Jump to content


Photo

Diesel Power


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 January 30 - 01:57

Taigi, įvykiai klostosi ir blogąja linkme, ne tik kitaip.... -_- Turėjau viltį kad iki kaunas vs vilnius nenusivažiuosim, nu bet.... viltis mūsų mama. Niekad prieš kauną nieko neturėjau ir manau neturėsiu, o jei kas yr zlapametnas ir susipykys su humaru, tai jau ne mano bėdos. Mano bėdos vystėsi toliau, cakant... Pasiutęs ant kauno nestės ir prisipylęs vilensko statoilinio dyzeleus ramiai pasivažinėjau gal pora dienų. Šendie blt, vėl tas pats, tik "fleimo starte" minėtas trūkčiojimas prasidėda jau nuo 1500 sūkių! :mad: Susibiesyjau ant ko tik galėjau ir nuvareu į newžibintą įsimest naujutėlio kuro filtro. Anas nulupo apie 70lt ir paleido, bet perspėjo, kad greičiausiai nepadės tokia operacija išsisukti nuo negandos. Pavažiavus apie 5 km nuo newžibinto :o - pajutau, nepadėjo... :wacko: Nu ir result'as tokis, kad tex vistik prisikonektinti senam žibinte kompą ir prasitestuot. Jei teisingai acimenu tas kaštuos irgi apie 70 lt? Taigi, nepaisant iš kokio miesto/kaimo būtumėt, bet jei turit/turėjot hdi, pasidalinkit patirtim. :( Ir nestumkit šūdo kaunas/vilnius, kaimas/miestas, paxas/anythin' etc. Tai žymei skaudesnis klausimas...
  • 0

#22 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • posts 5,860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Posted 2004 January 30 - 10:23

Aš iš pricipo esu nei kaunietis, nei vilnietis. Gavosi taip, kad kaune mokiausi 6 metus, o dabar jau 6 metus vilniuj, man gerai ir ten ir ten, nes draugų turiu abiejuose miestuose, o vilniuj gyvenu todėl, kad čia pasiūlė geriau mokamą darbą ir beto sostinė turi savų privalumų, bet tuo pačiu ir trūkumų (pvz kamščiai, kurie juodai biesina). Mano brolis gyvena kaune ir jam gerai. Aš apskritai nematau ko čia ginčytis. Iš viso čia visa ta lietuva vienas didelis kaimas, su musyse priešakyje. :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#23 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 January 30 - 12:19

Taigi, šende ryte vėl tie patys trūkčiojimai pasikartojo ir pajuodęs iš pasiutimo paskambujau žibinto evaldui, kuris telefonu diagnozavo dujų skirstymo vožtuvėlių problemą. :o Pirmadienį vakarop matysm kiek jis buvo teisus ir kiek tox malonumas kainavo. :(
  • 0

#24 Svečias_P'kapas_*

Svečias_P'kapas_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 30 - 13:06

manau siurblys manau :blush:
  • 0

#25 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 January 30 - 13:09

manau siurblys manau :blush:

Jeigu būtų siurblys, stovint irgi jaustųsi kuro trūkumas, o čia kai stovi ir pakeli sūkius viskas dirba kuo puikiausiai. :huh:
  • 0

#26 Svečias_Coala_*

Svečias_Coala_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 30 - 15:59

Tebunie kaip yra Vilniaus nepakeisi. Tai sostine :) O del variklio problemu uzjauciu. Tikrai vienas is nesmagiausiu ivikiu kas gali atsitikti, tai masinos gedimas. O labiausiai biesina kai nezinai to priezasties.
  • 0

#27 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 January 30 - 17:09

Tebunie kaip yra Vilniaus nepakeisi. Tai sostine :) O del variklio problemu uzjauciu. Tikrai vienas is nesmagiausiu ivikiu kas gali atsitikti, tai masinos gedimas. O labiausiai biesina kai nezinai to priezasties.

Ir įtariu, kad kitą savaitę tex aciimti visus blogus žodžius išstaugtus nestes adresu. :blush:
  • 0

#28 Svečias_Dumas_*

Svečias_Dumas_*
  • Svečiai

Posted 2004 January 30 - 17:40

Coala nueik i www.dangus.net ten yra laaabai prikolnas mp3 "kauno miesto meras" kur tiek is Vilniaus tiek is Kauno 3.14zdavojasi.

