Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Automobiliu skelbimai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3636

#2021 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2014 rugsėjo 18 - 15:30

Gal kas kaip tik kupo ieskot? Lyg ir neblogas variantas

http://m.autogidas.l...0126489508.html :ax:
  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#2022 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 rugsėjo 18 - 15:38

Na, Jis dar nesenai kabejo skelbimuose uz gerokai zemesne suma, berods 2700. Mates as ji kievkiena diena, seno savininko. Cia greiciausiai perekupas, kuris bando uzdirbti. taip kad nuvaziave, galite deretis gerai... Kiek as ji kartu mates, asmeniskai man ispudzio nepaliko :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#2023 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2014 rugsėjo 18 - 21:53

Gal kas kaip tik kupo ieskot? Lyg ir neblogas variantas

http://m.autogidas.l...0126489508.html :ax:

Kebulas nestebuklas jau is fotkiu,viduj skuduras,panelej rankeneles,variklis irgi toks kaip pasakius "bazinis"...mano akim nieko cia gero...apie kaina nekalbu nes tai subjektyvus dalykas kuris kiekvienam skirtingai suprantamas...
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#2024 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2014 rugsėjo 18 - 22:02

Peikiat peikiat tą Coupe, o jau parduotas :D
  • 0

#2025 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 08:58

Manau vertas demesio.

Geri metai, 100kw, itariu dar ir 6 pavaru, bet nematau parasyta. man asmeniskai du defektai, jog lietuvoje jau nemazai vazinetas, ir bagazines dangtis apacioje...

http://auto.plius.lt...as-3813635.html
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#2026 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 09:19

Vairuotojo sedyne jau sutrinta. Bet jei automobilis tvarkingas tai lietuvoj tie metai ne rodiklis. Gal iki lietuvos ji maziau bovo priziurima.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#2027 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 09:21

Kuo čia trūkumas, kad Lietuvoje važinėta? Jei ieškočiau sau, būtų didelis privalumas jeigu buvo nauja iš parduotuvės pirkta Lietuvoje. Rida būtų reali, o Lietuvoje atstumai maži, tai dažniausiai ir nedidelė. Lietuvoje su šita nuvažiuota po 10000 per metus ir mažiau. Bet per paskutinius du metus jau apie 50000. Gal odometras į priekį suktas. Apžiūrose, tik prie šviesų kabintasi. Verta dėmesio mašina. :)

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 rugsėjo 19 - 09:28

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#2028 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 09:45

307 Labiau nemegsta drusku nei 406, 206... Tad labai dazni variatnai kai jau buna nemazai parudije. Plius perkant is zmogaus, labai daznai daug ko nedasako, o veliau keiki pardaveja, va cia to nepasake ano nepasake. Perki LT neeksplotuota, tai parduoda zmogus kuris tik daro bizni, ir kas su ta masina, jis daznai ir pats nezino visko gerai. Kiek teko pirkti LT neeksplotuotu, tai stovis visai kitoks. 406 pirktas LT neeksplotuotas, tai nupirkus, buvo isvis idealios bukles. 306 nupirkus irgi buvo defekteliu (duslintuvas baladojos, dar kazkas ten jau pamirsau) bet kas liecia kebula, rudis, jis irgi labai geros bukles. o va 106 Pirkau lt ekplotuota, tai akyse rudijo...
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#2029 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 09:54

Kuo čia trūkumas, kad Lietuvoje važinėta? Jei ieškočiau sau, būtų didelis privalumas jeigu buvo nauja iš parduotuvės pirkta Lietuvoje. Rida būtų reali, o Lietuvoje atstumai maži, tai dažniausiai ir nedidelė. Lietuvoje su šita nuvažiuota po 10000 per metus ir mažiau. Bet per paskutinius du metus jau apie 50000. Gal odometras į priekį suktas. Apžiūrose, tik prie šviesų kabintasi. Verta dėmesio mašina. :)

aplamai nepirkkciau kuri nuo pirkimo rieda LT keliais.1. del kompelktuojanciu daliu ( pabaltyje pacios pigiausios masinos eina)2. druskos pilamos. 3 musu keliu. rida gali but nedidele bet masina nuwargus. :)
  • 0

