Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Naujoku prisistatymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1009

#901 Ruslanas87

Ruslanas87
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 256
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Chevrolet Tahoe

Parašyta 2015 kovo 03 - 23:47

Sveiki, šiandien tik užsiregistravau į Peugeot klubą. Gal daug nerašysiu, o tik trumpai prisistatysiu užsiregistravau niku E.Č 85, turiu Peugeot 205 cabrio žalios spalvos (Roland Garros). Jeigu bus renginiai, jeigu pakviesite su mielu noru sudalyvaučiau.

sveikas prisijunges
  • 1
Neskubek i savo laidotuves- jos be taves neprasides

Peugeot 605 3.0 sv 1990m. (Nebera)
Peugeot 406 2.0 1999m. (Nebera)
Peugeot Boxer 2.5 2000m. (Nebera)
Peugeot 607 2.7 2008m. (Nebera)
VW LT35 2.5 1997m. (Turiu)
Chevrolet G30 sportvan 5.7 1994m. (Turiu)
Chevrolet Tahoe 5.3 2003m. (Turiu)

#902 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2015 kovo 04 - 09:11

Sveiki, istojau i liutu kluba ir as, nors bijodavau pugu del visu tu baisiu kalbu apie ligas, ju elektronika ir tt... Taigi esu Kestas is Vilniaus, 24 metai. Isigijau Peugeot 407 sw 2006m 2.0 HDI 100kw (beje, kai kur raso 100, kai kur 103kw, kaip atskirti ir ar yra esminis skirtumas?). Nors automobilio ieskojau virs 2men, saviske pamaciau visiskai atsitiktinai Taurages aikstelej, atvaziaves kitu ziuret. Meile is pirmo zvilgsnio buvo pamacius pusiau odini salona :D Nusipirkes keiciau alyvos, kuro, salono bei oro filtus + sintetine alyva Ertonos autoservise. Atsiejo apie 125eu. Na + nuolaidele dar nuo tos sumos gavau siokia tokia tai manau normaliai. Praejau technikini is pirmo, kas labai nudziugino. Rida ant serviso knygos 237t, kas labai tiketina nes vidus visiskai kaip naujas, jokiu istrinimu ir pan. Taigi dar laukia greitu metu pagrindinio dirzo keitimas (kolkas klauses servise apie si reikala su vandens pompa gaunasi apie 200-210eu (komplektas apie 80, vandens pompa apie 40 ir darbai 80 + ausinimo skystis 10-15), buciau dekingas jei apsviestumet del kainu taip pat. Ir nepatinka man, kad vedasi sunkokai.. ne taip, kad vos pasuki ir dirba, kokia gera sekunde uzsukus reikia laikyt, ir isidirba taip isleto (panasiai lyg salta ziema uzkuriant prie koki -20 kai taip nenoriai uzsiveda tvarkingos masinos), bet uzsikurus po keliu sec normalizuojasi darbas ir lyg gerai viskas.

Automobiliu istorija: Audi b4 94m 1.9tdi 66kw, bmw e36 94m 1,6 74kw benzinas/dujos, Nissan Almera 01 2.2ddi 81kw (traktoriukas) ir dabar truputi naujesnis pagal buvusius modelius pugas kuris visada zavejo, bet baide apkalbom. Visgi isdrysau buti seimoj pirmas zmogus nusipirkes prancuziska masina. Brolis jau trina rankom ir laukia kaip man baigsis su juo, ar dziaugsiuos ar keiksiu, nes irgi vis zvalgydavos i pezus, bet bijojo..

Foto vakarop imesiu :)

 

P.S. Rinkausi is Volvo s60, Saab 93, Audi A4 b5 ir 407

HDI nai taip ir turi kurtis ,cia tau ne tdi.Praeina ik 1.5 sekundes kol pumpa sukelia reikiama kuro slegi sistemoje.O kur foto?


  • 0

#903 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2015 kovo 04 - 10:21

HDI nai taip ir turi kurtis ,cia tau ne tdi.Praeina ik 1.5 sekundes kol pumpa sukelia reikiama kuro slegi sistemoje.O kur foto?

Na pas mane toks pats variklis, bet kuriasi idealiai - pasuki ir užsiveda. Starteris tik pradeda sukt ir iš karto užsiveda.  Žiemą sunkiau prie didesnių šalčių, bet tai todėl, kad dvi pakaitinimo žvakės sudegusios pas mane. Beje šią žiemą prie -20 užsivedė ir su dviem likusiom pakaitinimo žvakėm.


  • 0

#904 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2015 kovo 04 - 16:16

Na pas mane toks pats variklis, bet kuriasi idealiai - pasuki ir užsiveda. Starteris tik pradeda sukt ir iš karto užsiveda. Žiemą sunkiau prie didesnių šalčių, bet tai todėl, kad dvi pakaitinimo žvakės sudegusios pas mane. Beje šią žiemą prie -20 užsivedė ir su dviem likusiom pakaitinimo žvakėm.


