Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Diesel Power


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 60

#1 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 sausio 28 - 16:28

Seniai nerašeu, nes kaip žinia šiuo metu išgyvenu intensyvių pokyčių metą ir laaaabai retai prisėdu prie pc, bet šįkart nervai neišlaikė... <_< Taigi, paskutinėmis savaitėmis teko padaryti keliolika važiavimų į Kauną ir atgal. Kurą pyliausi nestėje Vilniuje degalinėse Savanorių pr ir Kauno gatvėje bei Kaune Jonavos gatvėje. Viso šito taupymo, ar savęs apgaudinėjimo, daba nebežinau, išdava tokia. Vakar ryte užsivedžiau 1/2b ir ramiai sau bir bir su pasišildytu apie 3-5 min varikliuku per miesta. Staiga žiū, kad mano numylėtas HDi endžynas pasiekęs 2K sūkių ima natūraleusiai dusti, :blink: pug'as trūkčioja, taip tarsi, kokis pyderas mėgintų jį per subinę ištvatyti :wacko: ... Pirma mintis kuro trūkumas bake nes tebuvo likęs rezervas (apie 7-8ltr), antra mintis davikliai, nes su tokiu rezervu niekad, o niekad PARTNER'is jokių bajerių nemėtydavo, trečia mintis kompas ar kokie nors mistiniai kontaktai egzistuojantys tarp turbos, kuro padavimo ir dar kokio tai velnio. Paspaudus kiek daugeu, sūkiai kyla trūkčiojimas tankėja kol beveik susiniveliuoja ir gal netgi pradingsta, bet pug'as nevalija net tokio dačniko kaip aš akim žiūrint. So, callinu Kursiui ir bandome išburti whatafak? Bet, kai nieko daugeu negu apsilankymas žibinte nenusprendžeme, lieku su tuom, ką turim. Tada callinu bičiuliui iš newžibinto ir pasakoju whathepend, o jis akis išprogdinęs sako, pirmąkart tokį bajerį girdįs.... Nu blyn, nepasiduodu ir skambinu Aroonei, su kuriuo pasikonsultavęs, nuvažiuoju į seną ir vis dar mylimą statoilą prifigafrinu Forčio ir laukiu kito ryto. :ph34r: Šįryt užsikuriu ŽYMIAI sklandžiau negu vakar, :rolleyes: tai pirma gera žinia prieš numatomą apsilankymą žibinte. Toliau kaip ir vakar, pasišildau mažumėlę ir ch*jūxt per gazus, o pug'as kaip kox bigfūtas per pusnis, kad pasileis, vos sugaudau su visokiais stabdymo prietaisais prieš perekriostką. Jokio netraukimo ir trūkčiojimo nebeliko :blink: Išvada: pagrindinis patarimas ir atradimas, kurį daug kas galbūt jau esate padarę anksčiau - NESTĖ PILA ŠŪDINĄ DYZELĮ IR DAR DRĮSTA JĮ VADINTI ARKTINIU AR ŽIEMINIU, :mad: ir jeigu mes ir turime kokių nuolaidų nestėje tai galiu jas pirmam pageidaujančiam perleisti, :angry: nes kuro filtras kainuoja 56lt, -_- be žibinto niekas daugeu tokių neturi, visi sako kad mašina per nauja :huh: ir +2this, ar aš daugeu sutaupeu?... Tiksliai neskaičiavau, bet net nemanau kad reikia tą daryt.
  • 0

#2 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 28 - 16:39

eeee... as irgi jau kokius metus ant nestes vazineju... nu ir nieko... :unsure: anyway, dziugu, kad issisprende.
  • 0

#3 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 sausio 28 - 16:59

Hmmm... Nu aš nestėj pilstau ir kažkaip problemų nepastebėjau, nu būna, kad kartais nėra tokios traukos, bet tikrai ne tokiais tempais, ir vedėsi normaliai čia prie visų -20. Šiaip dažnaisuiai piluosi būtent kauno gatvėj :unsure:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#4 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 sausio 28 - 17:35