#2030 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 09:59

Taip, aš Marcin tuo pritariu. nes teko įsitikinti ne kartą jau. Iš vokietijos, olandijos, belgijos atvyksta tikrai tvarkingesni automobiliai. Žinoma defektų būną tikrai, bet bent jau nesupuvusiais kėbulais. Bivaini, jei bus įdomu, galėsiu papasakot daugiau tau dėl naujų automobilių lietuvoje ir ne.
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#2031 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 10:00

aplamai nepirkkciau kuri nuo pirkimo rieda LT keliais.1. del kompelktuojanciu daliu ( pabaltyje pacios pigiausios masinos eina)2. druskos pilamos. 3 musu keliu. rida gali but nedidele bet masina nuwargus. :)

Kas iš giminaičių ar draugų pirko naujas mašinas Lietuvoje, niekas nesiskundė. Važiuoja ir džiaugiasi. Kai jie norės parduoti už man priimtiną kainą, tikrai nedvejodamas pirksiu. Druskos ir kitose šalyse ant kelių pilamos, kelių būklė Lietuvoje palyginus pvz. su Italija, ar Prancūzija neblogesnė, mano asmeniniu pastebėjimu, geresnė. :)
Vadovaujantis "Lietuvos druskų teorija" mano P406 jau turėtų būti surūdijęs, nes jau 7 metai Lietuvoje, bet niekas nepasikeitė, koks atvažiavo, toks tebėra. :)

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 rugsėjo 19 - 10:12

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#2032 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 10:21

Kas iš giminaičių ar draugų pirko naujas mašinas Lietuvoje, niekas nesiskundė. Važiuoja ir džiaugiasi. Kai jie norės parduoti už man priimtiną kainą, tikrai nedvejodamas pirksiu. Druskos ir kitose šalyse ant kelių pilamos, kelių būklė Lietuvoje palyginus pvz. su Italija, ar Prancūzija neblogesnė, mano asmeniniu pastebėjimu, geresnė. :)
Vadovaujantis "Lietuvos druskų teorija" mano P406 jau turėtų būti surūdijęs, nes jau 7 metai Lietuvoje, bet niekas nepasikeitė, koks atvažiavo, toks tebėra. :)

as sneku apie patirti tu paciu darbuotoju is dielriu, kurie sako, kad vokietijos, prancuzijos ir t.t. rinkoms masinos yra komplektuojamos aukstesnes kokybes detalėmis ir pan ( pvz 406). Lt pirktos masinos dazniausiai skurdziausiu komplektaciju. Taip buna isimciu, zinau.. bet as geriau parsivarsiu sau is DE masina, negu cia pirksiuos. kOl turiu galimybe :)
Taip is forumieciu gali nupirkti priziureta masina dazniausiai, bet kiek turiu tokiu pazistamu, kuriem neswarbi ta masina, bilda, traska, o jiem dzin :)
  • 0

#2033 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 10:28

Kas iš giminaičių ar draugų pirko naujas mašinas Lietuvoje, niekas nesiskundė. Važiuoja ir džiaugiasi. Kai jie norės parduoti už man priimtiną kainą, tikrai nedvejodamas pirksiu. Druskos ir kitose šalyse ant kelių pilamos, kelių būklė Lietuvoje palyginus pvz. su Italija, ar Prancūzija neblogesnė, mano asmeniniu pastebėjimu, geresnė.  :)
Vadovaujantis "Lietuvos druskų teorija" mano P406 jau turėtų būti surūdijęs, nes jau 7 metai Lietuvoje, bet niekas nepasikeitė, koks atvažiavo, toks tebėra. :)

as sneku apie patirti tu paciu darbuotoju is dielriu, kurie sako, kad vokietijos, prancuzijos ir t.t. rinkoms masinos yra komplektuojamos aukstesnes kokybes detalėmis ir pan ( pvz 406). Lt pirktos masinos dazniausiai skurdziausiu komplektaciju. Taip buna isimciu, zinau.. bet as geriau parsivarsiu sau is DE masina, negu cia pirksiuos. kOl turiu galimybe :)
Taip is forumieciu gali nupirkti priziureta masina dazniausiai, bet kiek turiu tokiu pazistamu, kuriem neswarbi ta masina, bilda, traska, o jiem dzin :)

Bilda, barška - dzin, bet kad gera komplektacija - svarbu. Man priešingai. Mano P406 pačios paprasčiausios komplektacijos, bet niekas nebilda, o jei ima bildėti tuoj ieškoma ir keičiama kas reikalinga. :) Kiekvienam savo, naujas ar padėvėtas, iš Vokietijos ar iš Lietuvos, kad tik laimingai. :)
Draugas neseniai Lietuvoje Golfą naują nusipirko. Per metus sugebėjo 6000 nuvažiuoti. O laikas eina, kaina krenta, kai sugalvos atsinaujinti, būsiu pirmas eilėje. :)

