Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Mezon


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 181

#41 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 15:19

Bėda ne reklaminėje akcijoje, o nemokėjimas skaityt kas parašyta

O tai leiskit paklaust. Kokio b... reikia taip parašyt, kad tam kad viskas būtų aišku reikia 10kart skaityt skersai išilgai ? Aš suprantu jei tai būtų darbo reikalas ar koks kūrybinis, o dabar gana paprasto daikto nusipirkt. Mašiną paprasčiau nusipirkt. Mano galva reklama turi būti paprasta ir suprantama. Jei jau rašai maksimalų galimą teorinį greitį, tai gal reikėtų parašyt ir REALŲ vidutinį ? :beer:
Žodžiu nenoriu aš nei peikt nei girt Mezono, bo jo neturiu. Bet reklama turi būti sąžininga. Panašiai kažkelis metus atgal bite pudrino smegenis su savo vodafone. Nuvažiavau ten pas jų šefą kažkokį verslo klientų. Sakau nekniskit proto, pasakykit kas ir kaip, o aš nuspręsiu. Pakvietė kažkokį veikėją, anas viską trumpai pasakė už ir pieš. Viskas. Naudojuosi iki šiol :blush:
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#42 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 15:26

O tai leiskit paklaust. Kokio b... reikia taip parašyt, kad tam kad viskas būtų aišku reikia 10kart skaityt skersai išilgai ? Aš suprantu jei tai būtų darbo reikalas ar koks kūrybinis, o dabar gana paprasto daikto nusipirkt. Mašiną paprasčiau nusipirkt. Mano galva reklama turi būti paprasta ir suprantama. Jei jau rašai maksimalų galimą teorinį greitį, tai gal reikėtų parašyt ir REALŲ vidutinį ? :beer:
Žodžiu nenoriu aš nei peikt nei girt Mezono, bo jo neturiu. Bet reklama turi būti sąžininga. Panašiai kažkelis metus atgal bite pudrino smegenis su savo vodafone. Nuvažiavau ten pas jų šefą kažkokį verslo klientų. Sakau nekniskit proto, pasakykit kas ir kaip, o aš nuspręsiu. Pakvietė kažkokį veikėją, anas viską trumpai pasakė už ir pieš. Viskas. Naudojuosi iki šiol :blush:

Nu jo. Čia maždaug, pardavėjas parduoda naują auto ir deklaruoja, kad max greitis 200km/h, o atėjęs klientas reikalauja pasakyt, koks bus jo vidutinis greitis. Gražu, ple.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#43 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 15:52

Darka nesinervuok, būk geras. :ph34r: . Krizė gi jomajo... Nereikia taip visko supaprastint. Automobilio greitį pagal norą reguliuoja pats vairuotojas ;). Interneto srauto matyt ne :P. O nepagalvojai kodėl rašo VIDUTINES kuro sąnaudas ? Irgi ėmei ir parašei 40 šriftu - kuro suvartojimas 1 litras šimtui, o paskui 6 šriftu po žvaigždute papildai, mol nuolat nuo kalno, laisva pavara pučiant 20 m/s vėjui į galą. :D:D Yra esminiai paslaugos kriterijai, kurie turi būti parodyti taip, kaip jie yra iš tikrųjų. Todėl ir nemėgstu tokių paslaugų kaip tiliponas, internetas ir pan. pardavėjų reklamų, nes didžioji dauguma pardavėjų patys nustato kriterijus, kurie klaidina. O tai dabar mlia aiškintis koks srauto ribojimo koeficientas ir pan. Auto pardavėjams privalu nurodyti taršos emisijas ir vidutines sąnaudas. Galėtų ką nors panašaus ir šioms paslaugoms nustatyti.

Šį pranešimą redagavo Tomas222: 2009 lapkričio 04 - 15:53

  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#44 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 15:53

Nu šiaip pas juos reklamoje ir yra pažymėta kad IKI 10, o ne 10. Skaityt gal dažniau knygas reiktų, kad nepamirštumėte raidžių...