Šią žiemą -20 buvo?
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#905 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2015 kovo 04 - 19:54

Viena ryta kompas rode -20
  • 0

#906 azkis

azkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 95
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Roland Garros, Peugeot 205 D

Parašyta 2015 kovo 05 - 23:42

Sveiki, šiandien tik užsiregistravau į Peugeot klubą. Gal daug nerašysiu, o tik trumpai prisistatysiu užsiregistravau niku E.Č 85, turiu Peugeot 205 cabrio žalios spalvos (Roland Garros). Jeigu bus renginiai, jeigu pakviesite su mielu noru sudalyvaučiau.


Hi! Turim po vienoda:)

Šį pranešimą redagavo azkis: 2015 kovo 05 - 23:45

  • 0

#907 E.Č. 85

E.Č. 85
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 2
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 205 cabrio Roland Garros

Parašyta 2015 kovo 10 - 11:31

Hi! Turim po vienoda:)

Jėga tik pas mane stogas juodas, jeigu turi toki pati gal teko sotogo hidrauliką taisyti nes pasmane yra motoriukas tik lis neprijungtas ir jisai turi keturis šlangučių sujungimus. Ir pas mane priekinės sėdynes papžyšusios tai nelabai atrodo o Jų pirkti nelabai yra :(


  • 0

#908 azkis

azkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 95
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Roland Garros, Peugeot 205 D

Parašyta 2015 kovo 10 - 13:49

Pas mane sedynės irgi žlugę totaliai :) Reikia arba persiūti, kas yra brangoka, arba kokias kitas dėtis aukojant autentiškumą.. 

Stogo hidrauliką tvarkiausi, nes pas mane leido pats rezervuaras tos pompos, reikėjo nusiimti ir sandarint.. Bet tų šlangučių tai neatjunginėjau ir iš naujo neprijunginėjau, nes nereikėjo. Tai nežinau ar kuo ten padėt galėčiau, bet šiaip parašyk į PM konkrečiau kas ten neaišku, gal bus kažkas ką krapščiau pats :)

 

 

Jėga tik pas mane stogas juodas, jeigu turi toki pati gal teko sotogo hidrauliką taisyti nes pasmane yra motoriukas tik lis neprijungtas ir jisai turi keturis šlangučių sujungimus. Ir pas mane priekinės sėdynes papžyšusios tai nelabai atrodo o Jų pirkti nelabai yra :(


  • 0

#909 Bambalys

Bambalys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 8
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 307SW '03

Parašyta 2015 kovo 11 - 18:06

Sveiki, sugalvojau ir As cia prisitatyti, kaip sakoma: geriau veliau, nei niekada! :D Ko gero esu jauniausias sio forumo lankytojas, nes kiek skaiciau, visi cia esantys brandesnio amziaus. Ateinu karts nuo karto surasti informacijos apie savo pugos ligu sprendimus. Esu Domas, astuoniolikinis, vairuoju melyna liutuka 307SW 2.0HDi. Pirmas automobilis ir daugiausiai mylimas. Domiuosi automobiliais, pats stengiuosi tvarkyti saviski, skiriu daug laiko forumu skaitymams apie varikliu tobulinimus ir modifikavimus. :)

Šį pranešimą redagavo Bambalys: 2015 kovo 11 - 18:07

  • 0

#910 Mantutis

Mantutis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 29
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2015 kovo 18 - 00:39

Sveiki. Praėjus beveik metams turint Peugeot markės automobilį ir dažnokai lankantis šiame forume nusprendžiau prisistatyti ir aš. Taigi esu Mantas vairuoju 2001 metų Peugeot 607 2.2HDI 98kW. Esu dar gan jaunas apie mašinas daug labai neišmanau ,bet Jūsų ir pažįstamų pagalba stengiuosi viska daryti pats. Galiu pasakyti ,kad savo pugą nusipirkau gan pigiai ,nes turėjo labai daug smulkių defektų ,pradedant skilusiais veidrodėliais baigiant išlūžusiom apšyfkėm, suvarytu bamperiu ir t.t. ,bet laikui bėgant po truputi stengiuosi viska tvarkyti. Kalbant iš techninės pusės per beveik metus gedimų buvo tik keli ,tai subiro starteris ir iš važiuoklės pakeičiau 2 šarnyrus , vairo traukės antgalį ir granatą.Žinoma nusipirkes pakeičiau visus filtrus, diržus, tepalus. Greitu metu laukia FAP kastravimas ir naujo bamperio pirkimas. 