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 rugsėjo 19 - 10:31

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#2034 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 10:51

Kas iš giminaičių ar draugų pirko naujas mašinas Lietuvoje, niekas nesiskundė. Važiuoja ir džiaugiasi. Kai jie norės parduoti už man priimtiną kainą, tikrai nedvejodamas pirksiu. Druskos ir kitose šalyse ant kelių pilamos, kelių būklė Lietuvoje palyginus pvz. su Italija, ar Prancūzija neblogesnė, mano asmeniniu pastebėjimu, geresnė.  :)
Vadovaujantis "Lietuvos druskų teorija" mano P406 jau turėtų būti surūdijęs, nes jau 7 metai Lietuvoje, bet niekas nepasikeitė, koks atvažiavo, toks tebėra. :)

Vienas apie miltus, kitas apie tiltus... :) Kalba eina apie nenaujas mašinas Lietuvoje pirkusių patirtį, o žmogus kiša giminaičius, pirkusius čia naujas mašinas... :) O teiginiai, kad Italijoj ir Prancūzijoj blogesni keliai nei čia (bent jau duobėtumo prasme), apskritai juokingi, jau nekalbant apie tai, kad Italijoj ir Prancūzijoj daug šiltesnis klimatas, mažesni sezoniniai temperatūrų kontrastai, sniegas ir ledas keliuose apskritai ten retenybė, kas sąlygoja didesnį kėbulo ilgaamžiškumą ten nei čia... :)

Šį pranešimą redagavo evbi: 2014 rugsėjo 19 - 11:19

  • 0

#2035 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.387
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 11:12

Kas iš giminaičių ar draugų pirko naujas mašinas Lietuvoje, niekas nesiskundė. Važiuoja ir džiaugiasi. Kai jie norės parduoti už man priimtiną kainą, tikrai nedvejodamas pirksiu. Druskos ir kitose šalyse ant kelių pilamos, kelių būklė Lietuvoje palyginus pvz. su Italija, ar Prancūzija neblogesnė, mano asmeniniu pastebėjimu, geresnė.  :)
Vadovaujantis "Lietuvos druskų teorija" mano P406 jau turėtų būti surūdijęs, nes jau 7 metai Lietuvoje, bet niekas nepasikeitė, koks atvažiavo, toks tebėra. :)

as sneku apie patirti tu paciu darbuotoju is dielriu, kurie sako, kad vokietijos, prancuzijos ir t.t. rinkoms masinos yra komplektuojamos aukstesnes kokybes detalėmis ir pan ( pvz 406). Lt pirktos masinos dazniausiai skurdziausiu komplektaciju. Taip buna isimciu, zinau.. bet as geriau parsivarsiu sau is DE masina, negu cia pirksiuos. kOl turiu galimybe :)
Taip is forumieciu gali nupirkti priziureta masina dazniausiai, bet kiek turiu tokiu pazistamu, kuriem neswarbi ta masina, bilda, traska, o jiem dzin :)

hm, man atvirksciai kalba visi darbuotojai kad masnos ir pas mus ir tenai vakaruose vienodos :rolleyes: Tik pas mus yra daug daugiau baziniu modeliu tiekiamu, nu kur daugiau prifarsiruotu modeliu nupirks LT ar Vokietijoje?? O kad Active ar Allure jie renkami is tu paciu detaliu, tik pas viena oda, pas kita ne oda, bet nuo to patikimumas nesiskiria jei ir abu su 2.0HDI motorais tarkim.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2036 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 11:21

Įdomu koks procentas lengvųjų automobilių Lietuvoje nuperkama kaip privati mašina asmeniniam naudojimui ir koks kaip tanybinės mašinos, dėl kurių nepersistengiama. Aišku, vokiečiai turtingesni, tad ir jų mašinos turtingesnės.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#2037 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 11:29

