Peršokti prie turinio


Peugeot 406 Coupe + duju iranga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 106

#21 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 16 - 19:12

Na taip as palaikau jawasakio nuomone nereikia skubeti gresti tu skyluciu,galima pabandyti ir sukalibruoti dujas. Bet tik ne su musu dujininkais kuries tik rupi kuo greiciau paimti pinigus arba vyti zmogu su tokiom problemom kuriu sprendimui reikia daug laiko ir smegenu. Manau daug kas yra buve tokioje situacijoje. Bet aisku buna problemu ir pciose yrangose, pvz jei jos lenkiskos... :blush:
  • 0

#22 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 kovo 16 - 21:24

... nereikia skubeti gresti tu skyluciu,galima pabandyti ir sukalibruoti dujas...

Matai, tie pežai sunkiai pasiduoda dresūrai. Kas geriau - kelis mėnesius lakstyt per meistrus, mėtyt pinigus "už pasižiūrėjimą", diorgintis, kad sliekų neranda, ar vis tik driokstelt eksperimentui tą skylutę? Nepatiks rezultatai - trumpą samariezą šmaukšt...
Man kol kas su dujom viskas ok, todėl nesiparinu, bet jei ims ožiuotis - grąžtų turim, skant... B)
  • 0
... labai piktas diedas...

#23 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 16 - 23:33

Matai, tie pežai sunkiai pasiduoda dresūrai.

tikrai kad sunkiai pasiduoda tik situacija tikrai nelygi situacijai... siandien turbut daejo (nzn ar teisingai :) ), kad gaunas taip: duju uzpucia per daug ir per varikliuko atidaroma skyle nebeuztenka oro, kai sklende uzdaryta nes atleidai gaza, tuomet ta skylute ir ima veikt. Kas dien vis laukiu ir ziuriu kaip kas bus, bet nenuplysta apsukos jau, kaip kad anksciau budavo po kalibraciju - diena dvi pasilaiko ir kuo toliau tuo baisiau... Maciau kaip stag3 kompa keite iskepusi (remontavo masina servise ir sumaise klemas) ir reguliavo, tai reguliavimu daugiau pasirode nei mano BRC sequent. Ir istikruju po visu "zaidimu" su dujom pamaciau, kad tai nera tobulas dalykas tos dujos, kad ir 4k...
  • 0

#24 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 17 - 09:17

Na as savo yranga tikrai nesiskundziu,o kad tai netobulas dalykas tai gali buti Visvien gaunasi svetimkunis ikistas i auto Javasaki tai dar durniuoja tavo liutas?
  • 0

#25 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 17 - 19:48

Na as savo yranga tikrai nesiskundziu,o kad tai netobulas dalykas tai gali buti
Visvien gaunasi svetimkunis ikistas i auto
Javasaki tai dar durniuoja tavo liutas?

laikos dar, buna susiubuoja, bet cia nesiskaito :) ne veltui juk pas Vaida variau ;) tik siaip sakau, kad jei sudurniuos, tai gresiu - tiek laiko prasiknisus su dujom, tai zinai jau sunku isivaizduot, kad kitaip buna :D tau va pasiseke tikrai ;)
  • 0

#26 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 17 - 21:10

Paimiau tau tas slangas is Vaido klausiau kiek tai sake "aik nx :D cia uz nemirova" Dar sake duos dziundzako rytoj Vilnieciu BRC dyrikui del tavo pezo nes ryt varo i kazkokia dujininku pjanke :lol:
  • 0

#27 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 17 - 21:13

Sendien visa diena snekejo kaip cia nesusimusus nes sako girtas vistiek leptels :lol:
  • 0

#28 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 21 - 17:37

Nesuprantu kaip gali nesijausti kai uz kura moki dviguba suma. :blush: Is pradziu as ir taip sakiau, po kol pastebejau,kad nebegaliu sau leisti vaziuoti kur noriu ir kiek noriu. o kai sumontavo duju iranga pastebejau,kad vaziuoti pradejau dvigubai daugiau :)~ siu metu duju yrangos tikrai daug pazengusios ir tikrai nejauciu jokio diskomforto jas eksplotuodamas :D Pas mane plug&drive dujininku zargonu vadinamas "PLUGAS" :D jei kam idomu

Šį pranešimą redagavo pale: 2009 kovo 21 - 18:29

  • 0

#29 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 21 - 17:40

Pas mane sumontuota lV Kartos Sequent 56 dujininku zargonu vadinamas "PLUGAS" :D

greit trink ta parasyma sequent 56 :) nes pas tau plug&drive - naujausia iranga BRC
  • 0