  • 1

#911 Grazvis89

Grazvis89
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2015 balandžio 13 - 22:08

Sveiki. Užsiregistravau čia jau seniau, bet prisistatyti pasiryžau tik dabar. Esu Gražvydas, gyvuoju Kuršėnuose (netoli Šiaulių kas nežino) :wh: . Man 26, būtų smagu sudalyvauti kada meet'uose. Keletą metų atgal turėjau kitos markės auto, tai teko dalyvauti to klubo susitikimuose ir Grand Meet'e, paliko daug gerų įspūdžių, todėl manau, kad ir čia jų netrūktų. Savąjį liūtą turiu jau metus, pirmas mano šios markės automobilis. Pirkdamas jį, kaip ir dauguma dvejojau ar nebus problemų, bet pasirodo, jog dvejonės buvo visiškai nepagrįstos. Mašiniukas džiugina kasdien, tiek savo išvaizda, tiek patikimumu ir komfortu. Nusipirkau jį visiškai standartinės išvaizdos, tokį koks tikriausiai išriedėjo nuo konvejerio, bet per metus šiek tiek patobulinau, todėl dabar traukia mano ir aplinkinių akį, perduodu jį jūsų teismui. :pug:

https://imageshack.com/i/pdSbwpRjj

https://imageshack.com/i/f0bTq6gyj

https://imageshack.com/i/id5bcPCmj

https://imageshack.com/i/ipz8PPJEj


  • 0

#912 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2015 balandžio 13 - 22:27

Sveikas, kupo savininke :) papasakok apie auto. Metai, variklis. :)
  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#913 Grazvis89

Grazvis89
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 5
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2015 balandžio 13 - 22:36

Sveikas. Retesnis gal šiek tiek variantas, bent jau kiek pažiūriu pagal dabartinius skelbimus. 1999m. 2.0L automatas. Kas liečia reikalus po kapotu ar važiuokle, nieko netobulinau, tik išvaizdą. :good:


  • 0

#914 Linazzz

Linazzz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Šilalė - Palanga
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI 2002m.

Parašyta 2015 balandžio 14 - 19:21

Reiktu ir man viena kart prisistatyt. Man 19-oliką metų, teises turiu nuo 2014 sausio. Gavęs pažymėjimą sėdau į japoną Mazda 626 ir tik vasario mėnesį įsigijau 406 2.0 hdi. Forume prisiregistravęs jau nuo 2011 kažkur svainio eddy dėka, nes jis tuo metu turėjo 605 3.0 V6 kuris man patiko ir šios markės mašinos. Mokausi automechanika Tauragės PRC. Laisvalaikiu mėgstu visaip "grąžinti" savo automobilį.  


  • 0

Ex. MAZDA 626 2.0 diesel COMPREX 

Nors ir ne mašina, bet pirmasis šios markės atstovas - Ex. motoroleris Peugeot VivaCity 49cc

Dabartinė:

Peugeot 406 2.0 HDI 80kw 2002 - balta kaip gulbė    :D

 

Peugeot 406 97m. 1,9td dalimis


#915 vytas0527

vytas0527
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 8
  • Vieta:Klaipėda-Telšiai
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2015 gegužės 11 - 12:54

Nuo vieno prancuzo pabėgau ant kito prancuzo. Šįkart Peugeot 607. 2000m. 2.2 benzinas-dujos. Kol kas pirkiniu esu labai patenkintas. :)

Štai ir foto

http://postimg.org/image/qesats51f/

http://postimg.org/image/784h8kvdn/


  • 0

#916 Doncas

Doncas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.0 HDI 2009m

Parašyta 2015 gegužės 11 - 17:48

Na ką, matau čia visi prisitatinėja, reikėtų ir man (bandos jausmas :clap: ) Esu Donatas, gyvenu Kaune, bent jau paskutinius 5metus. Užsiregistravau čia prieš metus, nes teko va įsigyti 607 pežuką, kurio tikrai neplanavau pirkti, ir aplamai nieko apie juos nenusimaniau, na nebereikalo įsigijau lyg katę maiše, pas pacanų buvęs, tiesiog nusvilau, gailėjausi ir panašiai, tačiau pradėjas tvarkyti, ir nekreipdamas dėmesio į išlaidas supratau jog tai nėra toks tragiškas automobilis, kaip kad tam tikri spec "garažiniai" kalba. Tiesiog niekas geros mašinos neparduoda pigiai, tai yra gyvenimiška pamoka :) 
Auto istorija kukli, pirmas auto buvo Honda Accord 94m 2.0LSi, kur kaiminystėj visi turėjo tik BMW, AUDI ir VW, sekantis pirkinys buvo iš taško A į tašką B vežantis Mitsubishi Colt 94m su korozija, tačiau nepapuvęs kaip Accordas :D na ir va pernai įsigijau Peugeot 607 2001m. 2.2HDI automatas 97kw, nors šiuo metu Tauriaus pagalba jis turi tikriausiai apie 125kw. Automato visados spjaudžiausi, tikriausiai nuodėmė būtų vairuoti tokios klasės auto mechaną, taip patiko, kad mechaninės dėžės mieste tikrai nebeimčiau, o po arimus su tokia mašina niekas nevažinėja, tam skirti vokiški agregatai :)))


