rajone. B) Dabar gyvenu ir mokausi 2 kurse (12 kl.) Tauragės PRC. Kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus amato. :P Važinėju su Peugeot 306 universalu, dauguma pašiepia, kad kaip pirmas auto labai jau "ūkiškas" (tipo senių mašina) :D Tačiau man nei motais, nekreipiu dėmesio ir važinėju sau nesukdamas galvos :rolleyes: Klubą atradau google.lt pagalba ieškodamas informacijos apie pugą ir užsuku čia kone kiekvieną dieną ;) Pomėgiai labai įvairūs: alus Švyturio Extra :beer: (gardus dalykas), domėjimasis IT, automobilių naujienos, kompiuterių taisymas ir priežiūra, linksmybės draugų būryje, spaudos skaitymas iš antro galo, muzikos klausymas, filmų žiūrėjimas ir daugelis kitų. :wub: Auto foto dabar neturiu, kadangi esu mokykloje ir įmesiu grįžęs namo :) Na kaip ir maždaug viską apibūdinau, taigi iki susitikimų. Viliuosi sudalyvauti nors keletuose meet'ų.
  • 0
Jei per visą dieną nenusijuokei nei vieno karto, reikšia tą dieną nugyvenai veltui, tad reikia juoktis ;)

#64 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 20 - 09:26

Labas. Esu Žygimantas arba draugų tiesiog vadinamas Žygium (be to šiandien mano vardadienis) :D man 18 m. neužilgo sueis 19. Užaugau gražiame miestelyje Jurbarko rajone. B) Dabar gyvenu ir mokausi 2 kurse (12 kl.) Tauragės PRC. Kompiuterio ir organizacinės technikos operatoriaus amato. :P Važinėju su Peugeot 306 universalu, dauguma pašiepia, kad kaip pirmas auto labai jau "ūkiškas" (tipo senių mašina) :D Tačiau man nei motais, nekreipiu dėmesio ir važinėju sau nesukdamas galvos :rolleyes: Klubą atradau google.lt pagalba ieškodamas informacijos apie pugą ir užsuku čia kone kiekvieną dieną ;) Pomėgiai labai įvairūs: alus Švyturio Extra :beer: (gardus dalykas), domėjimasis IT, automobilių naujienos, kompiuterių taisymas ir priežiūra, linksmybės draugų būryje, spaudos skaitymas iš antro galo, muzikos klausymas, filmų žiūrėjimas ir daugelis kitų. :wub: Auto foto dabar neturiu, kadangi esu mokykloje ir įmesiu grįžęs namo :) Na kaip ir maždaug viską apibūdinau, taigi iki susitikimų. Viliuosi sudalyvauti nors keletuose meet'ų.

idomu koks cia tas miestelis :o
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#65 nuostolis

nuostolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:24/7=24/5 Tauragė; 24/2 Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 307 SW; Seat Leon

Parašyta 2009 kovo 20 - 09:31

idomu koks cia tas miestelis :o

Abejoju ar žinosi ;) Vadžgirys.
  • 0
Jei per visą dieną nenusijuokei nei vieno karto, reikšia tą dieną nugyvenai veltui, tad reikia juoktis ;)

#66 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 20 - 09:33

Abejoju ar žinosi ;) Vadžgirys.

gal ir girdetas :)
o seip is tu krastu tai netik tu vienas :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#67 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2009 kovo 20 - 10:10

gal ir girdetas :)
o seip is tu krastu tai netik tu vienas :D

tai tu irgi is Jurbarko krasto? ;]
  • 0
Roots to roots

#68 Svečias_renaciux_*

Svečias_renaciux_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 20 - 10:36

kaip seniai cia skaitinejau, o pasirodo cia yra zmoniu is jurbarko krasto ^_^ smagu ;) nes pati Jurbarke gimus ir augus, tik dabar jau 10 meteliu Vilniuje trainiojuos :P
  • 0

#69 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 kovo 20 - 11:06

Abejoju ar žinosi ;) Vadžgirys.

