Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Automobiliu skelbimai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3636

#1981 deph

deph
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 196
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:407SW 2,0 HDI APD

Parašyta 2014 rugsėjo 04 - 18:39

http://www.autogidas...0126447762.html

mm, grazus .. ir nostalgija 406:)

Gražus? :) Jūs gal juokaujat? :D Iš ikirestailinio 1998 modelio padarytas kažkoks hibridas, užmetant porestailinio priekį, o jūs apie grožį kalbat... :D Kažin, jei ant II Golfo užmetus III Golfo priekį, gal irgi "gražus" pataptų? :D

tai kuris tada gaunasi negrazus? ar porestailo priekis, ar priesrestailo galas? :hmm: Estetikos tame turbo netruksta, galu gale, nelygink kampuoto golfo + apvalaus golfo hibrido, su nekampuotu 406 hibridu.. :beer:

Šį pranešimą redagavo deph: 2014 rugsėjo 04 - 18:40

  • 0

#1982 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 rugsėjo 04 - 18:42

Jei imti golfus, tai cabrio ir yra butent tai ka tu paminėjai :) kėbulai vienodi tiek 3 tiek 4 golfo, o priekiai dėja skiriasi :) bet čia jau OT.

Man asmeniškai t.y išskirtinis auto tiems kas supranta. nesuprantantačiam žmogui visi 406 vienodi :) juolab čia ne tiurlingas koks o viskas originalu kaip priklauso. Jei ant bmw e39 užmeti facelift tai jau irgi baisu ir nepirksi? :) tai čia tikrai ne argumentas :)

Aš kaip tik manau, kad tokį auto pirks tik tas, kuris nesupranta ir neskiria porestailinio nuo ikirestailinio, o suprantantį hibridinis kėbulo variantas vargu ar domins, o jei domins, tai tikrai ne už porestailinio kainą, nes koks tolkas mokėti lyg už porestailą, nors realiai gauni ikirestailą su pakeistu priekiu? Juolab, kai gali pigiau nupirkti nesudarkytą ikirestailą su originaliu priekiu :) O Jei jau mokėt tuos pinigus, tai jau tada ieškoti originalaus porestailinio varianto :)

Gal tu atsiversk temą apie šia mašiną, paskaityk. Tiesa ten nėra aprašytas pats perdarymas, bet kiek žinau, tai sąrašas detalių norint taip perdaryti gana ilgas, o ir darbo nemažai. Dar iki Sierui pristatant šią mašina, čia forume kažkur buvo ilga tema, kur kalbama apie tokio perdarymo galimybes. Čia išskirtinės išvaizdos mašina. Man taip perdarytus P406 yra tekę matyti tik tris. Vieną baltą kažkada jau seniai mačiau stovintį Vilniaus senamiestyje. Irgi buvo sudėta viskas kas įmanoma geriausia. Siero gyvai mačiau, labai gražiai atrodo. Jeigu kas nors domisi Peugeot, iš kart šią mašiną pastebi kaip išskirtinę. Šiemet Viršuliškėse mačiau trečią tokį P406 tamsiai žalios spalvos. Retai matomas.
Jeigu man dabar reiktų mašinos už tokią kainą, imčiau, nes mašina prižiūrėta, ne katė maiše.

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 rugsėjo 04 - 18:50

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1983 deph

deph
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 196
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:407SW 2,0 HDI APD

Parašyta 2014 rugsėjo 04 - 18:44

Dar bl*t coupe vairas ikistas i sedana, tai isvis :doh: ane? :D
  • 0

#1984 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2014 rugsėjo 04 - 20:32

Jei imti golfus, tai cabrio ir yra butent tai ka tu paminėjai :) kėbulai vienodi tiek 3 tiek 4 golfo, o priekiai dėja skiriasi :) bet čia jau OT.

Man asmeniškai t.y išskirtinis auto tiems kas supranta. nesuprantantačiam žmogui visi 406 vienodi :) juolab čia ne tiurlingas koks o viskas originalu kaip priklauso. Jei ant bmw e39 užmeti facelift tai jau irgi baisu ir nepirksi? :) tai čia tikrai ne argumentas :)

Aš kaip tik manau, kad tokį auto pirks tik tas, kuris nesupranta ir neskiria porestailinio nuo ikirestailinio, o suprantantį hibridinis kėbulo variantas vargu ar domins, o jei domins, tai tikrai ne už porestailinio kainą, nes koks tolkas mokėti lyg už porestailą, nors realiai gauni ikirestailą su pakeistu priekiu? Juolab, kai gali pigiau nupirkti nesudarkytą ikirestailą su originaliu priekiu :) O Jei jau mokėt tuos pinigus, tai jau tada ieškoti originalaus porestailinio varianto :)