#30 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 21 - 18:29

Pas mane sumontuota lV Kartos Sequent 56  dujininku zargonu vadinamas "PLUGAS" :D

greit trink ta parasyma sequent 56 :) nes pas tau plug&drive - naujausia iranga BRC

:P popieriuse taip rase :wacko:
  • 0

#31 chibre

chibre
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:vln
  • Automobilis:renault

Parašyta 2009 kovo 22 - 00:19

plug'n'drive softa kazhkaip galima "isiuti" i seqvent56 kompa,nes gelezis labai panasi(zinau kad taip daro ,tik neteko paciam).Del to ir raso kad sekvent. P.S. Grizau ant dienu is dujininku parodos/meeto Varshuvoje,tai nemazai dujininku prajuokino brc stendas (du kompai ir beveik jokios infos)-zmones labai vangiai interesavosi ju kuryba.Net prie Lietuvishkos "Tamonos" zmoniu 10 kart daugiau buriavosi.Kazhkaip nebemyli liaudis ta "bi.er.si.",nors man ji visai kaip ir nieko,tik kad ju dustribiutoriu politika keistoka....
  • 0
Duju iranga:parduodu/montuoju/remontuoju.... 867709195

#32 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 22 - 11:11

plug'n'drive softa kazhkaip galima "isiuti" i seqvent56 kompa,nes gelezis labai panasi(zinau kad taip daro ,tik neteko paciam).Del to ir raso kad sekvent.
P.S. Grizau ant dienu is dujininku parodos/meeto Varshuvoje,tai nemazai dujininku prajuokino brc stendas (du kompai ir beveik jokios infos)-zmones labai vangiai interesavosi ju kuryba.Net prie Lietuvishkos "Tamonos" zmoniu 10 kart daugiau buriavosi.Kazhkaip nebemyli liaudis ta "bi.er.si.",nors man ji visai kaip ir nieko,tik kad ju dustribiutoriu politika keistoka....

musu dujininkas Vaidas ir buvo ten ;) ar gerai :beer: padalivavai :beer: po tos Dievo uzmirstos parodos? :)
  • 0

#33 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 kovo 22 - 11:25

nemazai dujininku prajuokino brc stendas (du kompai ir beveik jokios infos)-zmones labai vangiai interesavosi ju kuryba... Kazhkaip nebemyli liaudis ta "bi.er.si.",nors man ji visai kaip ir nieko,tik kad ju dustribiutoriu politika keistoka....

Mažai lėšų bosai skyrė prezentacijai. Krizisas. Tik kaip pagalvoji - jei negali savo produkciją pilnaverčiai pristatyt, tai na%ier iš viso lyst. Tokia "reklama" daro antireklamą. Nors BRC, mano nuomone, tikrai rimta firma... :huh:
  • 0
... labai piktas diedas...

#34 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 23 - 17:43

turiu 3.0l peza pakeiciau duju filtrus, pravale kazkokia diafragma... ir vistiek buna kad gesta ant laisvu sankryzoje kada jungi begi... arba trukcioja kai is vietos rimciau paspaudi... reikes pabandyti ta skylute pragrezti :D
  • 0

#35 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 kovo 23 - 21:26

turiu 3.0l peza pakeiciau duju filtrus, pravale kazkokia diafragma... ir vistiek buna kad gesta ant laisvu sankryzoje kada jungi begi... arba trukcioja kai is vietos rimciau paspaudi... reikes pabandyti ta skylute pragrezti :D

Cia gali buti ,kad tau reikia paremontuoti programiskai (perprogramuoti) nes kai kalibruoja yra toks momentas kai reikia ijungti visus vartotojus automobilio
pvz: sviesas, peciuka, galinio stiklo apsildyma... tada tipo dujos geriau palaiko laisvas apsukas ir maziau durniuoja ant laisvu apsuku
Cia tik as taip speju ;]
  • 0

#36 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 23 - 22:39

turiu 3.0l peza pakeiciau duju filtrus, pravale kazkokia diafragma... ir vistiek buna kad gesta ant laisvu sankryzoje kada jungi begi... arba trukcioja kai is vietos rimciau paspaudi... reikes pabandyti ta skylute pragrezti :D

del trukciojimo pajudant staigiau man buvo zvake pramusta viena ir visai nesenai pakeista ir originals uz 30 lt. vnt.
del sukiu skylute raso padeda
  • 0

#37 Elcapomiros

Elcapomiros
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 162
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 LX 2.0l 1999; 3.0l 1998; 2.0l turbo 1998;Corvette cabrio 1987 5.7l

