Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vasarinės padangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 607

#241 tomux

tomux
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 101
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1td

Parašyta 2007 balandžio 13 - 14:45

Nu, pasidomėjau. Ant valdiško Pasato 225/45 R17 buvo paimtos nuo pardavyklos lentynos ir užmautos praeitą pavasarį. Tai daba atvažiuosiu šią vasarėlę ir išmesim.... Tai toks tas ir gėris: nuliovos padangos dviems vasaroms.... Ir dar mokėta buva apie 350 užu štuką.... Ką aš žinau...

As turejau ziemines. viena ziema isvazinejau ir pardaviau kaip naujas. Taigi manau kad ramiai buciau dar pora ziemu maziausiai isvazinejes. o ir uz padanga mokejau ne daugiau kaip 160lt. Tai dar karta pasikartosiu kad apie Falken nieko blogo negaliu pasakyt.
  • 0

#242 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 13 - 17:08

Prisiminiau kaip kažkadatais garažiuke golpui sumontavo/subalansavo.. Tai prie 120 km/h nulakstė visi svareliai ir buvo labai baisu. Iš netikėtumo vos ant plataus kelio išlaikiau tą viedrą. Daugiau taip nebedarau. :ph34r:

Svarelius tik klijuojamus dedu lietiems. Grįžinėjau iš Vilniaus į Kauną, paskui į Tauragę 160km/h viskas tvarkoj.
  • 0

#243 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 15 - 18:29

pasikeiciau padangas su kuriomis vazinejau dvi vasaras (buvau pirkes naujas pries tai). Atsirado didelis triuksmas. Iki 100 km/h neimanoma vaziuoti. Padangas pries tai isbalansavau. Cia idomu del ratu ar del guoliu, bo uzmeciau R15, buvo ziemines R14? :unsure: Padangu dar uztektu 1-2 sezonams, bet tas triuksmas... Nervina juodai :angry:
  • 0
Roots to roots

#244 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 15 - 19:43

Pas mane irgi kiek triuksmingos, bet jos placios gana o ir siaip Fulda Y3000 nera is tyliuju. bet kai nera pasirinkimui pinigu tai pasigarsini muzika arba greiciau vaziuoji ir tada motoras nustelbia padangas :D
  • 0

#245 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 balandžio 15 - 20:40

pasikeiciau padangas su kuriomis vazinejau dvi vasaras (buvau pirkes naujas pries tai). Atsirado didelis triuksmas. Iki 100 km/h neimanoma vaziuoti. Padangas pries tai isbalansavau. Cia idomu del ratu ar del guoliu, bo uzmeciau R15, buvo ziemines R14? :unsure: Padangu dar uztektu 1-2 sezonams, bet tas triuksmas... Nervina juodai :angry:

Man panašiai buvo, kai sumaišiau kryptis. T.y. sudėjau padangas bet kaip. Paskui nusiėmiau, apglosčiau, suradau kurios kaip sukosi ir sudėjus, kad suktus į tą pačią pusę, problema dingo. Gal ir pas tave panašiai?

(phiu susinstaliavau firefoxa, tai daba lietuvishkai rashyti speleris vertchia. :lol: )
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#246 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 15 - 20:59

Man panašiai buvo, kai sumaišiau kryptis. T.y. sudėjau padangas bet kaip. Paskui nusiėmiau, apglosčiau, suradau kurios kaip sukosi ir sudėjus, kad suktus į tą pačią pusę, problema dingo. Gal ir pas tave panašiai?

(phiu susinstaliavau firefoxa, tai daba lietuvishkai rashyti speleris vertchia. :lol: )

na sendien pralekes ta pati pagalvojau - kryptys normalei. tik berods vienoj pusei prieky su galu sukeite, bo ratlankis biski lenktas buvo. gal cia problema yra? :unsure:
  • 0
Roots to roots

#247 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 balandžio 15 - 22:51

Man panašiai buvo, kai sumaišiau kryptis. T.y. sudėjau padangas bet kaip. Paskui nusiėmiau, apglosčiau, suradau kurios kaip sukosi ir sudėjus, kad suktus į tą pačią pusę, problema  dingo. Gal ir pas tave panašiai?

(phiu susinstaliavau firefoxa, tai daba lietuvishkai rashyti speleris vertchia.  :lol: )

na sendien pralekes ta pati pagalvojau - kryptys normalei. tik berods vienoj pusei prieky su galu sukeite, bo ratlankis biski lenktas buvo. gal cia problema yra? :unsure:

Jei padangu nepermontavai, o sukeite pvz priekine kaire, su galine deshine problema visai reali.
Ash ten nepatikejau, kad toks efektas gali but. Man 205 net visas drebejo, jau nekalbant apie triukshma. Sudejau viska i vietas "ledas" pasidare. :lol:
Nuo to laiko visada su kreida pasizhymiu kuris ratas kur stovejo. Net galo su priekiu stengiuosi nemaishyti.
Beje "sumaishius" dygliuota padanga, po to momentaliai beveik visi dygliai ishsilaksto (pazhystumu patirtis).
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#248 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 16 - 09:05

puses nesumaisytos. tik kairej pusej apkeistas galas su priekiu. nzn, gal reiks ir desinej apkeist prieki su galu ir tada bus matyt kas ten gaunas...
  • 0
Roots to roots

#249 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 balandžio 16 - 10:23

... tik kairej pusej apkeistas galas su priekiu. nzn, gal reiks ir desinej apkeist prieki su galu ir tada bus matyt kas ten gaunas...