As cia nevarau, cia atsipalaidavimui. Ir apskritai as is Utenos

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
  • 0

#29 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Posted 2004 January 30 - 18:33

Ir įtariu, kad kitą savaitę tex aciimti visus blogus žodžius išstaugtus nestes adresu. :blush:

...beje kauno nestes adresu ;) o ir beloruskos saliarkos turesi melst atleidimo, brol :D
  • 0
Scenario planning

#30 fla

fla
  • Senbuviai
  • posts 1,118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Posted 2004 January 30 - 19:14

Kaunas > :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: < Vilnius O Snatch Partnerei sveikatos :D Ir visiems gero savaitgalio :D :beer: :lol:
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#31 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 February 01 - 00:52

O Snatch Partnerei sveikatos :D

Nujooo, ji paskutinį kraują baigia išgert... :angry: :(
  • 0

#32 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2004 February 01 - 12:40

Coala teisingai pavare, gal tik per riebiai :)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#33 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 February 03 - 14:57

Prieš baigdamas visą šitą puskvailį fleimą, noriu paprašyti adminų jį perkelti į kokią kitą vietą forume, nes čia jis nebetinka... Taigi, nuvykau į žibintą, prasitestavau su kompu, kuris liepė pasikeist oro filtrą. Pasikeičiau ir visi trūkčiojimai dingo :o Pagrindinė išvada - firminis HDi filtras tarnavo 32K km.
  • 0

#34 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • posts 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Posted 2004 February 03 - 16:31

o manuale raso, kad 10tkm prabegi ir keiti tu kantrus, o masina turbut jau keisti ruosiesi, kad taip gerai priziuri
  • 0

#35 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 February 03 - 17:38

o manuale raso, kad 10tkm prabegi ir keiti
tu kantrus, o masina turbut jau keisti ruosiesi, kad taip gerai priziuri

Žinau ką rašo manualas... -_- Kai buvau pskutiniam optarnavime ir buvo atėjęs laikas filtro keitimui, tai jis buvo dar gražios geltonos spalvos. Tai meistrai pasiūlė neskubėti, aceit dar galima važiuoti ir pasikeisti dar po 10K km. Žinant, kad anas kainuoja žibinte apie 70 Lt, aš, aišku, sutikau, o po to pamiršau... :blush:

p.s. Atitarnavęs triskart ilgesnę distanciją jis pajuodo :huh:

Taigi, kaip žadėta, visi pikti žodžiai išspiegti nestės adresu nesvarbu kokioj vietoj ji būtų - ACIJIMAMI. :ph34r:
  • 0

#36 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Posted 2004 February 03 - 18:07

he man tai juokinga kazkiek kaunas vs vilnius, kazkaip as visishkai neiskyriau kur kas, gal greiciau pagal modelius 205 vs 306 vs 405 vs 605 vs kas liko musames :D buliu kautynes -> peugeot klubas pasinaikina nes nelieka peugeot turetuju marijos zemeje , bet daug zap castiej na export
  • 0

#37 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Posted 2004 February 03 - 18:12

buliu kautynes -> peugeot klubas pasinaikina nes nelieka peugeot turetuju marijos zemeje , bet daug zap castiej na export

Niaaaaaaaaaaaaa....!!!! :lol:
  • 0

#38 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Posted 2004 February 03 - 18:21

mano manymu 605 turetu daugiausiai sansu na dar jei kokie boxeriai, gal partneriai, 205 butu pi... nebent mikrumas ir grupine taktika, gaila peugeot negamina kokiu buldozeriu, tuo atveju net ir detaliu neliktu
  • 0

#39 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Posted 2004 February 03 - 18:24

Idomu, kaip 4x4 pasirodytu.... B)
  • 0

#40 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • posts 2,349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Posted 2004 March 10 - 19:20

The end of this story... Anksčeu aprašytiems trūkčiojimams vėl neregulerei kartojantis buvo nuspręsta pasitikrint žibinte ant kompo. Jis parodė oro srauto cirkulecijos sistemos trūkumus, ko pasekoje buvo išvalyta pirminė oro ėmimo sklendė ir sukeisti vietomis elektrinei dujų recirkulecijos sistemos vožtuvai. Kaina nulis lt. Pavažinėjus trejetą savaičių trūkčiojimai vėl atsinaujino :angry: Teko grįžt į žibintą ir, kaip prieš tai buvo žadėjęs evaldas, keisti tuos vožtuvus. Vieno kaina 155lt :o Gerai, kad jų tik du... plius 30 lt keitimo darbai. Klubo nuolaidą pritaikė tik užsiminus apie tai, be jokių kvailų fizionomijų demonstravimo ir papildomų klausimų B) Bet visvien blemba brangus malonumas gavosi... Gerai tiek, kad dabar pasiėmus, lyg ir sutvarkytą partnerį, šis valyja nerealei ^_^ , palygint su tuo kas buvo, ir murkia tyleu, kaip ir priklauso katinėlių giminės actovui.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users