Nezinau apie koki masinu amziu jus kalbat. Jeigu perki 3 metu masina, tai gal didelio skirtumo ir nera ar LT pirkta ar kur kitur (nors is pazistamu patirties galiu tuo klausimu dar pasigincyti) O va del masinu kur amzius apie 10m, tai jau skirtumas tikrai didelis. Kur nusiperki masina is vokiecio, kur dalys buvo keiciamos originaliom, o kur lietuvoj tanagriskom. Cia aisku mano tokia patirtis buvo. Kai kazkada nusipirkau astra is vokieciu tai po pirkimo ilgai vazinejau nieko netvarkydamas, o kur po to turejau audi, kur pagaba visa kitaiska jau stovejo, bet pirkta buvo lietuvoj. Man kai masinos pardavejas pradeda sneketi, kad viskas sutvarkyta, ir pakaba ir variklis ir itt, tai jau suprantu, kad nusipirkes tokia masina, daugiau laiko praleisi autoservise, negu su ja vaziuodamas.
  • 0

#2038 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.387
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 12:30

Kas iš giminaičių ar draugų pirko naujas mašinas Lietuvoje, niekas nesiskundė. Važiuoja ir džiaugiasi. Kai jie norės parduoti už man priimtiną kainą, tikrai nedvejodamas pirksiu. Druskos ir kitose šalyse ant kelių pilamos, kelių būklė Lietuvoje palyginus pvz. su Italija, ar Prancūzija neblogesnė, mano asmeniniu pastebėjimu, geresnė.  :)
Vadovaujantis "Lietuvos druskų teorija" mano P406 jau turėtų būti surūdijęs, nes jau 7 metai Lietuvoje, bet niekas nepasikeitė, koks atvažiavo, toks tebėra. :)

Vienas apie miltus, kitas apie tiltus... :) Kalba eina apie nenaujas mašinas Lietuvoje pirkusių patirtį, o žmogus kiša giminaičius, pirkusius čia naujas mašinas... :) O teiginiai, kad Italijoj ir Prancūzijoj blogesni keliai nei čia (bent jau duobėtumo prasme), apskritai juokingi, jau nekalbant apie tai, kad Italijoj ir Prancūzijoj daug šiltesnis klimatas, mažesni sezoniniai temperatūrų kontrastai, sniegas ir ledas keliuose apskritai ten retenybė, kas sąlygoja didesnį kėbulo ilgaamžiškumą ten nei čia... :)

Plauk masina kas savaite dvi ir nesurudes, as savo 508 tai plaunu kas sav, max kas 2, 12lt i savaite masinos plovimui nera daug.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2014 rugsėjo 19 - 12:31

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2039 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 13:29

Kas iš giminaičių ar draugų pirko naujas mašinas Lietuvoje, niekas nesiskundė. Važiuoja ir džiaugiasi. Kai jie norės parduoti už man priimtiną kainą, tikrai nedvejodamas pirksiu. Druskos ir kitose šalyse ant kelių pilamos, kelių būklė Lietuvoje palyginus pvz. su Italija, ar Prancūzija neblogesnė, mano asmeniniu pastebėjimu, geresnė.  :)
Vadovaujantis "Lietuvos druskų teorija" mano P406 jau turėtų būti surūdijęs, nes jau 7 metai Lietuvoje, bet niekas nepasikeitė, koks atvažiavo, toks tebėra. :)

Vienas apie miltus, kitas apie tiltus... :) Kalba eina apie nenaujas mašinas Lietuvoje pirkusių patirtį, o žmogus kiša giminaičius, pirkusius čia naujas mašinas... :) O teiginiai, kad Italijoj ir Prancūzijoj blogesni keliai nei čia (bent jau duobėtumo prasme), apskritai juokingi, jau nekalbant apie tai, kad Italijoj ir Prancūzijoj daug šiltesnis klimatas, mažesni sezoniniai temperatūrų kontrastai, sniegas ir ledas keliuose apskritai ten retenybė, kas sąlygoja didesnį kėbulo ilgaamžiškumą ten nei čia... :)

Plauk masina kas savaite dvi ir nesurudes, as savo 508 tai plaunu kas sav, max kas 2, 12lt i savaite masinos plovimui nera daug.

Nedaug, bet kam juos išmest, kai yra galimybė nusplauti privačiam kieme :) Aišku, jei auto prie daugiabučio, tai jau be plovyklos neišsiversi, nepažeisdamas taisyklių. Kita vertus, jei tik vandeniu nuliet, be jokių šampūnų, tai neturėtų teisės kabintis jokie žalieji (nors, neabejoju, kabintųsi), nes tada ir lietų reiktų bausti, ir balas keliuose, kad teršia gamtą :D
  • 0

#2040 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.387
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 rugsėjo 19 - 13:49

ziema kai aplipusi druskom vandeniu neuztenka nuliet...
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 12

narių: 0, svečių: 12, slaptų narių: 0