Peršokti prie turinio


Peugeot 406 Coupe + duju iranga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 106

#61 showflyer

showflyer
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 27
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 16v + IV BRC

Parašyta 2009 balandžio 11 - 09:23

Seip tai jei tau pakilo benzo sanaudos tai ir apsukos ant benzo turejo sukilti ar pradeti durniuoti,todel as ir pries sklendziu graizaliojima.
O,kad saltas blogai vaziuoja tai as manau jam per daug oro nes kai saltas variklis jam maziau oro reikia,o kai pragrezei skyle jam gaunasi jau perdaug oro

visiska teisingai, db saltas kai uzkuri tai purtosi varikliukas ir net apsukos sokineja, viskas apsiverte aukstyn kojom :D dujos susitvarke, tai ant benzo prasidejo.. o jei ta skyle lopyt, tai reiktu tept kokio reikalo ar uzklijuot, ka patartumet :)
  • 0

#62 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 11 - 14:46

pakniedyk ir viskas B)
  • 0

#63 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 13 - 16:44

Ryt as savo coupe i propana stumiu. Paziuresim kaip cia su tuom dujom yra B) Tik keista, kad kai jiems skambinau viena karta rekomendavo BRC deti, kita karta kazkokia panele sako geriau su Lenkisku kompu. Tai dabar biski pasimetes esu. Kokia jusu nuomone, geriau lenkiska ar italiska kompa statyti?
  • 0

#64 jawasaki

jawasaki
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 3.0

Parašyta 2009 balandžio 13 - 16:47

maniskis 3.0l peugeautas su pilnu baku (apie 55l) 350 km padaro geriausiu atveju jaj neatsiranda kox .... prie sviesaforo palenktyniaut :D cia as apie dujas a jaj ka :ph34r:

gal pas tau automatas? arba kaip kas isivaizduoja vaziavima... nes paskutini karta nuvariau su 44l 360km ir cia savaite Vilniuje + grizimas i Ukm automagistrale ant 140kmh ir vaziavimas neramiausias cia galima dadet +1litra drasiai, bet VLn vaziuojant visokiais rezimais jama ~13-14, tik vazinejant iki ~4000 rpm, nes pas ji apie tas apsukas atsiranda antras kvepavimas :) sitos sanaudos nestebuklas sitam varikliui ES9J4, tokios snaudos ir dar pas 2 tokius variklius turincias auto, tik su mechanine deze
  • 0

#65 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 13 - 23:06

na pas mane ne automatas, ir as pats suvazineju pirmyn atgal is ukm i vilniu ir vilniui gastroliuoju ir pravaziuoju max 350km su 55 l :D bet kad cia sneka ar apsimoka ar ne tas dujas det...bent jau man tai nieko nera geriau uz dujas... baisu pagalvot butu jaj tektu tiek benzinjo pilt :ph34r: :mellow: :D
  • 0

#66 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 14 - 20:13

Nu ka as jau apdujintas ir tuo patenkintas :rolleyes: Darbus atliko UAB Propanas ir viskas kastavo 2200 LT. Kolkas pirmas ispudis labai gerai, gal pora kumeliu ir pabego po apdujinimo, bet traukia pakankamai gerai.
  • 0

#67 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2009 balandžio 14 - 20:32

Darbus atliko UAB Propanas ir viskas kastavo 2200 LT.

Ar čia biškį papigo, ar Propanas pigesnių įrangų užsivežė? Ne made in Poland?
  • 0
... labai piktas diedas...

#68 Svečias_Vikcius_*

Svečias_Vikcius_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 14 - 21:54


Darbus atliko UAB Propanas ir viskas kastavo 2200 LT.

Ar čia biškį papigo, ar Propanas pigesnių įrangų užsivežė? Ne made in Poland?

Kompas lenkiskas STAG-4, pagal dejusio meistriuko pasakyma: tokiam varikliui kaip man to STAG'o pilnai pakanka, dar karta po to perklausiau ka jis rekomenduoja, nes man ten tas keliu simtu lt skirtumas esmes neturejo, jis vistiek siule detis lenkiska.
Siaip jei kam idomu visas komplektas ka sukiso i mano masina:
Reduktorius :: TOMASETTO ALASKA AT09
Multivožtuvas :: MTM/BRC Europa2
Purkstukai :: VALTEK RAIL TYPE 30
Kompas :: Autogaz AC STAG-4
Filtras :: CERTOOLS F 779-C
Slegio daviklis :: Autogaz AC PS-01
Balionas :: STAKO
  • 0

#69 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 04 - 12:25

nebezinau kuo imtis... greziau tas skyles ir nieko nesigauna vistiek gesta ir trukcioja iki kokiu 2500 apsuku :blink: o gal ta skyle pragrezus vel reikia su kompu pareguliuoti? ar cia man pradedu galvot kad kompas knisa prota.. :o :mad:
  • 0