Gal tu atsiversk temą apie šia mašiną, paskaityk. Tiesa ten nėra aprašytas pats perdarymas, bet kiek žinau, tai sąrašas detalių norint taip perdaryti gana ilgas, o ir darbo nemažai. Dar iki Sierui pristatant šią mašina, čia forume kažkur buvo ilga tema, kur kalbama apie tokio perdarymo galimybes. Čia išskirtinės išvaizdos mašina. Man taip perdarytus P406 yra tekę matyti tik tris. Vieną baltą kažkada jau seniai mačiau stovintį Vilniaus senamiestyje. Irgi buvo sudėta viskas kas įmanoma geriausia. Siero gyvai mačiau, labai gražiai atrodo. Jeigu kas nors domisi Peugeot, iš kart šią mašiną pastebi kaip išskirtinę. Šiemet Viršuliškėse mačiau trečią tokį P406 tamsiai žalios spalvos. Retai matomas.
Jeigu man dabar reiktų mašinos už tokią kainą, imčiau, nes mašina prižiūrėta, ne katė maiše.

Prie ko čia detalių sąrašas? Koks pirkėjo reikalas, kiek kas kainavo? Jei automobilio rinkos kaina vienokia, tai tu į tą automobilį gali sukišti nors ir 20 000. Nuo to jis nepasidarys 20 000 brangesnis už rinkos kainą. Automoblis originaliom detalėm rinkoje visada bus vertingesnis už perdarytą "hibridą" (jei šiaip būklės identiškos). Aišku, yra specifinė auditorija, kuri, pvz., noriai pirks plentinį dviratį su kalnų dviračio ratais, nes atrodys "krūtai". Kitas gal iš nežinojimo nusipirks "krūtai" atrodantį dviratį, kol koks nusimanantis draugas pradės klausinėt, kokį čia hibridą perrinktą nusipirkai... :) Tradicinis pirkėjas ieškos arba ikirestailo, ara porestailo, o ne kažkokio hibrido už porestailo kainą. Man tai netgi primena tam tikrą pirkėjų klaidinimą, nes ne visi žmonės tuos porestailus/ikirestailus skiria ir ne iškart supras, kad siūlomas ikirestailas, nors ir "snukis, ir kaina - kaip porestailo.
  • 0

#1985 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2014 rugsėjo 04 - 20:47

Man tai netgi primena tam tikrą pirkėjų klaidinimą, nes ne visi žmonės tuos porestailus/ikirestailus skiria ir ne iškart supras, kad siūlomas ikirestailas, nors ir "snukis, ir kaina - kaip porestailo.

Koks dar klaidinimas? :ph34r: wtf? Koks pardavėjo reikalas, jei pirkėjas nesupranta ką perka... :doh: :fool: . Kaip ir šiandien, atvažiavęs fruktas klausia "o kam apipjaustytas kapoto rėmas", ir žiūrėdamas į intercūlerį klausia "kas čia"... Kažkaip viskas nusvyra po tokių klausimų... Ir komentarų... :ph34r:

Skierka, o gal jis tau dar paskambino? :hmm:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#1986 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.384
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2014 rugsėjo 04 - 20:56

Skierka, o gal jis tau dar paskambino? :hmm:

nu. taigi ideali masina darbui. nu.
  • 0
205

#1987 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2014 rugsėjo 04 - 21:41

Koks dar klaidinimas?  :ph34r:  wtf? Koks pardavėjo reikalas, jei pirkėjas nesupranta ką perka...  :doh:  :fool: . Kaip ir šiandien, atvažiavęs fruktas klausia "o kam apipjaustytas kapoto rėmas", ir žiūrėdamas į intercūlerį klausia "kas čia"...  Kažkaip viskas nusvyra po tokių klausimų... Ir komentarų...  :ph34r:

Skierka, o gal jis tau dar paskambino?  :hmm:

Išrikiuok šimtą pirkėjų, tai tarp jų tikrai bus bent 20, kurie nelabai gaudysis, kuo tie porestailai-ikirestailai skiriasi. O ikirestailą stumdyti už porestailo kainą, mano nuomone, nekorektiška. Bet jei yra žmonių, kuriems patinka tokie hibridinimai ir neoriginalias dalis (tai modelio versijai) jie laiko ne trūkumu, o privalumu, tai šaunu, tegu perka :) Tik įdomu, ar pirktum, pvz., nešiojamą kompiuterį, kurio kaina ir dalis korpuso - lyg naujausio modelio, bet motininė plokštė - senesnės versijos? :)