Šį pranešimą redagavo Argus: 2009 lapkričio 04 - 15:53

  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#45 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 16:08

Interneto srauto matyt ne :P

Užsisakai pats vienas visą anteną ir galėsi reguliuot savo greitį :P
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#46 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 16:18

Darka nesinervuok, būk geras. :ph34r: . Krizė gi jomajo... Nereikia taip visko supaprastint. Automobilio greitį pagal norą reguliuoja pats vairuotojas ;). Interneto srauto matyt ne :P. O nepagalvojai kodėl rašo VIDUTINES kuro sąnaudas ? Irgi ėmei ir parašei 40 šriftu - kuro suvartojimas 1 litras šimtui, o paskui 6 šriftu po žvaigždute papildai, mol nuolat nuo kalno, laisva pavara pučiant 20 m/s vėjui į galą. :D:D
Yra esminiai paslaugos kriterijai, kurie turi būti parodyti taip, kaip jie yra iš tikrųjų. Todėl ir nemėgstu tokių paslaugų kaip tiliponas, internetas ir pan. pardavėjų reklamų, nes didžioji dauguma pardavėjų patys nustato kriterijus, kurie klaidina. O tai dabar mlia aiškintis koks srauto ribojimo koeficientas ir pan. Auto pardavėjams privalu nurodyti taršos emisijas ir vidutines sąnaudas. Galėtų ką nors panašaus ir šioms paslaugoms nustatyti.

O tu mažu šriftu neskaitai, kad tos vidutinės kuro sąnaudos tai totali teorija, kuri praktikoje dažnai būna švelniai tariant netokia? Nusitiesk sau autostradą Vilnius-Kaunas arba pasistatyk Vilniuje personalinį viaduką iš vieno miesto galo į kitą ir galėsi varinėt maksimaliais greičiais ir vidutinėm gamintojų nustatytom kuro sąnaudom.
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#47 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 16:33

oho kokie ginčai ... :rolleyes: Nu supraskit, kad vidutinis greitis kiekvienai personai bus skirtingas priklausomai nuo jo gyvenamosios vietos, darbo vietos, kelio maršruto, laisvalaikio ir t.t. Čia tas pats, kas perkant automobilį paklaust kokią vidutinę lauko temperatūrą rodys mano termometras skydelyje? :rolleyes:
  • 0

#48 Wycka

Wycka
  • Nariai
  • Pranešimai: 88
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 lapkričio 04 - 20:22

nu va nuo interneto perejome jau prie masinu... kas toliau :) seip kadangi sitoje srityje dirbu, tai turiu siek tiek daug info nei eilinis vartotojas apie visas tech. harakteristikas, licenzijas ir pan. bet ne cia esme... aisku kiek zmoniu tiek ir skirtingu nuomoniu... naudotis beleidziu internetu ar kabeliu taipogi kiekvieno pasirinkimas... mobilumo atzvilgiu mezonas, conetas, vodefone nepralenkiamas, minimaliam duomenu issiuntimui/priemimui uzteks pilnai... kitas reikalas jei tau reikia pastovaus interneto rysio pastoviam siuntimuisi, zaidimams... siojuo aspektu joks belaidis siai dienai nepralenks kabelio, tuo labiau sviesolaidzio... pavyzdziu kuo vienas pranasesnies pries kita kita, ar anas geresnis uz ana galima pateikti ne viena ir ne du... bet universalaus varijanto viesiems nerasim... o galutiniam taske vistiek daugumai vartotoju siai dienai aktualiaus KAINA nes daugiau nei puse ju nieko net nesupranta ir nekerta apie tas visas greitaveiks, mb, pingus... p.s. nori issitinkinti pats mezono galimybemis? pasiimki pabandymui (galima grazinti per 14 dienu) ir nuspresi uztenka tau jo ar ne... :beer:
  • 0