Hmmm... Nu aš nestėj pilstau ir kažkaip problemų nepastebėjau, nu būna, kad kartais nėra tokios traukos, bet tikrai ne tokiais tempais, ir vedėsi normaliai čia prie visų -20. Šiaip dažnaisuiai piluosi būtent kauno gatvėj :unsure:

Bijau kad ten gavosi kompleksas: galbut neypac geras kuras, jo labai nedaug (kas ir siaip kuro siurbliui nesveika), siuksles (vanduo) bake.
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#5 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 28 - 17:45

Bijau kad ten gavosi kompleksas: galbut neypac geras kuras, jo labai nedaug (kas ir siaip kuro siurbliui nesveika), siuksles (vanduo) bake.

laikyceusi panasios nuomones su kolega
  • 0

#6 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 sausio 28 - 19:44

Kadangi Vilniaus nestes jūzinu nuo praeito lapkričio galo, tai manau, kad tai bus eilinį kartą kaunietiškas h2o, sumišęs su belarusiška saliarka ir išpilstytas per kavianskos nestės kranus pastarųjų dviejų savaičių laikotarpį. Blemba bankrutuos jie su tokiais bajeriais labai greitai. <_<
  • 0

#7 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 28 - 20:07

Snatch, jei atsirado noras paeskaluoti savo sugebejima pasipurkstauti sudais ant kauno, rask tam tinkama vieta ir laika. Tu manai esanti pasaulio bamba nes vilnius gavno nevaro? DEJAU ant vilniaus ir visu fcuking nuomoniu kad kaunas mol gavno ir tik gavno. Mes be vilniaus isgyvensim. Kaip zinia is jusu krasto yra kiles musu gerb prezidentas :) ar gera buvo kai issirinkot ji meru? ar gera dabar kai issirinkot prezidentu. cha cha cha gudrutis :)
  • 0

#8 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 sausio 28 - 21:55

nu man rodos prezidentas musu yra kiles nuo zhemaitijos :blink:
  • 0
205

#9 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 sausio 29 - 00:10

O as ple paskutiniu metu desiu ant visos Lietuvos, bo cia ple sudo tiek, kad jau kruminius semia... :ph34r: O ant Nestes nedesiu, bo jokiu problemu Kaune ir ne tik po siai dienai neturejau (nors jau ne zu zyzeliu). ;)
  • 0
Roots to roots

#10 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 sausio 29 - 09:25

Na va, prasidejo! :( P.S. Pastoviai usinu Nestes arba Uno benzina 95, tai skirtumo nepajutau, ir taip garai ir kitaip. Tad Statoilo benza ar apsimoka pirkti, baisiai brungiau iseina, o nuolaidos tik 4 ct. -_- Del saliarkos nezinau, senos kartos dizeliai neblogai vazineja su Nestes ir Uno dizeliu, gal cia sutapimas, bet Statoile tikrai dizelis daug geresnis.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#11 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2004 sausio 29 - 09:44

nu i nx jus ce visi dziundzelinat kaip bobos.... :rolleyes: :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#12 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 sausio 29 - 11:04

Coala, aš tau nuoširdžiai siūlau pavaikščiot pas psichologą :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#13 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2004 sausio 29 - 11:22

Yo, Coala, tikrai nesveika tavo zinute.
  • 0

206


#14 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 sausio 29 - 13:53

Nesuprantu ko jus Coala puolat? Tai blyn, negali Neste Vilniuj sudo pilti? tik Kaune? Kazkaip daug kas pila, bet problemu su tuo neturejo. Paskutiniu metu ziuriu visi pikti iki nago juodymo - jei jau kur nesiseka (darbe, namuos) tai aisku lengviausia - ateini i formu, papyzdielini ir lengviau pasidaro. Man atrodo kadd kiekvienam is musu retkarciais butu pravartu pas psichologa nueiti. :P Beje apie Nestes kura yra man rodos yra ir kita tema, nors irgi buvo ne tam uzvesta (nuo 405 galiniu tiltu iki kuro... :wacko: )
  • 0
Roots to roots

