Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vasarinės padangos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 607

#281 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2008 kovo 04 - 20:50

Manau cheinikas darys goodrichu pavasarini uzvezima... ~160lt/vnt ar kiek ten pernai kainavo..

Šį pranešimą redagavo EsTr3ToR: 2008 kovo 04 - 20:51

  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#282 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2008 kovo 04 - 21:07

Biski ne i tema, bet... O koks ratu standartas P306am? ;]
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#283 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2008 kovo 04 - 22:01

Biski ne i tema, bet... O koks ratu standartas  P306am? ;]


priklauso nuo komplektacijos, metu, variklio ir t. t. Visiem zemesnes komplektacijos - 175/70 R13. Siaip tai turetu but kazkur ant masinos uzrasyta - ant duru, ant stoikes ar dar kur...

O Sava tai jokiu budu ne Effecta - tu ir priesui nesiulyciau... Sava Intensa nebandziau, tai nieko negaliu pasakyt.

Šį pranešimą redagavo evil: 2008 kovo 04 - 22:02

  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#284 Styra

Styra
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 490
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:XC70 D5 136kW

Parašyta 2008 kovo 05 - 09:54

Padangos - kaip ir viskas lietuvoj pirkt yra barngu, todel reikia pirkt per internetas - naujas ir pigiai, pavyzdziui cia: www.reifen.de gal kas zinot kitu internetiniu padangu parduotuviu? Styra
  • 0
Dr.Styra Volga XC70 136kW 400kN/m Ex BMW320d touring, 100kW Ex P405break 1.8TD, 92' 66kW Ex P405 1.8TD, 90' 66kW Ex P205 1.8 XRD 86' 44kW Kaunas

#285 amalas

amalas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 201
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Juodas P205 XS 1.4 '89m. (ex),
    Juodas P306 XT 1.8 '94m. (ex),
    Raudona Toyota Corolla 1.4 VVT-I '03m. TTE styling.

Parašyta 2008 kovo 05 - 10:32

Biski ne i tema, bet... O koks ratu standartas P306am? ;]

pvz. R15 195x55, R14 185X65.
  • 0

#286 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 kovo 05 - 11:00

Man ta pati dilema tik jau zinau kiek kainuos 3 komplektai padangu 2 vasarines+1zieminiu ir diskai=4999lt
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#287 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2008 kovo 05 - 11:37

O Sava tai jokiu budu ne Effecta - tu ir priesui nesiulyciau... Sava Intensa nebandziau, tai nieko negaliu pasakyt.

kas nepatiko? :rolleyes:
  • 0
Roots to roots

#288 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 05 - 11:53

Padangos - kaip ir viskas lietuvoj pirkt yra barngu, todel reikia pirkt per internetas - naujas ir pigiai, pavyzdziui cia:

Is kur informacija kad padangos LT brangios? Kainas lyginai?
  • 0

#289 Katinas

Katinas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 382
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Yaris, 106XSi, Pantheon 125.

Parašyta 2008 kovo 05 - 14:51

Man ta pati dilema tik jau zinau kiek kainuos 3 komplektai padangu 2 vasarines+1zieminiu ir diskai=4999lt

Nu ilgas ilgas pas taves.. ^_^
  • 0
Variantas B

#290 Pilotas

Pilotas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 706
  • Vieta:Kazkur cia
  • Automobilis:Valdiskas

Parašyta 2008 kovo 05 - 15:36

Nu ilgas ilgas pas taves.. ^_^

Shkac is cia :D
  • 0
Begalybė - tai neapibrėžtinė matematinė konstanta, apibrėžiama, kaip funcD()=max(N/0). Liaudiškas pavadinimas "Daxuja" reiškia šios funkcijos priartėjimą prie galutinės išraiškos

