Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 106 1.4


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 193

#81 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2010 kovo 01 - 10:51

Va tas brangus raritetas :)

Aiškuma. Šitas raritetas buvo kažkada pardavinėjamas irgi už nesveiką kainą. :doh:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#82 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 02 - 08:52

Vakar po darbo nuveziau sumontuot ratus. Balta spalva labai nepraktiska, kiekvienas tepaluoto pirsto prisilietimas aiskiai matosi, tenka su white spiritu valyt :) Jei snd gaunu 16 vienodu ratu varztu is Virzin, vakare jau tureciau pasikeist ratus. Tik vat kad prisnigo vel, bet gal ilgai nesilaikys tas sniegas.
Posted Image
Posted Image

Po sarnyru restauravimo ir stabilizatoriaus gumu keitimo praejus gal trim dienom buvo vel pradejus bildet priekine pakaba. Vakar bandziau aiskintis kur saknys. Tai Peugeot eiliny karta nustebino :) Visas stabilizatorius yra 21 mm storio, o jo galiukai, kurie kisasi y gumas, suploneja iki 20 mm <_< As aisku nupirkau gumas 21 mm, vat tas vienas mm ir bilda dabar. Teks vel naujas gumas pirkt...
Dar vakar issisukau zvakes pasiziuret. Sudetos keturiu kontaktu, bet visu kontaktu tarpai skirtingi, jau neblogai nudege. Tai ir situ reikes nauju.
Kad jau zvakes buvo issuktos, tai tuo paciu ir kompresija pasimatavau. Trys cilindrai po ~13, o antras 11,5 :hmm: Aisku sulauksiu kai kuriu klubieciu pasmerkimo, bet supyliau jau antra porcija Xado y tepala :)

Šį pranešimą redagavo maiklas: 2010 kovo 02 - 08:53

  • 0

#83 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 kovo 02 - 09:25

Aš vis bandau suprast, per kurią vietą čia projektas eko... :hmm:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#84 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 02 - 09:38

Aš vis bandau suprast, per kurią vietą čia projektas eko... :hmm:

Savaitgaly autostradoj vaziuojant ~110 km/h duju sanaudos buvo apie 8,5 litro :)
nu ok ok, sukisau kruva pinigu ir vel turesiu dar viena nelikvida :shy:
  • 0

#85 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 kovo 02 - 10:14

Savaitgaly autostradoj vaziuojant ~110 km/h duju sanaudos buvo apie 8,5 litro :)

dristu manyti, jog mano 406-to duju sanaudos tokiomis salygomis ne didesnes :wh:
  • 0

#86 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 02 - 10:18

dristu manyti, jog mano 406-to duju sanaudos tokiomis salygomis ne didesnes :wh:

Dar reikia man pasikeisti zvakes. Ir ysideti dyzelio deze, nes 110 km/h ~ 3700 rpm :)
Ir siaip man pats procesas patinka :ax:
  • 0

#87 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2010 kovo 02 - 10:35

Dar reikia man pasikeisti zvakes. Ir ysideti dyzelio deze, nes 110 km/h ~ 3700 rpm :)
Ir siaip man pats procesas patinka :ax:

viskas bais faina, tik gaila kad ekoprojekto objektas toks neišraiškingas papuolė...
būtų koks įdomesnis raritetas papuolęs - spėju, kad ekonomijos, sąnaudos ir investicijos būtų panašios. Pvz kad ir koks 205 roladgarrosas ar XS su stokiniais varikliais...
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#88 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 kovo 02 - 11:12

Savaitgaly autostradoj vaziuojant ~110 km/h duju sanaudos buvo apie 8,5 litro :)
nu ok ok, sukisau kruva pinigu ir vel turesiu dar viena nelikvida :shy:

Nu škias, mano pakrauta daržinė su 2,2HDI trasoje laikant 100-110 valgo apie 6,5 mazuto. Durnumo dėlei šiai daržinei poros savičių bėgyje implantuosim dar vieną pavarą. Kas gausis fig znajet :shy:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#89 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2010 kovo 02 - 11:13

Ir siaip man pats procesas patinka :ax:

Va su tuom ir sveikiju. Maniškiai bandymai pasidaryt kažkaip kažką pigiau dažnai baigiasi ta pačia fraze :lol: :good:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#90 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2010 kovo 02 - 17:30

Aš vis bandau suprast, per kurią vietą čia projektas eko... :hmm:

Reikia eko variklio




:shy:

Šį pranešimą redagavo dewgonas: 2010 kovo 02 - 17:34

  • 0

206


#91 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 kovo 02 - 18:35

Skaitau va vis sita tema ir zaviuosi :beer: maladec autorius, su meile cia darai! Gaila, kad su planu parduoti, man asmeniskai po tokiu darbu ranka nekiltu to daryti :ax: Cia galima sakyti kaip wheelers dealers kur per discovery rodo, atgaivint dar viena gera masina ir paleist i pasauli :D Pagarba!
  • 0

#92 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 03 - 08:16

Reikia eko variklio




:shy:

Tskant fu*k fuel economy, jau pradejau ziuret kaip y ta kibira mi16 sukist :hmm:
Vakar pasikeiciau zvakes, tai arba placebo del ledo ant gatviu arba smagiau variklis dirbt pradejo :)
  • 0

#93 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 04 - 09:37

106'ame dabar vienas ratas prisuktas su varztais kuriu galvos 22mm, vienas ratas su 19mm varztu galvom ir du su 17mm varztu galvom :) Tai vakar pasiruosiau 16vnt vienodu varztu su 19mm galvom, nusveiciau rudis su vieliniu sepeciu ant bulgarkes, nupuciau Ars gruntu ir pora sluoksniu matiniu juodu dazu. Aisku sukant varztus dazai siek tiek apsigramdys, bet vis geriau bus nei rudies gabalas baltuose ratuose :)
Posted Image

Vakar teko palysti po draugo '85 metu pasatu, tai matyt kazkada kazkas jam visa dugna smala istepe. Dabar visas dugnas sveikas, o pvz durys jau kiaurai prapuvusios. Jei vasara dar turesiu savo peza, tai galvoju irgi reiktu visa dugna nutepti kokia panasia kose :)
  • 0

#94 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 06 - 12:51

Pas naujos laidos 106'us rankinio trosai ateina y salona iki pat rankenos, o pas senus nuo rankenos eina vienas troselis po masinos dugnu ir tik ten tvirtinasi abu trosai. zodziu senos laidos ir naujos laidos trosu ilgiai skiriasi. senos laidos 106'u nebuvo su diskiniais stabdziais gale, todel nera tokiu trosu kokiu man reikia. teks ieskoti kas padarytu custom trosus.
Snd nusipirkau galinio suporto rem komplekta, stabilizatoriaus 19mm gumu, parsiveziau zemas priekines spyruokles, keleivio veidrodely. zodziu nusimato smagaus darbo garaze :)

P.S. tiesa, kas daletu paaiskint man kvailam, kam reikalingas sitas restriktorius oro paemimo sistemoje? :hmm:
Posted Image
  • 0

#95 cecenasdd

cecenasdd
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:peugeot 306 xr &quot;su veranda&quot;

Parašyta 2010 kovo 06 - 21:44

ant milikoniu kalno garaziukuose vienas senolis restauruoja ir daro troselius. jai reikia darbo diena pas chebra tel.nr pasiklausiu
  • 0
"NET IR UZ BLOGA DARBA REIK DEKOTI, KAI JI KAS DARO IS VISOS SIRDIES"v.sekspyras

#96 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 06 - 21:54

ant milikoniu kalno garaziukuose vienas senolis restauruoja ir daro troselius. jai reikia darbo diena pas chebra tel.nr pasiklausiu

Va va, kazka visi mini kad kazkur silainiuose, bet niekas tiksliai nezino. Buciau dekingas jei suzinotum to zmogaus kontaktus :beer:
  • 0

#97 Bildas

Bildas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 295
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 2.2 HDi universalas

Parašyta 2010 kovo 07 - 14:36

Durnumo dėlei šiai daržinei poros savičių bėgyje implantuosim dar vieną pavarą. Kas gausis fig znajet :shy:

Cia zinoma ne i tema bet gal placiau? Deze desit nuo kokio naujesnio :pug: su 6 krumpliais?
  • 0

#98 maiklas

maiklas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.152
  • Vieta:Kaunas - Jurbarkas
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2010 kovo 07 - 18:05

Tesiant repair log'a reikia parasyti:
sudetos zemos priekines spyruokles
pakeistos stabilizatoriaus gumos
isplauti ir sutepti atraminiai guoliai
pagaliau uzmauti vasariniai ratai
snd vos neatsisveikinau su kaires rankos viduriniuoju pirstu, kai masina krito nuo domkrato ir priekines spyruokles virsutine lekste prispaude pirsta prie stakano. mistiniu budu atsipirkau tik melyne :mellow: bet uztat tokiose situiacijose supranti ka gali zmogus, nes teko viena ranka uz sparno pakelti peziaus kampa, kad galeciau istraukti pirsta :)

Kelios nuotraukos is siandienines fotosedijos autogidui :)
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Ir skelbimas. Iki vasaros stengsiuos susilaikyt nuo dideliu investiciju, o jei iki to laiko niekas nepirks, tada ateis eile kebului ir gal kokiam ydomesniam varikliui :wh:
P.S. turiu susirases visu daliu kainas, tai jei kam nors kils ytarimas del masinos kainos, galesiu pagrysti ;)
  • 0

#99 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2010 kovo 07 - 19:27


Kelios nuotraukos is siandienines fotosedijos autogidui :)

nice :blush: :beer:

o tu gal jau baig su tais projektais, bo tikrai be pirtu liksi... :hmm: Bet tu ir Savickis esi... Respects :beer:
  • 0
Roots to roots

#100 boMod

boMod
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD

Parašyta 2010 kovo 07 - 21:53

dziundzec gerai atgaivinai masiniuka :good: Dziaugsis zmogus kas nusipirks :lyzht: kaip ten dabar sako 5 stars :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0