Aš žinau šitą miestelį, teko vasarą pro jį važiuot į Pavydaujį :)
  • 0

#70 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2009 kovo 20 - 11:11

gal ir girdetas :)
o seip is tu krastu tai netik tu vienas :D

tai tu irgi is Jurbarko krasto? ;]

na Cr as is tu karastu :D
palei dubysa augau :D
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#71 nuostolis

nuostolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:24/7=24/5 Tauragė; 24/2 Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 307 SW; Seat Leon

Parašyta 2009 kovo 20 - 21:34

Aš žinau šitą miestelį, teko vasarą pro jį važiuot į Pavydaujį :)

O ką Pavidaujį turi giminių/pažįstamų? :rolleyes: Nemaniau, kad čia tiek daug jurbarkiečių B)
  • 0
Jei per visą dieną nenusijuokei nei vieno karto, reikšia tą dieną nugyvenai veltui, tad reikia juoktis ;)

#72 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2009 kovo 20 - 23:57

Abejoju ar žinosi ;) Vadžgirys.

kas susidures su galinio tilto restauracija,vadzgiry gerai pazysta :beer:
  • 0

#73 nuostolis

nuostolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:24/7=24/5 Tauragė; 24/2 Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 307 SW; Seat Leon

Parašyta 2009 kovo 21 - 16:44

kas susidures su galinio tilto restauracija,vadzgiry gerai pazysta :beer:

Teisybė, yra neblogas meistriukas ;)
  • 0
Jei per visą dieną nenusijuokei nei vieno karto, reikšia tą dieną nugyvenai veltui, tad reikia juoktis ;)

#74 Svečias_Juste_*

Svečias_Juste_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 21 - 19:56

Tai ir aš prisistatysiu... Justė iš Vilniaus, šiandien tapau žalio Peugeot 406, 1998m., 2.1 TD šeimininke :) Pirkau Tauragėj, praktiškai vienintelį radau pagal mano biudžetą tinkantį tokį pežuką, visi brangesni :rolleyes: Bėdelių, be abejo, perkant buvo - nutrūkęs rankinio trosas, pabrūžintos ir truputį įlenktos galinės durelės kairėj pusėj, kairys priekinis ratas truputi muštas (bet bent važiuojant nesijaučia). Pakeliui į Vilnių turėjau porą valandų įvertint pirkinį :D Ech, tokia miela minkšta pakaba, nė nepalyginsi su pastaruoju metu važinėtu Volvo S40, traukia irgi žymiai geriau. Pamėginau autostradoj spustelt, tai pasiekė 180km/h, daugiau jau nebenorėjo rodyklė keliaut :D Tik keli BET... Gale kažkas subilda per duobes važiuojant :blink: Dar važiuojant pastebėjau kitą džiaugsmelį - vanduo kapsi pro vidaus apšvietimo lemputę :blink: Matyt, pro anteną kažkur praleidžia :D Kitas džiaugsmas irgi dar šįvakar nutiko - reikėjo dapilt kuro, o bakas neatsidaro, nors užmušk, nors prieš išvažiuojant iš Tauragės be problemų viskas buvo... Paskutinis (kol kas) džiaugsmelis - vairas kreivokai stovi, matyt, nuo rato mušto, bet važiuojant netraukia į šonus, tai labai nepergyvenu. Nežinau, tikiuosi, neteks pasigailėt, kad nusipirkau, ir tikiuos, kad čia dabar išlindo jau visos bėdos, ir kad sutvarkius bent kurį laiką galima bus ramiai važinėt... Nes šiaip mašina man labai prie dūšios :)
  • 0

#75 ShiSan

ShiSan
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Vilnius, Lietuva
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDi

Parašyta 2009 kovo 21 - 21:02

Sveiki. Esu Aleksandras arba tiesiog Aleksas iš Vilniaus. Man 18 metų ;)) Studijuoju Verslo Informatiką (MRU), pirmas kursas.
Vairuoju "ekonomišką" Peuogeot 307 2.0 HDi jau apie 5 mėnesius. (O pilnas stažas būtų ~9 mėnesiai). Nes su mano vairavimu jisai valgė apie 11 litrų dyzelio ;D O šeip dabar ramiai važinėju, tai apie 7,5 litrų dyzelio miestę. Pomėgiai: Vis laukiu kol atšils orai ir tada kasdien pradėsiu važinėti dviračiu. Labai mėgstu pasivažinėti Vilniaus centre, Vingio parke ir t.t. Tai pat lankau sporto klubą (reikia gi bent trupūti palaikyti formą =)) ) Groju gitara.. Artimiausiu laiku noriu išmokti groti ant fortepijono ;D ;)) Skaitau knygas, lankau teatrus, žiūriu filmus, serialus per pc. Siekiu visas naujienas apie IT, autosportą, naujus Peogeot konceptus (ypač patiko 907 ir 907RC ;)) ) Labai nemėgstu sėdėti namuose prie pc, geriau kur nors pasivaikščiot, pasėdėt, išgert arbatos.. =))
Šiame forume atsiradau, kai užsimaniau pirkti Peogeot 307. Pasirinkau butent jį, nes labai patiko dizainas, komfortas, ekonomiškas + talpus (vežiau šaldytuva ir virutvės komplektą ;D). Taigi šiame forume pasilikau, nes sužinojau labai daug naudingų dalykų. Tarkim iškylo problemų su liutuku ir man iškart atsakė į visus mano klausimus.
Norėčiau sudalyvaut meet'uose, bus labai malonu su jumis visais susipažinti :rolleyes:

P.S. Prie savo univero matau labai daug liutūkų, kuriuos vairuoja labai gražios merginos ;PP :blush: Gal yra čia kažkas iš merginų, kas studijuoja MRU ? :wub:

Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Šį pranešimą redagavo ShiSan: 2009 kovo 21 - 21:47

  • 0

#76 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 kovo 23 - 09:51

O ką Pavidaujį turi giminių/pažįstamų? :rolleyes: Nemaniau, kad čia tiek daug jurbarkiečių B)

Teko kartą lankytis su draugais pas Jų senelius :)
  • 0

#77 nuostolis

nuostolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 117
  • Vieta:24/7=24/5 Tauragė; 24/2 Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot 307 SW; Seat Leon

Parašyta 2009 kovo 23 - 10:28

Teko kartą lankytis su draugais pas Jų senelius :)

Hmmm... tada tikrai nepažinosiu :unsure:
  • 0
Jei per visą dieną nenusijuokei nei vieno karto, reikšia tą dieną nugyvenai veltui, tad reikia juoktis ;)

#78 Svečias_Daiwulka_*

Svečias_Daiwulka_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 23 - 16:22

Sweiki, prisistatysiu ir aš :rolleyes: Šiame peugeot klubo tinklapyje lankausi jau puse metelių, kai isigijau peugeot 206 Esu Daiva gyvenanti Elektrėnuose , dirbanti Vilniuje "Daniliškių autocentre". Forumuose paireiškianti mažai, todel kad techniniais klausimais pagalbos, patarimų tikrai mažokai galima sulaukti :blush: , tačiau pačiai pasiskaitinėti apie peugeot pliusus ir minusus, pasisemti šiek tiek žinių ,labai įdomu. ^_^
  • 0

#79 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 balandžio 02 - 14:51

Apie Temidės auto galit paskaityti čia :P
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#80 Ramunas406

Ramunas406
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 5
  • Vieta:Siauliai/Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9 TDI

Parašyta 2009 balandžio 03 - 22:11

Nu jei jau visi prisistato, tai teks ir man. Esu Ramunas, 20 metu (tikriausiai vienas is jaunesniu), mokausi Siauliuose, I kurse, Istorija (idomu kodel visi taip stebis siu mokslu) :D Siaip esu is Panevezio. Turiu Peugeot 406, 1998m. Perdarytas is Anglisko, todel siek tiek trukumu yra, bet vasara pries akis, atremontuosim :D Tai vat, tikiuosi greitu laiku prisijungsiu prie meet`u, butu visai smagu, manau. Peugeot kluba suradau per google, kai reikejo info apie rasojancius langus. Atsakyma radau, po kiek laiko ir i kita klausima. Tai va ir pasilikau cia. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0