Šį pranešimą redagavo evbi: 2014 rugsėjo 04 - 22:07

  • 0

#1988 deph

deph
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 196
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:407SW 2,0 HDI APD

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 00:10

gal kiek per giliai kapstomasi del pakeisto kapoto, groteliu, bamperio ir lempu. Kaina ne uz tai, kaina uz bukle. Esu vaziaves tuo bolidu, tureciau galimybe, tai tikrai keisciau saviske i ji, pralekus su tokiu, ispudis tikrai geras :good:
  • 0

#1989 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 00:42

gal kiek per giliai kapstomasi del pakeisto kapoto, groteliu, bamperio ir lempu. Kaina ne uz tai, kaina uz bukle. Esu vaziaves tuo bolidu, tureciau galimybe, tai tikrai keisciau saviske i ji, pralekus su tokiu, ispudis tikrai geras   :good:

Na, jei būklė tikrai puiki, tai gal ir nepermokės pirkėjas :) Ir apskritai - čia tas ginčas tik dėl skirtingo grožio suvokimo. :) Vieniems (pvz., man) gražu tai, kas originalu, kitų grožio kriterijai jau kiti :) Man pasirodė, kad išvaizdą gyrę žmonės nelabai įsigilino, kad kėbule yra "korekcijų"... :)
P.S. Beje, kažkada per forumą pardavinėjo atvirkštinį variantą - ant porestailo užmestas ikirestailo priekis :D Gal žmogus avariją apturėjo ir papigiai ikirestailinį priekį gavo, gal taip specialiai norėjo, bet, kiek žinau, kažkas nupirko, tik nežinau, už kiek ir ar tas pirkėjas sąmoningai pirko tokį variantą, ar pirko tiesiog P406, net nenujausdamas, kad važinės su "patobulintu" porestailu :)

Šį pranešimą redagavo evbi: 2014 rugsėjo 05 - 00:49

  • 0

#1990 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.387
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 06:13

gal kiek per giliai kapstomasi del pakeisto kapoto, groteliu, bamperio ir lempu. Kaina ne uz tai, kaina uz bukle. Esu vaziaves tuo bolidu, tureciau galimybe, tai tikrai keisciau saviske i ji, pralekus su tokiu, ispudis tikrai geras :good:

Galinio vaizdo veidrodeliai irgi pakeisti
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#1991 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 06:53

Išrikiuok šimtą pirkėjų, tai tarp jų tikrai bus bent 20, kurie nelabai gaudysis, kuo tie porestailai-ikirestailai skiriasi. O ikirestailą stumdyti už porestailo kainą, mano nuomone, nekorektiška. Bet jei yra žmonių, kuriems patinka tokie hibridinimai ir neoriginalias dalis (tai modelio versijai) jie laiko ne trūkumu, o privalumu, tai šaunu, tegu perka :) Tik įdomu, ar pirktum, pvz., nešiojamą kompiuterį, kurio kaina ir dalis korpuso - lyg naujausio modelio, bet motininė plokštė - senesnės versijos? :)

Blemba, savo mintyse jis išrikiuoja pirkėjus ir atlieka rinkos tyrimus, ir pats savo mintyse gauna tų tyrimų rezultatus. Būtų dar nieko, bet tuos ''tyrimų rezultatus'' skelbia viešai. Tu pagarbos turėk klubiečiui kuris šią prižiūrėtą, išpuoselėtą mašiną parduoda. Nėra rinkos kainos tokiai mašinai, nes rinkoje nėra tokių mašinų. O gal čia tavo tokia misija: apšviesti visus, kad tik kas suklydęs nenusipirktų perdarytos mašinos, kad tik nesumokėtų keliais šimtais daugiau už tavo įsivaizduojamą rinkos kainą. :doh:

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 rugsėjo 05 - 06:53

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#1992 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 07:54

Galinio vaizdo veidrodeliai irgi pakeisti

Chebra ramiai :)

Per dvi dienas du skambučiai, visi norintys šeštadienį žada atvažiuot "jei nieko geriau neras" parduoti aš tikrai neskubu tad už PYYYGIAI nebus, jau geriau važinėsiu pats.

Veidrodėliai originaliai jau 98 metų eina tokie :) aš galiu daugiau papasakot kas ten įdėta nuo porestailo, ir ką? :) Suraskit man priešrestailą su būtent tokiu salonu. nu NERASIT :) buvau svarstęs ir gala perdėti. (yra bamperis, yra žibintai, trūksta tik dangčio) bet tuomet jau nebebus kitoks nei visi. o ir galų gale, parodykit nors viena porestailą TURBO originaliai ar bent tvarkingą originaliom dalim tvarkyta priešrestailą turbo.