Parašyta 2009 kovo 30 - 13:11

<_< BRC IV kartos dujas 3.0 l 406 pugo veziau reguliuoti ,trukciojo, uzgesdavau ,saudydavo :D dujininkai babyna iskart nusilupo tikrint zvakes kurios buvo paskendusios tepale ,ispumpavo kokia stikline . Sureguliavo kompa kuris jau sekancia diena nusimuse,dar karta reguliavo sekmingai. Bet vistiek kartais pasaudo. Is kur tie tepalai ikisiol neissiaiskinau <_< Dazniausiai uzgesdavau pirma kart persijungiant dujoms kai saltas variklis,antra kart viskas OK .Su benzu irgi puikiai riedejo. Sudetinga su automatu kai uzgesta vaziuojant,daug paprasciau su mechanine <_<

Šį pranešimą redagavo Elcapomiros: 2009 kovo 30 - 13:14

  • 0

#38 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 kovo 30 - 14:15

Pas mane nesaudo nieko, tik buna kad uzgesta ant laisvu...arba apsukos tai sokineja, ir staigiai uzgazavus trukcioja :mellow: buvau nuvares sukalibravo man tas dujas vistiek tas pats, paskiau nuvariau pakeite filtrus abu, tada dar pajunge kazkokius zondus, laidus pakeite, ir vistiek tas pats.. tai niekaip neprisiruosiu ta skylute pabandyti pragrezti... seip tai sake tie meistrai kad gali buti zvakes blogos, bet ne visas galejo paziureti tik tris is priekio paziurejo nes kitos trys pasleptos, reikia visa kolektoriu nuimineti ir t.t... tai jaj nepageres su skylute tikiuosi kad tik zvakes bus blogos :wacko: ;]
  • 0

#39 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 30 - 20:33

<_<  BRC IV kartos dujas 3.0 l 406 pugo veziau reguliuoti ,trukciojo, uzgesdavau ,saudydavo  :D  dujininkai babyna iskart nusilupo tikrint zvakes kurios buvo paskendusios tepale ,ispumpavo kokia stikline .
Sureguliavo kompa kuris jau sekancia diena nusimuse,dar karta reguliavo sekmingai. Bet vistiek kartais pasaudo. Is kur tie tepalai ikisiol neissiaiskinau  <_<
Dazniausiai uzgesdavau pirma kart persijungiant dujoms kai saltas variklis,antra kart viskas OK .Su benzu irgi puikiai riedejo.
Sudetinga su automatu kai uzgesta vaziuojant,daug paprasciau su mechanine  <_<

tepalai nuo dangteliu voztuvu ir dar daznas variantas - praleidzia alyvos uzpilimo kamstis, del babinos pramusimo gali but niuansu, bet nepatarciau tiket ka jie pasakoja, nes mane taip ir isdurinejo, netgi privare vandens su druska, kad ten kiekviena uzpiltu, tai tipo ziurek kaip nedirba. Jei vargsi ir toliau yra vienas meistras is Ukmerges, kuris uzsiima BRC iranga, tai man pagelbejo - vazineju dabar normaliai, po paskutiniu kartu dar vos vos susiubuodavo, bet jau kas buvo pries tai (lygiai ka tu pasakojai) nesulyginsi, o daba dar pasikeiciau zarna nuo filtro iki purkstuku, kuri smirdejo ziauriai ikaitus varikliui ir butent ji buvo kitos firmos, nei kitos ir nesmirdejusios, tai isvis apsukos ne nei kiek ;) aisku negalima atmest ir galimu gedimu pacios masinos, bet sitie pezai gali vaziuot su brc ;)

Šį pranešimą redagavo jawasaki: 2009 kovo 30 - 20:34

  • 0

#40 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 kovo 30 - 20:38

Pas mane nesaudo nieko, tik buna kad uzgesta ant laisvu...arba apsukos tai sokineja, ir staigiai uzgazavus trukcioja :mellow: buvau nuvares sukalibravo man tas dujas vistiek tas pats, paskiau nuvariau pakeite filtrus abu, tada dar pajunge kazkokius zondus, laidus pakeite, ir vistiek tas pats.. tai niekaip neprisiruosiu ta skylute pabandyti pragrezti... seip tai sake tie meistrai kad gali buti zvakes blogos, bet ne visas galejo paziureti tik tris is priekio paziurejo nes kitos trys pasleptos, reikia visa kolektoriu nuimineti ir t.t... tai jaj nepageres su skylute tikiuosi kad tik zvakes bus blogos :wacko: ;]

biski joa... laidus pakeite? - ju nepakeisi, kol taipogi to isiurbimo kolektoriaus neatkelsi ;) kaip suprantu prie taves zvakiu nieks nekeite?- tai jau manyk kiek jos ten gyvena :ph34r: - nieks nezino, ta kolektoriu atkelt netaip ir sunku ;) is anksto nusipirk tarpine ~10lt. ir nepadaugink sukdamas zvakes bei kolektoriaus varztus
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0