#70 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 gegužės 05 - 12:07

nebezinau kuo imtis... greziau tas skyles ir nieko nesigauna vistiek gesta ir trukcioja iki kokiu 2500 apsuku :blink: o gal ta skyle pragrezus vel reikia su kompu pareguliuoti? ar cia man pradedu galvot kad kompas knisa prota.. :o :mad:

O ties kuria vieta pas tave purkstukai isgrezti?
Variklio dangtis (ta plastmase) dengia juos ar ne?
Jei nedengia tai tai jie per aukstai isgrezti. Ir dar keliu mm stuceriai pas tave sudeti purkstukuose?
  • 0

#71 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 gegužės 13 - 19:03

purkstuku ai nedengia variklio dangtis.. :ph34r: o keliu mm tai tokio dalyko nelabaj zinau... :blink:
  • 0

#72 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 gegužės 13 - 22:25

purkstuku ai nedengia variklio dangtis.. :ph34r: o keliu mm tai tokio dalyko nelabaj zinau... :blink:

As gerai nezinau keliu mm bet zinau ,kad turi buti mazesni nei yprasta nes man kai idejo su tais didesniais stuceriais tai vaziuot neimanoma buvo o kai pakeite i mazesnio diametro visai kitas vazevimas pasidare o purkstukai turi buti isgresti ties juoda plastmase kurioje eina laidai visi nusijimk variklio plastmase ta pilka ir po ja bus juoda ta virs aukstos ytampos plokstes ties ja ir turi buti isgrezti purkstukai 45laipsniu kampu jei gerai atsimenu ;]
  • 0

#73 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 08 - 20:07

o del zvakiu gali taip trukcioti ir gesineti motoras? nors ant benzo viskas veikia sauniai :blink:
  • 0

#74 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 liepos 08 - 21:23

o del zvakiu gali taip trukcioti ir gesineti motoras? nors ant benzo viskas veikia sauniai :blink:

Cia gali buti daug visokiu niuansu
Zvakes, laidai, aukstos ytampos plokste, purkstukai,filtai, gal su duju yranga kas negerai ir taip toliau.
Pries kiek laiko keitei zvakes?
  • 0

#75 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 09 - 12:14

uz tai kad dar nekeiciau... keisiu si menesi kada turesiu laiko.. ir dar toks navarotas, krc kai jungi atbulini begi uzgesta motoras jai nepergazuoji.. ismeta kompo klaida ir uzgesta.. bet cia ir ant benzo tas pats :ph34r: cia jau nebelabaj patinka man :D
  • 0

#76 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 liepos 15 - 13:41

Su tuo atbuliniu pas man taspats :angry: Bet tik ant benzo niekaip nerandu kur cia beda ir isvis ant benzo pas man apsukos atrodo kaip ir mazukos ir pulsuoja kazkaip :wacko: O dujom viskas ok
  • 0

#77 Svečias_olvydas_*

Svečias_olvydas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 liepos 17 - 13:56

zinok noriu nuliudinti bet jauciu kad ir tau dings begiai jaj ijungus atbulini gesta motoras :D nes man taip buvo gal meneisuka ir va viena diena dingo vapse :D savaitgali varysiu ukm pas brolius kur greiciu dezes tvarko.. paziesim ka snekes :)
  • 0

#78 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 liepos 17 - 16:05

Tai prie ko cia dings begiai pas mane tas jau puse metu vyksta ir ytariu benzo purkstukas koks grybus renka nes ant benzo nelygiai dirba variklis O apie tuos brolius tai ir girdejau visukiu baiku tipo kai deze iseme surinkineja,pavercia ant sono pripila atrabotkes ir dar pilna deze po to varva tepalai per visur. Nz kiek cia tiesos yra tik sakau ,kad taip girdejau O,kad bingo pas tave tai cia jau ne duju problemos o pas mane gi sakau kad benzu gesta buna. tai kaip ten tau jie dingo nesijungia niekas?

Šį pranešimą redagavo pale: 2009 liepos 17 - 16:08

  • 0

#79 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2009 liepos 18 - 11:51

neatsimenu kuris raset cia kiek ten pas jus skyluciu isgrezta yra oro padavimo sklendej?
  • 0

#80 pale

pale
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:peugeot 406 cupe 3.0 ES9J4

Parašyta 2009 liepos 18 - 11:56

Pas mane tikrai nera nei vienos cia rase vienas greze ir teko uzklijuoti :) Paskaityk auksciau pas showflyer buvo grezta ;]

Šį pranešimą redagavo pale: 2009 liepos 18 - 11:59

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0