#291 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 kovo 05 - 16:24

gal biski ne i tema bet turiu klausimas del padangu mat nenoriu vesti naujos temos :) turiu vasarines padangas bet galines yra pora cm aukstenes :) kai jas keiciau i ziemines man servise pasake kad jei skiriasi padangu auktis tipo priekines nuo galiniu tai jei ivyktu autoivykis man draudimas negaliuotu :wacko: ar cia rimtai ar mane apgavo ? nes arteja vasara ir noriu isiaiskinti :rolleyes:
  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#292 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2008 kovo 05 - 19:53


O Sava tai jokiu budu ne Effecta - tu ir priesui nesiulyciau... Sava Intensa nebandziau, tai nieko negaliu pasakyt.

kas nepatiko? :rolleyes:

Sukibimas ant slapio asfalto nepatiko, na ir su akvaplaningu neitin gerai tvarkosi (net su daug mesos). Po to kai Effectas (nuvazinetas iki 4-5mm) pakeiciau i EcoContact3 masina pasikeite neatpazystamai! Tiesa sakant vienos blogiausiu vasariniu padangu kuriom vazinejau. Dabar 306 vasara riedejo su smarkiai padilusiom Debica Passio (irgi ekonom klases), tai ir tos geriau klause ant slapio asfalto.

Siaip gaunasi kaip visad - geros, kol nepavazineji su geresnem ;)
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#293 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2008 kovo 05 - 19:58

gal biski ne i tema bet turiu klausimas del padangu mat nenoriu vesti naujos temos :) turiu vasarines padangas bet galines yra pora cm aukstenes :) kai jas keiciau i ziemines man servise pasake kad jei skiriasi padangu auktis tipo priekines nuo galiniu tai jei ivyktu autoivykis man draudimas negaliuotu :wacko: ar cia rimtai ar mane apgavo ? nes arteja vasara ir noriu isiaiskinti :rolleyes:

o per TA praleido? Siaip dazniausiai buna taip: del ko nepraleidzia per TA, del to gali ir prisikabint draudimo kompanija. Dar negirdejau, kad prisikabintu del siek tiek per aukstu padangu, ir jei neklystu tai pagal TA reikalavimus visi ratai turi buti vienodo diametro t.y. "R", jei gamintojas nenurodo kitaip. Del padangu plocio ir aukscio lyg ir neuzsiminta TA reikalavimuose.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#294 christopher

christopher
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 148
  • Vieta:Siauliai, Mazeikiai, Ireland
  • Automobilis:Peugeot 407, Bmw M3

Parašyta 2008 kovo 05 - 20:24

o per TA praleido? Siaip dazniausiai buna taip: del ko nepraleidzia per TA, del to gali ir prisikabint draudimo kompanija. Dar negirdejau, kad prisikabintu del siek tiek per aukstu padangu, ir jei neklystu tai pagal TA reikalavimus visi ratai turi buti vienodo diametro t.y. "R", jei gamintojas nenurodo kitaip. Del padangu plocio ir aukscio lyg ir neuzsiminta TA reikalavimuose.

nu buvo taip per TA nepraleido nes vienos padangos griovelis buvo per mazas tada sako tau reik keisti dvi galines padangas, nu kadangi tokio pat dydzio neradau tai tada nepagalvojes nupirkau kelis cm didesnes, o kai antra karta nuvariau net neziejo iskarto pasirase :) (tada susimasciau kam as pirkau) o cia pries ziema keiciau padangikes kitam servise tai ir isgasdino mane :huh:

Šį pranešimą redagavo christopher: 2008 kovo 05 - 20:25

  • 0
ex Peugeot 406coupe
...nebeiskente pezas ant 90 vaziuot...