Aš nesakau jog tai kažkoks jau labai retas auto, bet tikrai vertas dėmesio ir pinigų. Vien suskaičiauvus keletos remontų kainas suma pranoksta mano prašoma :)

Sankaba su cilindriuku ~1400 LT (vien cilindriukas kainavo 890)
Variklio rem komplektas ~800LT + galvos šlifavimas + žiedai + darbai meistrui ~1500LT
Duju įranga (dar nesenai pasibaigė garantinis) bet prižiųrima vis ten pat. Dujos įdetos prieš 3m kažkur. Suma ~2500LT
Odinis salonas 450LT
+Vasariniai ratai ~1200LT išėjo.
Aš jau nekalbo apie priekio perdarymo kainą. ir galų gale kur viso likusio auto kaina? :)

Taip kad auto darytas sau, mylėtas... Parduoti neskubu.
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#1993 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 10:03

Evbi, nebuk asilas. Nesamones rasai. Praleidziate viena dalyka, TURBO. Cia tau ne kazkoks iprastas ikirestailas ar porestailas. Del sito perkama masina, na nebent jus irgi megejai "cheapuoti" atmosferinius variklius benzininius (buvo cia kazkada riceris su 306, nesireiskia su savo cheapuotu 306 kazkode). Kas supranta tas zinos kaip pakelti kelis kw be didesnius pastangu, o ir potencialo yra daug... Atrodo gerai, nes butent toks ikirestailas ir porestailas turejo atrodyti is gamyklos isriedejes. Ikirestailo priekis per daug nekaltas, o porestailo galas kaip su celiulitu. As suprasciau jeigu evbi butum siaip is lempos i foruma atejes dalyvis, bet pats matei Siero tema, zinai kur buvo aptarnaujamas pezas... Tvarkingesnio su tokiu setupu nerasi ir kaina yra per maza kaip tokiam auto. Tiesiog musu ponai su dyzeliais nevertina tokiu masinu. Aj, na dar ir dujos ant turbako yra... Taigi kaina maza yra. :ax:
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#1994 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 10:16

Na, neužsipulkim dabar visi Evbi. žmogus išsako savo nuomonę. Porestailo priekis vertės neprideda, o dėl grožio nesiginčijama. Man asmeniškai gražiau porestailas :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#1995 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2014 rugsėjo 05 - 12:16

Chebra, atsipalaiduokit, viskas gerai su tuo auto :) Savo pirkėją tikrai ras, o dėl skonio - nesiginčijama :) Forumas tam ir yra, kad išsakyti savo nuomonę ir nebūtinai ji turi sutapti su daugumos nuomone :) Mano nuomonėje nebuvo jokių asmeniškumų :)
  • 0

#1996 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 rugsėjo 09 - 22:08

Jei kam idomu. Atejo zmogelis, apziurejo, pravaziavo. sako ok duodu kaip prasai su r16 4200LT nesideru ir kertam rankom? likau stoveti zado netekes... sakau palauk, palauk leisk para pagalvoti. suma isties nemaza + lieka r17. tad kaina gera... Bet kad ziurau skelbimus 407/307 ir nelabai kas yr kas veliakos patrauktu aki :( EVX, gal spoileri man perleistum uz gera kaina? :clap: C5, C4, 307sw, 407sw (sedanas irgi tenkintu). Mondeo, Opel Vectra hecbekas su GTS apdaila... ziurimi panasiu klasiu automobiliai. kas ka gero uzmate parodykit, gal sumastysiu parduot vistik tikrai...
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#1997 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2014 rugsėjo 10 - 16:11

turi gera ir vazinek...
  • 0

#1998 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 rugsėjo 10 - 17:14

Sierai, ryskiai nenori pardavineti. Lauzaisi kaip celka. Net ir ferrari rades dar galvotum ar parduoti ar ne. :ax:
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#1999 eseck

eseck
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 34
  • Automobilis:309 GTI Phase II

Parašyta 2014 rugsėjo 11 - 10:07

Kas Kaune noretu apziureti:

http://www.autogidas...0126468955.html

kaip man ant daliu sueitu sitas gerai :)
  • 0

#2000 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 rugsėjo 11 - 14:58

Kas Kaune noretu apziureti:

http://www.autogidas...0126468955.html

kaip man ant daliu sueitu sitas gerai :)

Tau ne ant daliu sueitu sitas, o tavo dalimis sueitu i sita.

Tikrai manau kebulas, salonas uz tavo tvarkingesnis. Beliktu tik susirinkti kas geriausia is pakabos, variklio ir faina masina.
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0