Manau nevark - bus nulis efekto. Nebent nerandi kito preteksto garaže alaus atsigerti :)
Gal tiesiog taip turi būt? Mano ir žopelis ir pugas - abu gausiai labiau triukšmauja su platesnėm vasarinėm basutėm (Firestone, Dunlop) negu su žieminiais veltinukais (Continental). Priprantama. Paskui užtat rudenį palaima būna :)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#250 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2007 balandžio 16 - 13:14

Svarelius tik klijuojamus dedu lietiems. Grįžinėjau iš Vilniaus į Kauną, paskui į Tauragę 160km/h viskas tvarkoj.

Kai aš "pakliuvau" buvo gūdūs 1995-ieji. apie klijuojamus svarelius, ech, ką ten klijuojamus, apskritai apie svarelius ir kam jie reikalingi žinojau 0 sveikų žinių. :wacko:
  • 0

#251 Sifke

Sifke
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 237
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDi Espalande

Parašyta 2007 balandžio 23 - 07:28

Jeigu ka yra nauju padangu Good Year Excellence. Ziurekite cia
  • 0
nuo šiol vadinkite mane ŠIFKE

#252 mariuzzzzz

mariuzzzzz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 62
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2007 balandžio 23 - 08:36

o gal kas turite parduoti uzsilikusia viena padangele gera MICHELIN energy E3A. 185/70
  • 0

#253 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 28 - 20:00

sendie 106 nupirkau 2 vasarines SAVA Effecta+ Dagryje po 89 Lt. Kazkaip SAVA ziemines visai patiko. Tai ir sitos manau sueis. Juolab, kad per metus tik kokius 6-8 kartus su juo uz Kauno toliau isvaziuojam...
  • 0
Roots to roots

#254 Svečias_shamann_*

Svečias_shamann_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 balandžio 28 - 20:44

per metus tik kokius 6-8 kartus su juo uz Kauno toliau isvaziuojam...

:blink: - pirkai desimciai metu??? :D
Keliolikines?.....13-14?
(man zmonomobiliui reik, bet taip ir neprisiruosiu niekaip)

Šį pranešimą redagavo shamann: 2007 balandžio 28 - 20:45

  • 0

#255 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 balandžio 28 - 22:50

:blink: - pirkai desimciai metu??? :D
Keliolikines?.....13-14?
(man zmonomobiliui reik, bet taip ir neprisiruosiu niekaip)

na ne 10-imciai, bet kad uztektu kol su juo vazines :lol: plius 13-kines jau daros retenybe, tad geriau kol yra naujas prigriebt. O zmona ju tikrai nesudros (jei as nepadesiu). Beje ir ismiera labai jau juokinga bus cia kai kam - 155/70/R13 :D
  • 0
Roots to roots

#256 Svečias_KęstasP._*

Svečias_KęstasP._*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 26 - 07:48

Prisiejo reikalas vasariniu padangu komplektuka nupirkt, tik nesinori zveriskai islaidaut... Gal kas patarsit kur Kaune galima tiketis pigiau isigyt? :beer:
  • 0

#257 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 liepos 26 - 08:08

Jei naujas, tai gali prachekint visokias Egzotikas, A1, ... - kartais pasiulo tikrai geras akcijas gerom padangom... :unsure:
  • 0

#258 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 liepos 26 - 08:08

Prisiejo reikalas vasariniu padangu komplektuka nupirkt, tik nesinori zveriskai islaidaut... Gal kas patarsit kur Kaune galima tiketis pigiau isigyt? :beer:

Kiek pigiau? Restauruotas, pavažinėtas? Ar naujas? Sąlyginai nebrangios Senukuose, tik pagal DOT-ą joms jau 2-3 metai.
Dabar jau turėtų prasidėti nuolaidos, bo sezonas kaip ir baiginėjas...
  • 0
... labai piktas diedas...

#259 Svečias_KęstasP._*

Svečias_KęstasP._*
  • Svečiai

Parašyta 2007 liepos 26 - 08:15

Aisku gerai butu naujos, bet man reikia R16, o jos nepigiai kastuoja, tai mintys pamazu krypsta ir į naudotas ar restauruotas
  • 0

#260 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2007 liepos 26 - 08:21

Tik nesugalvok restauruotų pirkt... Skupus moka du syk.
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0