#295 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2008 kovo 05 - 20:42

nu buvo taip per TA nepraleido nes vienos padangos griovelis buvo per mazas tada sako tau reik keisti dvi galines padangas, nu kadangi tokio pat dydzio neradau tai tada nepagalvojes nupirkau kelis cm didesnes, o kai antra karta nuvariau net neziejo iskarto pasirase :) (tada susimasciau kam as pirkau) o cia pries ziema keiciau padangikes kitam servise tai ir isgasdino mane :huh:


Gali pasiskambinti i TAC ir paklaust ar tai yra leistina. Internete irgi yra siek tiek info apie TA reikalavimus: http://www.vta.lt/tech_reik.php4
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#296 krilas

krilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 287
  • Vieta:Vilnius-Žasliai-Kaišiadorys
  • Automobilis:Peugeot 306 XS, 95m. 1.6L juoda chuliganke :)

Parašyta 2008 kovo 14 - 09:10


O Sava tai jokiu budu ne Effecta - tu ir priesui nesiulyciau... Sava Intensa nebandziau, tai nieko negaliu pasakyt.

kas nepatiko? :rolleyes:

Sukibimas ant slapio asfalto nepatiko, na ir su akvaplaningu neitin gerai tvarkosi (net su daug mesos). Po to kai Effectas (nuvazinetas iki 4-5mm) pakeiciau i EcoContact3 masina pasikeite neatpazystamai! Tiesa sakant vienos blogiausiu vasariniu padangu kuriom vazinejau. Dabar 306 vasara riedejo su smarkiai padilusiom Debica Passio (irgi ekonom klases), tai ir tos geriau klause ant slapio asfalto.

Siaip gaunasi kaip visad - geros, kol nepavazineji su geresnem ;)

Na ka reikia tada pasidometi EcoContact3 arba Debica Passio <_< Kas dar ka gero gali pasakyti patarti?
  • 0
Pagaliau jau ir ash turiu 306 Liutuka. Savo pirmaji masiniuka :)

#297 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 14 - 10:15

gal biski ne i tema bet turiu klausimas del padangu mat nenoriu vesti naujos temos :) turiu vasarines padangas bet galines yra pora cm aukstenes :) kai jas keiciau i ziemines man servise pasake kad jei skiriasi padangu auktis tipo priekines nuo galiniu tai jei ivyktu autoivykis man draudimas negaliuotu :wacko: ar cia rimtai ar mane apgavo ? nes arteja vasara ir noriu isiaiskinti :rolleyes:

prirasyk cia - nepakenx:
2 cm highar rear tires :D

CB Radio, Radar Detector, Blue ligths, GPS Navigator, Siren, Strobo Ligths... and all that in one RACE
Siauliu Peugeot Klubo WINTER Slalomas '08 III Vieta
Jau in LT 6 tone siren+public


Siaip (del valdymo ir paprastojo stabilumo) auxtesnes geriau priekin deti - galas bus stabilesnis, kasteris bent jau nemazes. Zemesnis profilis maziau linkes klaipymuisi.


Krilai, kartu su Conti paziurek Barumus kuriuos nors geresnius. Pigu/ gana padoru. Ir daznai kepa toj pacioj gamykloj, kur ir Conti. Apie Sava nieko negaliu pasakyti - neprisimenu. Kaip minejau, yra R15 GY F1 labai pigus. Conti EC3 tikrai stebetinai geras daiktas. Zmonai buvau tokius uzmoves. Brangoki, bet yr uz ka moketi.

Siaip girdejau kad Transvesta siemet kainas nepadorias padare, bet dar netikrinau.
  • 0

#298 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2008 kovo 14 - 10:46

Gal ką atsimeni apie vasarines Hankook P105?
  • 0

#299 Laisvis

Laisvis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 229
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy

Parašyta 2008 kovo 14 - 19:27

Is kur informacija kad padangos LT brangios? Kainas lyginai?

Tikrai, kad brangios. As irgi pirkau is e-shopo vokietijoje tai gavosi vos ne per puse pigiau :mellow:
  • 0
Subaru Legacy

#300 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 kovo 15 - 12:30

Gal ką atsimeni apie vasarines Hankook P105?

Ne, neatsimenu. Kazkurie nauji Hankookai neseniai mane biski gasdino ant slapio. Ir ne viena karta. Kaip senesni dunlopai megdavo.

Laisvi, gali matmeni/ modeli/ kaina atkurti?

kaip tik uzsiimineju lyginimu
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0