#15 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 29 - 14:43

tai jeigu panevezy statoile kai kas uzsipyle benzo i nuliova mashina o benze buvo vandens, mashinoj buvo daviklis kuris suprato kad yra vandenio nes anas ant dugno nusedo , ir viska nac*** uzblokavo kad mashina sustojo nuduso ir nesikuria tai ka bl*** as antt panevezio statoilo papiz**** negaliu? jei bl*** kurv*** na***** paskui atsiprashineja ir prasho to reikalo niekam nesakyti ? jeigu stume shuda panevezyj tai stume... ir ka?
  • 0

#16 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 29 - 15:13

o as ant nieko nepyxtu... :) praktiskai ant nieko... :rolleyes: man geray... Posted Image
  • 0

#17 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 29 - 16:51

As pykstu ne del to kad kas kur kas kas prisipyle sudino benzo. Man nesmagu kai zmogus reiskia neapykanta be dingsties, vien tik todel, kad turi kas kokia manija pavaryti ant Kauno. Kaip beje ir labai didele dalis kitu Vilnieciu. Mol jei jau Kaune kas nors atsitiko tai jau gink dieve tai atsitikti Vilniuje negalejo. fcuk that!!! Jus tokie patys Litvynai kurie pries kelis simtus metu net is medziu dar nebuvo islipe o tuo tarpu kokioje Anglijoje jau zmones svarste apie lygias teises. Taip kad Vilnius chill out. Pirma pateikite garantuotas isvadas, kad bereiksmiskai galetumet isreiksti savo iskreipta Kauno nemegimo apraiska. P.S. ir prie ko cia psichologas? Biesina mane tokie dalykai kai Kauna bando sutaikyti su Vilniumi. Gal laikas pradeti ziureti kaip Vilniu sutaikyti su Kaunu. Ir nera cia ko keltis kad gyvenate Vilniuje. Nieko ten geriau nera. Zmogui is esmes gera ten kur jis gali siekti to ko nori. O visko galima pasiekti net ir fcuking Kalapimpiskese.
  • 0

#18 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 29 - 17:53

Coala, atsipalaiduok. Chia ne delfio portalas ir publika shiek tiek kita, todel ish nesusitupejusiu pacuku komentaru kai kuriuose portaluose nereiketu daryti apibendrinanchiu ishvadu, nes jos tikrai skamba kaip kazhkokiu psichologiniu problemu proverzhis. Tiesa sakant, niekada bent jau shitam forume nepastebejau tavo aprashinejamu reishkiniu. Kitur - taip, buna idiotishku bataliju, i kurias subrende zhmones, shiaip jau, nekreipia demesio. Jei pretenduoji i tokius (subrendusius), siulychiau daryti taip pat, nes rekiantys visokias nesamones uzhaugs ir baigs rekti, o kurie ne - tai tokiem nepades nei Vilnius nei Kaunas.
  • 0

#19 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 29 - 17:55

galiu pasidziaugti, kad nejauciu teritoriniu komplexu :rolleyes: linkiu to visiems
  • 0

#20 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 sausio 29 - 18:40

galiu pasidziaugti, kad nejauciu teritoriniu komplexu :rolleyes: linkiu to visiems

Aha, ash vat vobshchie gyvenu kaime, kur apie 60 proc nasielienija vobshchie kalba polsko-rusko-litevskim tuteishishku dialektu su naturaliu Zbygnevo akcentu ir kokiu 90 proc balsavo uzh paksa, o mano savivaldybej dauguma turi lenku rinkimu akcija, ar kaip ten ji vadinasi. Tai daba pagal shita pachia logika tikriausiai turechiau jaustis runkeliu ir dar neaishku kuo ir bandyt ishaishkint, kad ple duokit man irodymu,kad kaime runkeliai gyvena :lol:

Etiketes blogai, bet tie, kurie joms pasiduoda - dar blogiau
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0