  • 0

#917 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 gegužės 12 - 07:39

Doncas - Sveikas, teisingas požiūris su teisinga PD :good: sėkmės ekplotuojant :pug:


  • 0

#918 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 gegužės 26 - 20:49

Na ką, matau čia visi prisitatinėja, reikėtų ir man (bandos jausmas :clap: ) Esu Donatas, gyvenu Kaune, bent jau paskutinius 5metus. Užsiregistravau čia prieš metus, nes teko va įsigyti 607 pežuką, kurio tikrai neplanavau pirkti, ir aplamai nieko apie juos nenusimaniau, na nebereikalo įsigijau lyg katę maiše, pas pacanų buvęs, tiesiog nusvilau, gailėjausi ir panašiai, tačiau pradėjas tvarkyti, ir nekreipdamas dėmesio į išlaidas supratau jog tai nėra toks tragiškas automobilis, kaip kad tam tikri spec "garažiniai" kalba. Tiesiog niekas geros mašinos neparduoda pigiai, tai yra gyvenimiška pamoka :) 
Auto istorija kukli, pirmas auto buvo Honda Accord 94m 2.0LSi, kur kaiminystėj visi turėjo tik BMW, AUDI ir VW, sekantis pirkinys buvo iš taško A į tašką B vežantis Mitsubishi Colt 94m su korozija, tačiau nepapuvęs kaip Accordas :D na ir va pernai įsigijau Peugeot 607 2001m. 2.2HDI automatas 97kw, nors šiuo metu Tauriaus pagalba jis turi tikriausiai apie 125kw. Automato visados spjaudžiausi, tikriausiai nuodėmė būtų vairuoti tokios klasės auto mechaną, taip patiko, kad mechaninės dėžės mieste tikrai nebeimčiau, o po arimus su tokia mašina niekas nevažinėja, tam skirti vokiški agregatai :)))

Po arimus važinėjam su senoliais prancūzais. Tais, kurie dar buvo aukšti, trumpais snukeliais ir aukštais bamperiais, kai kurie su hidropneumatine pakaba, bet visai nebūtinai.

Pravažiuojam pro tokius arimus, kur iš vokiečių gal tik Golf Syncro ir tepravažiuotų, daugiau tikrai niekas :)

Bet nesuprasti ne taip, tuos senolius mylim ir remontuojam. Tiesiog po tokių remontų ir važiuojam visur, kur reikia ir kur norim :) Ir į Portugaliją, ir į Čepkelių raistą :)

Taip jau ir nesusitarėm, ir nepamenu dėl kieno kaltės, bet vistiek sveikinu prisijungus. Mašina teisinga, PD man gal nelabai, bet aš paprastumo ir kibirų mėgėjas, tai čia mano nuomonė neaktuali.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2015 gegužės 26 - 20:52

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#919 RaMass

RaMass
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 0
  • Automobilis:Peugeot 407 Sw

Parašyta 2015 gegužės 26 - 22:36

Na ką sveiki liūtukų mylėtojai :) Esu Ramūnas ir esu iš Alytaus.Užsiregistravau nesenai tačiau Peugeotu važinėju jau apie 10 metų. anksčiu turėjau 406. jis garbingai tarnavo 9,5 metų kol išėjo atsargos :) nesenai įsigijau 407 SW 2,0 HDI 2005 metų :) esu žiauriai patenkintas nors po pirkimo dar vis tenka įdėti pinigėlių :) po truputį krapštausi ir tvarkau visas mini ligas po pirkimo kurias yra palikęs buvęs savininkas :) , taip pat domina ar klubo aktyvių narių yra Alytuje ir vyksta kokie nors meetai :) visai miela prisijungčiau :)  pradžiai su vietiniais vėliau atradus laiko ir su visais kitais :D 


  • 0

#920 Bigerr

Bigerr
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 3
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2015 gegužės 27 - 13:15

Sveiki klubiečiai, esu Marius iš Panevėžio. Užsiregistravau i peugeot klubą, nes noriu įsiliet į liūtukų klubo veiklą. Prancūzą įsigijau pirmą kart prieš pusę metų, kolkas esu labai patenkintas, nors ir yra paliktų bėdų seno savininko :-) Beje, auto - Peugeot 607, 2005m. 2.7 Hdi. Su mielu noru sudalyvaučiau meete, kolkas Panevėžyje, vėliau ir kitur.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0