#49 Tomas222

Tomas222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 333
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:GAZ-21 "Volga"

Parašyta 2009 lapkričio 05 - 09:40

Ei gerbiamieji... Na negi nesupratot kokį palyginimą pateikiau ? Kalba apie REKLAMĄ. Ok, imkim pavyzdį. Va mezon tinklapyje parašyta kas tai yra. Cituoju: "MEZON – tai sparčiausias belaidis internetas, kurį galite pasiimti su savimi visur! MEZON ryšys išsiskiria didele sparta, paprastumu ir patikimumu." Tarkim gyvenu Rokiškį. Paimu mezon'o šūkį be žodžio mezon. Ateinu į kokią nors ryšių paslaugų firmelę ir sakau - duokit man belaidį internetą, kurį galiu pasiimti su savim visur, kuris turėtų didelę spartą, būtų paprastas ir patikimas. Na ir dabar pasakykit, ką man pasiūlys vadybininkas ? Kuo jis išsiskiria paprastumu ir patikimumu nuo HSUPA, HSDPA, Wi-Fi ? Aš ne prieš technologijas ir inovacijas. Gerai yra tas mezon, bet kolkas jis vystykluose. Aš puikiai suprantu, kad jam reikia kažkaip pritraukti klientus, plėstis ir t.t., bet reklama turi būti maksimaliai teisinga ir aiški... ir taškas.
  • 0
XM santechnika (į bažnyčią), Suzuki PSA XUD9SD (į darbą)

#50 Man-Tuzas

Man-Tuzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: 205 tas atnaujintas i 406 ta :)

Parašyta 2009 lapkričio 11 - 10:45

tai kolegos man reikia belaidzio neto ,ka galite parekomenduoti? man reikia pigaus paprasto neto :) nesu hakeris paprastam pasisedejimui :)
  • 0
tel.nr. +37067660100
el. [email protected]

#51 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2009 lapkričio 11 - 10:50

tai kolegos man reikia belaidzio neto ,ka galite parekomenduoti? man reikia pigaus paprasto neto :) nesu hakeris paprastam pasisedejimui :)

klausimas - kur ji naudosi?
  • 0

#52 Man-Tuzas

Man-Tuzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 15
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis: 205 tas atnaujintas i 406 ta :)

Parašyta 2009 lapkričio 11 - 12:41

centre ant tauro kalno :blush:
  • 0
tel.nr. +37067660100
el. [email protected]

#53 Calvin

Calvin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 210
  • Vieta:KLP
  • Automobilis:P307 2.0 100kW

Parašyta 2009 lapkričio 12 - 15:46

VMC už 9Lt./mėn su neterminuota sutartim ;)
  • 0

#54 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2009 lapkričio 12 - 18:21

Dabar galit laimėt kompą chaliavai... :)
  • 0

#55 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 lapkričio 12 - 18:32

Norėčiau sudalyvauti..
  • 0

#56 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2009 lapkričio 12 - 18:40

Norėčiau sudalyvauti..

Na bet o tačiau dalyvauja tas kas nuotraukoje... :hmm: :ax:
  • 0

#57 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 lapkričio 12 - 20:26

Na bet o tačiau dalyvauja tas kas nuotraukoje... :hmm: :ax:

Taip, žinoma :)
  • 0

#58 Svečias_Wega_*

Svečias_Wega_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 lapkričio 12 - 20:55

O sita, kada pas mumi veiks? Vilnius vienok...
  • 0

#59 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2009 lapkričio 12 - 21:07

O sita, kada pas mumi veiks? Vilnius vienok...

a shita... juodojo kelio pradzhioj kazhkur turet but, neuzhilgo. ;)
  • 0

#60 fajnaj

fajnaj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 524
  • Vieta:Vilnius, Palanga, Klaipeda
  • Automobilis:ex. Peugeot 406 Coupe; Peugeot 307 SW

Parašyta 2009 lapkričio 13 - 08:39

MEZON verslui!
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0